شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۸:۳۹ - ۲۶ مه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
سیاه‌نمایی رادیو فردا از وضعیت طلاق در ایران
۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
رادیو فردا در گزارشی ویژه از افزایش میزان طلاق در ایران خبر داده و آن را بحرانی اجتماعی در کشورمان دانسته است.
ایجاد رخنه در روابط داخلی ایران
۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
ناتوانی رادیوفردا در ایجاد دو قطبی در رأس حکومت باعث شده رده های پایین تر مورد اتهام این رسانه قرار گیرند.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
دبیر کل شورای عالی امنیتی ملی در گفت‌وگو با شبکه قطری الجزیره تصریح کرد که ایران در کنار تقویت توانایی‌های موشکی خود، به حمایت خود از گرو‌ه‌های مقاومت در منطقه ادامه خواهد داد.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۹
وزیر خارجه آمریکا می‌گوید برنامه این کشور برای ایران، اعمال فشار اقتصادی حداکثری بر ایران همزمان با حمایت از مردم ایران است؛ وی صراحتاً گفت که هدف از این فشار اقتصادی، تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران است.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد و دارایی گفت: بیش از یک‌سوم درآمد دولت از مالیات و گمرک است.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور گفت: نیروهای پاکستانی می‌توانند برای آزادی مرزبان ربوده شده ایرانی در مرز پاکستان به ما کمک کنند.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
پس از رایزنی‌های مختلف در نهایت دادگاه CAS نظر مساعد خود را با باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عملیات آزادسازی خرمشهر هنوز پایان نیافته است و به فرموده فرمانده کل قوا خرمشهرها در پیش است و عملیات الی بیت المقدس تا نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت.
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند،رئیس جمهوری کنونی آمریکا هم سرنوشتی بهتر از اسلافش مانند بوش و نئوکان‌ها و ریگان نخواهد داشت و در تاریخ گم خواهد شد.
حمایت از حقوق زنان یا ول انگاری
۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶
رادیوفردا با بحث حضور زنان در ورزشگاه ها به دنبال ایجاد تنش بین دولت و مراجع تقلید است.
هم نوایی اروپا و آمریکا
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴
رادیوفردا به دنبال استفاده از نهاد های تصمیم گیرنده در ایران در صدد افزایش فشار بر حکومت است.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸
کمیسر تجاری اتحادیه اروپا اعلام کرد: بعید به نظر می‌رسد آمریکا با بسته پیشنهادی سران اروپایی از اعمال تعرفه گمرکی وارداتی عقب نشینی کند.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵
اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، 5 ایرانی را به خاطر ارتباط ادعایی با یگان موشکی سپاه پاسداران تحریم کرد.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲
با انتخاب و اعلام شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، دستگاه‌های مختلف در ظاهر دست به کار شده‌اند اما برخی از دستگاه‌ها با تفاسیر خود از شعار سال مسیر اشتباهی را در پیش گرفته‌اند و کار را به جایی رسانده‌اند که برخی محصولات چینی برچسب "ساخت ایران" را یدک می‌کشند.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مذاکرات ما با اروپایی‌ها اتمام حجت با آنها در برجام است و آنها باید در طول هفته‌های آینده درباره ادامه برجام تصمیم‌گیری کنند،‌ به صحبت‌های وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد و گفت: وقتی رییس سازمان سی‌آی‌ای را وزیر خارجه آمریکا می‌کنند، نباید ...
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران به اظهارات تهدیدآمیز و خصمانه روز گذشته وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان داد.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به برخی شایعات مبنی بر ایجاد استان های جدید در تقسیمات کشور گفت: هیچگونه طرحی برای ایجاد استان جدید در وزارت کشور مطرح نیست و تمامی شایعات در این خصوص نادرست و ناشی از تلقیات ذهنی طراحان اینگونه مطالب می باشد.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶
یک مقام امنیتی ارشد کره‌جنوبی تاکید کرد، نشست آتی میان رهبران آمریکا و کره‌شمالی با وجود تنش‌های جدید در شبه جزیره کره در موعد مقرر برگزار می‌شود.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
روزنامه گاردین انگلیس اصلاحات ولیعهد عربستان از جمله لغو ممنوعیت رانندگی زنان را بازگشتی به عقب و تنها ویترینی برای پنهان کردن سرکوب‌گری در پشت آن دانست.
۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲
گزارش مربوط به یک نهاد ناظر وابسته به دولت آمریکا تاکید دارد که راهبرد دونالد ترامپ برای جنوب آسیا و افغانستان به رغم ارزیابی‌های علنی ارتش آمریکا درخصوص عقب‌نشینی‌ طالبان در سه ماهه اول سال جاری، نشانه چندانی از پیشرفت نداشته است.
 
محبوب ترين ها