شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۱۸:۰۷ - ۲۷ مه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ملت‌ها زوال آل‌سعود و آل‌خلیفه جنایتکار را خواهند دید و شاهد پیوستن آنان به زباله‌دان تاریخ خواهند بود، به انتخابات هفته گذشته هم اشاره کرد و گفت: گزارشات تخلفات در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار زیاد است.
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
سخنگوی وزارت خارجه ایران حمله مسلحانه به اتوبوس حامل مسیحیان در جنوب مصر را مصداق بارز فرقه‌گرایی حمایت شده دانست و این اقدام جنایتکارانه را به شدت محکوم و با تمامی بازماندگان قربانیان، ملت و دولت مصر ابراز همدردی کرد.
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰
امیر قلعه نویی پس از یک فصل پرفراز و نشیب با تراکتورسازی خطاب به هواداران این تیم بیانیه‌ای احساسی را منتشر کرد.
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹
یک روزنامه آمریکایی با اشاره به حضور پر حاشیه رئیس‌جمهور این کشور در نشست روز گذشته کشورهای عضو ناتو، عملکرد وی را نامطلوب توصیف کرد.
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸
در پی حوادث اخیر بحرین، علمای این کشور بیانیه‌ای صادر و در آن اعلام کردند این اتفاقات بر قدرت آنها افزوده و از این به بعد برای هر احتمالی در راه دفاع از دین آماده‌اند.
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱
وزارت خارجه روسیه ضمن انتقاد شدید درباره سیاست «مهار روسیه» توسط ناتو، هشدار داد «نتیجه مستقیم این سیاست، افزایش احتمال درگیری در منطقه اروپا-آتلانتیک است».
۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰
نشریه ویژه ارتش آمریکا نوشت: فناوری نوپای نانوی ایران کاربری نظامی نیز دارد و این کشور می‌تواند با کمک نانو فلزها حسگرها ، تسلیحات و مهمات پیشرفته بسازد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸
دبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در سرزمین‌های اشغالی در خصوص تعهد ایالات متحده مبنی بر بازداشتن جمهوری اسلامی ایران از توسعه سلاح هسته‌ای و حمایت از تروریسم را سخنانی وهم‌آلود و تکراری خواند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
در حالی با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار، بانک‌ها ملزم به واگذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری و خروج از این فعالیت بورسی شده‌اند که در آستانه این تغییر ارقام سود پرداختی در صندوق‌ها به بیش از ۲۲ درصد می‌رسد، نرخی که حدود هفت درصد از سود مصوب سپرده بانکی انحراف دارد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
وزیر دفاع روسیه طی اظهاراتی مدعی شد کشورش اطلاعات دقیقی درباره محل استقرار سلاح‌های شیمیایی در سوریه دارد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
ناتو روز پنجشنبه در بروکسل تنها از رییس‌جمهور آمریکا استقبال نمی‌کند چرا که این ائتلاف نظامی که ترامپ آن را قدیمی و از کار افتاده توصیف کرده بود بسیار تلاش دارد تصویر خود را بازسازی کند و هم‌چنین آماده است تا مراکز جدید خود را معرفی کند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱
مدیر آژانس اطلاعات ملی آمریکا گفت که پایانی برای جنگ در یمن به چشم نمی‌خورد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از بازی خوب بچه‌های تیمش در بازی برابر لخویا خوشحال است اما از نتیجه ناراضی است.
تریلسون
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۵
به خوبی میتوان مواضع سیاستمداران غربی را به معنای دست رد به سینه ایران برای ارتباط سازنده با جهان دانست؛ این در حالی است که حسن روحانی، با شعار رابطه مثبت با جهان پیروز انتخابات ریاست جمهوری 1396 در ایران شده است
نتانیاهو
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۴
در حالی که چندی پیش ترامپ اطلاعات حیاتی کشورش را به روسیه ارائه داد، این بار نوبت نتانیاهو بود که اطلاعات مهم خود را در اختیار آمریکا قرار دهد.
آل سعود
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳
سفر ترامپ به عربستان و تلاش برای گسترش ایران هراسی در حالی رخ داده است که حسن روحانی در انتخابات دائما از بهبود روابط با جهان سخن میگفت.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
سرمربی تیم فوتبال العین امارات گفت: برای استقلال احترام قائل هستیم و این تیم را به خوبی می‌شناسیم.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
دادگاه بحرین امروز طی حکمی که قرائت آن با فشار مردم بارها به تعویق افتاد، آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و مسئولان دفتر وی را به حبس تعلیقی محکوم کرد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
رئیس اتاق بازرگانی ایران بیان داشت: کارآفرینی و ارزش‌بخشی به تولید و خلاقیت نه تنها در نوشتارها و گفتارها به عنوان ارزش تلقی شود، بلکه باید در عمل باید به تحقیق و توسعه روی آورد.
 
محبوب ترين ها