شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۸:۳۳ - ۲۶ مه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲
با انتخاب و اعلام شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، دستگاه‌های مختلف در ظاهر دست به کار شده‌اند اما برخی از دستگاه‌ها با تفاسیر خود از شعار سال مسیر اشتباهی را در پیش گرفته‌اند و کار را به جایی رسانده‌اند که برخی محصولات چینی برچسب "ساخت ایران" را یدک می‌کشند.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مذاکرات ما با اروپایی‌ها اتمام حجت با آنها در برجام است و آنها باید در طول هفته‌های آینده درباره ادامه برجام تصمیم‌گیری کنند،‌ به صحبت‌های وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد و گفت: وقتی رییس سازمان سی‌آی‌ای را وزیر خارجه آمریکا می‌کنند، نباید ...
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران به اظهارات تهدیدآمیز و خصمانه روز گذشته وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان داد.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به برخی شایعات مبنی بر ایجاد استان های جدید در تقسیمات کشور گفت: هیچگونه طرحی برای ایجاد استان جدید در وزارت کشور مطرح نیست و تمامی شایعات در این خصوص نادرست و ناشی از تلقیات ذهنی طراحان اینگونه مطالب می باشد.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
یک مقام امنیتی ارشد کره‌جنوبی تاکید کرد، نشست آتی میان رهبران آمریکا و کره‌شمالی با وجود تنش‌های جدید در شبه جزیره کره در موعد مقرر برگزار می‌شود.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
روزنامه گاردین انگلیس اصلاحات ولیعهد عربستان از جمله لغو ممنوعیت رانندگی زنان را بازگشتی به عقب و تنها ویترینی برای پنهان کردن سرکوب‌گری در پشت آن دانست.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲
گزارش مربوط به یک نهاد ناظر وابسته به دولت آمریکا تاکید دارد که راهبرد دونالد ترامپ برای جنوب آسیا و افغانستان به رغم ارزیابی‌های علنی ارتش آمریکا درخصوص عقب‌نشینی‌ طالبان در سه ماهه اول سال جاری، نشانه چندانی از پیشرفت نداشته است.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و وزیر دفاع این کشور امروز سه‌شنبه با صدراعظم اتریش تماس تلفنی برقرار کرد. این در حالی است که شایعاتی در زمینه زخمی شدن و حتی مرگ او مطرح است.
ایجاد رخنه در روابط دو قدرت
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴
رادیو فردا تصمیم گرفته همان نقطه ای را که باعث گسترش روابط روسیه و ایران شده تبدیل به نقطه جدایی این دو کشور کند.
عربستان سعودی
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۶
رادیو فردا که امیدوار بود اصلاحات عربستان سعودی به متحدان آمریکا آبرو ببخشد، با دستگیری‌های گسترده در این کشور به بن‌بست رسید.
شکست آمریکا در برجام
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
مقامات آمریکایی اقرار می کنند که بعد از چند سال تلاش بازنده برجام بودند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر حمایت هرچه بیشتر از بازنشستگان تاکید کرد و گفت بخش قابل توجهی از بازنشستگان، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند که این عدد بسیار پایینی در مقابل هزینه های زندگی است.
حاجت گرفتن رادیوفردا از یک مرده
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹
سید امامی همچنان موضوع حمله رادیوفردا به نظام جمهوری اسلامی است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
رئیس جمهور ضمن قدردانی از همه دست اندرکاران ورزش و تیم ملی فوتبال گفت: هر زمان در بخش ورزش نیاز به حمایت رئیس جمهور بوده، به فوریت انجام گرفته است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم، انتشار اخبار مربوط به ارائه بسته پیشنهادی جدید به ایران را بی ربط و انحرافی و با هدف فضاسازی منفی خواند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس جمع‌بندی جلسه و بازدید مقرر شد با این برنامه زمانبندی که تعریف شده و قرار است این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد، همزمان هم مشکل آب، برق و گاز این واحدها هم حل شود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
مراسم سومین روز درگذشت عضو جامعه روحانیت مبارز با حضور شخصیت‌های لشکری و کشوری در مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار شد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
یک روزنامه سوئیسی نوشت که در پی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای با ایران و با وجود تلاش اروپا برای امکان همکاری اقتصادی شرکت‌های اروپایی با ایران، شرکت‌های سوئیسی به همکاری با ایران پایان می‌دهند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: جمعه هفته جاری کمیسیون مشترک برجام تشکیل خواهد شد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
سخنگوی اورژانس کشور گفت:‌ تا ساعت ۱۱ امروز مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به ۸۶۲ نفر رسیده که ۱۴۴ تن در بیمارستان بستری هستند.
 
محبوب ترين ها