جمعه ۴ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۰۸:۴۸ - ۲۴ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
ضجه مویه های رادیو فردایی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰
رادیو دیروز: مظلوم نمایی نخ نما از نوع ضجه مویه های خاله زنکی رادیو فردا با ظعم سوء استفاده از کودک معصوم، شیوه ای کهنه برای فشار حقوق بشری علیه ایران است.
آیت الله رئیسی
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۷
رادیو فردا در گزارش خود به تخریب آیت الله رئیسی می پردازد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
طرفداران و مروجان مکتب لیبرال سرمایه‌داری که در دولت و اطرافیان شما حضور پر رنگ دارند، طی 30 سال گذشته همواره نظرات و توصیه‌های خود را به اقتصاد ایران تحمیل کرده‌اند و تقریبا هیچگاه مسئولیت نتایج توصیه‌های خود را نپذیرفته‌اند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برخی روی قرارداد دو بازیکن ما حساس شده‌اند و در مورد مبلغ قرارداد آنها اظهار و نظر می‌کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد بار دیگر از رئیس جمهور این کشور خواست توافق اتمی با ایران را که تابستان سال 2015 منعقد شد فوری پاره کند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
وبگاه آمریکایی در گزارشی نوشت: آمریکا با سرمایه گذاری بر گروه‌های چپ کشورهای حوزه بالکان به مقابله با ارزش‌های سنتی عامه مردم و تمامیت ارضی آن‌ها برآمده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
134 نفر از کارشناسان سیاست خارجی و مقامات سابق آمریکایی در نامه‌ای، فرمان بازبینی‌ شده «دونالد ترامپ» در خصوص ممانعت از ورود اتباع 6 کشور مسلمان از جمله ایران را محکوم کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از حذف حکم اعدام برای حمل مواد مخدر با مصوبه امروز کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح تحول سلامت پروژه بزرگی بود و بنده هیچ وقت نتوانستم ابعاد آن را تشریح و باز کنم گفت: فشار بسیاری تحمل کردم که طرح تحول با موفقیت جلو برود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
دومین هواپیمای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس فرانسه به‌طور رسمی در فرودگاه مهرآباد فرود آمد تا به ناوگان ایران اضافه شود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
کاخ سفید اعلام کرد: تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ، وزارت خزانه‌داری اقدام به تحریم چند شرکت و شخصی کرده است که در برنامه موشک بالستیک ایران مشارکت کرده‌اند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
شورای امنیت از طرف‌های مختلف در سوریه خواست توافقنامه آتش‌بسی که اواخر سال گذشته میلادی به امضا رسید را به طور کامل اجرا کنند. همچنین این شورا تضمین ورود کمک‌های بشردوستانه به مناطق محاصره شده را خواستار شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
منابع یمنی از افزایش تعداد کشته شدگان حملات ائتلاف عربی به بازاری در الحدیده یمن به ۲۲ تن خبر دادند.
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
رادیو فردا در گزارشی از نگرانی ها برای سلامت سران فتنه، به ویژه مهدی کروبی سخن گفته است؛ در حالی که گویا حکومت عامل افزایش سن این مجرمین نیز بوده است.
محمود عباس، مسئولی تشکیلات خودگردان فلسطین
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
رادیو فردا با انتشار گزارشی از دعوت مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین به کاخ سفید توسط رئیس جمهور امریکا خبر داده است؛ در حالی که سایه شوم آمریکا بر آسمان فلسطین همواره احساس می شود.
همخوانی شاهین نجفی با آویو گفن خواننده اسرائیلی در تلاویو
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
رادیو فردا در یکی از تازه ترین گزارش های صفحه فرهنگ و هنر خود، از حضور شاهین نجفی، خواننده مرتد فراری در اسرائیل خبر داده است.
نازنین زاغری، مجرم بازداشتی در ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
رادیو فردا در گزارشی به وضعیت "نازنین زاغری"، مجرم ایرانی - انگلیسی زندانی در کشورمان پرداخته و تلاش کرده است تا ضمن بازی با احساس مادرانه، از این روش برای اثبات بی گناهی این خائن استفاده کند.
حمایت متناقض رادیو فردا از عامل و قربانی اسیدپاشی
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
رادیو فردا در یکی از گزارش های اخیر خود بار دیگر از حادثه تلخ اسیدپاشی در کشورمان خبر داده است ولی در حالی این خبر بازتاب گسترده داده می شود که محاکمه مجرمان نیز در همین راستا، عامل اعتراض این مجموعه به سیستم قضائی ایران بوده است.
سیاه نمایی رادیو فردا علیه وضعیت زنان در ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به اطلس زنان در ایران، وضعیت زندگی این قشر از جامعه ایرانی در نقاط مختلف کشورمان را بحرانی انسانی دانسته است.
تحصنی که رادیو فرداکوشید تا آن راسانسور کند
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۸
رادیو فردا می کوشد تا خود را پشت برخی اخبار نامرتبط پنهان نموده و برخی اخبار را که به ضرر خویش می بیند پوشش ندهد اما این بار در مورد مساله تحصن علما و متدینین در خراسان جنوبی پس از افشاگریهای رادیو دیروز، نتوانست سکوت اختیار کند.
 
محبوب ترين ها