جمعه ۴ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۰۸:۴۸ - ۲۴ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
رادیو فردا وکیا مدافع رقاصه ها
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۵
نگاهی از بالا به رادیو فردا انسان را ناخودآگاه به سمت سگهای ولگردی می اندارد که در بین آشغالها و پسماندها به دنبال غذا میگردند، رادیو فردا این بار هم برای نان شبش به دفاع از بدکاره ای به نام گوگوش پرداخت!
رادیو فردا
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴
رادیو فردا در گزارش خود به حمایت از گروهک منافقین می پردازد.
فساد اخلاق سیاسی در 8 سال ریاست جمهوری اوباما
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۵
رادیو فردا در گزارش خود به فساد اخلاق سیاسی دیگری در میان اربابان خود خبر می دهد.
حصر سران فتنه
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا به بهانه نامه علی مطهری به آیت الله جنتی موضوع رفع حصر سران فتنه را بازگو می کند.
نتانیاهو
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا با نقل قول از نتانیاهو به ضعف اسرائیل در برابر ایران اعتراف می کند.
شاهین نجفی
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا با اتنشار خبر حضور شاهین نجفی در کنار خوانندگان اسرائیلی در یک کنسرت در تل آویو، تلاش کرد به سنت شکنی دیگری اقدام کند.
تحصنی که سانسور شد
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۲
نفسِ تحصن برای رادیو فردا خوب نیست، این متحصنین هستند که آن را خوب یا بد میکنند.
اقتصاد
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۲
رادیو فردا تلاش میکند با پیش کشیدن موضوع نرخ بیکاری، موفقیت جمهوری اسلامی ایران درافزایش رشد اقتصادی را نادیده بگیرد.
ذلت تفنگداران آمریکایی در برابر دلیرمردان سپاه
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۹
رعب و وحشت از هیبت نیروهای جان بر کف سپاه، رادیوی رسمی سیا را مجبور به اعتراف و کرنش در برابر توان نظامی جمهوری اسلامی ایران کرد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار مطلبی با عنوان «واژه‌شناسی جدید!» در کانال تلگرامی خود به این گفته علی مطهری مبنی بر اینکه ارجاع ایرادات مجمع تشخیص به مصوبات برنامه ششم به مجلس از سوی شورای نگهبان بدون بررسی این ایرادات در شورا، بدعت و خلاف قانون اساسی است، واکنش نشان داد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس جمهوری آمریکا گفت، از طرح بیمه درمانی پیشنهاد شده توسط جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان که قرار است جایگزین طرح بیمه درمانی بحث‌برانگیز باراک اوباما شود، حمایت می‌کند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه اظهارنظرات در خط‌ مشی این جبهه تعیین کننده است، گفت: مبنای حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ به فراخوان رهبری در موضوع انقلاب و انقلابی‌گری است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
ناوسالار هاشمی با اشاره به اقدام غیرحرفه‌ای اخیر ناو آمریکایی در خلیج فارس تأکید کرد: این اقدامات می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: تقاضا برای ورشکستگی و صدور رای در این زمینه در کمتر از دو سال گذشته حدود 700 درصد افزایش یافته است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:رحمتی و حیدری بیش از 60 درصد از مطالبات این فصل خود را گرفته‌اند و از عوامل تعطیلی تمرین استقلال بودند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
اکنون جریان اصلاحات و اعتدال و شخصیت‌های برجسته و بزرگان آنان همه تخم‌مرغ‌ها را در سبد آقای روحانی گذاشته‌اند که البته ریسک بزرگی می‌کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
وزیر اطلاعات با انتقاد از برخی اتهامات واهی علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقلیت ستیزی و عدم رعایت حقوق اقلیت‌های دینی گفت: از اینکه اقلیت های دینی در کشور آرامش داشته و ابراز رضایت می‌کنند برای ما یک ارزش دینی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
وزیر دفاع گفت: ایران اسلامی همواره حامی جریان‌های مقاومت بوده و این حمایت تعیین کننده است به طوری که دشمنان را وادار به عقب نشینی کرده و شکست را برای آنان رقم زده است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۴
رامین رضاییان از دقایقی دیگر روبروی مدیران این باشگاه و کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت تا سرنوشت‌اش برای ادامه فصل مشخص شود.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
هافبک ملی پوش سابق استقلال که سابقه حضور در لیگ اروپایی را نیز در کارنامه دارد اعلام کرد برای گفتن حقایق در خصوص فساد در فوتبال ایران راهی کمیته اخلاق خواهد شد.
 
محبوب ترين ها