دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۵۰ - ۲۲ مه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای جان باختن شماری از کارگران در حادثه انفجار معدن زغال سنگ استان گلستان ایران واقع در شمال شرق این کشور را به مردم، دولت و بازماندگان تسلیت گفت.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
دیوان محاسبات در پاسخ به گزارش مندرج در روزنامه همشهری درباره حقوق‌های غیرمتعارف گفت: کلیه دریافتی‌های نامتعارف مدیران دستگاه‌های اجرایی بوسیله دیوان محاسبات کشور به بیت‌المال برگشته است.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه سند ایجاد مناطق توقف درگیری‌ها در سوریه را گامی مهم و فرصتی بزرگ در مسیر تحقق آتش بس در سوریه خواند. وزارت خارجه قزاقستان نیز بر لزوم تلاش همه طرف‌ها برای اجرای این توافقنامه تاکید کرد.
وحشت دشمن از اتحاد نیروهای انقلاب
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۴
رادیو دیروز: اتحاد جبهه نیروهای انقلابی هراسی به دل دشمن انداخته که توان کنترل گفتار خود را از دست داده است.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
وزیر دادگستری به ارائه توضیحاتی درباره ادعای مطرح شده درباره محموله قاچاق مربوط به فرزند یکی از وزرا پرداخت.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
معاون اول رییس جمهور گفت: هزینه ستاد نمی‌کنم، بر روی کمک‌های کسانی که به من لطف داشته‌اند حساب کرده‌ام. اگر لازم باشد باز در مورد جریان اصلاح‌طلب با رهبری حرف می‌زنم. جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا باید با یکدیگر در امور کشور مشارکت داشته باشند.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
حسن روحانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری شده‌اید، اظهار کرد: راهی که مردم در خرداد ۹۲ انتخاب کردند را تا به امروز ادامه داده‌ایم و نه می‌خواهیم به عقب بازگردیم و نه در میانه راه بمانیم بلکه باید مسیر را تا اهداف بلند موردنظر ملت ادامه دهیم.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد جامع ایلام سخنرانی خود را در جمع مردم این شهر آغاز کرد.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
میرسلیم گفت: هر کاری را که بخواهید اصولی انجام دهید باید مبتنی بر فکر و سنجش و پژوهش باشد.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
محمد باقر قالیباف گفت: امروز مهندسان فارغ التحصیل ما در کشور با کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا رقابت می‌کنند.
"بهنام ابراهیم زاده" و "واله زمانی"
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰
رادیو فردا این بار با بهانه قرار دادن آزادی دو مجرم از زندان، خود را حامی کارگران ایرانی معرفی می‌کند.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
برخی مقامات به مسئولان مربوطه فشار وارد کرده‌اند تا اطلاعات و اسناد قانونی برای کالای کشف شده در ویلای دختر وزیر تهیه شود تا در بررسی‌های تعزیرات، قاچاق بودن این محموله آن تأیید نشود.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند گفت: دولت باید دولت کار باشد نه دولتی که وزرایش تاجر و کاسب باشند و دولتی که شبانه روز کار کند می‌تواند مشکلات را حل کند.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه کسی که نمی‌تواند از سرمایه این کشور استفاده کند «بی‌عرضه» است، گفت: برخی مسئولان نعل وارونه می‌زنند و طوری صحبت می‌کنند که عملکردشان ضد بیان‌شان است.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی گفت: دولتی که در هتل درویشی جلسه بگذارد می‌تواند درد کسی را که برای ۵ میلیون تومان وام لنگ است، بفهمد؟ چرا کارگزاران دولت فعلی به عنوان وزیر، ثروتشان را به دستگاه قضایی اعلام نمی‌کنند؟
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
رئیس ستاد انتخاباتی لیست خدمت گفت که اسامی نامزدهای مورد نظر در انتخابات شورای شهر در حال نهایی شدن است و طی یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه این روزها ما واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشورمان زیاد می‌بینیم، گفت: مردم در 29اردیبهشت تصمیم خواهند گرفت و سکان دار اجزایی مدیریت کشور را مشخص خواهند کرد.
سعید کریمیان، مدیر شبکه جِم
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷
رادیو فردا در گزارشی از علاقه بالای خود در رابطه با پرونده قتل مدیر شبکه "جم" پرده برداشته است.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
در حالی روحانی در مناظره بار دیگر وعده تکمیل مسکن مهر را تا پایان دولت فعلی داد که هنوز ۲۷۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل نشده است و همچنین امکان اسکان در ۴۰۰ هزار واحد تکمیل شده این طرح به دلیل نبود امکانات زیربنایی وجود ندارد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ما در کشور مشکل قانون نداریم، مشکل اقدام و عمل داریم.
 
محبوب ترين ها