دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ تهران ۰۷:۰۹ - ۲۲ اکتبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۷
دولت انگلیس یگان اطلاعات ارتش روسیه را به اجرای حملات سایبری "بی‌مهابا و کورکورانه" به دستور کرملین متهم کرد و از جمله به هک مقر کمیته ملی دموکرات آمریکا در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵
در شرایطی که دولت آمریکا موضعی سختگیرانه علیه تجارت، اقتصاد و سیاست خارجی چین در پیش گرفته، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا چین را به تلاش برای تضعیف جایگاه دونالد ترامپ متهم کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی فاش کرد، پسر کوچک‌تر ابوبکر البغدادی هم در حمله هوایی روسیه کشته شده است. پسر ارشد رهبر داعش چند ماه پیش در سوریه خبر کشته شد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۲
نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، سه ماه آتی را برای برقراری ثبات در ادلب و تشکیل کمیته قانون اساسی حیاتی دانست.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱
عربستان در حال گفت‌وگو با کارخانجات اسلحه سازی آفریقای جنوبی به ویژه گروه اسلحه سازی «دِنل» از مهمترین کارخانجات تولید سلاح است تا بخش قابل توجهی از سهام این شرکت‌ها را خریداری کند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸
پس از هلند و انگلیس، کانادا و آمریکا نیز روسیه را متهم کردند که یک حمله گسترده سایبری را در سراسر جهان از جمله علیه منافع آنها انجام داده است.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶
نماینده دائم آمریکا در کنفرانس خلع سلاح امروز (پنج‌شنبه) در ژنو گفت، تا زمانی که رئیس‌جمهوری آمریکا لازم بداند آمریکا در سوریه باقی خواهند ماند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸
معاون وزیر خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد طرح صلح ایالات متحده برای خاورمیانه که هنوز محقق نشده است، به حل این بحران که در حال حاضر به بن‌بست نزدیک می‌شود، منجر شود.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵
رئیس پارلمان عراق امروز (پنجشنبه) در نخستین سفر رسمی خود پس از تصدی این سمت، وارد قاهره شد و با دبیرکل اتحادیه عرب و وزیر خارجه مصر دیدار کرد.
ایران پای ثابت اتهامات در رادیوفردا
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
سقوط هواپیمای مسافربری درلاکربی به هیچ وجه شبیه به منهدم کردن هواپیمای مسافربری ایران نیست.
اعتراف دولتمرد آمریکایی به دشمنی کاخ سفید با ایران
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
رادیو فردا نیز مانند دولتمردان زورگوی آمریکایی، از اینکه دادگاه لاهه به نفع ایران حکم داد، عصبانی و آشفته شد و به تخریب و تخطئه این دادگاه پرداخت. قبل از دادگاه لاهه، ادریس الجزایری، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور تأثیر منفی اقدامات قهرآمیز یکجانبه، به ضد حقوق بشری بودن این تحریم‌های یکجانبه آمریکا ...
تجلی حضور
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
بزرگترین مانع برای تسلط غرب بر ایران ولایت فقیه است.
نفس های داعش به شماره افتاده است
۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
تاریخ مصرف داعش برای آمریکا به پایان رسیده است.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۵
رهبر معظم انقلاب روز پنج‌شنبه ۱۲ مهر در جمع شرکت‌کنندگان در همایش ده‌ها هزارنفری بسیجیان استان تهران در ورزشگاه آزادی حضور خواهند یافت.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳
سخنگوی وزارت خارجه با تاکید بر اینکه صدور قرار موقت از سوی دیوان بین‌المللی لاهه علیه تحریم‌های آمریکا بنا به درخواست ایران یک پیروزی دیپلماتیک برای تهران است، در واکنش به اظهارنظر پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در مورد این رای اظهار کرد: به آقای پمپئو توصیه می‌شود به جای اظهار تاسف برای رای دیوان لاهه ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
رهبر معظم انقلاب روز پنج‌شنبه ۱۲ مهر در جمع شرکت‌کنندگان در همایش ده‌ها هزار‌نفری بسیجیان استان تهران در ورزشگاه آزادی حضور خواهند یافت.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
یک دیپلمات ارشد عراقی روز چهارشنبه اتهامات آمریکا مبنی بر اینکه ایران عامل حمله راکتی به کنسولگری این کشور در بصره بوده را رد کرده است.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹
وزیر خارجه ایران در واکنش به اقدام واشنگتن در لغو عهدنامه مودت با ایران، آمریکا را «رژیم قانون‌گریز» توصیف کرد.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶
نیروهای موشکی یمن چهار موشک بالستیک را چهارشنبه شب به صورت همزمان به منطقه «عسیر» واقع در جنوب عربستان شلیک کردند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: باوجود تجهیز دمشق به S-300، تل‌آویو به حملات هوایی علیه سوریه ادامه خواهد داد.
 
محبوب ترين ها