سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۱:۲۳ - ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
وزیر امور خارجه گفت: اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط ترامپ دشمنی آشکار با مسلمانان و دولت‌های اسلامی است.
تجمعات مردمی علیه اغتشاشات اخیر
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳
فهیمه خضرحیدری در شوک وحدت مسئولین جمهوری اسلامی در مقابله با فتنه اخیر به سر می برد.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲
دادستان تهران گفت: ظرف 48 ساعت اخیر تعداد هفتاد نفر از متهمان آشوب‌ها با تکمیل تحقیقات و اخذ ضمانت آزاد شدند.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۹
سخنگوی وزارت امور خارجه چین با بیان اینکه حادثه برخورد دو کشتی در آب‌های این کشور برای پکن بسیار حائز اهمیت است، گفت: چین تا کنون چندین قایق و کشتی برای نجات خدمه این کشتی‌ها به منطقه اعزام کرده است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶
چین در نظر دارد دومین پایگاه دریایی خارجی‌اش را در نزدیکی بندر گوادر پاکستان بسازد. پکن سال گذشته میلادی اولین تاسیسات نظامی خود را در جیبوتی افتتاح کرد.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴
کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ در تصمیم مهمی برای حل معادله چند مجهولی بدهی‌ متقابل پیمانکاران، بانک‌ها و بانک مرکزی که ناشی از بدهی‌ دولت بود، راهکاری تصویب کرد تا 110 هزار میلیارد تومان آن را تسویه کند.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 گفت: پس از مخالفت با افزایش قیمت بنزین و دیگر حامل‌های انرژی اعضای کمیسیون تلفیق با دونرخی شدن بنزین هم مخالفت کردند.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
دادستان تهران موج‌سواری طرح آمریکایی بر مشکلات معیشتی را ناشی از این تصور دانست که آستانه تحمل مردم در مقابل مشکلات اقتصادی و معیشتی به نقطه جوش رسیده و منتظر یک جرقه است گفت: دشمن، مشکلات اقتصادی را همانند انبار باروت ارزیابی کرده است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴
روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» در گزارشی به پیام‌های توئیتری جنجال‌برانگیز «دونالد ترامپ» اشاره کرد و نوشت که تهدیدات توییتری ترامپ، اعتبار آمریکا را در معرض خطر قرار داده است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
«استیو بَنن» استراتژیست ارشد سابق رئیس‌جمهور آمریکا در بخشی از کتاب جنجالی اخیر درباره دونالد ترامپ گفته است: «سعودی‌ها تا حد مرگ از ایران می‌ترسند».
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس شورای اسلامی گفت: برای حل مشکل سپرد‌ه‌گذاران مؤسسات مالی فاقد مجوز یا مجاز غیرمنضبط، نیاز به همکاری ۳ قوه است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
رئیس کل بیمه مرکزی جزئیات پوشش بیمه نفتکش ایرانی حادثه‌دیده در آب‌های کشور چین را تشریح کرد و گفت: ۷۰ درصد بیمه نامه نفتکش ایرانی موسوم به سانچی متعلق به یک شرکت نروژی و ۳۰ درصد تحت پوشش شرکت‌های بیمه‌ ایرانی است.
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
فرزند شهید محمود کاوه با بیان این که فرقی میانِ آشوبگران و داعشیان نیست، عنوان کرد: آشوبگران در صدد جاده صاف کردن برای رژه داعشیان در تهران بودند.
رادیوفردا و بازهم موضوع سران فتنه...
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
رادیوفردا به بهانه گذشت 2500 روز از حصر بار دیگر به این موضوع دامن زد.
محبوبیت جاسوس اسراییلی در رادیوفردا !
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵
​دریچه رادیوفردا همچنان برای مظلوم نمایی جاسوس وابسته به اسرائیل دست و پا میزند.
مناطق جنگزده یمن
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
رادیو فردا تلاش می کند اعلامیه صندوق کودکان سازمان ملل را مصادره به مطلوب کند.
میانمار- روهینگیا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲
رادیو فردا به جای پاسخگو بودن در برابر سکوت آمریکا در قبال میانمار، به اتهام پراکنی علیه روسیه و چین می پردازد.
آلودگی هوا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
حضر حیدری در برنامه جامعه این هفته موضوع آلودگی هوا در تهران را دستاویز خود قرار می دهد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: اگر ثابت شود که مسوولین ذیر بط عمدا اقدامات لازم را برای جلوگیری از فعالیت پایگاه‌های اینترنتی مربوط به اغتشاشگران و معاندین و تروریست‌ها به عمل نیاورده‌اند باید وفق مقررات مجازات شوند والا باید بابت قصور خود از مردم عذرخواهی کنند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: دیدیم که وقتی فضای مجازی محدود شد فتنه فروکش کرد، نگویید که ما با فضای مجازی مخالفیم، ما با فضای مجازی که کلیدش در دست نظام باشد موافقیم.
 
محبوب ترين ها