دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۰۲ - ۲۷ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
ترامپ
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
دونالد ترامپ به مناسبت عید نوروز، به تمجید از ایرانیان پرداخت! این درحالیست که او در فرمانی مانع از ورود ایرانیان به آمریکا شده است!
اعتراف اسرائیل به نفوذ ایران
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
رادیو فردا در گزارش خود به افزایش اقتدار ایران در منطقه اعتراف می کند.
رادیو فردا
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
رادیو فردا در این گزارش میکوشد چالش هویتی سرمایه دار-کارگر که در غرب و به ویژه آمریکا وجود دارد را در ایران بازنمایی کند.
تریلسون
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
رادیو فردا از بیانیه مقامات آمریکا و انگلیس برای بزک کردن این کشورها استفاده میکند.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
رئیس مجلس شورای اسلامی از عزم جدی خانه ملت برای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: امروز کشور نیاز به پرش و توسعه در حوزه اقتصادی دارد لذا باید با روحیه انقلابی به سمت جلو حرکت کرده تا این مهم در کشور اجرایی شود.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از راه‌حل دیپلماتیک برای حل مسئله هسته‌ای کره شمالی حمایت می‌کند اما به هر حال برای مقابله با رفتارهای تحریک‌آمیز کره شمالی به نیروهای رزمی نیز نیاز دارد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس مجلس برای فعالیت این مرکز در زمینه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: گزارش مرکز به کمیسیون‌های تخصصی خانه ملت ارائه خواهد شد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
فردی که مسئول انتشار اخبار جعلی تهدیدات بمب‌گذاری در مراکز تجمع یهودیان در آمریکا، اروپا و دیگر کشورها است، یک صهیونیست اسرائیلی از آب درآمد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵
نشریه آمریکایی با نامیدن «حسن روحانی» به عنوان «گرگی در لباس میش»، از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا به اصطلاح فریب ایران را نخورد.
حسن روحانی
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
رادیو فردا در این گزارش تلاش می کند با گزینش هدفمند سخنان مقامات ایران، به گونه ای وانمود کند که گویا میان آن ها تضادی وجود دارد.
محمود صادقی
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
رادیو فردا در گزارشی با سوء استفاده از سخنان محمود صادقی و علی مطهری به اتهام پراکنی علیه ساختار انتخابات در ایران میپردازد.
جمنا
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
رادیو فردا در این گزارش با برداشت مقطعی از سخنان آیت الله مصباح برای اختلاف پراکنی میان اصول گرایان تلاش میکند
پارادوکس
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
کامبیز حسینی در برنامه پارادوکس این هفته با اشاره به موضوع رد گزارش تحقیق و تفحص از شهرداریدر مجلس، بهاتهام پراکنی نسبت به نمایندگان مجلس، شهرداری، و حتی قوه قضائیه می پردازد.
دونالد ترامپ- رئیس جمهور آمریکا
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
گزارش های منتشر شده حاکی از ثبت افتضاح دیگری در کارنامه دونالد ترامپ می باشد.
قالیباف
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
رادیو فردا در راستای منافع اربابان خود در کاخ سفید به تخریب قالیباف می پردازد.
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱
پایگاه آمریکایی «پیکس ۱۱» در خبری اختصاصی از شکایت خانواده صدها نفر از قربانیان حادثه یازده سپتامبر از عربستان خبر داد.
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
رئیس ستاد انتخابات کشور از ثبت‌نام 16 هزار و 375 نفر در نخستین روز انتخابات شوارها در کشور خبر داد.
۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
وزیر امور خارجه کشور در نخستین ساعات پس از تحویل سال ضمن حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس اصفهان گفت: در صورت تصمیم به پایان تعهد به برجام آماده از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای خود هستیم.
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵
رییس جمهوری در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی، دستاوردهای دولت در عرصه مهار تورم، رشد اقتصادی و اشتغال را در سال ۹۵، در مقایسه با ۲۵ سال گذشته بی‌نظیر خواند و با بیان اینکه برای ایرانی سربلند، باید در کنار یکدیگر باشیم، تاکید کرد: سال جدید، سال پیشرفت بیشتر برای ملت عزیز و اشتغال بیشتر برای ...
 
محبوب ترين ها