پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ تهران ۱۶:۳۶ - ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
وزیر خارجه در واکنش به توهین همتای آمریکایی خود علیه مردم ایران، تصریح کرد: ایران علیرغم تلاش‌های آمریکا و بدون قربانی کردن حق حاکمیت خود به پیشرفتش ادامه می‌دهد.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸
پس از اعلام اینکه گزینه جمهوری‌خواهان با اختلاف 2 دهم درصد، برنده انتخابات سنا در فلوریدا شده، فرماندار این ایالت دستور بازشماری آراء را صادر کرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
نماینده ترکیه در سازمان ملل متحد ایجاد اصلاحات در شورای امنیت و شفافیت کاری آن‌را خواستار شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
یکی از شبکه‌های خبری ارمنستان در خصوص تبعات احتمالی تعامل شهروندان ارمنی با بانک ملت شعبه ایروان، از سفارت آمریکا سوالی پرسیده و آمریکایی‌ها در پاسخ گفته‌اند که از دوستانشان، انتظار حمایت از تحریم‌های ایران را دارند.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
وزیر خارجه فرانسه در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف به او گفت که باید با در نظر گرفتن تحریم‌های جدید آمریکا، راهی برای ادامه تعامل مالی اروپا و ایران پیدا کرد
تظاهرات مردم ژاپن علیه دولت آمریکا
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۵
کامبیز حسینی مدعی شد عقب نشینی آمریکا از تحریم برخی خریداران نفت ایران، به خاطر رفاقت با این کشورها بوده است! این گونه استدلال‌های آبکی، ضمن آنکه کیفیت محتوای سیاسی این برنامه را مشخص می‌کند، آدرس غلطی است برای پوشاندن ترس دولت آمریکا از افزایش شدید بهای نفت. علاوه بر این، با بررسی تظاهرات مردم ژاپن ...
مسایل جنسی حربه ای برای جذب مخاطب
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
تخریب باورهای دینی در میان مردم ایران از بزرگترین اهداف در رادیو فردا است.
فرشید منافی در حال شاخ و شانه کشیدن از طرف مقامات آمریکا علیه ایران
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
در میان برنامه‌های رسانه آمریکایی رادیو فردا، واکنش «ایستگاه فردا» به راهپیمایی 13 آبان بیش از همه از روی عصبانیت بود. او که محمد علی جعفری را لات کوچه خلوت می‌دانست نگفت که چرا دولت آمریکا به جای مواجهه نظامی، تنها به مردم فشار اقتصادی وارد می‌کند و به فرزندان مقامات دولت ایران ویزا می‌دهد؟
همه سینمای ایران فدای یک تار موی آمریکا
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵
رادیو فردا بارها از موضوعات فیلم های فرهادی و سایرین به نفع خود بهره برده و از آنان به عنوان حربه ای برای رویارویی با حکومت سوء استفاده کرده اما اکنون که منافعش با سوگیری آنان در تعارض است، آنها را دروغگو خطاب می کند.
ارزش سی اف تی برای خارج نشین ها
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
سی اف تی نمی تواند مصداقی برای وجود اختلاف در ایران باشد.
اروپا رسماً اعلام می‌کند که می‌خواهد تحریم‌ها را دور بزند
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱
انتشار بخشی از بیانیه کمیسیون اروپا مبنی بر اظهار تأسف مبنی بر تعلیق دسترسی بانکهای ایرانی به سوئیفت، در رسانه آمریکایی رادیو فردا، بی پایه بودن ادعای برایان هوک را آشکار کرد که گفته بود، تحریم‌های آمریکا دادوستدهای بشردوستانه مانند دارو و غذا را هدف نگرفته است. حالا، کار به جایی رسیده است که نه تنها ...
دنیا محتاج نفت ایران است
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
معاف کردن هشت کشور از تحریم خرید نفت ایران یعنی اعتراف آمریکا به شکست تحریم.
ترمزی اساسی برای ترامپ
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
ترامپ با ازدست دادن مجلس نمایندگان ،خطر برکناری رابیخ گوش خود حس می کند.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶
انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا شب پیش برگزار شد. نتیجه همانطور بود که انتظارش می‌رفت. دموکرات‌ها برای اولین بار از سال ۲۰۱۰ به این سو کنترل مجلس نمایندگان را در دست می‌گیرند و جمهوریخواهان همچنان کنترل مجلس سنا را نگه می‌دارند.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
ادوارد اسنودن،‌ افشاگر اطلاعات محرمانه آژانس امنیت ملی آمریکا گفت: تکنولوژی ساخته شده توسط یک شرکت اسرائیلی که برای رد گیری گروهی از خبرنگاران در مکزیک و دیگر مناطق مشکل‌دار مورد استفاده قرار گرفته، برای ردیابی جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار کشته شده عربستانی نیز مورد استفاده قرار گرفته است.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد دیدار از پیش اعلام شده پامپئو با مقام‌های کره شمالی که قرار بود طی روزهای آتی صورت گرد به تعویق افتاده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۲
یک رسانه ایتالیایی گزارش داد که ولیعهد عربستان برای مقابله با فشارهای آمریکا، به رژیم صهیونیستی و مسیحیان پروتستان پناه آورده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴
یک محافظه کار آلمانی که برای جانشینی صدراعظم رقابت می‌کند امروز (چهارشنبه) گفت که مرکل تا زمانیکه اکثریت بوندستاگ (پارلمان) را دارد، در سمتش به عنوان صدراعظم آلمان باقی می‌ماند.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳
اظهارات جنجال برانگیز رئیس‌جمهور مصر مبنی بر اینکه "عراق نابود شده و سامان نخواهد یافت"، واکنش های متفاوتی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است. در همین حال، یک نماینده پارلمان سوریه خواهان احضار کاردار مصر در دمشق در پی اظهارات سیسی درمورد بازسازی سوریه شده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
رئیس جمهوری منتخب برزیل گفته که آماده جابجایی سفارت این کشور از تل آویو به قدس است.
 
محبوب ترين ها