جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ تهران ۰۱:۳۰ - ۲۰ جولای ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۵
قائم‌مقام جبهه پایداری گفت: اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری در جریان نشست یک روزه خود در قم، با علامه مصباح یزدی دیدار می‌کنند.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: آقای وزیر در اطلاع‌رسانی کج‌راهه می‌روید، همه امور کشور را روابط عمومی شما پیگیری می‌کند، و الا پیگیری مشکل فرهنگیان که وظیفه ذاتی شماست و باید پاسخ این قشر را بدهید.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به منظور ساماندهی دریاچه گهر 20 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.
۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به‌اینکه اگر نسل انقلابی نداشته باشیم و تربیت نکنیم، انقلاب متوقف می‌شود؛ گفت: دشمن نیز به‌دنبال این است ک بر نسل ما تسلط پیدا کند تا انقلاب به‌نسل بعد منتقل نشود.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
نماینده مردم اردکان در خصوص رابطه رییس‌جمهور و و رئیس دولت اصلاحات گفت: رییس‌جمهور و آقای خاتمی سالی چندین بار جلسه داشتند، هنوز هم هست. هیچ وقت جلسات منظم ماهانه یا هفتگی وجود نداشته دیدارهای مقطعی بوده که الان هم هر وقت ضرورت پیدا کند، هست.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ما آماده گفت‌وگو با کشورهای منطقه درخصوص ایمنی نیروگاه‌هایمان هستیم. حتی حاضریم با کشورهای منطقه همکاری داشته باشیم و شبکه همکاری ایجاد کنیم. ما در این زمینه تجربه داریم و نیروهای انسانی متخصصی داریم.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: برخی عادت کرده‌اند که تمام مشکلات و ایرادات را گردن دولت بیاندازند. نمی‌گویند ما چوب لای چرخ دولت گذاشته‌ایم. نمی‌گویند ما تا سقوط دولت پیش رفته‌ایم.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
دوطرف فهرستی از مذاکرات خود ارائه کردند اما مشخص نیست که بر چه چیزی تمرکز داشتند و اساساً چه اتفاقی قرار است بیفتد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مراتب قدردانی خود را از ابراز تعهد رئیس‌جمهوری آمریکا به امنیت اسرائیل اعلام کرد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲
با اعلام سایت سازمان لیگ، پرسپولیس به دلیل انصراف استقلال برنده بازی سوپرجام شد.
گام هایی برای براندازی
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷
گسترده کردن حرکات ضد نظام در دانشگاه ها به اسم آزادی سیاسی در دست اقدام است.
تعریف مشخص از آزادی بیان
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
حمایت از اهانت کنندگان به نظام و مقدسات اسلام رسالت رادیوفردا است.
پوتین برنده دیدار با ترامپ
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۴
حواشی دیدار پوتین با ترامپ اصل متن بود که در رادیوفردا بازتاب نیافت.
جسدی که به درد رادیوفردا نخورد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۵
رادیوفردا در نهایت نتوانست قتل فرجی را سیاسی جلوه دهد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
جایزه بین‌المللی «باروت خیس» که نشان‌دهنده منفورترین چهره استکباری در جهان است، پس از شمارش آرای مردمی، بار دیگر به ترامپ رئیس جمهور امریکا تعلق گرفت.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳
چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان آوج برگزار شد؛ وزیر کار در این جلسه از تخصیص 12 هزار میلیارد تومانی برای اشتغال روستائیان خبر داد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های این کشور در واکنش به سخنان اخیر رئیس‌جمهور آمریکا درباره اروپا گفت که دیگر نمی‌توان به طور کامل به کاخ سفید تکیه کرد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: جلسات ارزیابی عملکرد و تقسیم کاری بین دستگاه‌ها برگزار شد و اکنون به طور عمده بر بازبینی بسته‌ها و برنامه‌های مقابله با تحریم‌های آینده متمرکز شدیم.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم همکاری همه قوا، نهادها و رسانه ها با دولت و همچنین همت مضاعف و تلاش جهادگونه توسط دستگاه های اجرایی، از رسیدگی ویژه به پرونده های مربوط به ارز و سکه و واردات خودرو و موبایل خبر داد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵
رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهمترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه ساز وحدت و همدلی و یکصدایی مسلمانان شود.
 
محبوب ترين ها