دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۴۷ - ۲۲ مه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که آنچه سایه جنگ را از سر کشور برمی‌دارد اقتدار جمهوری اسلامی با حضور ملت در صحنه و مجاهدت نیروهای مسلح نظیر سپاه و بسیج است.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
وبگاه تحلیلی آمریکایی نوشت: شکست حسن روحانی در انتخابات میزان نارضایتی ایرانیان به «برجام» را نشان می‌دهد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه حمله به سفارت عربستان را نباید به کاندیداها ربط داد، گفت: اگر دولت و وزارت امور خارجه در مقابل جنایات سعودی‌ها عزتمندانه واکنش نشان می‌دادند کسی به سفارت عربستان حمله نمی‌کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود، گفت: باید طوری تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما گفت: انتخابات با حضور رئیس جمهور مستقر تا به حال به دور دوم نرفته است ولی ظاهرا این بار متفاوت است!
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
یک روزنامه آمریکایی گزارش کرد که رئیس‌جمهور آمریکا در یکصد روزگی از دوره ریاست‌جمهوری خود حدود 488 ادعای دروغ یا اظهارات گمراه کننده مطرح کرده است.
آزادی رسانه  در جوامع غربی
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
رادیو فردا به دنبال آزادی رسانه ها در ایران است.
آزادی رسانه در جوامع غربی
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۷
بهره برداری رادیوفردا از گزارش خانه آزادی در جهت اهداف ضد ایرانی خود
نسخه رادیو فردا برای موضوع ازدواج و طلاق در ایران
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
رادیو فردا در گزارشی به بررسی معضلات ازدواج و طلاق در بین مردم ایران پرداخته است.
شیرین عبادی و دخالت در وظائف دیگران
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
عبادی، عروسک آمریکاییها، که فقط در زمان برخورد صحیح دستگاه قضایی ایران با مجرمین و شورشیان اظهار نظر میکند در انتخابات مداخله نمود.
رادیو فردا یکی از کاندیداها را به شکل حیوانی ترسیم کرده که بالای تریبون مناظرات پریده و می خواهد به دیگری چنگ بزند!
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
اگر می خواهید حقیقت رادیو فردا را بدانید این یادداشت را با دقت مطالعه کنید تا تفاوت حرف تا عمل رادیو فردا برایتان آشکار شود.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
ژان مسیحا، یکی از مشاوران ارشد مارین لوپن، کاندیدای راست افراطی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه به مسلمانان در این کشور اطمینان داد که مشکل لوپن نه با دین اسلام که با تروریسم است. وی با تاکید بر اینکه حزبش وارث قانونی دوگلیسم است اطمینان داد که لوپن در این رقابت پیروز خواهد شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: هر کس مسئول اجرایی کشور شود و همه کسانی که در دولت آینده مسئولیت بخشهای اقتصادی را بر عهده می گیرند، باید از همان روز اول، همت و تلاش خود را به حل مشکل اشتغال معطوف کنند، چرا که در این موضوع مهم، حتی یک روز تأخیر جایز نیست.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶
کره شمالی در بیانیه‌ای هشدار آمیز اسرائیل را تهدید کرد. این تهدید بعد از اظهارات آویگدور لیبرمن منتشر شده است که انتقاد تندی از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی کرده بود.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
سخنرانی سید ابراهیم رییسی در جمع مردم قزوین آغاز شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: چنانچه که امروز قول می دهیم درآمدها را افزایش دهیم به این دلیل است که سطح رفاه و آسایش را برای مردم اقصی نقاط کشور فراهم کنیم.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: چنانچه که امروز قول می دهیم درآمدها را افزایش دهیم به این دلیل است که سطح رفاه و آسایش را برای مردم اقصی نقاط کشور فراهم کنیم.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
حسن روحانی با انتقاد از برخی دلواپسی‌های اخیر در مورد افتتاح پروژه‌های تکمیل شده در دولت یازدهم توسط رییس جمهور، اعلام کرد:برای افتتاح طرح‌های تکمیل شده به خاطر دلواپس‌ها یک روز هم صبر نمی‌کنیم .
بهره برداری "ایستگاه پنجشنبه" از شایعه تعطیلی "داروگر"
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
رادیو فردا و برنامه "ایستگاه پنجشنبه"، در یکی دیگر از بخش‌های خود به وضعیت اقتصادی در ایران پرداخته و با تأکید تمسخرآمیز بر یک شایعه، از بحرانی در این حوزه خبر داده‌اند.
"هنگامه شهیدی"، مجرم سیاسی بازداشتی در ایران
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
رادیو فردا در بخشی از برنامه "ایستگاه پنجشنبه" با بهانه انتخابات در ایران به دفاع از یک مجروم پرداخته است.
 
محبوب ترين ها