پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۲:۴۱ - ۲۳ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی درباره مطالبات اعضای فراکسیون قول مساعدت داده و ابراز امیدواری کرد که در آینده تعامل بیشتری میان دولت و این فراکسیون حاصل شود.
طاهری
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۴
رادیو فردا از رئیس گروهک انحرافی حلقه حمایت می کند.
ایران هراسی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۱
دادگاه کشورهای اروپایی با نسبت دادن یک جاسوس به ایران بهانه اجرای سیاست های ایران هراسانه را فراهم کرده است.
خشونت علیه زنان در آمریکا
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۱
فهیمه خضر حیدری در برنامه جامعه به موضوع خشونت علیه زنان در ایران می پردازد و این در حالیست که او آمار تجاوز به زنان در آمریکا را نادیده گرفته است.
پارادوکس- قسمت سوم
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۱
کامبیز حسینی در برنامه پارادوکس، مسائل خانوادگی خود را مطرح می کند.
ضجه مویه های رادیو فردایی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰
رادیو دیروز: مظلوم نمایی نخ نما از نوع ضجه مویه های خاله زنکی رادیو فردا با ظعم سوء استفاده از کودک معصوم، شیوه ای کهنه برای فشار حقوق بشری علیه ایران است.
آیت الله رئیسی
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷
رادیو فردا در گزارش خود به تخریب آیت الله رئیسی می پردازد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
طرفداران و مروجان مکتب لیبرال سرمایه‌داری که در دولت و اطرافیان شما حضور پر رنگ دارند، طی 30 سال گذشته همواره نظرات و توصیه‌های خود را به اقتصاد ایران تحمیل کرده‌اند و تقریبا هیچگاه مسئولیت نتایج توصیه‌های خود را نپذیرفته‌اند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برخی روی قرارداد دو بازیکن ما حساس شده‌اند و در مورد مبلغ قرارداد آنها اظهار و نظر می‌کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد بار دیگر از رئیس جمهور این کشور خواست توافق اتمی با ایران را که تابستان سال 2015 منعقد شد فوری پاره کند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
وبگاه آمریکایی در گزارشی نوشت: آمریکا با سرمایه گذاری بر گروه‌های چپ کشورهای حوزه بالکان به مقابله با ارزش‌های سنتی عامه مردم و تمامیت ارضی آن‌ها برآمده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
134 نفر از کارشناسان سیاست خارجی و مقامات سابق آمریکایی در نامه‌ای، فرمان بازبینی‌ شده «دونالد ترامپ» در خصوص ممانعت از ورود اتباع 6 کشور مسلمان از جمله ایران را محکوم کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از حذف حکم اعدام برای حمل مواد مخدر با مصوبه امروز کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح تحول سلامت پروژه بزرگی بود و بنده هیچ وقت نتوانستم ابعاد آن را تشریح و باز کنم گفت: فشار بسیاری تحمل کردم که طرح تحول با موفقیت جلو برود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
دومین هواپیمای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس فرانسه به‌طور رسمی در فرودگاه مهرآباد فرود آمد تا به ناوگان ایران اضافه شود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
کاخ سفید اعلام کرد: تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ، وزارت خزانه‌داری اقدام به تحریم چند شرکت و شخصی کرده است که در برنامه موشک بالستیک ایران مشارکت کرده‌اند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
شورای امنیت از طرف‌های مختلف در سوریه خواست توافقنامه آتش‌بسی که اواخر سال گذشته میلادی به امضا رسید را به طور کامل اجرا کنند. همچنین این شورا تضمین ورود کمک‌های بشردوستانه به مناطق محاصره شده را خواستار شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
منابع یمنی از افزایش تعداد کشته شدگان حملات ائتلاف عربی به بازاری در الحدیده یمن به ۲۲ تن خبر دادند.
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
رادیو فردا در گزارشی از نگرانی ها برای سلامت سران فتنه، به ویژه مهدی کروبی سخن گفته است؛ در حالی که گویا حکومت عامل افزایش سن این مجرمین نیز بوده است.
محمود عباس، مسئولی تشکیلات خودگردان فلسطین
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
رادیو فردا با انتشار گزارشی از دعوت مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین به کاخ سفید توسط رئیس جمهور امریکا خبر داده است؛ در حالی که سایه شوم آمریکا بر آسمان فلسطین همواره احساس می شود.
 
محبوب ترين ها