جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ تهران ۰۱:۳۶ - ۲۰ جولای ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
درپی حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی به گروهی از فلسطینیان در نزدیکی مرز غزه، یک نفر شهید و چهار نفر زخمی شدند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰
مدیر سابق اطلاعات ملی آمریکا روز پنجشنبه درباره دلیل رفتارهای رئیس‌جمهور آمریکا در برابر رئیس‌جمهور روسیه اظهارنظر کرده است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
احسان علیخانی به مطلب منتشر شده درباره دریافت ٣ میلیارد تومان هزینه از موسسه لغو مجوز شده واکنش نشان داد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹
نماینده روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه باید برای خنثی کردن آثار تحریم‌های آمریکا تلاش کرد، گفت نشست بعدی وزرای خارجه برجام احتمالا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار می‌شود.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: دشمنان هیچ‌گاه دست از توطئه و خباثت علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران برنمی‌دارند.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷
سخنگوی هیأت نمایندگی ایران در سازمان ملل با رد ادعای رژیم صهیونیستی درباره سرقت اسناد محرمانه برنامه هسته‌ای از تهران، گفت این ادعا به طرز خنده‌داری بی‌معنی است
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده اعلام شد.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ادامه واگذاری شرکت سرمایه‌گذاری شستا تا پایان سال ‌جاری خبر داد و گفت: 60 شرکت دیگر شستا تا پایان امسال واگذار می‌شود.
نماینده نفاق در سازمان ملل
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶
رادیوفردا همگام با سیاستمداران آمریکا جای مجرم و شاکی را عوض کرده است.
۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳
دادستان کل کشور گفت: دیروز عصر جلسه شورای پول و اعتبار بود به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف 48 ساعت باید لیست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این لیست‌ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد.
جستجوی امیال نتانیاهو در دولت کنونی آمریکا
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۲
ترامپ نقش کارگردان آمریکایی را در فیلمی اسرائیلی بازی می کند.
مرد اول تناقضات سیاسی
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۸
روسیه نشان داده که قادر است در مورد مهم ترین اتفاقات آمریکا هم منشا اثر باشد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۵
وزیر صنعت، معدن و تجارت از دستگیری یکی از افراد حلقه فساد زنجیره‌ای خودرو در خوزستان خبر داد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۳
دادستان کل کشور گفت: دیروز عصر جلسه شورای پول و اعتبار بود به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف 48 ساعت باید لیست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این لیست‌ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که خبر بازداشت علاءالدین بروجردی - نماینده بروجرد و رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی مجلس - صحت ندارد و او اکنون در بروجرد است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که براساس استعلام‌های وزارت خارجه و وزارت اطلاعات، خانم فرشچی گزینه پیشنهادی ایران برای تصدی مسئولیت در سفارت ایران در فنلاند دوتابعیتی نیست.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱
سخنگوی سپاه گفت:مقابله با تهاجم رسانه‌ای ماموریت قرارگاه جنگ نرم سپاه است وتسلط سردار آبرومند بر موضوعات جنگ نرم منجر به تصمیم سرلشکر جعفری در انتصاب وی به عنوان جانشین خود در قرارگاه جنگ نرم شده است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶
علاء‌الدین بروجردی درباره خبرسازی دروغین کانال‌های خبری مبنی بر بازداشت خود گفت: دشمنی با آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت از مقاومت سبب پاتک دشمنان می‌شود که این خبرسازی‌ها در پی همین موضوع است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۷
معاون اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: توزیع شیر خشک و غذای کودک باید در داروخانه‌ها صورت گیرد و فروش این ماده غذایی در سوپرمارکت و کنار خیابان ممنوع است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد صحت ندارد و سوء تفاهم رسانه ای است از بدهی بالای دولت به شهرداری تهران خبر داد.
 
محبوب ترين ها