جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ تهران ۲۱:۲۸ - ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
ایران تهدیدی بزرگ برای استکبار
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
ایران بدون شک دست برتر درمعادلات منطقه است.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۱
رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به نخست‌وزیر پاکستان خواستار کمک اسلام‌آباد در حل آشفته‌بازار افغانستان و آوردن رهبری طالبان به پای میز مذاکره شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶
رئیس سرویس اطلاعات خارجی انگلیس امروز دوشنبه به کرملین هشدار می‌دهد تا غرب را تضعیف نکند. این پیام پس از حمله با عامل اعصاب علیه یک جاسوس سابق روس در انگلستان مطرح می‌شود که گمان می‌رود فعالیت پنهان روسیه در خارج بوده باشد.
گاف کارکشته!
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
رادیو دیروز: رویا کریمی مجد، با اشتباه مضحکش، امید براندازان به یک خبرنگار مثلاً کارکشته را نا امید کرد.
تیتر مغرضانه رسانه آمریکایی رادیو فردا
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲
پس از آنکه وزیر خارجه آمریکا به اظهارنظری بی اساس و تکراری درباره فعالیت‌های موشکی ایران پرداخت، رادیو فردا ضمن برجسته کردن آن، واکنش سخنگوی وزارت خارجه ایران را سانسور کرد.
دنیای وارونه از دریچه نگاه رادیو فردا
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
رادیو فردا به ابزاری مجهز است که می فهمد چه زمانی اعتراض مدنی شکل گرفته و چه زمانی شورش رخ می دهد! این ابزار یگ برگه کاغذ است به نام فیش حقوقی کارمندان که بر اساس میزان نوسانات کسورات و مزایا و پاداشها کار میکند!
عقده گشایی رادیو فردا در برابر اسلام
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸
رادیو فردا را شاید بتوان دشمن جمهوری اسلامی نامید اما به نظر می آید در نگاهی عمیق تر و کامل تر، این رادیو دشمنی اش با نظام را در راستای هدف دشمنی با اسلام دنبال می کند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵
اردن امروز (دوشنبه) از برگزاری کنفرانس بین‌المللی قریب الوقوع برای حمایت از مسجدالاقصی، قدس و مقدسات اسلامی و مسیحی آن خبر داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴
ده‌ها شهرک نشین تندرو یهودی امروز دوشنبه به مناسبت عید یهودی حانوکا"جشن فداکاری"، تحت حمایت شدید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه اقدام به هتک حرمت مسجد الاقصی کردند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳
همانطور که کنگره واکنشش به قتل جمال خاشقجی به دست دولت سعودی را بررسی می‌کند، مهم است که توجه داشته باشیم که این تنها اقدام آنها نیست. خفه و مثله کردن این روزنامه نگار توسط یک تیم عربستانی ۱۵ نفره بخشی از یک الگوی سرکوب وحشیانه توسط رژیم ملک سلمان و فرزند عالی‌رتبه او، شاهزاده محمد بن سلمان است که فراتر ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین تاکید کرد، رهبری، هدایت نبردی را با هدف ممانعت از بررسی پیش‌نویس قطعنامه آمریکا در خصوص تروریسم خواندن حماس در پیش گرفته است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷
دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا شاید در اجلاس اخیر گروه ۲۰ در بوئنوس آیرس موفق‌ترین حضورش در یک اجلاس بین‌المللی را داشت، اما این به معنای دستیابی به یک دستاورد چشمگیر نیست، بلکه این حضور از آنجا موفق ارزیابی می‌شود که او گاف بزرگی در این نشست نداد.
بی ادب هایی که از اشتباه یک مجری سوء استفاده کردند
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
اقدام عجیبی در صدا و سیما رخ داد که باعث تحیر همگان شد اما این وسط ضد انقلاب هم منتظر است تا بهره خود را ببرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
وزیر امور خارجه ایران در واکنش به اتهام‌زنی همتای آمریکایی‌اش، گفت واشنگتن در حالی تهران را به غلط به نقض یک قطعنامه متهم می‌کند که خود پیشتر این قطعنامه را نقض کرده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
یک سناتور آمریکایی گفت که واشنگتن باید مطمئن شود که عاملان قتل خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد سیاست‌های آل‌سعود مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
«جیمز کومی» اعلام کرد در جلسه استماع کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا که قرار است با موضوع ایمیل‌های کلینتون برگزار شود، شرکت می‌کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به توصیه پلیس این رژیم که از دادستانی خواسته بود علیه او رسما اعلام جرم کند، گفت که این از ابتدا طرحی برای اخراج او از قدرت بوده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
دادگاهی در آمریکا قرار است ادعای نقش‌آفرینی ایران در مبارزه گروه‌های عراقی با نیروهای اشغالگر آمریکایی بین سال‌های 2004 تا 2011 را بررسی کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
وزیر امور خارجه با اشاره به انتقال گسترده تسلیحات آمریکایی به گروه‌های افراط‌گرا، گفت واشنگتن به دنبال ایجاد بی‌ثباتی دائمی است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
نماینده روسیه در سازمان ملل با هشدار در خصوص حضور نظامی آمریکا در مناطق شمال و شرق سوریه، تأکید کرد کرد که این کشور تلاش دارد، شبه دولت در سوریه ایجاد کند.
 
محبوب ترين ها