سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ تهران ۰۱:۴۵ - ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
شهردار تهران از انتخاب مدیران رده بالای شهرداری از بدنه شهرداری خبرداد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
152 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای خواستار ارجاع موضوع سؤال از رئیس جمهور درباره مشکلات سپردهای مردم در مؤسسات مالی اعتباری به کمیسیون مربوطه شدند.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
دادستان کل کشور گفت: پستی که امروز به منو شما سپرده شده یک امانت است که باید قدرش را بدانیم و از این سنگر به مردم خدمت کنیم این موجب می شود هم کارگزاران خیانت نکنند و هم مردم در آرامش باشند.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
رئیس‌جمهور با بیان اینکه آمریکا فکر می‌کند سپاه یک واحد نظامی است، گفت: این اشتباه است سپاه تنها یک واحد نظامی نیست سپاه در دل این مردم قرار دارد و در همه روزهای خطر از منافع ملی دفاع کرده است.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
صندوق بین‌‌المللی پول اعلام کرد، علی‌رغم کاهش نرخ تورم ایران به ۹ درصد،همچنان جایگاه ۲۲ را در میان کشورهای جهان داراست و این بدان معناست که ۱۶۹ کشور تورم کمتری نسبت به ایران دارند و از 19 کشور نرخ بیکاری بیشتری دارند
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۷
یکی از تحلیل‌گران ارشد مسائل ایران می‌گوید که با ادامه اقدامات ضدبرجامی ترامپ که بیشتر دلایل شخصی دارد، ساختمان برجام به تدریج ضعیف و ضعیف‌تر می‌شود و به هزینه آمریکا، فرو می‌ریزد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: امروز صف حامیان ایران منسجم‌تر و آمریکا در انزوای‌ بیشتری قرار گرفته است.
رادیو فردا
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
رادیو فردا با پرداختن به سخنان احساسی یکی از دختران هاشمی رفسنجانی به تولید فرضیات توطئه آمیز می پردازد.
باقرنمازی
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
رادیو فردا برای آزادی دو جاسوس آمریکاییا ز هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند.
وقتی کودک کشی برای رادیو فردا «عادی» می شود!
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴
رادیو فردا به بهانه اعتراض عربستان سعودی نسبت به گزارش سازمان ملل متحد، از کودک کشی در یمن دفاع می کند.
ترامپ
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴
رادیو فردا بر سخنان جنگ طلبانه ترامپ سرپوش می گذارد
عربستان سعودی
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴
رایدو فردا با اشاره به سخنان پادشاه عربستان سعودی، به ایران هراسی می پردازد.
طاهری
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
رادیو دیروز گزارش می دهد؛   18 تن از فعالان سیاسی و حقوق بشری روز پنجشنبه ۱۳ مهر٬ در بیانیه ای صدور حکم اعدام برای محمدعلی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه را محکوم کردند و خواستار لغو این حکم و آزادی «فوری و بی‌قید و شرط» وی شدند. به گزارش وب‌سایت کلمه، نزدیک به میر حسین موسوی،...
رادیو فردا
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
رادیو فردا پیرامون اخبار خاتمی، از سوی رسانه های همسو بازی خورد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
سخنگوی دولت گفت: سپاه نه تنها مورد احترام مردم ایران است بلکه مردم دنیا به واسطه مبارزه سپاه با تروریست‌ها قدردان آنها هستند.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
رهبر اکثریت جمهوریخواه سنای آمریکا به دنبال حملات توئیتری رئیس‌جمهور این کشور به باب کورکر رئیس کمیته روابط خارجی سنا، او را «عضو با ارزش سنا» توصیف و از وی حمایت کرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
سخنگوی دولت تاکید کرد: مواضع دولت در خصوص سپاه روشن است، سپاه یک ارگان ارزشی و از ارکان قدرت است. مردم هیچ‌گاه شجاعت و ایثار سپاه را فراموش نمی‌کنند و در حال حاضر هم جهان باید باچشم واقع‌بینانه تلاش سپاه را در مقابله با تروریسم ببینید.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
مشاور رئیس جمهور گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دو ستون قدرتمند اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران است.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
بیژن زنگنه گفت: ما به دنبال تولید فکر و اندیشه‌ایم و تلاش می‌کنیم که جوانان بیشتری بتوانند به این عرصه ورود پیدا کرده تا از فکر و خلاقیت‌شان استفاده شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
هرگونه واگذاری املاک، اراضی و اموال غیرمنقول شهرداری تهران و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه به صورت حق بهره‌برداری به رایگان یا با شرایط معین به موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی، اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله موسسات خیریه، بیمارستان‌ها، مساجد، هیات‌ها و... باید پس از ارائه لایحه توسط شهرداری تهران یا در قالب ...
 
محبوب ترين ها