دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ تهران ۰۸:۰۶ - ۲۶ ژوئن ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
اهمیت پرداختن به دیدگاه‌ها و آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و ضرورت بازگشت به اندیشه‌های ایشان که ممکن است به دلیل گذشت زمان مشمول بی‌توجهی یا فراموشی شده‌ باشد، بازخوانی وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره) را بیش از پیش به مردم و مسوولان و مخاطبان این وصیت‌نامه گوشزد می‌کند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور به تحولات پیرامون قطر و تحرکات تازه عربستان سعودی، بحرین، امارات و مصر علیه این کشور واکنش نشان داد.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
طرح احیای وزارت بازرگانی در شرایطی نقل محافل است که نه تنها مسوولان ارشد مربوطه از آن اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند که علاوه بر آن هیچ طرحی در این خصوص به هیات دولت ارسال نشده است.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
یک گروه اطلاعاتی در زمینه گروه‌های تروریستی گزارش داد: داعش مسئولیت حملات تروریستی لندن را برعهده گرفته است.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
نخست وزیر عراق تاکید کرد که کشورش نمی‌خواهد نیروهایش خارج از مرزها بجنگند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳
رهبر حزب اپوزیسیون انگلیس اعلام کرد: لندن باید مذاکرات دشواری را با عربستان سعودی و دیگر کشورهای حوزه خلیج (فارس) درباره حمایت مالی از افراط گرایی داشته باشد.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
هفته نخست لیگ جهانی والیبال با قرار گرفتن ایران در رده دهم جدول رده‌بندی به پایان رسید.
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و مونته‌نگرو با پیروزی دو بر یک شاگردان کارلوس کی‌روش خاتمه یافت.
عزاداری رادیو فردا برای 7 کشته!
۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
رادیو فردا در دروغی آشکار خود را مدافع حقوق بشر می داند اما نه در عمل ملتزم به آن است و نه در ظاهر از نقض حقوق بشر ابایی دارد!
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
توتال در حالی در آستانه بازگشت به ایران و امضای قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی است که از سال 91 تاکنون انتقادات بی‌پاسخ مهمی درباره عملکرد ضعیف این شرکت در فازهای 2 و 3 این میدان عظیم گازی توسط کارشناسان مطرح شده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹
منابع نظامی سوریه از آزادسازی بخش شمال شرقی و مرکزی رشته کوه‎های «الطویحینه» در ریف حلب خبر دادند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
ما موقعی می‌توانیم طلب داشته باشیم که چرا وضع فرهنگی جامعه این‌طوری است که به اندازه یک بستنی میوه‌ای برای فرهنگ خودمان و خانواده‌مان مایه بگذاریم و اگر از این حداقل هم دریغ کنیم چه جای چون و چرا؟
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
معامله‌گران بورس تهران امروز کم‌عمق‌ترین معاملات سهام را در بازاری نیمه تعطیل به نظاره نشستند که در این بین فشار عرضه بر تقاضای سهام باعث شد تا نماگرهای بورس در آستانه تعطیلات ۲ روزه پیش رو قرمز پوش بمانند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵
طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «محمدعلی نجفی» عضو هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان شد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای ضمن بزرگداشت یاد و خاطره امام راحل عموم مردم ایران اسلامی را به حضور باشکوه در مراسم سالگرد حضرت امام(ره) دعوت کرد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اجرای سند 2030 کشور را عامل اجرایی کسانی می‌کند که در نیویورک دستور می‌دهند، دولت اجرا می‌کند و حاکمیت ذیل دستورات آنان قرار می‌گیرد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲
منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، سازمانی جدید را با مأموریت گردآوری و تحلیل اطلاعات مربوط به ایران تشکیل داده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
دیپلمات‌های غربی مدعی شده‌اند تعطیلی تأسیسات آب سنگین اراک که در گزارش فصلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به آن اشاره شده با هدف انتخاباتی صورت گرفته است.
تصویر آدمکش هایی که قهرمانان رادیو فردا هستند
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
رادیو دیروز بارها اعلام کرده که اصلا نیازی نیست ماهیت و پشت پرده رادیو فردا را بشناسیم، کافیست مدت کوتاهی منتقدانه آن را دنبال کنیم تا مشخص شود بر هیچ اصلی پایدار نیست الا منافع خویش و در این راه از هیچ پارادوکس و تناقضی ابا ندارد.
رادیو فردا
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۰
رادیو فردا در گزارشی به انتشار گزارش های غیر موثق پیرامون محرومیت تحصیلی فرقه های انحرافی می پردازد.
 
محبوب ترين ها