سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸ تهران ۱۰:۴۵ - ۲۶ مارس ۲۰۱۹
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
سفیر کشورمان در سارایوو گفت: اگر تلاش های ایران و مقاومت ملت های منطقه در برخورد با افراط گرایی نبود، غرب آسیا به جولانگاه تروریست ها تبدیل می شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰
پارلمان مصر در صدد تصویب طرح تغییر قانون اساسی این کشور درباره طولانی شدن مدت زمان دوره ریاست جمهوری عبدالفتاح السیسی است.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹
رئیس اتاق بازرگانی ایران و آلمان گفت چند ماه زمان لازم است تا اینستکس درست کار کند و اگر در طول دو ماه چنین شود، بسیار خوب خواهد بود
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳
ائتلاف متجاوز به یمن طی 24 ساعت گذشته حملات دیوانه‌واری به سه استان الحدیده صعده و حجه یمن داشت و این حملات خسارت‌های جانی و مالی به جا گذاشت.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸
رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید اقدام نظامی علیه ونزوئلا یکی از گزینه‌هایی است که ممکن است واشنگتن برای مقابله با کاراکاس به آن متوسل شود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶
رهبر «ائتلاف ملی» عراق با بیان اینکه ایران تأثیر بالایی در منطقه دارد، خواستار واسطه‌گری عراق میان ایران و کشورهای عربی شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷
پس از اقدام دونالد ترامپ در تعلیق مشارکت آمریکا در معاهده موشک‌های هسته‌ای میان‌برد (آی‌ان‌اف) پوتین نیز در اقدامی مشابه تعلیق در این معاهده را اعلام کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵
پس از اقدام دونالد ترامپ در تعلیق مشارکت آمریکا در معاهده موشک‌های هسته‌ای میان‌برد (آی‌ان‌اف) پوتین نیز در اقدامی مشابه تعلیق در این معاهده را اعلام کرد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
اردن با میزبانی از نشست جدید انصارالله و دولت مستعفی یمن برای بررسی بندهای توافق تبادل اسرا و بازداشت‌شدگان موافقت کرد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳
دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که نیروهای آمریکایی در سوریه در جست‌وجوی عناصر تحت تعقیب خارجی داعش و تعیین سرنوشت سرکرده این گروه تروریستی هستند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۰
روزنامه ایندیپندنت نسبت به بازتاسیس داعش و تسلطش بر اراضی در نزدیکی مرزهای عراق هشدار داد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
عفو بین‌الملل از پاپ فرانسیس خواست در جریان سفرش به امارات مسئله زندانیان مدافع حقوق بشر در این کشور را مطرح کند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
دبیرکل سازمان ملل در واکنش به تصمیم تل‌آویو در مخالفت با تمدید فعالیت هیئت این سازمان در الخلیل اعلام کرد،سازمان ملل به فعالیتش در شهر الخلیل به منظور حفاظت از فلسطینیان ادامه خواهد داد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
نخست وزیر لبنان در اولین جلسه کابینه جدیدش به ریاست رئیس‌جمهوری این کشور اعلام کرد: پس از تشکیل دولت تصمیمات سختی در زمینه‌های مختلف وجود دارند که باید اتخاذ شوند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
وزارت خارجه چین امروز (شنبه) اعلام کرد، پکن مخالف خروج آمریکا از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد(INF) است و از مسکو و واشنگتن می‌خواهد تا از طریق گفت‌وگو این اختلاف‌نظرها را حل و فصل کنند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
وزیر دفاع ترکیه به همراه فرمانده نیروهای زمینی از استان "شرناق" واقع در جنوب شرقی این کشور بازدید و با نیروهای مستقر در مرزهای این کشور با عراق بازدید کرد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸
معاون سیاستگذاری سرپرست وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد، ایالات هیچ گونه طرحی برای استقرار موشک یا سامانه تسلیحات هسته‌ای پس از خروج از پیمان قوای هسته‌ای میان‌برد (آی‌ان‌اف) ندارد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸
صدراعظم آلمان گفته که تنها راه حل خروج از بحران در ونزوئلا برگزاری انتخابات جدید در این کشور است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷
رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد، اقدام نظامی آمریکا در ونزوئلا یک گزینه است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴
براساس گزارش دفتر وزارت کشور انگلیس، عملیات مبارزه با تروریسم در پاکستان به سرپرستی ارتش موفقیت‌آمیز بوده و وضعیت امنیتی در پاکستان در سال ۲۰۱۸ ارتقاء یافته است.
 
محبوب ترين ها