چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ تهران ۱۳:۳۵ - ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
معاون اول رئیس‌جمهور اذعان کرد،بیش از 11 میلیون نفر حاشیه‌نشین درکشور وضعیت مناسبی ندارند به همین دلیل یکی از اولویت‌ها ساماندهی حاشیه‌نشین‌ها بررسی دلایل مهاجرت به حاشیه شهرها، فساد اخلاقی در مناطق خاص و بحرانی و جرم‌خیز و اعتیاد به مواد مخدر در این مناطق است.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت مجدد از توافق هسته‌ای با ایران گفت که آژانس بارها پایبندی ایران به تعهداتش را تأیید کرده است.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
امروز در حاشیه جلسه شورای پول و اعتبار و با حضور مسئولان مربوطه سامانه صیاد رونمایی شد. این سامانه از ابتدای درخواست دسته چک تا مرحله نقد شدن آن را تحت کنترل داشته و مشکلات موجود را حل می‌کند و به عبارتی عاملی برای بازگشت اعتبار به چک خواهد بود.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
رییس‌جمهور خروج از توافق برجام ، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷
دقایقی پیش دونالد ترامپ برای اولین بار به عنوان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی و ادعاهای بی اساسی را در مورد ایران مطرح کرد.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵
رییس‌جمهور آمریکا با اعلام این‌که «نمی‌توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح‌ریزی یک برنامه هسته‌ای را فراهم می‌کند» برجام را از بدترین توافقاتی دانست که آمریکا در طول تاریخ امضا کرده است.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
رئیس جمهور مصر در حاشیه نشست عمومی سازمان ملل در نیویورک با برخی از مقامات بلند پایه دیدار کرد و به بحران‌ها و مسائل پیش‌آمده در خاورمیانه از جمله مساله قطر، جنگ سوریه و اوضاع در فلسطین پرداخت.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲
مجمع عمومی سازمان ملل از امروز (سه‌شنبه) با شرکت ۹۰ تن از سران کشورهای جهان آغاز می‌شود.
نفوذ اقتصادی
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
رادیو فردا که خواهان افزایش نفوذ اقتصادی غرب در ایران است.
دادستان کل کشور
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
رادیو فردا نشان می دهد که حتی می تواند از روحانیت نیز حمایت کند، اما به شرط مخالفت با جمهوری اسلامی
نیوشا بقراطی
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
بقراطی دین را دین عامل خشونت می داند.
کامبیزحسینی
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
کامبیز حسینی در برنامه پارادوکس این هفته از پارادوکس های عملکرد چند ماه اخیر خود پرده بر می دارد!!!
رادیو فردا
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
رادیو فردا از جداسازی اقلیم کردستان عراق دفاع می کند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
علی لاریجانی با بیان اینکه دولت و مجلس عراق با برگزاری همه‌پرسی در اقلیم کردستان مخالف هستند، گفت: دشمنان مردم عراق یک روز به این کشور تروریست می‌فرستند و روز دیگر به دنبال تجزیه این کشور هستند که این اقدامات به زیان مردم است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان از هفته ششم لیگ برتر با برتری شاگردان جلالی خاتمه یافت.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱
فرمانده سپاه قدس گفت: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند. اگر آنان تن به بلا نداده بودند و جان خود را سپر جان‌ها نکرده بودند آنچنان مصیبتی این کره خاکی را فرا می‌گرفت که غیر از مصیبت کربلا همه مصیبت‌ها به فراموشی سپرده می‌شد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
شورای امنیت ملی عراق ضمن مخالفت با همه‌پرسی جدایی کردستان، آن را تهدیدی برای اتحاد این کشور دانست.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت: گزینه‌های شورای امنیت علیه کره شمالی به پایان رسیده و شاید وزارت دفاع آمریکا مجبور به دخالت شود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
وزیر خارجه آمریکا می‌گوید ادامه برنامه موشکی ایران در روزهای پسابرجام، با آنچه 1+5 از برجام انتظار داشته و به صراحت در متن مقدمه این موافقتنامه آورده، در تعارض است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
سخنگوی وزارت خارجه ایران اعمال تحریم علیه چند شهروند ایرانی توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا را محکوم و به تصمیم سازان آمریکایی توصیه کرد به عواقب سیاست‌های شکست خورده، غلط و رویکرد ایران هراسانه و ایران ستیزانه خود بیندیشند.
 
محبوب ترين ها