شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ تهران ۱۲:۲۴ - ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
صدراعظم آلمان به این نتیجه رسیده است که بر اساس خروجی انتخابات بایرن و هسه، آینده سیاسی روشنی در انتظارش نیست و علاوه بر آن راستگرایان هم دست به خیزش خواهند زد.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که قتل روزنامه‌نگار فقید سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول، نقض آشکار قوانین بین‌المللی بوده است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹
دادستان کل ترکیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی پیش از آنکه بدنش تکه تکه شود، خفه شده بود.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸
خبرنگار النشره در نیویورک گزارش داد که دبیرکل سازمان ملل "گییر پترسون" را به عنوان فرستاده سازمان ملل در امور سوریه انتخاب کرده است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳
رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که تابعیت دهی به کودکان خارجی متولد شده در ایالات متحده میلیاردها دلار هزینه به بار خواهد آورد.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد: بشار اسد در نهایت مجبور است که قدرت را ترک کند زیرا اعتبار خود را از دست داده است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸
به جای ارائه اطلاعات معنادار درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی و یا حتی ارائه مدارکی در رد اتهامات، واکنش رسانه‌های عربستانی به قتل جمال خاشقجی در انکار کامل تا ابهام زایی و مطرح کردن تئوری‌های بی‌پایه و اساس خلاصه شده است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶
اینکه سبک لفاظی رئیس‌جمهوری آمریکا در جریان تراژدی‌ها و تهدیدهای هفته گذشته زیر ذره‌بین قرار گرفته است، مطلب جدیدی نیست. دونالد ترامپ از همان لحظه آغازین کمپین ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۵ به شخصیت دردسرآفرین خویش بالیده است. استهزاء، تحریک خشونت، گام‌های سیاسی تحریک‌آمیز، زبان آتش‌افروز که از دید منتقدان ...
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵
وزیر امور خارجه انگلیس به دنبال انتشار گزارش‌هایی درباره اینکه سرویس‌های اطلاعاتی انگلیس از قبل از توطئه کشتن جمال خاشقجی خبر داشته‌، گفت که او از قبل این توطئه را نمی‌دانسته است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲
وزیر خارجه فرانسه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، اگر تحقیقات دست داشتن مقامات عربستان در قتل خاشقجی را اثبات کند، فرانسه اعمال تحریم‌ علیه عربستان را منتفی نمی‌داند.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱
رئیس سازمان اداری و استخدامی اظهارکرد: بازنشستگان و کارمندان دولت نیز از بسته حمایتی که برای افرادی که کمتر از سه میلیون تومان درآمد ماهانه دارند، استفاده خواهند کرد که اولین نوبت اجرای آن در آبان ماه است.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷
مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا اعلام کرد: ما خواهان شفاف‌سازی درخصوص ابهامات کشته شدن جمال خاشقجی هستیم.
۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱
سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر وزیر امور خارجه به پاکستان طی امشب خبر داد.
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
ایالات متحده همچنان آمریکای لاتین را حیاط خلوت خود می‌داند و در این راستا به دنبال گسترش نفوذ خود و اسرائیل در برزیل است.
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶
رییس‌جمهور و بانوی اول آمریکا برای بررسی حادثه تیراندازی در پیتسبورگ، به پنسیلوانیا سفر می‌کنند.
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
دزدان دریایی نیجریه ۱۲ تن از ملوان‌های کشتی سوئیسی که ۵ هفته قبل ربوده شده بودند را آزاد کردند.
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
منابع آگاه از اعزام شدن حدود ۵ هزار سرباز آمریکایی به مرز‌های جنوبی این کشور برای مقابله با ورود پناهجویان خبر دادند.
امیر سعدونی (راست) در کنار مهدی ابریشم‌چی (وسط) از اعضای رده‌بالای سازمان منافقین
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
اتهامات اثبات نشده مبنی بر «حمله تروریستی در اروپا» که در دولت آمریکا طراحی می‌شود، توسط رسانه آمریکایی رادیو فردا و عمده رسانه‌های غربی برجسته سازی می‌شود. در این میان گاه نشریه منصفی پیدا می‌شود که ریاکاری دولت آمریکا را در چشم پوشی این کشور از اقدامات تروریستی عربستان و اسرائیل به چالش می‌کشد.
رادیوفردا همواره زیباییهای اربعین را نادیده میگیرد
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
نگاهی به مقالات منتشر شده در مورد اربعین در رادیو فردا نشان می‌دهد، که قلم بدستان این رسانه به این پدیده صرفاً نگاه سیاسی دارند و به خاطر کینه جمهوری اسلامی، قادر نیستند جنبه‌های دیگر ماجرا را ببینند. جنبه‌هایی از عطوفت و انسانیت که در این حجم و کثرت در سراسر دنیا بی نظیر است.
اعتبار ادیان برای امریکا
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
آزارندادن پیروان ادیان و اقلیت ها در آمریکا یک شعار است که فقط مصرف داخلی دارد.
 
محبوب ترين ها