شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ تهران ۰۴:۲۱ - ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
گزارش‌ها حاکی از توافق اعضای اوپک برای کاهش تولید ۸۰۰ هزار بشکه در روز است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
اعضای حزب دموکرات مسیحی قرار است امروز رهبر جدید این حزب را معرفی کنند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵
رهبر جریان حکمت ملی عراق، طی پیامی حادثه تروریستی چابهار را شدیداً محکوم کرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
رئیس‌جمهوری آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که هرگز اجازه نمی‌دهیم این کشور به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی پنجشنبه در چابهار، این حادثه را به مردم ایران به ویژه خانواده شهدای این حادثه تروریستی تسلیت گفت.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در محکومیت «خشونت‌های حماس» در مجمع عمومی سازمان ملل حد نصاب آرای لازم را کسب نکرد.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶
صادرات چای هند به ایران، دومین بازار بزرگ صادرات چای، به دلیل تحریم‌های تجاری توسط ایالات متحده، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
عکس باز سازی شده روز 16 آذر 1332
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
فرشید منافی که از تریبون رسانه آمریکایی رادیو فردا صحبت می‌کرد، به سخنان حسن روحانی در 16 آذر واکنش داد ولی هیچ اشاره‌ای نکرد که دانشجویان کشته شده در سال 1332، به چه چیز اعتراض داشته‌اند!
وعده حق نزدیک است
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸
ایران توانسته چه در واقع و چه در خیال آسودگی را از اسرائیل بگیرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
مذاکرات یمنی - یمنی امروز (پنج‌شنبه) با کنفرانس خبری مارتین گریفیث، فرستاده سازمان ملل به یمن و وزیر خارجه سوئد در این کشور آغاز شد. ریاست هیئت دولت مستعفی را خالد الیمانی و ریاست هیئت دولت صنعا را محمد عبدالسلام برعهده دارند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: تلاش‌های آمریکا برای خروج از پیمان منع تسلیحات اتمی میان برد (آی ان اف) خطرات جدیدی برای اروپا ایجاد می‌کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
نخست وزیر رژیم صهیونیستی احتمال داد که تحرک اسرائیل به داخل لبنان نیز کشیده شود.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴
یک مقام فلسطینی عالی رتبه جزئیاتی را درباره دیدار بنیامین نتانیاهو و سلطان قابوس در جریان سفر ماه اکتبر نتانیاهو به مسقط فاش کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱
رئیس جمهوری فرانسه پس از سه هفته اعتراضات سراسری که در جریان آن چهار تن کشته شده و باعث بدترین آشوب‌های ضد دولتی در پاریس از سال ۲۰۰۵ میلادی شد، رسما برنامه افزایش مالیات بر سوخت را لغو کرد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
گروهی از سناتورهای جمهوری خواه و دموکرات آمریکا به طور واضح در برابر کاخ سفید مقاومت کرده و طرحی را ارئه دادند که ولیعهد عربستان را مسؤول قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی معرفی می‌کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱
سفارت عربستان در واشنگتن اعلام کرد، خالد بن سلمان برادر ولیعهد سعودی و سفیر عربستان در آمریکا به محل کار خود بازگشت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
آخرین رهبر شوروی سابق در اظهاراتی به مناسبت درگذشت جورج بوش پدر گفت که او و رئیس جمهوری اسبق آمریکا توانسته بودند مبنایی برای شراکت میان دو کشور ایجاد کنند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
براساس اسنادی که به دست روزنامه واشنگتن پست رسیده، لابی‌گران دولت عربستان در آمریکا اتاق‌هایی را در هتل ترامپ واقع در واشنگتن ظرف یک ماه پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ رزرو کردند و به طور کلی تنها ظرف یک بازده سه ماهه بهای اقامت ۵۰۰ شب در این هتل لوکس را پرداخت کردند.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶
نخست وزیر کانادا مجددا درباره قتل روزنامه‌نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام کرد، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، نیاز به دلایل بیشتری برای مشخص کردن آمر قتل جمال خاشقجی وجود دارد.
 
محبوب ترين ها