جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ تهران ۰۹:۱۴ - ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
محبوبیت جاسوس اسراییلی در رادیوفردا !
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
​دریچه رادیوفردا همچنان برای مظلوم نمایی جاسوس وابسته به اسرائیل دست و پا میزند.
سانسور کشتار صدها هزار کودک در یمن
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
رادیو فردا تظاهر می کند به دنبال رساندن آن دسته از اخباریست که در ایران اجازه نشر ندارند تا مخاطب را در جریان آزاد اطلاعات قرار دهد. با ابن وجود غیر از سرقت اخبار از خبرگزاریهای ایران و افزودن کمی خیالبافی به آن هنر دیگری ندارد.
رادیو فردا می خواهد با چند عکس مبهم مردم را به کام مرگ بکشاند
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
رادیوی سازمان جاسوسی سیا، رادیو فردا، بسیارمی کوشد تا اثبات کند اغتشاشات ادامه دارد. به هرقیمتی.
بسیار دقیق تر بشنوید با رادیو فردا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
آشوبهایی تحت لفافه اعتراض اقتصادی به طور برنامه ریزی شده ای در سراسر کشور شروع شد و با هشیاری برخی معترضین، به سرعت صف اعتراض از اغتشاش جدا گردید، اما حال رادیو فردا تمام توانش را پای کار آورده تا نگدارد اغتشاش ها تمام شود.
پس از مقامات سازمان ملل، خود رادیو فردا هم در اخبارش تشکیک ایجاد کرد
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
آبروی نداشته رادیو فردا در جریان اغتشاشات و با سانسور جمعیت میلیونی حامیان نظام و در مقابل پوشش تجمعات چند نفره و حتی یک نفره کاملا بر باد رفت!
رادیو فردا و تنفس مصنوعی به اغتشاشات
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
همیشه علائم شکست برنامه های آمریکا مشخص است ... هر وقت این علائم تکرار شد یعنی آمریکا آخرین نفس هایش را می کشد.
سامان ملل هم رادیو فردا را دروغگو خواند
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
رادیو فردا برای نشست اضطرای سازمان ملل دندان تیز کرده بود و مدتها برای آن اخبار رنگاوارنگ تهیه می کرد.اما نتیجه آن شکستی خفت بار برای هم آمریکا و هم رادیو فردا بود.
مناطق جنگزده یمن
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
رادیو فردا تلاش می کند اعلامیه صندوق کودکان سازمان ملل را مصادره به مطلوب کند.
میانمار- روهینگیا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
رادیو فردا به جای پاسخگو بودن در برابر سکوت آمریکا در قبال میانمار، به اتهام پراکنی علیه روسیه و چین می پردازد.
آلودگی هوا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
حضر حیدری در برنامه جامعه این هفته موضوع آلودگی هوا در تهران را دستاویز خود قرار می دهد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: اگر ثابت شود که مسوولین ذیر بط عمدا اقدامات لازم را برای جلوگیری از فعالیت پایگاه‌های اینترنتی مربوط به اغتشاشگران و معاندین و تروریست‌ها به عمل نیاورده‌اند باید وفق مقررات مجازات شوند والا باید بابت قصور خود از مردم عذرخواهی کنند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: دیدیم که وقتی فضای مجازی محدود شد فتنه فروکش کرد، نگویید که ما با فضای مجازی مخالفیم، ما با فضای مجازی که کلیدش در دست نظام باشد موافقیم.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
وزارت وحدت کره جنوبی امروز(جمعه) اعلام کرد که همسایه شمالی‌اش در پیامی رسمی پیشنهاد سئول برای از سرگیری مذاکرات میان دو کشور را پذیرفته و این مذاکرات ظرف چند روز آینده آغاز می‌شود.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه در فتنه اخیر آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان برای حمایت از اغتشاشگران مسابقه گذاشته بودند، گفت: اغتشاشگران با غارت و اهانت به اسلام به نام ملت خیانت به ملت کردند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
طبق گزارش برخی رسانه‌ها به نقل از منابع دیپلماتیک، روسیه خواستار برگزاری نشست روز جمعه شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران، پشت درهای بسته شد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: دستور مسدود‌سازی تمام کانال‌های تلگرامی که در چند روز اخیر دعوت به خشونت، ترور و اغتشاش می‌کردند از مدت‌ها قبل توسط مراجع قضایی صادر و به وزیر وقت ارتباطات ابلاغ شده‌ بود، ولی متاسفانه اقدام موثری انجام نشد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
محمدجواد ظریف در واکنش به حمایت داعش از آشوب‌های ایران تصریح کرد: «عربستان و داعش به عنوان همبسترهای ابدی با پیروی از ترامپ، خشونت، مرگ و تخریب در ایران را تأیید می‌کنند».
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه‌ای گفت که حمایت‌های دولت آمریکا از «معترضان» در ایران تا کنون از حمایت‌های لفظی صرف فراتر رفته است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
دیپلماتهای غربی با افشای اختلاف نظر بین واشنگتن و اتحادیه اروپا درباره چگونگی واکنش نشان دادن به آشوب‌های ایران، گفتند مواضع آمریکایی‌ها درباره تحولات اخیر ایران پایه ای در واقعیت ندارد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید تصمیم ماه اکتبر رئیس‌جمهور آمریکا برای عدم تأیید پایبندی ایران به برجام به معنی آن نیست که او در آینده به این توافق پایبند نخواهد ماند.
 
محبوب ترين ها