پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۱۳ - ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳
وزارت دفاع آمریکا مدعی شد برنامه‌هایی برای مبارزه با تروریست‌ها در سوریه دارد اما حاضر به همکاری با روس‌ها در این باره نیست.
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳
رهبر کره شمالی پس از دریافت نامه رئیس‌جمهوری روسیه تأکید کرد مسکو نقش مهمی در حل بحران شبه‌جزیره کره ایفا کرده است و او قصد دارد به زودی به روسیه سفر کند.
خستگی اجتناب‌ناپذیر کامبیز حسینی
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸
کامبیز حسینی در پاسخ به مخاطبی به خود افشایی پرداخت و از خستگی‌های خود گفت و ناله کرد! سپس سعی کرد، احساس بیهودگی خود را پنهان کند و طفره برود.
ایالات متحده آمریکا
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲
رادیو فردا به دفاع از خشونت آمریکایی می پردازد.
رادیو فردا
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹
توافق کارفرمایان و کارگران شرکت نیشکر هفت تپه پروژه رادیو فردا را ناکام گذاشت.
جاسوس آمریکا
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۸
رادیو فردا از جاسوس فمینیست دفاع می کند.
رادیو فردا
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶
رادیو فردا از اتهام پراکنی های اسفندیار رحیم مشایی استفاده می کند.
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲
شهرهای فرانسه شاهد تظاهرات ده‌ها هزار نفری ضد دولت بود و تحلیل‌گران این رویداد را ضربه‌ای دیگر بر پیکر «امانوئل ماکرون» رئیس جمهوری این کشور برشمردند.
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳
سخنگوی قوه قضائیه برای تشریح اقدامات دستگاه قضایی کشور در رابطه با مبارزه با فساد به برنامه نگاه یک رفت.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶
دولت برای حمایت از مردم و جبران آثار ناشی از نوسانات بازار ارز که در زندگی روزمره مردم خواهد داشت به جز اقداماتی که برای ساماندهی این بازار از سوی همکارانمان در بانک مرکزی در حال انجام است، پنج بسته حمایتی از یک برنامه جامع مقابله با تحریم را در این رابطه تعریف کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
رئیس جمهوری کشورمان با اشاره به آمادگی ایران در ایفای نقش سازنده در کمک به بازگشت آوارگان و بازسازی سوریه، تاکید کرد: حضور و مداخله غیر قانونی آمریکا در سوریه که منجر به تداوم ناامنی در آن کشور شده است، باید فورا پایان یابد.
اظهار نارضایتی کاربران توئیتر از برنامه پاراداوکس
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹
نگاهی به اظهارات برخی از کاربران توئیتر در صفحه کامبیز حسینی، نشان میدهد، رضایت مخاطبان از محتوا و اجرای آن کاهش یافته است ولی کامبیز حسینی قصد ندارد تغییری در برنامه ایجاد کند!
حوثی های یمن
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴
آل سعود به اشتباه خود در حمله به اتوبوسی در استان صعده یمن اعتراف می‌کند.
علت یکسان برای کودک ازاری در ایران و آمریکا
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱
وسعت کودک آزاری در آمریکا برای رادیوفردا مغفول مانده است.
برداشت نادرست
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
نقل نادرست سخنان آیت الله جنتی در رادیو فردا دو روز است که در اخبار مورد توجه واقع می شود تا القاء وجود اختلاف بین خبرگان و دولت شود.
اعتراف فرشید منافی به وجود مصادیق انتقاد از دستگاه قضایی در مطبوعات
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
آکادمی مطبوعات در برنامه ایستگاه فردا از رادیو فردا که همواره به برجسته سازی روزنامه های مخالف می پردازد، این بار به روزنامه ای که تیتری علیه دستگاه قضایی زده بود، تخم مرغ طلایی داد و تلویحا اعتراف کرد که در رسانه های رسمی کشور به دستگاههای مختلف حکومتی از دولت گرفته تا دستگاه قضایی، انتقاد می‌شود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
دعوا و ایجاد تشکیلات موازی با دولت، اصلاح کار نیست. رهبر انقلاب تاکید کردند: دعوا و ایجاد تشکیلات موازی با دولت، اصلاح کار نیست.کار جهادی باید توسط خود مسئولین و از مجاری قانونی انجام گیرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب مطرح کرد: من احساس می‌کنم حذف باقی مانده اصلاح‌طلبان از دولت تاثیری بر این جریان ندارد و در مجموع تکلیف جریان اصلاح‌طلبی با دولت و نوع تعامل با آن، با این اتفاقات باید مشخص شود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیات خارجی مجلس شورای اسلامی درباره دادگاه لاهه گفت: ممکن است رأی دادگاه به نفع ما باشد، باید تمام تلاش خود را در این دادگاه به کار بگیریم.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از تمرکز بر رسیدگی به تخلف یک صنف و رهاسازی سایر اصناف انتقاد کرد و گفت: برخی افراد برای واردات دارو ارز دولتی دریافت کرده‌اند اما به جای دارو لوازم آرایشی وارد کرده‌اند. آمارهایی که وزارت صنعت از دریافت‌کنندگان ارز دولتی ارائه کرده گسترده است و اینکه فقط روی یک صنف ...
 
محبوب ترين ها