پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۳:۰۸ - ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳
اسناد تازه منتشر شده وزارت خارجه آمریکا در خصوص معاهده کمپ دیوید نشان می‌دهند که عربستان سعودی از این معاهده حمایت کرده و برای به ثمر رسیدن آن، وساطت کرده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶
دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران با بیان اینکه دخانیات چهارمین صنعت سودآور دنیا است گفت: در حال حاضر آمار میزان قاچاق دخانیات به کشور به 1200 تریلی در سال می‌رسد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۳
مقام ارشد رژیم صهیونیستی توافق با مسکو برای خروج «نیروهای ایرانی» از جنوب سوریه را تکذیب کرد و گفت نتانیاهو تأکید دارد که نیروهای ایرانی و حزب‌الله از کل سوریه خارج شوند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲
شبکه الجزیره قطر در سالروز آغاز بحران روابط این کشور با چهار کشور عربی نوشت: از نقاط مثبت بحران قطر این است که این کشور را بیشتر به خود متکی کرد تا محاسبات دقیق‌تری روی خطرهای خارجی داشته باشد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱
یک فعال نیجریه‌ای در مصاحبه‌ای مفصل با خبرگزاری فارس، از نظرش درباره امام خمینی (ره)، دیدگاه مردم نیجریه به جمهوری اسلامی ایران، وضعیت شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه، تلاش سعودی‌ها برای نفوذ در نیجریه و جزئیات کشتار «زاریا» صحبت کرد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
امام‌جمعه موقّت تهران با بیان اینکه امروز امت اسلامی امام و پیشوا و راهبر خود را شناخته است و در مسیر تعیین‌شده وی با قدرت گام برمی‌دارد تصریح کرد: جبهه مقاومت امت اسلام هر روز شاداب‌تر و پرنشاط‌تر مقابل نظام سلطه و آمریکا ایفای نقش می‌کند.
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵
امام‌جمعه موقّت تهران با بیان اینکه امروز امت اسلامی امام و پیشوا و راهبر خود را شناخته است و در مسیر تعیین‌شده وی با قدرت گام برمی‌دارد تصریح کرد: جبهه مقاومت امت اسلام هر روز شاداب‌تر و پرنشاط‌تر مقابل نظام سلطه و آمریکا ایفای نقش می‌کند.
شغالی که از سایه اش می ترسد
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱
اسرائیلی که می داند در جنگ با ایران شکست قطعی تنها نتیجه اش خواهد بود تلاش می کند در فضای رسانه اظهار قدرت کند.
نتانیاهو پا جای پای فرعون می گذارد
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷
نتانیاهو که تلاش کرده ایرانی ها را از علم هسته ای منصرف کند حال تصمیم می گیردآنها را به مهاجرت دعوت کند.
سخنرانی که رادیوفردا را می آزارد
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۰
رادیوفردا کوشیده است قدرت موشکی ایران را علت وضع بد اقتصادی در کشور جلوه دهد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷
پیشتر گزارش‌هایی مبنی بر این منتشر شد که به عقیده مقام‌های کره جنوبی، اختلاف‌نظر «بسیار ملموسی» میان کره شمالی و آمریکا بر سر تعلیق برنامه‌های هسته‌ای وجود دارد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
محسن هاشمی در واکنش به اعتراضات و دیون عقب مانده پیمانکاران شهرداری به بحران مالی در شهرداری اشاره کرد و گفت: چون قرار است برای درآمدزایی دیگر تخلف نشود در نتیجه میزان درآمد شهرداری کم شده است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به متحدان این رژیم اعلام کرده در صورتی که نیروهای ایرانی سوریه را ترک کنند، تل‌آویو با ماندن «بشار اسد» در قدرت مخالفتی ندارد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴
منابع امنیتی رژیم صهیونیستی پذیرش توافق کاهش تنش در جنوب سوریه و استقرار ارتش سوریه در این منطقه از سوی مقامات این رژیم را اعتراف تلویحی به شکست اهداف تل آویو در سوریه توصیف کردند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱
خروج آمریکا از برجام و اعمال تعرفه بر فولاد وارداتی از اروپا به آمریکا، در ظاهر دو اتفاق مجزا از هم هستند، اما کارشناسانی هستند که این دو موضوع را به هم مرتبط می‌دانند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹
رئیس‌جمهوری سوریه تاکید کرد که به‌رغم برخی مداخله‌های خارجی، دمشق در نبرد هفت ساله این کشور پیروز شده است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷
وزیر خارجه روسیه که به کره‌شمالی سفر کرده است، با رهبر این کشور دیدار کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اجرای برخی خواسته رانندگان کامیون و کامیون‌داران نیاز به موافقت مجلس دارد، گفت: صدور بارنامه در روز جاری نسبت به دیروز 18 درصد افزایش یافت.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۲
سخنگوی عضو حزب اعتماد ملی گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حاجی‌بابایی شخصا به من گفت تحت هیچ شرایطی کنار نمی‌روم، حتی اگر امتیاز نایب رئیس هم به من بدهند من کناره‌گیری نخواهم کرد.
 
محبوب ترين ها