پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۳:۰۸ - ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲
وزیر امور خارجه آمریکا که در سنگاپور به سر می‌برد تاکید کرد که کشورش به هیچ چیز جز خلع سلاح کامل هسته‌ای کره شمالی راضی نخواهد شد و حاضر است برای تحقق آن تضمین‌های بی‌سابقه و تاریخی در اختیار پیونگ یانگ بگذارد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۱
به گزارش یکی از روزنامه‌های دولتی کره جنوبی، پیش از نشست تاریخی میان رهبران کره شمالی و آمریکا در سنگاپور، کیم جونگ اون از رئیس جمهور آمریکا دعوت کرده تا برای دور دوم مذاکرات در ماه ژوئیه سال جاری میلادی به پیونگ یانگ سفر کند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۹
فدراسیون جهانی فوتبال در اقدامی جالب و در جهت حمایت از مسلمانان با تغییر برنامه ای قطعی و از پیش برنامه ریزی شده خود موافقت کرده است.
گزارش رادیویی - شکنجه در زندان های ایران و امریکا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۷
​رسانه نمای رادیوفردا نسبت به شکنجه در زندان های ایران به واکنش پرداخت.
گزارش رادیویی - شکنجه در زندان های ایران و امریکا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱
​رسانه نمای رادیوفردا نسبت به شکنجه در زندان های ایران به واکنش پرداخت.
گزارش رادیویی - تعرض به کودکان در امریکا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۷
​آمارهای تجاوز در مدارس در بریتانیا وخیم تر از بقیه اروپا می باشد.
گزارش رادیویی - تعرض به کودکان در امریکا
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵
​آمارهای تجاوز در مدارس دربریتانیا وخیم تر از بقیه اروپا می باشد.
گزارش رادیویی - توییت کامبیز حسینی
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۶
​مجری جنجالی رادیو فردا از نزاع درون اپوزیسیون پرده برداشت.
گزارش رادیویی - توییت کامبیز حسینی
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴
​مجری جنجالی رادیو فردا از نزاع درون اپوزیسیون پرده برداشت.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
رئیس‌جمهور پیشین افغانستان در گفت‌وگو با یک نشریه آلمانی با اشاره به وضع نابسامان کشورش ضمن حمایت از راهکار سیاسی ، از سیاست‌های حمایتی آمریکا از طالبان انتقاد کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در دومین روز عملیات علیه تروریست های داعش در استان «سویداء» توانستند دو منطقه را به کنترل خود در آورند .
مقام معظم رهبری
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۸
رادیو فردا نسبت به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون آغاز فعالیت ابراز هراس می کند.
لشکر شکست خورده؛ وحشت، آشفتگی و یأس
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰
رادیو دیروز: تا کنون ترس و هراس ساکنان زیر گنبد مثلاً آهنین از ارسال کمکهای نظامی و مسلح شدن مظلومان فلسطینی بود و امروز از رسیدن لقمه ای نان به گلوی خشکیده کودکان محرومش.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷
رهبر انقلاب با انتقاد از سکوت اروپایی‌ها در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قدس تاکید کردند: برای تعیین نوع حکومت در فلسطین باید از همه فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان، یهودی و مسیحی که حداقل ۸۰ سال در این سرزمین بوده‌اند، همه‌پرسی شود.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۵
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون با همراهی نمایندگان به جام جهانی به شدت مخالفت کرده و آن را اقدامی خلاف وظایف نمایندگی در شرایط حساس کنونی و وضعیت اقتصادی کشور دانستند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴
تیم ملی ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال برابر روسیه قرار گرفت و ششمین باخت خود را در این دوره از مسابقات تجربه کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳
سرمایه‌دار صهیونیست آمریکا در مصاحبه با یک روزنامه آمریکایی تأکید کرد «دونالد ترامپ» «نارسیست» (خودشیفته) است و تمایل دارد جهان را نابود کند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به ابلاغ شرح وظایف ۱۲ کمیته این ستاد، گفت: مرحله اجرایی و عملیاتی پیاده‌روی اربعین پس از ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه ستاد مرکزی اربعین با حضور دبیران کمیته‌های 12 گانه ستاد مرکزی اربعین حسینی و محوریت بررسی آخرین اقدامات این کمیته‌ها،...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
در دیدار جابری انصاری و دی میستورا در تهران درباره برگزاری دور جدید رایزنیها در زمینه کمیته قانون اساسی سوریه، بین نمایندگان عالی ٣ کشور ضامن آستانه و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه در ٢٨ و ٢٩ خرداد در ژنو توافق شد.
دبیر سازمان بین المللی انرژی اتمی
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷
یوکیا آمانو اعتراف میکند که ایران به تعهد خود در برجام عمل کرده است.
 
محبوب ترين ها