پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸ تهران ۱۲:۰۳ - ۲۱ مارس ۲۰۱۹
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
مذاکراتِ مذاکراتی!
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۶
رادیو فردا را نمی توان در زمان حال جستجو کرد، باید به دنبال آن یا در گذشته ای که حتما بسیار بد است بود و یا در اینده ای که خیلی خیلی خوب است، اما تجربه نشان می دهد که این آینده هیچگاه دست یافتنی نیست...
رادیو فردا با افتخار کاپیتولاسیون را اجرا می کند
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
اگرچه با روشنگریهای بزرگترین مرد قرن، حضرت امام خمینی قدس سره الشریف، کاپیتولاسیون آمریکایی ها در دوران ستمشاهی عقیم و ناکارماند اما امروز رادیو فردا مجری آن شده و با افتخار آن را اجرا می کند.
ارگان رسانه ای داعش یعنی رادیو فردا، از بازپس گیری موصل ناراضی است!
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶
رادیو فردا همیشه درس آزادسازی ایران را از دست جمهوری اسلامی می دهد اما اکنون عراقی ها را برای آزادسازی کشورشان شماتت می کند!
جولان مگس در عرصه سیمرغ
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۵
رادیو دیروز: در بحران کمبود کارشناس کاردان، رادیو فردا به کاهدان زده و برای گزارش مثلاً مذهبی خود با انتشار اظهارات ابلهانه یک کارشناس نما، بیشتر از پیش به غیر علمی بودن و احساسی بودن اخبارش صحه گذاشت.
رادیو فردا هر اردوی دانش آموزی را در قالب راهیان نور تعریف می کند
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۱
حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان دختر در استان فارس هیچ ارتباطی به راهیان نور نداشت اما انگار رادیو فردا تلاش مضاعفی می کند از این حادثه هم ماهی بگیرد.
آمریکای وحشی
۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۵
رادیوی آمریکایی فردا، اصلی ترین نقض کننده حقوق کودکان در دنیا، نگران دخترکان ایرانی می شود.
نژاد پرستی رادیوفردا
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۳
رادیودیروز : حوادث تروریستی اخیر در کشور فرانسه بار دیگر نژاد پرستی رادیوفردا و خود غربی ها را آشکار و عیان نمود .
نمره ی تجدید رادیوفردا ؛ مردود کامل !
۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۳
رادیودیروز : حوادث ماهها و سالهای اخیر بار دیگر رادیوفردا را به یک عنصر مطلقا مردود و اصطلاحا تماما تجدیدی در امتحانات رسانه ای و حرفه ای تبدیل نمود .
اصلا به من چه !
۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۰
رادیودیروز : آقا اصلا به من چه ! مگه من غیر از یک دانشجوی ساده و معمولی هستم ! بیخود درگیر بشم با اخبار و سیاست و دعواهای جناحی و حزبی این و اون که چی بشه ؟!
سنگ تمام رادیوفردا برای منافقین
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۸
رادیودیروز : به دنبال حمله ی گروهی از عراقی ها به اردوگاه منافقین ( کمپ لیبرتی ) و کشته شدن تعدادی از عناصر این گروهک تروریستی ، رادیوفردا برای این گروهک تروریستی سنگ تمام گذاشت و تا توانست مظلوم نمایی و مرثیه خوانی کرد .
حمله به نظام به کمک سخنان جهانگیری
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۴
رادیودیروز : زمین خواری و فساد سوژه ای بود که رادیوفردا به بهانه ی آن کل نظام را با تمام متعلقات آن را زیر سوال برد و البته اشاره ای هم به سخنان جهانگیری داشت که گفته بود در نظام ، فساد سازمان یافته مثل طاعون و وبا داریم !!
تحسین و تمجید رادیوفردا از خاتمی !
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۳
رادیودیروز : علی رغم اینکه اسناد و شواهد زیادی در مورد دخالت رییس جمهور سابق در فتنه ی ۸۸ وجود دارد و این شخصیت به شدت مورد انتقاد و خشم مردم انقلابی و توده های مستضعف مردم ایران قرار دارد باز هم از سوی رادیوفردا مورد تحسین و تمجید و تعریف قرار گرفت !
حمله رادیوفردا به پراید !
۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
حمله رادیوفردا به پراید ! رادیودیروز : ارگان رسانه ای سازمان سیا در اقدامی که جای بحث دارد ، به پراید هم حمله کرد و سعی کرد بالاخره یک سوژه ی خبری پیدا کند که با منافع مردم و دغدغه های مردم ارتباط داشته باشد !!! هر چند مردم هم به خوبی می دانند که این قبیل اقدامات صرفا جهت ترمیم چهره ی رادیوفرداست .
رادیوفردا هم فتنه گران روز عاشورای ۸۸ را مردان خداجو معرفی کرد!
۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۱۳
رادیودیروز : در حالی که ملت ایران در ۹ دی سال ۸۸ پرونده ی فتنه گران را برای همیشه بستند و آن ها را به زباله دان تاریخ فرستادند ، رادیوفردا بعد از قریب به ۶ سال از آن حادثه ، ضمن تبری کامل و حمایت از اراذل و اوباش روز عاشورای ۸۸ که به عزاداران و خیمه های امام حسین ع هتک حرمت کردند ، عملا تعبیر میرحسین ...
آغاز تدریجی تخریب شورای نگهبان
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۵
رادیودیروز : هر چه به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نزدیکتر می شویم ، موج حملات و تخریب ها علیه این انتخابات بیشتر می شود .
رادیوفردا: نهادهای حقوق بشری ابزار دست آمریکا و حامیان
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱
رادیودیروز : در حالی که رادیوفردا خود از حامیان تروریسم و البته کشورهای حامی آن ها یعنی آمریکا و ترکیه و عربستان و رژیم صهیونیستی است تحلیلی را منتشر نمود که اگرچه در آن همچنان جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم و دیکتاتور بودن متهم نمود ولیکن در آن صراحتا و آشکارا اعتراف نموده است که نهاد های ...
نگرانی رادیوفردا از برخورد با ظریف
۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲
رادیودیروز : بعد از تماس تلفنی سال گذشته ی روحانی و اوباما ، امسال هم در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل یک بمب خبری منتشر شد که طی آن ظریف و اوباما با یکدیگر دست داده اند و خوش وبش کرده اند ! واکنش ها در داخل کشور به این حادثه بسیار جدی و سخت بوده و همین موضوع موجب نگرانی رادیوفردا شده است .
توهین رادیوفردا به حجاج و خانواده های داغدارشان
۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۷
رادیودیروز : نه تنها طی روز های اخیر شاهد هیچ همدردی یا تسلای خاطر از سوی رادیوفردا به خانواده های حجاج نبودیم ، بلکه شاهد افزایش هجمه ها و هتاکی های این رسانه ی آمریکایی اسراییلی ( و حالا دیگر سعودی ) رادیوفردا به حجاج عزیز بودیم .
رادیوفردا استاد چوپان دروغگو؛ روایت وارونه از ماجرای آیلان
۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۲
رادیودیروز : کودک سوری به نام آیلان در حالی که قصد فرار از دست داعش را داشته در دریا غرق شده و جسدش در ساحل پیدا شد. تصاویر منتشره از این جسد با واکنش جهانیان علیه سیاست های ترکیه و آمریکا و غرب در سوریه مواجه شد که حامیان اصلی داعش بوده اند ، ولیکن رادیوفردا در خبری عجیب و شگفت انگیز با وارونه کردن ...
رادیوفردا قرآن کریم را به دروغگویی متهم کرد
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۱
رادیودیروز : به بهانه ی حقوق زن قبل و بعد از اسلام و به بهانه ی موضوع زنده به گور کردن دختران قبل از اسلام و اشاره ی قرآن به آن ، در رادیوفردا ادعا شد که این ادعای قرآنی به این شکل که مسلمانان و تاریخ اسلام می گویند نیست و قرآن را به دروغگویی و اغراق (!) متهم نمود !
 
محبوب ترين ها