شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ تهران ۰۴:۳۱ - ۱۹ آگوست ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
کروبی
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
رادیو فردا به بهانه بیماری قلبی کروبی برای آزادی سران فتنه تلاش می کند.
رادیو فردا
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
رادیو فردا تلاش می کند شکست آمریکا در سوریه را توجیح کند.
حوثی ها
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
رادیو فردا به اوضاع وخیم مردم یمن که ناشی از حملات عربستان سعودی می باشد اعتراف می کند.
آمریکا
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
خوشحالی رادیو فردا از اظهارات اخیر مقامات آمریکا
رادیو فردا، رسانه به ظاهر  حامی حقوق بشر
۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲
رسانه ی وابسته به وزارت امور خارجه ایالات متحده در خبری بار دیگر از عقده های خود مبنی بر کمک های انسان دوستانه ایران به کشور های منطقه پرده برداشت .
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۲
عضو هیئت نظارت بر برجام در واکنش به تصویب تحریم‌های جدید مجلس نمایندگان آمریکا علیه ایران گفت: همه گزینه‌ها پیش روی ماست و تصمیم‌های لازم، مقتضی و قدرتمندانه‌ای را اتخاذ خواهیم کرد.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمنان تحریم‌های جدیدی را بر ما تحمیل می‌کنند و می‌خواهند به جنگ با رهبری بیایند، گفت: چون نمی‌توانند با رهبری مقابله کنند، اسم سپاه را می‌برند.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش با همه لشگرش به تبریز آمده و اعلام آمادگی می‌کنیم تا ضمن بررسی وضعیت ورزش استان از ظرفیت‌های موجود در راستای تحقق تبریز ۲۰۱۸ بهره‌مند شویم.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: لیست‌هایی که در فضای مجازی و مطبوعات منتشر می‌شود گمانه‌زنی و کارهای ژورنالیستی است، باید همه کمک کنیم آقای روحانی در فضای آرامی به بررسی اعضای کابینه بپردازد.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
برخی منابع آگاه به خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کردند دولت آمریکا که برجام را یک توافق بد می‌داند، در صدد بازرسی از سایت‌های نظامی ایران می‌باشد.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور افغانستان از استفاده از نیروی نظامی علیه داعش در صورت تهدید این گروه برای کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی خبر داد.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
یک حقوق‌دان گفت: بر اساس شرایطی که تاکنون از پرونده مرگ بنیتا مشخص شده است، ربایندگان این دختر بچه بر اساس بند ۳ ماده ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی متهم به قتل عمد هستند.
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: جلساتی را با روحانی داشته‌ایم و باز هم با روحانی ارتباط خواهیم داشت تا کابینه مورد نظر وی شکل بگیرد.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۳
رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی گفت: وضع تحریم‌های جدید آمریکا یک هشدار و دست رد به کسانی است که همچنان تصور می‌کنند عادی سازی روابط با آمریکا و برجام می‌تواند مشکلات کشور را رفع کند.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷
رئیس‌‌جمهور با تأکید بر اینکه حتماً پاسخ لازم را به حرکت جدید کنگره آمریکا خواهیم داد، از واشنگتن خواست با احترام به حقوق ملت ایران، از تجربه ۴۰ سال خصومت خود درس بگیرد.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: امروز خیلی از اعضای انجمن‌های سینمایی بیکار هستند و از طرفی، افراد غیرهنرمند را در حوزه بازیگری وارد کرده‌اند.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷
رئیس کمیته روابط خارجی سنا با بیان اینکه اکنون زمان خوبی برای بر هم زدن برجام نیست، گفت باید تلاش کرد تا ایران طرف برهم‌زننده توافق هسته‌ای باشد.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه دولت و مجلس، امروز در معرض آزمونی سخت قرار دارند، گفت: کمیته نظارت بر برجام در مورد اعلام نقض عهد آمریکا بسیار دیر عمل کرده و امروز همه مردم به روشنی می‌دانند برجام از سوی آمریکا نقض شده است.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۵
در اقدامی بی‌سابقه، مردم بخش آبپخش شهرستان دشتستان به وزیر صنعت، معدن و تجارت اجازه آغاز عملیات اجرایی یک پروژه در این بخش را ندادند.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
رئیس مجلس در دیدار رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان با بیان اینکه ایران در حمایت از محور مقاومت هیچ تردیدی ندارد، گفت: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران و روسیه به دلیل کینه آنان علیه محور مقاومت تصویب شد.
 
محبوب ترين ها