جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ تهران ۲۰:۳۶ - ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
فاحشه گری راه حل پیشنهادی هنمرندان رادیو فردا برای نجات خاور میانه!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
در روزهایی که آلسعود مورد حمایت آمریکا با بمب و موشک به جان منی ها افتاده که چرا رهبر فراری و میتشان بر آنان حکومت نمی کند، رادیوی هرزه و قلم به مزد فردا برای تمام خاور میانه نسخه های شفا بخش و مضحک می پیچد.
رادیو فردا و برائت از روحانی؟
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
هنوز چند ماه نگذشته از اینکه مقام معظم رهبری اعلام نمودند آمریکا رو به افول است که حال رادیو فردا با متهم نمودن دیگران به افول می کوشد تا به خویش تسلا دهد.
مخاطبین رادیو فردا هم از امریکا متنفرند
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳
در حالیکه رادیو فرد کوشید به هر قیمتی بوش جنایتکار را انسان و خوب معرفی کند اما مخاطبان این رادیو وی را مورد حملات خود قرار دادند.
میزان واقعی ارزش جان ایرانی ها برای رادیو فردا
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷
نیم قرن قبل در ایران متمدن، حضرت روح الله از کاپیتولاسیون و بالاتر بودن ارزش سگ آمریکایی از شاه ایرانی سخن گفت و اکنون در رادیو فردا هنوز هم برخی خائن و وطن فروش به سگ بودن خویش و تداوم کاپیتولاسیون می اندیشند...
تساوی حقوق تا کجا؟
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵
رادیو دروز: وقتی رادیو فردا مدافع فمینیسم اسلامی است، باید در ماهیت آن اسلام شک کرد.
دنیای وارونه از دریچه نگاه رادیو فردا
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
رادیو فردا به ابزاری مجهز است که می فهمد چه زمانی اعتراض مدنی شکل گرفته و چه زمانی شورش رخ می دهد! این ابزار یگ برگه کاغذ است به نام فیش حقوقی کارمندان که بر اساس میزان نوسانات کسورات و مزایا و پاداشها کار میکند!
عقده گشایی رادیو فردا در برابر اسلام
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸
رادیو فردا را شاید بتوان دشمن جمهوری اسلامی نامید اما به نظر می آید در نگاهی عمیق تر و کامل تر، این رادیو دشمنی اش با نظام را در راستای هدف دشمنی با اسلام دنبال می کند.
تحریف آشکار حقائق در رادیوی سازمان سیا
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۶
رادیو فردا گویی نمیداند ایراینها به اینترنت و خاصه شبکه های اجتماعی دسترسی دارند.... هر وقت صلاح بداند دروغی جدید می گوید فارغ از اینکه هر کسی بخواهد می تواند بفهمد ماجرا از چه قرار است.
رادیوی کذاب سخن از صداقت می گوید
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳
برای آمریکایی بودن، نیاز به زایشگاههای آمریکا نیست، هرجای جهان هم که متولد بشوید، کافی است فکرتان آمریکایی باشد تا به راحتی به هموطنانِ اسمی خود خیانت کنید.
موافقان برجام هم منتقد آن شده اند؟
۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲
رادیو فردا در مورد پیاده نظام خویش در ایران هم به همین شکل عمل میکند. آنها را با تشجیع و تحمیق روانه زندان می کند بعد آنها را وادار به اعتصاب غذا می کند و سپس چند خط در مورد آنان انشا می نویسد، نه به قصد کمک به آنان بلکه به قصد تامین مایحتاج خویش که اگر برای اجنبی ننویسد، دلارهای حاصل از کشتار کودکان ...
با رایو فردا کاملا به اطلاعات دسترسی آزاد داشته باشید...
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
رادیو فردا می تواند به حیاط انگلی اش ادامه دهد اما ظاهرا نباید دیگر ژست بچه مثبت به خود بگیرد....اجازه دهد و رسما اعلام کند که همگان بدانند این رادیو کاملا استکباری، سیاست زده و به شدت مغرضانه به پخش اخبار می پردازد....
تحریف گفته های بولتون برای بزک کردن چهره آمریکا
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶
رادیو فردا به دنبال استخوان خویش است، آمریکا هرچه در مورد ایران انجام دهد برایش مهم نیست، به سادگی آن را تحریف می کند.
همه سینمای ایران فدای یک تار موی آمریکا
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵
رادیو فردا بارها از موضوعات فیلم های فرهادی و سایرین به نفع خود بهره برده و از آنان به عنوان حربه ای برای رویارویی با حکومت سوء استفاده کرده اما اکنون که منافعش با سوگیری آنان در تعارض است، آنها را دروغگو خطاب می کند.
داعش، آمریکا و عدم اعتراض رادیو فردا به جنایاتش
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
بارها رخ داده که رادیو فردا برای حبس یا محاکمه یک مزدور خود در کشورمان، ده ها گزارش رنگارنگ تولید می کند اما برای جنایات جنگی و قتل عام صدها نفر تنها یک خبر تهیه می کند یا اصلا حرفی به میان می آورد...اما چرا؟
رادیو فردا و ذوق مرگ شدن از خوشحالی به خاططر تحریم ها
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰
رادیو فردا خود را مدافع حقوق مردم معرفی میکند و مدعیست تمام تلاشهای رسانه ای اش به همین منظور است اما اکنون از موثر بودن تحریم ها بر خود می بالد.
رهبری که می تواند جهان را اداره کند
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
رادیو فردا درصدد است رهبری را در برابر برجام منفعل نشان بدهد.
اسرائیل در انزوای کامل
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱
اسرائیل تنها حامی خود را آمریکا می داند و بس.
خاتمی فتنه گر در کنار جورج سوروس فتنه گر
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۶
اصلا مهم نیست که جمهوری اسلامی برحق است یا آمریکا، حق با نوع موضعگیری و استدلال طرفی که مدعیست مدافع آن است، خیلی خوب مشخص می شود. جورج سوروس زمانی که با خاتمی فتنه گر و علاقمند به دخترک ایتالیایی نشست و برخاست می کند خوب است و زمانی که از زن بازی قاضی عالی ترین دادگاه آمریکا پرده بر دارد بد میشود. ...
تعصب ناموسی رادیو فردا روی آل سعود، با چه هدفی؟
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
نکته جالب اینجاست که رادیو فردا نه تنها به حکومت و رسانه های ایران اعتمادی ندارد، به روزنامه های آمریکایی هم اعتمادی ندارد چرا که کوچکترین اشاره ای به گفته های اینچنینی که علیه منافعشان است نمی کند اما در یک وبلاگ با ده بازدیده کننده در ایران اگر مطلبی نوشته بشود تبدیل می شود به تیتر یک اخبار رادیو ...
پزشک های زنجیر پاره کرده و دفاعیات رادیوی سازمان سیا
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰
پزشک که حداقل زحمتی می کشد، کرد شوید، بلوچ شوید، سنی شوید، زن باشید آنگاه رادیو فردا به طور خودکار می شود وکیل مدافعتان. هر اقدامی علیه نظام کردید، او هست که دفاع کند از شما.
 
محبوب ترين ها