جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ تهران ۱۹:۱۰ - ۱۸ آگوست ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
بازهم رادیوفردا و بازهم تخریب حجاب
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
رسانه ی وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا در یکی دیگر از برنامه هایش برای چندمین بار به توهین به حجاب و تمسخر افراد محجبه پرداخته است.
بازهم رادیوفردا و بازهم تخریب حجاب
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵
رسانه ی وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا در یکی دیگر از برنامه هایش برای چندمین بار به توهین به حجاب و تمسخر افراد محجبه پرداخته است.
لینژا از بی عرضگی خود می گوید
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
علینژاد جوجه اردکی زشت است با آرزوهای بزرگ. وی فکر میکند می تواند کارهای بزرگی انجام دهد اما ظاهرا خودش نیز فهمیده است که عرصه سیمرغ جولانگه این مگس نیست.
لرزه بر اندام مخاطب رادیو فردا افتاد
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶
رادیو دیروز: قتل شهید والامقام، محسن حججی رادیو فردا را در شوک فروبرد.
سگ نجس جایگزین زنان چهارشنبه
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۲
بانی چهارشنبه های سفید سوژه جدید خود را سگ های نجس انتخاب نمود.
علائم زوال داعش در عراق
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵
رادیو فردا حب و بغض مشخصی ندارد، به طور پویا بر حسب منافعش کسی منفور رادیو فردا می شود و بلافاصله می شود محبوب این رادیو
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در سال‌های بسیار نزدیک همین مقدار صادرات غیرنفتی‌مان را هم نمی‌توانیم انجام دهیم، گفت: کشورهای عضو WTO با یکدیگر تجارت می‌کنند و کشورهای بیرون این سازمان از گردونه تجارت خارج می‌شوند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
منابع خبری از فرود ۱۰ هواپیمای نظامی آمریکایی حامل سلاح و مهمات در فرودگاه «کهریز» واقع در غرب موصل جهت «نظارت بر عملیات آزادسازی تلعفر» خبر دادند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
رئیس سابق سازمان صدا و سیما با بیان اینکه سینما حرف بسیار برای گفتن دارد، گفت: بچه‌های حزب‌اللهی از ظرفیت سینما غافلند و فقط در فضای سیاسی و انقلابی با مخاطب خاص در ارتباط هستند که ما باید این را تغییر دهیم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۷
سازمان ملل متحد با رد درخواست ائتلاف ضد یمنی عربستان سعودی اعلام کرد که نمی‌تواند مسئولیت اداره و بازگشایی فرودگاه بین‌المللی صنعاء را بر عهده بگیرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
خطیب موقت نماز جمعه تهران با نقل قولی از شهید محمدعلی رجایی گفت: ایشان همیشه ابراز نگرانی می‌کرد و می‌گفت، مبادا ۱۱ میلیون نفری که به من رأی دادند، روز قیامت مرا مؤاخذه کنند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
وزیر خارجه ایران روز جمعه به ادعاهای «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا درباره توافق هسته‌ای برجام واکنش نشان داد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آن پس از پیشروی در استان مرزی السویداء واقع در جنوب این کشور، مواضع خود را در مرزهای اردن تثبیت کرده و پرچم سوریه را در گذرگاه «ابوشرشوح» برافراشته‌اند.
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
بیش از 60 نماینده کنگره با امضای نامه‌ای تهدیدهای «خطرناک و غیرمسئولانه» دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه کره شمالی را محکوم کردند.
اعدام خردسالان!
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
رادیو فردا اگر نتواند محکومین قضایی را به فرقه های و اقلیت ها و مذاهب گوناگون منتسب نماید، حتما در شناسنامه آنان دستگاری می کند!
موشک های خوب و موشک های بد
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
رادیو فردا آشکارا از صرف میلیاردها تومان پول برای ساخت و گسترش موشک های آمریکا خبر می دهد در حالیکه در ایران برخی به خاطر روح برجامی که ترامپ در حکم پدرش به آن تجاوز نموده، معتقدند موشک سیاه و بدبوست.
همکاری داعش و رادیو فردا
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
اگرچه از ابتدای پیدایش داعش رادیو فردا جزو حامیان آن به شمار می رفت اما اقدام اخیر این رادیو در سانسور کامل آخرین جنایت داعش امری نیست که بتوان از آن به سادگی عبور کرد.
مستندهای ادعامحور!
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۶
رادیو فردا باورش شده که مخاطبش را می تواند برنامه ریزی کند لذا صرفا به نگارش متن رو آورده و نیازی به هیچ گونه سند و دلیلی برای ادعاهایش نمی بیند!
وزرای تخیلی اهل سنت
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۳
رادیو فردا خیلی کوشید تا از رئیس جمهور نشدن رئیسی حمایت کند اما حال که باغ سبزی که درش را نشان مخاطب می داد، دروغین از کار درآمده،می کوشدکه با مغلطه مراجع عظام تقلید را مقصر معرفی میکند.
 
محبوب ترين ها