دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ تهران ۱۱:۱۹ - ۲۳ اکتبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
خضرحیدری دست صدای امریکا را رو کرد
۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
فهمیه خضر حیدری در توئیترش به مناسبت اظهارات وقیحانه دونالد ترامپ واکنش نشان داد.
حسینی و التماس برای بازگشت به ایران
۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹
کامبیز حسینی در توئیتر خود برای دومین بار به التماس برای بازگشتبه وطن خطاب به وزیر امورخارجه پرداخت.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با خبرنگار شبکه سی‌بی‌اس نیوز آمریکا در تهران به مسائل مختلفی چون سخنرانی ضد ایرانی ترامپ و واکنش ایران به خروج ایالات متحده از برجام پرداخته است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روسای همه پارلمان‌های حاضر در اجلاس از رفتار آمریکایی‌ها نگران هستند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳
یادگار امام واکنش به موقع در برابر تهاجم به نیروهای نظامی و دفاعی را نشانه حساسیت نسبت به استقلال کشور دانست.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
به دنبال بسته شدن حریم هوایی ترکیه به روی کردستان عراق، رییس جمهوری ترکیه امروز (پنجشنبه) تاکید کرد کشورش در هر لحظه ممکن است مرز زمینی با شمال عراق را ببندد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت در نشست کمیسیون اروپا بر لزوم پایبندی همه طرف‌ها به برجام تاکید خواهد شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸
رئیس‌جمهور روسیه روز پنج‌شنبه وضعیت کنونی خاورمیانه را حاصل تلاش برخی قدرت‌ها برای پیشبرد تحولات این منطقه در جهت منافعشان، دانست.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶
نخست‌وزیر عراق با بیان اینکه طبق قانون از یکپارچگی کشورش و حقوق مردمش حمایت می‌کند، «عده اندکی» از مسئولان کردستان را فاسد دانست و گفت که دولت کردستان به دلیل همین فساد روبه ورشکستگی است.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۶
رئیس‌جمهور فرانسه به رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توصیه کرد از پایبندی کامل به تمام ابعاد توافق هسته‌ای اطمینان حاصل کند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۰
معاون اول رئیس‌جمهور یکی از بهترین تصمیمات اتخاذ شده در این مذاکرات را توافق برای استفاده از پول ملی دو کشور در مبادلات تجاری عنوان کرد و گفت: بر اساس توافق، تسویه تجاری از طریق پول های ملی دو کشور به جای سایر ارزها انجام خواهد شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر شعار مرگ بر آمریکا سر داده می‌شود حاصل کارها و اشتباهات آمریکا بوده که جنایت‌های بی‌شماری در حق ایران انجام داده و این حق مسلم مردم ایران است که با صدای بلند چنین شعاری را سر دهند.
۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶
صدراعظم آلمان با اشاره به گفت‌وگوهای آتی نشست اتحادیه اروپا درباره توافق هسته‌ای ایران تأکید کرد، «ما به وضوح حمایت خود را از برجام اعلام کردیم».
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۶
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتظار می‌رود کشورهای اروپایی تکلیفشان را با آمریکا به صورت قاطعانه روشن کنند و در این زمینه اقدام عملی داشته باشند.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵
یکی از منابع مطلع در دولت آمریکا گفت، آینده کاری وزیر خارجه این کشور در دولت کنونی به نظر نامعلوم است.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴
معاون رئیس جمهور عراق آغاز گفتگو میان دولت بغداد و اقلیم کردستان عراق به شرط مشارکت همه گروه‌ها در مناطق مورد مناقشه در استان‌های دیالی، کرکوک، نینوا و صلاح‌الدین را خواستار شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: مخالفت کشورهای اروپایی با رفتار ترامپ در قبال برجام مثبت است اما کافی نیست، باید اقدامات و گام‌های عملی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی در مخالفت با رویکرد دولت آمریکا برداشته شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
رهبر انقلاب با بیان اینکه «نمی خواهیم وقت جلسه خوب و مفید با نخبگان جوان را با پاسخگویی به رئیس جمهور امریکا ضایع کنیم»، افزودند: با وجود این، همه باید به یک نکته مهم توجه کنیم و آن، ضرورت شناخت دشمن است زیرا هر ملتی دشمنانش را نشناسد و او را دوست یا بی‌طرف بداند، حتماً مورد تهدید و در معرض خطر قرار ...
نتانیاهو
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۷
رادیو فردا از انتشار فساد اربابانش عصبانی می شود.
خلیج فارس
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶
رادیو فردا برای سرپوش گذاشتن به خیانت های خاندان پهلوی به اظهارات اخیر رضا پهلوی اشاره می کند.
 
محبوب ترين ها