سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ تهران ۱۰:۲۷ - ۲۶ مارس ۲۰۱۹
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
ضرورت نقد ازدواج غیر رسمی
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶
وقتی رهبر انقلاب اسلامی ازدواج سفید را نقد کرد، فرشید منافی برآشفت و به تخطئه آن پرداخت و همه آسیب ها یا مشکلات ازدواج سفید را سانسور نمود. ضمن اینکه بدیهی است که تنها افراد از روی اجبار مشکلات به ازدواج سفید تن میدهند و در خود کشورهای غربی نیز به عنوان پیش شرط شناخت دو نفر از یکدیگر برای ازدواج دائم ...
اگر وزیر خارجه نماینده یک کشور است چرا پمپئو به سردار سلیمانی نامه نوشته است؟
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱
مراد ویسی در برنامه ساعت ششم، مدعی شد رئیس جمهور و وزیر خارجه نماینده یک کشور هستند ولی سال گذشته مایک پمپئو به سردار سلیمانی در عراق نامه نوشته بود! ولی سردار سلیمانی حتی نامه را باز نکرده پس فرستاده بود. ضمنا در شرایطی که بیانیه حمایت قاسم سلیمانی از محمدجواد ظریف از یک سو و از سوی دیگر تشکر ظریف ...
فرار به جلوی کامبیز حسینی در مورد استعفای ظریف
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱
کامبیز حسینی که هفته گذشته مدعی شده بود محمدجواد ظریف آدم الکی ایست، با ماجرای استعفای وزیر خارجه و سپس بیانیه سردار سلیمانی، غافلگیر شد! اما به جای اعتراف به اشتباه به جلو فرار کرد و مدعی شد ظریف نشاط ندارد!
خشم رسانه های آمریکایی از وفاداری ظریف به امت اسلام
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۳
وقتی سخنان ظریف در جمع در نشست بررسی سیاست خارجی ۴۰ ساله جمهوری اسلامی به مذاق دولت آمریکا خوش نیامد، رسانه های آمریکایی من جمله رادیوفردا مامور شدند او را تخطئه کنند. کامبیز حسینی هم تلاش کرد در برنامه پارادوکس او را تخطئه کند.
ضرورت نقد ازدواج غیر رسمی
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰
وقتی رهبر انقلاب اسلامی ازدواج سفید را نقد کرد، فرشید منافی برآشفت و به تخطئه آن پرداخت و همه آسیب ها یا مشکلات ازدواج سفید را سانسور نمود. ضمن اینکه بدیهی است که تنها افراد از روی اجبار مشکلات به ازدواج سفید تن میدهند و در خود کشورهای غربی نیز به عنوان پیش شرط شناخت دو نفر از یکدیگر برای ازدواج دائم ...
نارضایتی رادیو فردا از آغاز یک فصل جدید در قوه قضائیه
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷
ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه مانعی بزرگ برای ضد انقلاب در ابتدای دهه پنجم خواهد بود.
تشخیص با فشار از بیرون سازگار نیست.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶
پالرمو در صدد تغییر دکترین نظامی ایران است.
رادیوفردا و «لواسان»
۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
هر از چندگاهی اخباری از لواسان در رادیوفردا منتشر میشود. قبلا بیشتر اخبار منفی از لواسان به گوش می رسید اما اکنون به همت امام جمعه لواسان، این روزها لواسان بیشتر نماد مبارزه با فساد تبدیل شده است.
سردار سلیمانی: این ذوق زدگی و سوارشدن بر موج اتفاقی که ناشی از سهل انگاری اداری است
۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴
رسانه آمریکایی رادیوفردا که با استعفای وزیرخارجه خوراک رسانه ای برای ادعاهای خود پیدا کرده بود، از واکنش سردار سلیمانی و حمایت او از محمدجواد ظریف غافلگیر شد و سعی کرد با برجسته کردن اظهارات یکی از نمایندگان مجلس، این موضوع را کمرنگ کند.
هزینه های سیاسی اعتباری نادیده گرفتن حکم دادگاه لاهه برای آمریکا
۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴
محکومیت آمریکا در دیوان بین المللی کیفری به عنوان یک سرشکستگی جهانی برای دولت زورگوی آمریکا، چالشی است برای رسانه آمریکایی رادیوفردا. زیرا کشوری که دردیوان بین المللی دادگستری محکوم می شود، هزینه سیاسی و اعتباری زیای را برای نادیده انگاشتن رای دیوان می پردازد. ضمن آنکه سایر دولت ها نیز معمولا در روابط ...
گزارش رادیویی - برنامه تابوی رادیوفردا
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱
​رسانه نمای رادیو فردا در برنامه ی جدید تابو به جنایت وقیح ایالات متحده پرداخته است.
گزارش رادیویی - برنامه تابوی رادیو فردا
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
​رسانه وابسته به کاخ سفید در جدیدترین برنامه تابو به موضوع دستیابی به سلاح اتمی توسط ایران پرداخته است.
گزارش رادیویی - بررسی وضعیت حقوق بشر در غرب
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷
​پس از آن که رادیو فردا با گزارش های سریالی سعی بر تخریب جمهوری اسلامی ایران به بهانه های مختلف در برنامه های خود بخصوص دریچه داشته است و تماما به صورت یک طرفه و با قصد و غرض قبلی این اخبار را منتشر کرده است، حال رادیو دیروز با گزارشاتی سریالی از نقض کامل و واضح حقوق بشر توسط حامی این رسانه نما پرده ...
کنفرانس امنیتی ورشو پایان یافت، در بیانیه پایانی از ایران نامی برده نشد
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰
رسانه آمریکایی رادیوفردا به همه برنامه سازهای این رادیو ابلاغ کرده است که حتما باید به کنفرانس ورشو بپردازند و آن را برجسته کنند. فرشید منافی نیز مجبور بود قسمتی از برنامه ایستگاه فردا را به آن اختصاص دهد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
کاخ سفید اعلام کرد، به دنبال تصویب طرح بودجه‌ای در کنگره آمریکا به منظور جلوگیری از تعطیل شدن دوباره دولت با وجود آنکه ترامپ این لایحه را امضا می‌کند اما وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
نخست‌وزیر لبنان تاکید کرد که کشورش وابسته به هیچ محوری در خاورمیانه نیست.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷
کوبا اعلام کرد، آمریکا در حال منتقل کردن نیروهای ویژه خود به نزدیکی ونزوئلا در راستای یک برنامه محرمانه برای مداخله نظامی در این کشور بحران زده آمریکای لاتین به بهانه رسیدگی به بحران انسانی در آنجا است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
رئیس جمهوری روسیه گفت که مسکو توجه ترکیه به تأمین امنیت مرزهایش با سوریه را درک می‌کند و در این مساله، بر اساس "وجود یک توافق مناسب" میان آنکارا و دمشق عمل می‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵
وزیر دفاع موقت آمریکا گفته که از یک "ناتوی قوی" حمایت می‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴
علی‌رغم اینکه انتظار می‌رفت مقامات عرب در کنفرانس بین‌المللی ورشو از مسأله فلسطین و حقوق ملت آن دفاع کنند، اما یکی آز آنها با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار می‌کند و مقام عربی دیگری میکروفون خود را به وی می‌دهد و در پایان همگی با هم بر سر یک میز می‌نشینند.
 
محبوب ترين ها