يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۰۷ - ۱۹ نوامبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶
مدافع با تجربه تیم ملی به علاقه مردم انگلیس و اسپانیا به همگروهی با ایران واکنش نشان داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳
یک عضو حزب کارگزاران سازندگی درباره حضور شخصیت‌های مانند سید حسن خمینی و ناطق نوری در نماز جمعه گفت: وضعیت فعلی نمازهای جمعه به گونه‌ای است که بیشتر توسط یک جریان و یک گروه سیاسی خاص هدایت‌گری می‌شود.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
نخست‌وزیر مستعفی لبنان و رئیس جمهور این کشور با یکدیگر تلفنی گفت‌وگو کردند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
سخنگوی دولت اعلام کرد: در اولین دستور هیئت وزیران چگونگی 4 سرفصل احداث، مرمت خانه‌ها، تامین لوازم منزل و اسکان موقت مطرح شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نظارت بر ساخت و سازها در ایران رضایت بخش نیست، گفت: بسیار جای تاسف دارد که به خاطر بی اخلاقی و بی ایمانی عده‌ای پیمانکار، مجری و ناظر شاهد خسارت‌های سنگین و کشته شدن تعداد زیادی از هم‌وطنان هستیم.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
دولت روسیه قطعنامه پیشنهادی ژاپن درخصوص تمدید یک ماهه ماموریت کمیته مسئول تحقیقات درباره تسلیحات شیمیایی سوریه را وتو کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
با گذشت سه روز از تسلط نظامیان ارتش بر زیمبابوه، فشارها برای کناره‌گیری رابرت موگابه، رئیس‌جمهور ۹۳ ساله این کشور از قدرت، افزایش یافته است. در تازه‌ترین تحول، نمایندگان منطقه‌ای حزب زانو پی‌اف، حزب حاکم، خواستار استعفای موگابه شده‌اند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
سفیر روسیه در لبنان می‌گوید درخواست عربستان برای خارج کردن حزب‌الله از دولت لبنان، قابل قبول نیست.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
بر اساس گزارش یک روزنامه لبنانی، فقط همسر «سعد الحریری» هنگام عزیمت وی به پاریس همراه او بوده و دو فرزند کوچکش به بهانه مدرسه، در عربستان نگه داشته شده‌اند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان این مطلب که ترافیک در محدوده سرپل ذهاب پرحجم و روان است از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه فاقد مجوز در مسیرهای منتهی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبرداد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی گفت: در حال حاضر حدود ۵۰ گروه جهادی در منطقه مشغول خدمت رسانی به آسیب دیدگان و مردم هستند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از وقتی که روی برجام به توافق رسیده شد هر روز یک تحریم آمده و آمریکایی‌ها همه تعهدها را زیر پا گذاشته‌اند، گفت: با این خوی دشمن مستکبر راهی جز مقاومت نمانده است.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
استفاده از عکس رئیس جمهور ترکیه به عنوان سیبل تیراندازی در رزمایش ناتو، تنش‌های جدیدی را بین آنکارا و بروکسل شکل داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
زلزله‌ای به شدت 4.4 ریشتر، صبح امروز یکی از مناطق در جنوب شهر «سلیمانیه» عراق را لرزاند.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بار دیگر نسبت به لفاظی‌ها و تکرار ادعاهای بی اساس و پیگیری مشی بی ثبات ساز و تفرقه‌افکنانه سعودی‌ها در منطقه هشدار داد.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵
رئیس جمعیت هلال احمر از توزیع 55 هزار دستگاه چادر در مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: تقریبا اسکان اضطراری به صورت صددرصدی صورت گرفته است و ممکن است برخی از مناطق به لکه‌گیری‌هایی نیاز داشته باشد.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
آیت‌الله امامی کاشانی ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور تأکید کرد:‌ کسانی که تمکن مالی دارند برای کمک به زلزله‌زدگان خانه‌سازی را بر عهده بگیرند؛ چرا که مسکن‌سازی از بهترین اولویت‌ها برای کمک به زلزله‌زدگان است.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲
آیت‌الله امامی کاشانی ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور تأکید کرد:‌ کسانی که تمکن مالی دارند برای کمک به زلزله‌زدگان خانه‌سازی را بر عهده بگیرند؛ چرا که مسکن‌سازی از بهترین اولویت‌ها برای کمک به زلزله‌زدگان است.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲
کرمیلن اعلام کرد که روسیه میزبان نشستی برای رسیدگی به مسئله سوریه با حضور مقامات ایران و ترکیه خواهد بود.
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه ست های پیش ساخته حمام و سرویس بهداشتی را برای رفاه بیشتر زلزله زدگان در روستاها مستقر خواهد کرد.
 
محبوب ترين ها