يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ تهران ۰۱:۲۲ - ۱۸ مارس ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
وزارت دفاع روسیه تأکید کرد آمریکا یگان‌های موشکی خود در مدیترانه و خلیج فارس را برای حمله به اهدافی در سوریه تشکیل داده است و به دنبال بهانه می‌گردد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
تیم ملی فوتبال ایران در یک بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی مقابل سیرالئون به پیروزی پرگل رسید.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۷
نماینده روسیه در وین بعد از نشست کمیسیون مشترک برجام تأکید کرد که این توافق هسته‌ای نیازمند هیچ توافق تکمیلی نیست.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۴
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از افزایش مصرف ماده مخدر گل در تهران خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
پیروزی رئیس‌جمهوری فعلی روسیه در انتخابات پیش رو تا حد زیادی قطعی است اما چالش‌های پس از آن، روسیه را در طول شش سال آینده وادار به مسابقه تسلیحاتی با آمریکا می‌کند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۱
وزیر اقتصاد اسرائیل یکی از شهود اصلی پرونده فساد نخست‌وزیر این رژیم است. بر اساس نظرسنجی‌ها، حزب میانه‌رو او در حال حاضر از حزب راست‌گرای حاکم محبوبیت بیشتری دارد و در انتخابات آینده این رژیم می‌تواند نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.
بارکد اقتصادی بروی بدن زنان و دختران برده جنسی
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹
رادیو دیروز: با بررسی آمارهای جالب و شنیدنی سازمان ملل از زبان رادیو فردا، به نتایج جالبتری می رسیم. هر چه زن برده جنسی مرغوبتر و کارگر بهتری باشد، آن جامعه شادتر است!
رادیو فردا نامی که می توان به آن اعتماد کرد!
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۴
رادیو فردا اگر نتواند خبری را تحریف کند، به سادگی با پشت پا زدن به اعتماد مخاطبش، اخبار را جعل میکند و یا گاهی هم حرفهای بی اهمیت برخی را به خبر دسته اول تبدیل می کند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲
در پایان نخستین نشست چهارجانبه وزرای امور خارجه ۴ کشور ایران، آذربایجان، ترکیه و گرجستان، در باکو، وزرای خارجه چهار کشور، بیانیه ای را با عنوان «بیانیه باکو» منتشر کردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که تغییر و تحول در وزارت خارجه آمریکا حاوی پیامی برای برجام بود که نشان می‌دهد ترامپ آنقدر افراطی است که حتی کوچک‌ترین اختلاف نظر را در بین خود و نزدیکانش تحمل نمی‌کند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر مردم خودروهای ایمن، با قیمت اقتصادی و خدمات پس از فروش استاندارد می‌خواهند، خواسته خود را از مجموعه حاکمیت و مدیریت کشور طلب کنند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
سخنگوی یگان‌های مدافع خلق کرد سوریه اعلام کرد که حمله ترکیه به شهر عفرین به آوارگی ۱۰ هزار تن طی دو روز شده است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
با باز شدن در حوزه‌های رای‌گیری در نیوزیلند، استرالیا، چین و کره‌جنوبی به روی رای دهندگان مصری، انتخابات ریاست جمهوری این کشور در خارج از صبح امروز (جمعه) به طور رسمی آغاز شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که نیروهای دولتی این کشور کنترل بیش از 70 درصد غوطه شرقی را در دست گرفته‌اند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
وزیر دفاع آمریکا خواهان ادامه حمایت این کشور از عربستان در تجاوزاتش به یمن شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۴
دادستان تهران توضیحاتی در رابطه با عناوین اتهامات حمید بقایی ارائه داد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰
محمد‌جواد آذری جهرمی گفت: دولت به دلیل تصدی‌گری نمی‌تواند پیام رسان دولتی راه‌اندازی کند. دولت‌ها به دلیل مسائل فنی، اقتصادی و مدل پیام رسان‌ها در عرصه ایجاد پیام رسان وارد نمی‌شوند و این حوزه در اختیار بخش خصوصی است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
برکناری وزیر خارجه آمریکا و آرایش جدید در سیا و دستگاه دیپلماسی آمریکا این پیام را مخابره می‌کند که پس از پرونده کره‌شمالی، ایران در دستور کار سیاست خارجی تهاجمی رئیس‌جمهوری آمریکا قرار می‌گیرد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱
یک روزنامه آمریکایی به بررسی برکناری وزیر خارجه این کشور از سمت خود پرداخته و نوشته است، اندکی بیش از یک سال طول کشید تا رئیس‌جمهوری آمریکا که با نگاهی ضدسیستم پا به عرصه سیاست گذاشت، دریافت که وزیر خارجه‌اش کاملا با سیستم، همسو و هماهنگ است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۹
وزیر امور خارجه بریتانیا دستور تغییر سفیر این کشور در ایران را صادر کرد.
 
محبوب ترين ها