دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۲۱:۰۶ - ۲۷ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
کاهی با اشاره به اینکه میزان مصرف بنزین در سال جاری نسبت به سال گذشته 6.6 درصد رشد داشته است، گفت: در ایام تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف افزایش یافته است.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
به‌ دنبال انعکاس مشکلات 'سجاد نیک‌پرست' قهرمان پارالمپیک کشور ، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور پی‌گیری وضعیت این ورزشکار را صادر کرد‌.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
خطیب موقت نمازجمعه از خانواده‌ها خواست فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه علمیه تشویق کنند و گفت: متاسفانه ما در حد امام جماعت هم نتوانستیم فرزندانمان را به حوزه‌ها بفرستیم و مبلغ برای دانشگاه‌هایمان نداریم.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
فرماندار تهران از نام‌نویسی ۱۲۸۷ نفر در انتخابات شورای شهر تهران طی ۵ روز اخیر خبر داد.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
وزیر خارجه ایالات متحده با ارسال دستورالعمل جدید به تمامی سفارتخانه‌های کشورش خواستار انجام تحقیقات امنیتی بیشتر در مورد درخواست‌کنندگان ویزای آمریکا شد.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶
سنای آمریکا روز پنجشنبه گزینه پیشنهادی رییس‌جمهوری آمریکا برای سفارت این کشور در سرزمین‌های اشغالی را تایید کرد.
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴
ارتش عراق از آماده‌سازی شرایط برای استفاده از تاکتیک‌های جدید در حمله به غرب موصل خبر داد.
ترامپ
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
دونالد ترامپ به مناسبت عید نوروز، به تمجید از ایرانیان پرداخت! این درحالیست که او در فرمانی مانع از ورود ایرانیان به آمریکا شده است!
اعتراف اسرائیل به نفوذ ایران
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
رادیو فردا در گزارش خود به افزایش اقتدار ایران در منطقه اعتراف می کند.
رادیو فردا
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
رادیو فردا در این گزارش میکوشد چالش هویتی سرمایه دار-کارگر که در غرب و به ویژه آمریکا وجود دارد را در ایران بازنمایی کند.
تریلسون
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
رادیو فردا از بیانیه مقامات آمریکا و انگلیس برای بزک کردن این کشورها استفاده میکند.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
رئیس مجلس شورای اسلامی از عزم جدی خانه ملت برای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: امروز کشور نیاز به پرش و توسعه در حوزه اقتصادی دارد لذا باید با روحیه انقلابی به سمت جلو حرکت کرده تا این مهم در کشور اجرایی شود.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۲
یک استاد دانشگاه و اقتصاددان معتقد است: نمره اقتصاد در کارنامه دولت صفر بوده و دولت تدبیر راهبردی برای رونق اقتصادی نداشته است؛ دولت امروز مانده که چه جوابی به مردم بدهد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از راه‌حل دیپلماتیک برای حل مسئله هسته‌ای کره شمالی حمایت می‌کند اما به هر حال برای مقابله با رفتارهای تحریک‌آمیز کره شمالی به نیروهای رزمی نیز نیاز دارد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس مجلس برای فعالیت این مرکز در زمینه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: گزارش مرکز به کمیسیون‌های تخصصی خانه ملت ارائه خواهد شد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
فردی که مسئول انتشار اخبار جعلی تهدیدات بمب‌گذاری در مراکز تجمع یهودیان در آمریکا، اروپا و دیگر کشورها است، یک صهیونیست اسرائیلی از آب درآمد.
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵
نشریه آمریکایی با نامیدن «حسن روحانی» به عنوان «گرگی در لباس میش»، از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا به اصطلاح فریب ایران را نخورد.
آشفتگی در دنیا برای 4 کشته و سکوت مطلق برای 200 کشته!
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
رادیو فردا در پشت ماسک انسان دوستی و حقوق بشر، رسما نژادپرستی می کند و مخاطب اغفال شده این رادیو نیز ظاهرا صمٌ بُکم، فقط نظاره گرِ آنچه هست که رادیو فردا صلاح می داند.
عیاشی و هرزگی، سبک زندگی مورد تبلیغ رادیو فردا
۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰
سبک زندگی ای که رادیو فردا به دنبال ترویج آن است، عیاشی و اشرافیگری می باشد که با مداقه در اخبار انگشت شماری که در سایت خود منتشر می کند، می توان آن را دریافت.
حسن روحانی
۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
رادیو فردا در این گزارش تلاش می کند با گزینش هدفمند سخنان مقامات ایران، به گونه ای وانمود کند که گویا میان آن ها تضادی وجود دارد.
 
محبوب ترين ها