پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۲۶ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵
سخنگوی دولت با بیان اینکه قانون مرز اعتراض و اغتشاش را مشخص کرده است، گفت: از منظر دولت بر اساس حقوق شهروندی، اعتراض حق شناخته شده شهروندان است و آنها می‌توانند با توجه به این حقی که دارند پیام و صدای خود را به مسئولان در چارچوب ضوابط قانونی برسانند و اعتراض خود را داشته باشند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱
سخنگوی دولت اقلیم کردستان امروز (سه‌شنبه) تاکید کرد، صحبت‌ها درباره اداره مشترک گذرگاه‌های مرزی زمینی میان اقلیم و دولت مرکزی عراق همچنان ادامه دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: مردم از نظام راضی هستند، زیرا نظام اسلامی و ولایی است و ما را از استکبار نجات داد، بنابراین 9 دی دیگری خلق می‌کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
فرماندار همدان از دستگیری بیش از 150 نفر آشوبگر طی چند روز اخیر خبر داد و گفت: در بین دستگیرشدگان، افراد غیربومی هم به چشم می‌خورد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات بابیان اینکه مردم ازلحاظ معیشت گرفتارند و فضای اقتصادی و معیشتی جامعه بسیار سخت است، گفت: عده‌ای از فرصت سوءاستفاده کرده و کاری کردند که اعتراضات به‌حق مردم به سمت خشونت برود.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳
دادستان کل کشور گفت: مردم باید بدانند که رها بودن فضای مجازی به ضرر کشور و خانواده‌ها است و باید ساماندهی شود.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
یک روزنامه صهیونیستی در سرمقاله روز سه‌شنبه خود از آمریکا و کشورهای دنیا خواست از «فرصت مساعد» ناآرامی‌ها در ایران برای اعمال فشارهای جدید علیه این کشور استفاده کند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به ترامپ توصیه کرد به جای هدر دادن وقتش در ارسال توئیت‌های بیهوده و توهین‌آمیز، کمی به مسائل داخلی کشور خود توجه کرده و سعی کند گفتار و کردار نیک را سرلوحه رفتار و اعمالش قرار دهد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه به زودی امکان نقل و انتقال سهام عدالت در بازار سرمایه فراهم می‌شود، گفت: سهام عدالت هم‌اکنون ۱.۵ میلیون تومان می‌ارزد و برای ۵۰ میلیون نفر اختصاص می‌یابد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه انتقادات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و باید برای رفع آن کوشید، گفت: مخالف افزایش قیمت بنزین هستیم.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حوادث اخیر و تلاش دشمنان برای ضربه‌ زدن به نظام اسلامی، گفتند: آنچه مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.
بحرین
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
رادیو فردا به هزیون های مسئولین بحرین درقبال مردم ایران دامن می زند.
روسیه
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
رادیو فردا تلاش می کند از رد صلاحیت یک نامزد وابسته به غرب در روسیه برای ایجاد نارامی در روسیه استفاده کند.
اسرائیل
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
رادیو فردا نسبت به عملکرد گواتمالا در قبال قدس ابراز خشنودی می کند.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
رئیس‌جمهور گفت: با وحدت مسئولان تردید ندارم جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اگر لازم باشد به خیابان آمده و در حمایت از نظام پاسخ آشوب‌گران و قانون‌شکنان را خواهند داد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
سیدعلی خمینی ضمن تأکید بر اینکه نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ‌کس نیست و کسی از آن سودی نبرده است، گفت: همه مشکلات با گفت‌وگو و تعامل حل‌شدنی است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
در حالی که با تدبیر نیروهای انتظامی و امنیتی سایه آرامش بر سر تهران گسترانیده شده، حوادث و اتفاقات رخ داده در برخی شهرهای کشور همچنان موجبات نگرانی هموطنانمان را فراهم کرده است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
معاون اول ترامپ که کشورش پرونده قطوری از مداخله در امور داخلی ایران دارد، قول داده که دولت کنونی آمریکا دیگر در خصوص ایران اشتباه نخواهد کرد و از تخریبگران حمایت خواهد کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
روزنامه انگلیسی درباره اغتشاشات اخیر در ایران، دشمنان و رقبای کشورمان را به لاشخورهایی تشبیه کرد که در آسمان ایران در چرخشند و به آنان هشدار داد مراقب آرزوی خود باشند.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: بر اساس لایحه بودجه 97 بهای آب، برق و گاز، سال آینده افزایشی نخواهد داشت.
 
محبوب ترين ها