سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۱:۲۳ - ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
وزارت وحدت کره جنوبی امروز(جمعه) اعلام کرد که همسایه شمالی‌اش در پیامی رسمی پیشنهاد سئول برای از سرگیری مذاکرات میان دو کشور را پذیرفته و این مذاکرات ظرف چند روز آینده آغاز می‌شود.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه در فتنه اخیر آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان برای حمایت از اغتشاشگران مسابقه گذاشته بودند، گفت: اغتشاشگران با غارت و اهانت به اسلام به نام ملت خیانت به ملت کردند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
طبق گزارش برخی رسانه‌ها به نقل از منابع دیپلماتیک، روسیه خواستار برگزاری نشست روز جمعه شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران، پشت درهای بسته شد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: دستور مسدود‌سازی تمام کانال‌های تلگرامی که در چند روز اخیر دعوت به خشونت، ترور و اغتشاش می‌کردند از مدت‌ها قبل توسط مراجع قضایی صادر و به وزیر وقت ارتباطات ابلاغ شده‌ بود، ولی متاسفانه اقدام موثری انجام نشد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
محمدجواد ظریف در واکنش به حمایت داعش از آشوب‌های ایران تصریح کرد: «عربستان و داعش به عنوان همبسترهای ابدی با پیروی از ترامپ، خشونت، مرگ و تخریب در ایران را تأیید می‌کنند».
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه‌ای گفت که حمایت‌های دولت آمریکا از «معترضان» در ایران تا کنون از حمایت‌های لفظی صرف فراتر رفته است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
دیپلماتهای غربی با افشای اختلاف نظر بین واشنگتن و اتحادیه اروپا درباره چگونگی واکنش نشان دادن به آشوب‌های ایران، گفتند مواضع آمریکایی‌ها درباره تحولات اخیر ایران پایه ای در واقعیت ندارد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید تصمیم ماه اکتبر رئیس‌جمهور آمریکا برای عدم تأیید پایبندی ایران به برجام به معنی آن نیست که او در آینده به این توافق پایبند نخواهد ماند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
معاون وزیر خارجه روسیه در مخالفت با برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل درباره آشوب‌های اخیر ایران گفت که این نشست حمله مستقیم به حق حاکمیت این کشور است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
امام جمعه موقت تهران گفت: خون‌ شهدا در ایران اسلامی امنیت ایجاد کرده است و باید قدر امنیت امروز کشور را بدانیم.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
نیروهای الحشد الشعبی امنیت مسیر بازگشت 5 هزار خانواده آواره به منازل خود در غرب استان الانبار را تأمین کردند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰
معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: اعضای تیم تروریستی منهدم شده در بروجرد با گروهک تروریستی منافقین در ارتباط بودند.
واکنش های یک سویه جهانی به تحولات ایران
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
رادیو فردا در حالی از نگرانی‌های جهانی برای برخورد با آشوب گران در ایران خبر می‌دهد که در دنیا اتفاقات تلخی با سکوت جهانی همراه بوده است.
ژنرال مک مستر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
رادیو فردا در بازتاب ویژه‌ای از اظهارات یک مقام آمریکایی، تأکید کرده است که ایالات متحده احترام ویژه‌ای برای مردم ایران قائل است؛ اما سؤال اینجاست که کدام مردم مدنظر آن‌ها هستند؟!
واکنش رادیو فردا به برخورد قاطع وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با منافقین
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
رادیو فردا پس از برخورد با عاملین منافقین در ایران با حرکتی کورکورانه تلاش کرده است تا اعتراض خود به این موضوع را ابراز کند.
رادیو فردا
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
رادیو فردا نسبت به خبر واردات تخم مرغ به ایران ابراز خشنودی می کند.
قطعنامه سازمان ملل و تحلیل دریچه
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
برنامه دریچه رادیو فردا به قطعنامه جدید به تصویب رسیده علیه ایران پرداخته است.
برنامه خضرحیدری، توهین آمیز تر از همیشه
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
برنامه تابو ی رادیو فردا این بارتوهین به کتاب مقدس مسلمانان را هدف خود قرار داد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵
ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی امروز 14 دی‌ماه را آفریدند، روزی که مهر «باطل شد» بر فتنه‌گران و آشوب‌گران زد و نقشه‌های شوم دشمن یک بار دیگر نقش بر آب شد تا دشمن بداند ملت ایران بر سر ارزش‌های اسلامی و انقلاب معامله نمی‌کنند و خواب دشمنان برای آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی هرگز تعبیر نخواهد شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴
یک روزنامه آمریکایی نوشت با توجه به پیشینه و تاریخ طولانی مداخله آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای دیگر در امور داخلی ایران، بسیاری از مردم ایران معتقدند که دستان بیگانه در پشت اعتراضات کشورشان بوده است.
 
محبوب ترين ها