دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ تهران ۱۹:۴۰ - ۲۱ مه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بر حمایت هرچه بیشتر از بازنشستگان تاکید کرد و گفت بخش قابل توجهی از بازنشستگان، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند که این عدد بسیار پایینی در مقابل هزینه های زندگی است.
حاجت گرفتن رادیوفردا از یک مرده
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹
سید امامی همچنان موضوع حمله رادیوفردا به نظام جمهوری اسلامی است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
رئیس جمهور ضمن قدردانی از همه دست اندرکاران ورزش و تیم ملی فوتبال گفت: هر زمان در بخش ورزش نیاز به حمایت رئیس جمهور بوده، به فوریت انجام گرفته است.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم، انتشار اخبار مربوط به ارائه بسته پیشنهادی جدید به ایران را بی ربط و انحرافی و با هدف فضاسازی منفی خواند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس جمع‌بندی جلسه و بازدید مقرر شد با این برنامه زمانبندی که تعریف شده و قرار است این واحدها در اختیار مردم قرار گیرد، همزمان هم مشکل آب، برق و گاز این واحدها هم حل شود.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
مراسم سومین روز درگذشت عضو جامعه روحانیت مبارز با حضور شخصیت‌های لشکری و کشوری در مسجد موسی بن جعفر(ع) برگزار شد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
یک روزنامه سوئیسی نوشت که در پی خروج آمریکا از توافق هسته‌ای با ایران و با وجود تلاش اروپا برای امکان همکاری اقتصادی شرکت‌های اروپایی با ایران، شرکت‌های سوئیسی به همکاری با ایران پایان می‌دهند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: جمعه هفته جاری کمیسیون مشترک برجام تشکیل خواهد شد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
سخنگوی اورژانس کشور گفت:‌ تا ساعت ۱۱ امروز مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به ۸۶۲ نفر رسیده که ۱۴۴ تن در بیمارستان بستری هستند.
گزارش رادیویی - جنجال در روز افتتاح سفارت آمریکا در غزه
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸
​اسرائیل و آمریکا بار دیگر در مسیر یک جنایت بزرگ قدم بر می دارند.
گزارش رادیویی - برجام مرده!
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۴
​رادیو فردا و اخبارش در تودرتوی ماجرای برجام و توافق هسته ای به سر می برد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
مقتدی صدر در توئیتی بعد از اعلام نتایج رسمی انتخابات عراق خطاب به ملت کشورش گفت: رای شما عزتی برای ما و امانتی به گردن ماست.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲
روند تشکیل کابینه جدید لبنان به صورت رسمی‌ آغاز نشده و هنوز در انتظار اجرای روند قانونی عادی است که با آغاز برگزاری جلسه پارلمان جدید و منتخب در روز چهارشنبه جاری برای انتخاب رئیس پارلمان و معاونش و تکمیل هیئت پارلمانی اجرا می‌شود، پس از آن رایزنی‌های الزام آور رئیس جمهوری برای معرفی نخست وزیر شروع ...
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: این اقدام آمریکا حاکی از برداشت صحیح مسئولان ارشد نظام بود که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در واکنش به "توقف فعالیت شرکت کشتیرانی مرسک در بنادر ایران" و آنچه "تهدید برگشت تحریم‌ها پیش روی فعالان صنعت دریایی و بندری" خوانده می‌شود، آن را فضا سازی رسانه ای عنوان کرد و گفت: کل فعالیت حمل و نقل این شرکت کشتیرانی در بنادر ایران کمتر از ۲و نیم ...
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
سازمان دیده‌بان حقوق بشر سوریه (وابسته به مخالفان سوری) امروز (شنبه) اعلام کرد، نیروهای دولت این کشور و گروه تروریستی داعش بر سر آتش‌بس در جنوب دمشق توافق کردند.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد با اشاره به اجرای ۱۵۰ برنامه خرد و کلان در نمایشگاه قرآن گفت: معاونت قرآن و عترت در ظاهر این نمایشگاه را برگزار می‌کند و در واقع نمایشگاه متعلق به کل نظام است.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شیوه‌نامه‌ نظام مهندسی باید بازنگری شود، گفت: نظام مهندسی به توزیع‌کننده کوپن فعالیت حرفه‌ای تبدیل شده است و ضعف آموزش مهندسی علت عقب ماندن مهندسی ایران از رقبای منطقه‌ است.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
وزیر اقتصاد نوشت: امروز خیلی‌ها قبول دارند که یک دلیل رتبه پایین ایران در شاخص فضای کسب و کار بی حوصلگی پاسخ دهندگان ایرانی برای مطالعه دقیق فرم‌ها و ارائه پاسخ دقیق به آنهاست.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶
وزیر نفت گفت: اگر اتحادیه اروپا به ما کمک کند و به گفته‌هایش پای‌بند باشد، سطح صادرات نفت ایران تغییر نخواهد کرد.
 
محبوب ترين ها