دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ تهران ۰۴:۱۳ - ۲۴ آوریل ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷
وزیر دفاع بریتانیا اعلام کرد روسیه به دلیل حمایت از «بشار اسد» رییس‌جمهوری سوریه، به صورت غیرمستقیم در رابطه با کشته شدن ده‌ها غیرنظامی در اثر حمله شیمیایی در ادلب، مسئول است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶
رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره این کشور، اقدام نظامی بیشتر علیه سوریه را منتفی ندانست.
بقراطی
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
یکی دیگر از برنامه های رادیو فردا نیز تعطیل شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
رئیس جمهور کشورمان ضمن محکوم کردن شدید حمله اخیر آمریکا به یک پایگاه هوایی در سوریه، خواستار تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در این زمینه شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
نشست خبری هیات ویژه رسیدگی به حادثه پلاسکو با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف و شماری از دانشجویان با شعار "پلاسکو را فراموش نکنیم" آغاز شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
معاون نخست وزیر مجارستان که به همراه یک هیأت بلند پایه از جمله معاون رئیس پارلمان مجارستان و نیز قائم مقام وزیر انرژی آن کشور در ایران به سر می برند، قبل از ظهر امروز با حضور در وزارت امور خارجه بامحمد جواد ظریف دیدار و گفت‌وگو کردند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری با اشاره به حمله نظامی آمریکا به سوریه آن را نقض مقررات و قوانین بین المللی و زمینه سازی جهانی برای حمایت از تروریست ها دانست.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: با توجه به درگیری‌های داخلی که ترامپ با آنها مواجه است توانایی پرداخت هزینه برای درگیری و جنگ تازه‌ای در خارج از آمریکا را نخواهد داشت، بنابراین امکان آغاز تقابل رو در رو با سوریه کم است.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت شناسایی بانی جنایت شیمیایی در سوریه در عین حال حمله آمریکا به سوریه به بهانه این جنایت شیمیایی را رونمایی از سیاست "مشت آهنین" ترامپ دانست.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
مروری بر آمارهای رسمی ارائه شده گویای آن است که در ۱۰ ماه اول سال ۱۳۹۵ به ترتیب چین، امارات متحده عربی و عراق بیشترین حجم صادرات ایران را به خود اختصاص داده‌اند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
شورای امنیت شب گذشته جلسه فوق‌العاده‌ای را برای بررسی حمله موشکی آمریکا که پایگاه هوایی الشعیرات در حمص سوریه را هدف قرار داد، برگزار کرد که بار دیگر صحنه تنش شدید بین روسیه و آمریکا بود.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹
یک منبع در وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که کشورش درباره احتمال دست داشتن روسیه در حمله شیمیایی به شهرک "خان شیخون" در حومه ادلب سوریه تحقیق می‌کند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
فوتسال ایران بعد از دو بازی دوستانه مقابل کرواسی هم چنان در جایگاه قبلی خود باقی ماند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
فوتسال ایران بعد از دو بازی دوستانه مقابل کرواسی هم چنان در جایگاه قبلی خود باقی ماند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
فوتسال ایران بعد از دو بازی دوستانه مقابل کرواسی هم چنان در جایگاه قبلی خود باقی ماند.
سکوت در برابر شیعیان بحرین
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰
رسانه وابسته به آمریکا این بار اهمیت ندادن به قیام های مسالمت جویانه مردم بحرین را سرلوحه کار خود قرار داد و همچنین بار دیگر سناریوی نخ نما و کلیشه ای دخالت ایران در بحرین را کلید زد.
کامبیز حسینی و عادت های همیشگی وی
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۷
​رسانه ی وابسته به کاخ سفید در برنامه پارادوکس خود به توهین به ایرانیان، اعتراف به مشکلات مالی و نیز بازتاب مسائل شخصی مجری برنامه پرداخت.
بحرین
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷
رادیو فردا با استفاده از گزارش های توهم گونه بحرین، به سیاست ایران هراسی پرداخت.
رادیو فردا
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
فهیمه خضر حیدری به بهانه آمار بیکاری به انتقام گیری از روحانی می پردازد.
سیستان
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
رادیو فردا میان مسلمانان به تفرقه افکنی می پردازد.
 
محبوب ترين ها