شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۰۳:۲۹ - ۱۶ فوریه ۲۰۱۹
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
کاخ سفید اعلام کرد، به دنبال تصویب طرح بودجه‌ای در کنگره آمریکا به منظور جلوگیری از تعطیل شدن دوباره دولت با وجود آنکه ترامپ این لایحه را امضا می‌کند اما وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
نخست‌وزیر لبنان تاکید کرد که کشورش وابسته به هیچ محوری در خاورمیانه نیست.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷
کوبا اعلام کرد، آمریکا در حال منتقل کردن نیروهای ویژه خود به نزدیکی ونزوئلا در راستای یک برنامه محرمانه برای مداخله نظامی در این کشور بحران زده آمریکای لاتین به بهانه رسیدگی به بحران انسانی در آنجا است.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
رئیس جمهوری روسیه گفت که مسکو توجه ترکیه به تأمین امنیت مرزهایش با سوریه را درک می‌کند و در این مساله، بر اساس "وجود یک توافق مناسب" میان آنکارا و دمشق عمل می‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵
وزیر دفاع موقت آمریکا گفته که از یک "ناتوی قوی" حمایت می‌کند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴
علی‌رغم اینکه انتظار می‌رفت مقامات عرب در کنفرانس بین‌المللی ورشو از مسأله فلسطین و حقوق ملت آن دفاع کنند، اما یکی آز آنها با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار می‌کند و مقام عربی دیگری میکروفون خود را به وی می‌دهد و در پایان همگی با هم بر سر یک میز می‌نشینند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۲
اداره پلیس شهر استانبول جزئیات وحشتناکی درباره قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در این شهر منتشر کرد و گفت: نامزد وی نیز ممکن بود در این توطئه به قتل برسد اما با خوش اقبالی جان سالم به در برده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
پلیس استانبول اعلام کرد احتمالا جسد روزنامه‌نگار فقید عربستانی در کنسولگری این کشور سوزانده شده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
رؤسای جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه در بیانیه ای مشترک، بر پایبندی مستحکم و مستمر خود به حاکمیت ملی، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه و همچنین اهداف و اصول منشور ملل متحد تأکید کردند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲
روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه پس از مذاکره درباره روند برقراری صلح در سوریه در نشست خبری حاضر شدند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
اعضای پارلمان مصر با اکثریت آراء موافقت کردند که قانون اساسی این کشور که افزایش مدت ریاست جمهوری یکی از بندهای تعدیلی آن است، تغییر یابد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
اداره امنیت استانبول اعلام کرد این احتمال هست که جسد روزنامه‌نگار مقتول عربستانی، در کنسول‌گری سعودی سوزانده شده باشد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹
چند کشور عضو سازمان ملل از جمله ایران، روسیه، کره شمالی، چین، فلسطین و غیره در نشستی دخالت در امور داخلی ونزوئلا را رد کرده‌اند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸
آلمان در واکنش به اظهارات معاون رئیس‌جمهور آمریکا علیه اروپا، بار دیگر عنوان کرد از توافق هسته‌ای با ایران حمایت می‌کند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷
طبق آمار منتشرشده توسط واشنگتن‌پست، سالانه به طور متوسط حدود ۱۰۰۰ نفر در آمریکا به ضرب گلوله نیروهای پلیس کشته می‌شوند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
نشستن وزیر امور خارجه دولت مستعفی یمن در کنار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در نشست ورشو، واکنش و اعتراض افکار عمومی و کاربران شبکه‌های اجتماعی در یمن را به دنبال داشت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در پایان نشست خود در شهر سوچی روسیه، بیانیه‌ای مشترک منتشر کردند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳
دولت کوبا طی بیانیه‌ای اعلام کرد آمریکا در قالب کمک‌های بشردوستانه در حال انجام تحرکات نظامی مشکوکی برای دخالت در امور داخلی ونزوئلا است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹
سفیر ایران در کپنهاگ نشست ورشو را نشانی دیگر از رسوایی های مستمر آمریکا خواند و گفت: این شکست نیز در تاریخ ثبت خواهد شد.
اعتراض اپوزیسیون ها به اشک تمساح ترامپ و رادیوفردا
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱
یلدا معیری به استفاده از عکسی که او گرفته در توئیت دونالد ترامپ اعتراض کرد زیرا معتقد است او و مردم ایران به خاطر سیاستهای دونالد ترامپ آسیب دیده اند. حال رادیوفردا که رسانه دولتی زیر نظر وزارت خارجه آمریکاست و حامی سیاستهای دونالد ترامپ، چه وضعی دارد؟
 
محبوب ترين ها