يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۱:۲۴ - ۱۹ نوامبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: به دلیل اینکه برای سرمایه‌گذاران خارجی تمامی فاکتورهای بین‌المللی مهم است، نزول 4 پله‌ای ایران در فضای کسب و کار جهانی بر روابط اقتصادی بین‌المللی مؤثر است.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
ارتش سوریه و متحدینش موفق شدند شهرک‌های «المشیرفة الشرقیة و الشاکوسیة» و ارتفاعات اطراف آن در استان حماه را از تروریست‌های جبهه النصره پس بگیرند.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
برخی احکام مرتبط با زیارت امام حسین در اربعین مطابق فتوای مقام معظم رهبری منتشر شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
رئیس سازمان حج و زیارت اواخر آذرماه را زمان مذاکره با سعودی‌ها درباره حج ۹۷ اعلام کرد و افزود: امکان برقراری حج عمره در شرایط فعلی فراهم نیست.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اولتیماتوم ۱۰ روزه ما در خصوص ترک پست بازنشستگان به کارگرفته شده در دستگاه‌ها مشمول مدیران باشگاه‌های دولتی هم می‌شود.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹
وزارت علوم در دولت جدید سر و سامان گرفت و وزیر علوم مشخص شد و حالا دانشجویان بورسیه که سه سال است که با مشکل‌شان دست و پنجه نرم می‌کنند امیدوارند که وزیر جدید با دستور قاطع مشکل‌ را برطرف کند.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
نشریه آمریکایی نوشت: نیروی دریایی سپاه و ارتش ایران با درک لازم از توان همدیگر توانایی انواع حملات موشکی، مین گذاری و حمله با قایق‌های تندرو را دارا هستند.
اعتراف به شکست
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
رادیودیروز: تیغ سانسور کارساز نشد. دشمن به ذلت خود و شکست طرحهایش در کمرنگ کردن تعظیم شعائر دینی علی الخصوص راهپیمایی اربعین اعتراف کرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه اعلام کرد:‌ در حال حاضر رفت و آمد زائران پاکستانی و شبه قاره در مرز میرجاوه به صورت روان جریان دارد و مشکل خاصی نیست.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۹
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه عامل اصلی آلودگی هوای این روزها در شهر تهران معاون شن و ماسه و شرایط جوی است، به گروه‌های حساس توصیه کرد که در صورت نیاز در شهر تردد داشته باشند.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
رییس دفتر رییس جمهور گفت: دولت در بحث کنترل قیمت بلیت‌ پروازها از مبدا ایران به نجف برای ایام اربعین ورود کرده است و برای سال آینده نیز برنامه‌ریزی در جهت کنترل قیمت‌ها انجام می‌گیرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
پس از اخبار مطرح در خصوص تصمیم وزیر اقتصاد برای تغییر مدیران عامل برخی بانک‌ها، خبرها از تغییر در سهام و مدیران عامل بیمه‌های دولتی و شبه دولتی حکایت دارد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
رئیس توتال با بیان اینکه در قرارداد با ایران به آسانی تسلیم آمریکا نخواهد شد، اعلام کرد: خطرات عقب‌نشینی از قرارداد با ایران را سبک و سنگین کرده و معتقد است اگر به عنوان نخستین شرکت پس از لغو تحریم‌ها با ایران قرارداد ببندد به نفعش خواهد بود.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر از برگزاری جلسه‌ای جهت بررسی وضعیت ایرانیان زندانی در آمریکا با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط خبر داد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
«الولید بن طلال» شاهزاده سعودی و سرمایه‌گذار کمپانی فیلمسازی «فاکس» و شرکت «اپل» به اتهام فساد مالی بازداشت شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که صبح امروز راهی عتبات عالیات خواهد شد روز گذشته از کارمندان و همکارانش در این باشگاه خداحافظی کرد و عنوان نمود که پس از بازگشت از پیاده‌روی اربعین حسینی دیگر در این باشگاه فعالیت نخواهد کرد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه خاتم گفت: اگر روزی نبرد فقط با نیروهای مسلح مطرح بود امروز حربه تحریم را هم مشاهده می‌کنیم، پس باید در موضوع دفاع عامل و غیرعامل از همه ابزار و امکانات استفاده کرد.
آمریکا
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
سرانجام داعش دامان آمرکیا را گرفت.
کارگران
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
در مسیر اهداف خود، مسائل کارگری را دستاویز خود قرار داده است.
قوه قضائیه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
رادیو فردا در حالی که مسئولین دولت های نهم و دهم را دروغگو خطاب میکند با این حال از سخنان آنان برای حمله به قوه قضائیه استفاده می کند.
 
محبوب ترين ها