شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ تهران ۰۳:۱۰ - ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
عکس باز سازی شده روز 16 آذر 1332
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
فرشید منافی که از تریبون رسانه آمریکایی رادیو فردا صحبت می‌کرد، به سخنان حسن روحانی در 16 آذر واکنش داد ولی هیچ اشاره‌ای نکرد که دانشجویان کشته شده در سال 1332، به چه چیز اعتراض داشته‌اند!
وعده حق نزدیک است
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸
ایران توانسته چه در واقع و چه در خیال آسودگی را از اسرائیل بگیرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
مذاکرات یمنی - یمنی امروز (پنج‌شنبه) با کنفرانس خبری مارتین گریفیث، فرستاده سازمان ملل به یمن و وزیر خارجه سوئد در این کشور آغاز شد. ریاست هیئت دولت مستعفی را خالد الیمانی و ریاست هیئت دولت صنعا را محمد عبدالسلام برعهده دارند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: تلاش‌های آمریکا برای خروج از پیمان منع تسلیحات اتمی میان برد (آی ان اف) خطرات جدیدی برای اروپا ایجاد می‌کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
نخست وزیر رژیم صهیونیستی احتمال داد که تحرک اسرائیل به داخل لبنان نیز کشیده شود.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴
یک مقام فلسطینی عالی رتبه جزئیاتی را درباره دیدار بنیامین نتانیاهو و سلطان قابوس در جریان سفر ماه اکتبر نتانیاهو به مسقط فاش کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱
رئیس جمهوری فرانسه پس از سه هفته اعتراضات سراسری که در جریان آن چهار تن کشته شده و باعث بدترین آشوب‌های ضد دولتی در پاریس از سال ۲۰۰۵ میلادی شد، رسما برنامه افزایش مالیات بر سوخت را لغو کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
گروهی از سناتورهای جمهوری خواه و دموکرات آمریکا به طور واضح در برابر کاخ سفید مقاومت کرده و طرحی را ارئه دادند که ولیعهد عربستان را مسؤول قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی معرفی می‌کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
سفارت عربستان در واشنگتن اعلام کرد، خالد بن سلمان برادر ولیعهد سعودی و سفیر عربستان در آمریکا به محل کار خود بازگشت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
آخرین رهبر شوروی سابق در اظهاراتی به مناسبت درگذشت جورج بوش پدر گفت که او و رئیس جمهوری اسبق آمریکا توانسته بودند مبنایی برای شراکت میان دو کشور ایجاد کنند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
براساس اسنادی که به دست روزنامه واشنگتن پست رسیده، لابی‌گران دولت عربستان در آمریکا اتاق‌هایی را در هتل ترامپ واقع در واشنگتن ظرف یک ماه پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ رزرو کردند و به طور کلی تنها ظرف یک بازده سه ماهه بهای اقامت ۵۰۰ شب در این هتل لوکس را پرداخت کردند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
نخست وزیر کانادا مجددا درباره قتل روزنامه‌نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام کرد، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، نیاز به دلایل بیشتری برای مشخص کردن آمر قتل جمال خاشقجی وجود دارد.
مردی که بازی با آمریکا را خوب بلد است.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷
ترس از ایران ، آمریکا را وادار به رفتارهای غیر متعارف کرده است.
آدرس غلط رادیو فردا درباره سخنان روحانی
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
رادیو فردا تیتر زد که حسن روحانی مذاکره با آمریکا را رد کرده است و مخاطب این سخنان را جناح تندرو خواند. درحالی که روحانی در سخنرانی‌اش در سازمان ملل اعلام کرده بود که چرا با آمریکا مذاکره نمی‌کند و به ترامپ پیشنهاد داده بود به میز مذاکره‌ای که به هم زدید، برگردید.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰
ائتلاف سعودی منطقه «کیلومتر۱۶» استان الحدیده را ساعاتی قبل از آغاز مذاکرات صلح یمن در سوئد، هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶
وزارت خارجه روسیه در واکنش به اتهام آمریکا درباره عدم پایبندی مسکو به پیمان INF اعلام کرد واشنگتن اسناد متقنی در این‌باره در اختیار آنها نگذاشته است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
تحقیقات سازمان ملل درباره کشتار و جنایات داعش در عراق، اوایل سال جدید میلادی آغاز خواهد شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
منابع خبری روز چهارشنبه گزارش داده‌اند «خالد بن سلمان»، سفیر عربستان سعودی در آمریکا و برادر «محمد بن سلمان»، ولیعهد این کشور برای اولین بار بعد از ترور روزنامه‌نگار منتقد سعودی وارد واشنگتن شده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
یک روز پس از ناکامی «عادل عبدالمهدی» در تکمیل کابینه خویش، وی به همراه «محمد الحلبوسی» در کاخ ریاست جمهوری عراق حاضر شد.
 
محبوب ترين ها