شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ تهران ۱۳:۴۹ - ۲۰ اکتبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
منابع رسانه‌ای ترکیه می‌گویند که سرکنسول عربستان سعودی به عنوان مطلع‌ترین فرد درباره سرنوشت خاشقچی، ترکیه را به سمت ریاض ترک کرده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹
سفیر ایران در واکنش به تحریف سخنانش گفت: هیچ چیز برای یک شبکه خبری فارس زبان در انگلیس که ادعای حرفه‌‌ای گری دارد از این سخیف‌تر نیست که حرف سفیر ایران را تحریف و آنگونه که دوست دارد نقل قول کند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲
منابع ترکیه‌ای از عدم همکاری سعودی‌ها با تیم بازرسی ترکیه برای تفتیش داخل منزل شخصی سرکنسول سعودی در استانبول خبر دادند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰
روسای ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی در آمریکا در خصوص ایران و سوریه با هم مذاکره کردند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
شبکه الجزیره قطر به نقل از منابع آگاه ترکیه‌ای مدعی شد که روزنامه‌نگار سعودی و منتقد آل سعود در عرض هفت دقیقه در کنسولگری سعودی به قتل رسیده و سرکنسول سعودی شاهد این قتل بوده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه از دومین گفت‌وگوی تلفنی با ولیعهد سعودی درباره ناپدید شدن روزنامه‌نگار سعودی منتقد سیاست‌های آل‌سعود خبر داد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴
شبکه خبری ان‌بی‌سی نیوز می‌گوید آمریکا در پی عقب راندن ایران و طرفدارانش از سوریه است و یکی از گام‌های مهم در این مسیر، تحریم شرکت‌های ایرانی و روسی فعال در امر بازسازی سوریه است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵
وزارت خزانه‌داری آمریکا بانک‌های ملت، مهر اقتصاد، پارسیان و سینا و شرکت‌های تراکتورسازی ایران و خودروساز بهمن را تحریم کرد.
نگرانی مجله انگلیسی تایم از تقویت موضع ایران در برابر عربستان
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
کشته شدن فجیع جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد دولت عربستان، بیش از اینکه نشانه استبداد و بی رحمی دولت سعودی باشد، نشانه‌ای است برای غیر قابل اعتماد بودن دولت آمریکا، برای کسانی که از حکومت کشور خود فرار می‌کنند و به دامان آمریکا پناه می‌برند.
اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
وجود توافق قطعی در مسئولین ایرانی برای نابودی اسرائیل،رادیو فردا را آزار می دهد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰
رسانه‌ها از قول منابع خبری گزارش دادند: رهبری کره شمالی از ارائه فهرستی مربوط به تاسیسات اتمی خود به وزیر امور خارجه آمریکا تا زمان امضای اعلامیه پایان جنگ دو کره امتناع کرده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹
رئیس‌جمهور با قدردانی از حمایت ها و ارائه دیدگاه‌ها و طرح‌های دلسوزانه اقتصاددانان کشور برای کاستن از مشکلات اقتصادی، ضرورت تقویت امید در جامعه جهت شکست دشمنان در جنگ روانی و اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷
وزیر کشور و رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با بیان اینکه "باید زمینه تحریف و ابهام‌زایی اخبار را از بین ببریم"، گفت: اگر واقعیات اقتصادی کشور را به مردم بگوییم و خواهان مشارکت مردم باشیم، موفق می‌شویم.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶
وزیر خارجه آمریکا برای پیگیری مساله جمال خاشقجی به عربستان سعودی سفر می‌کند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
رئیس جمهوری سوریه در جریان دیدار با وزیر خارجه عراق اعلام کرد که شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی در قبال آنچه در سوریه و عراق رخ می‌دهد به شکل مثبتی در حال تغییر است.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
خبرگزاری رویترز گزارش داد که پلیس ترکیه فایل صوتی که کشته شدن خاشقجی را ثابت می‌کند، در اختیار دارد.
تشکیل جلسه دادگاه تجدید نظر در آبان ماه
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
مهتاب وحیدی راد به دنباله روی از "عفو بین الملل" چند دقیقه کوتاه را به محمد حبیبی و طرح اتهامش و حکم دادگاه بدوی پرداخت اما از ارائه اطلاعات تکمیلی من جمله اینکه وی در انتظار تشکیل و رأی دادگاه تجدید نظر است، هیچ سخنی به میان نیاورد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴
براساس گزارش روزنامه "ینی شفق" ترکیه، مقامات این کشور به ریاض تا امروز (یکشنبه) مهلت داده‌اند که به بازپرسان ترکیه‌ای اجازه ورود به کنسولگری عربستان و اقامتگاه کنسول را که در مسافت ۳۰۰ متری کنسولگری است، بدهد، در غیر این صورت دیپلمات‌ها و کنسول سعودی از استانبول اخراج خواهند شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با وجود اینکه برخی از کشورها با آمریکا هم‌صدایی کرده‌اند و به ۱۳ آبان نرسیده برداشت نفت خود را صفر کرده‌اند اما ما شرکای جدیدی پیدا کرده‌ایم و با شرکای سنتی خود صحبت‌هایی برای فروش نفت کرده‌ایم.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶
در واکنش به اینکه ترامپ گفت، "مجازات‌های سختی" برای عربستان در صورت اثبات دست داشتنش در قتل جمال خاشقجی در نظر می‌گیرد، یک مسؤول سعودی در وزارت خارجه این کشور مخالفت قاطع کشورش با هرگونه تهدیدات در زمینه اعمال مجازات‌های اقتصادی را اعلام کرد.
 
محبوب ترين ها