دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ تهران ۱۱:۳۰ - ۲۳ اکتبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
یک روزنامه لبنانی نزدیک به حزب الله فاش کرد، بغداد شرطی جدید و "سخت" برای اقلیم کردستان مبنی بر عقب‌نشینی نیروهای پیشمرگ از منطقه‌ای که "خط آبی" خوانده می‌شود، تعیین کرده و همچنین بغداد "نامه اطمینانی" را برای آیت الله سیستانی، مرجع عالی قدر شیعه درباره تحولات کرکوک ارسال کرده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
روحانی با بیان اینکه در صحبت‌های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت، گفت: به برجام نه ماده‌ای اضافه می‌شود و نه تبصره‌ای.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران و روسیه نقش مهمی در سرکوب تروریست ها داشته اند، گفت: ایران و روسیه از ابتدا معتقد به راه حل سیاسی در مسئله سوریه بودند که ابتکار قزاقستان این مسیر را تسهیل کرد.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ساعتی پس از ایراد اتهام نقض برجام به ایران از سوی ترامپ، گفت که ایران تاکنون به همه تعهداتش در چارچوب توافق هسته‌ای، پایبند بوده است.
آمریکا
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
رادیو فردا برای کاهش فشار بر آمریکا می کوشید.
توئیتر کامبیز حسینی
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
توئتیر کامبیز حسینی
یونسکو
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
یونسکو
علی مطهری
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
علیمطهری بار دیگر با اظهارات شاذ خود موجب بهره برداری رسانه های وابسته به کاخ سفیدد شد.
بهائیت، مهنوش ثابت
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
رادیو دیر.ز گزارش می دهد؛   رادیو فردا از طریق تبلیغ برای یکی از رهبران فرقه ضاله بهائیت تلاش می کند اندک آبروی برای آن ها میان ایرانیان بخرد. به گزارش رسانه وابسته به کاخ سفید رادیو فردا، مهوش ثابت، از رهبران جامعه بهایی ایران، شاعر و آموزگار، که به تازگی پس از ۱۰ سال از زندان آزاد شده، برنده ...
دونالد ترامپ
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
در حالی که رادیو فردا آمریکا را از لحاظ نظامی و امنیتی برتر از دیگر نقاط جهان میداند، با حمله هکر های کره شمالی تمامی ادعاهای پوشالین این رسانه نقش بر آب شد.
رادیو فردا
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیوفردا در حالی جمهوری اسلامی را با نظام آپارتاید آفریقای جنوبی مقایسه میکند که گویا تا کنون تاریخ را به دقت نخوانده اند. آفریقای جنوبی در حالی نظام آپارتاید را به اجرا گذاشت که مورد حمایت آمریکا بوده است.
حسن روحانی
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا در گزارش خود از ضدحالی که از حسن روحانی، خورده است خبر می دهد.
مواد  مخدر
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
رادیو فردا و دیگر رسانه های همسو مسأله لغو محکومیت اعدام را بهانه ای جهت ایجاد حاشیه امن برای قاچاقچیان مواد مخدر قرار داده اند.
فرشید منافی و حادثه لاس وگاس
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۲
​رادیو فردا در ایستگاه پنج شنبه به بیان وضعیت وخیم ایالات متحده و نامنی های فراوان در این کشور پرداخت.
رادیوفردا و درهای همیشه باز برنامه اش به روی بهاییت !
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۹
رسانه نمای رادیو فردا دست بردار اخبار بی اساسش نیست و همچنان بهایی و بهائیت را در تیتر اخبار خود قرار می دهد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
رییس‌جمهور با اشاره به این‌که «ملت ایران در مقاطع حساس همواره حامیان اصلی انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی ایران، استقرار امنیت و دستیابی به منافع ملی بوده‌اند»، گفت: دشمنان و بدخواهان ملت ایران باید بدانند که این ملت در مسیر حرکت خود به سمت پیشرفت و تعالی، هرگز اهداف بلند خود را از یاد نبرده و ذره‌ای ...
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
نخست وزیر اسپانیا رسما از رهبر کاتالونیا خواست که به صراحت اعلام کند اعلام استقلال کرده است یا خیر. وی گفت: این اعلام برای هرگونه تصمیمی که ما قرار است اتخاذ کنیم بسیار ضروری است.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز اقتصاد بین‌الملل ظرفیت تحریم جدید را ندارد، گفت: ترامپ برای اجرایی کردن هر نوع تحریم جدید با مشکلات عظیمی در اروپا و آسیا مواجه خواهد بود چون اقتصاد بین‌الملل دیگر ظرفیت تحریم جدید را ندارد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
شهردار تهران از انتخاب مدیران رده بالای شهرداری از بدنه شهرداری خبرداد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
152 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای خواستار ارجاع موضوع سؤال از رئیس جمهور درباره مشکلات سپردهای مردم در مؤسسات مالی اعتباری به کمیسیون مربوطه شدند.
 
محبوب ترين ها