جمعه ۴ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۰۸:۴۷ - ۲۴ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۱
رسانه‌های مصری از تصیم عربستان سعودی مبنی بر عدم حضور وزیر خارجه‌ این کشور در نشست امروز اتحادیه عرب، در قاهره، خبر دادند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۰
دولت جدید آمریکا نخستین بیانیه رسمی خود درباره اجرای سخت‌گیرانه برجام را ارائه کرد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹
معاون صداوسیما درباره پخش صدای استاد شجریان از تلویزیون گفت: اگر از مواضع خود بعد از انتخابات 88 بازگشته ما صدای ایشان را پخش می‌کنیم.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶
رسانه‌های پرمخاطب بین‌الملل با رویکردی انتقادی خبر حضور رییس‌جمهوری سابق ایران در شبکه اجتماعی توییتر را منعکس کردند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
رییس جمهور گفت: اگر در جامعه ما امنیت قضایی به عنوان یکی از پایه‌های مهم امنیت اجتماعی است، باید توجه کرد که این ‌امنیت قضایی بدون وکیل لااقل برای ذهن عامه مردم به طور کامل محقق نمی‌شود.
کامبیز حسینی
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶
کامبیز حسینی که در دومین برنامه از پاردوکس تمام تلاش خود را معطوف به بهره برداری سیاسی از جایزه اسکار اصغر فرهادی کرده است، خواستار عدم برداشت سیاسی از «فروشنده» شده است!
ترامپ
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
دعوای ترامپ و دادگاه فدرالی آمریکا بار دیگر تناقضات سیستم سیاسی در آمریکا را برملا کرد.
فتنه 88
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
رادیو فردا به بهانه سخنان علی مطهری به سران فتنه 88 تنفس مصنوعی می دهد.
فروشنده
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
رادیو فردا در این گزارش به بهره برداری سیاسی از فیلم فروشنده میپردازد.
آل صهیون
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رادیو فردا با مطرح کردن آمار های واهی تلاش میکند بار دیگر مجوز دولت صهیونیستی اسرائیل را برای خشونت علیه مسلمانان صادر کند.
توهم توطئه در رادیو فردا
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رادیو فردا که همواره به دنبال شایعه ساز یدر میان مردم بوده است، این بار سخنان فاطمه هاشمی، فرزند آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را بیان می کند تا ثابت کند این رسانه وابسته به کاخ سفید، در توهم توطئه خود همچنان پایدار است!
ترامپیسم
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
در حالی اخبار مبتنی بر افزایش 10 درصدی بوجه نظامی آمریکا منتشر شده است که رادیو فردا همچنان تلاش دارد دولت ترامپ را مدافع صلح جلوه دهد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر حقوق بشری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه ادعاهای بی اساسی که در گزارش وزارت امور خارجه این کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در ایران مطرح شده است، خواستار واکنش و پاسخ قاطع دولت به این ادعاها شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۳
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲
حضرت آیت الله خامنه‌ای، بی‌توجهی به دوران دفاع مقدس یا حرکت در جهت مخالف آن را، از بین بردن ثروت ملیِ تاریخ‌ساز ملت خواندند و تأکید کردند: مسئولان باید در این خصوص مراقب باشند و نگذارند فیلم یا کتاب یا مطالب دیگر بر ضد ارزشها و گنج عظیم دفاع مقدس، تولید شود.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۱
عضو مرکزی حزب کارگزاران گفت: وزارت کشور که باید حامی احزاب باشد اجازه برگزاری همایش «دیده‌بان اعتدال» و کنگره کارگزاران را نداد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۹
در آستانه تعیین رقم دستمزدهای سال 96 کارگران و به تبع آن افزایش مستمری‌های سال آینده کارگران بازنشسته و از کار افتاده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی صبح امروز گروهی از کارگران شاغل و بازنشسته برای پیگیری مطالبات صنفی خود تجمع کردند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۸
رئیس مجمع نمایندگان تهران با انتقاد از عملکرد شوراهای شهر گفت: با مشکل هویت شهرى در معمارى و شهرسازى مواجهیم و باید پرسید، معمارى کدام شهر نشانگر هویت اسلامى-ایرانى است؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵
به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۳
رئیس‌جمهوری آمریکا امروز – دوشنبه- در حالی فرمان مهاجرتی جدید خود را اعلام می‌‌کند که عراق از این فهرست خارج می‌شود.
 
محبوب ترين ها