جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۳۷ - ۲۶ مه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
رادیو فردا و فریب ایرباسی!
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
رادیو فردا در نقش رسانه دشمنان ایران در سالهای قبل شانتاژ رسانه ای بسیاری برای فروش ایرباس به ایران به پا کرد اما اکنون که خرش از پل گذشته با لحنی متفاوت حرف می زند.
رادیو فردا سخاوتمندانه از کنار تخلفات انتخاباتی عبور کرد!
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۶
رادیو فردا همیشه به دنبال رسیدن به کوچکترین نقطه ضعف در عملکرد جمهوری اسلامیست تا آن را برای مدتها در بوق و کرنا کند اما اتفاقات پس از انتخابات را اصلا تمایلی ندارد که پوشش دهد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸
دبیر شورای نگهبان گفت: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در سرزمین‌های اشغالی در خصوص تعهد ایالات متحده مبنی بر بازداشتن جمهوری اسلامی ایران از توسعه سلاح هسته‌ای و حمایت از تروریسم را سخنانی وهم‌آلود و تکراری خواند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
در حالی با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار، بانک‌ها ملزم به واگذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری و خروج از این فعالیت بورسی شده‌اند که در آستانه این تغییر ارقام سود پرداختی در صندوق‌ها به بیش از ۲۲ درصد می‌رسد، نرخی که حدود هفت درصد از سود مصوب سپرده بانکی انحراف دارد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
وزیر دفاع روسیه طی اظهاراتی مدعی شد کشورش اطلاعات دقیقی درباره محل استقرار سلاح‌های شیمیایی در سوریه دارد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
ناتو روز پنجشنبه در بروکسل تنها از رییس‌جمهور آمریکا استقبال نمی‌کند چرا که این ائتلاف نظامی که ترامپ آن را قدیمی و از کار افتاده توصیف کرده بود بسیار تلاش دارد تصویر خود را بازسازی کند و هم‌چنین آماده است تا مراکز جدید خود را معرفی کند.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱
مدیر آژانس اطلاعات ملی آمریکا گفت که پایانی برای جنگ در یمن به چشم نمی‌خورد.
۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از بازی خوب بچه‌های تیمش در بازی برابر لخویا خوشحال است اما از نتیجه ناراضی است.
تریلسون
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۵
به خوبی میتوان مواضع سیاستمداران غربی را به معنای دست رد به سینه ایران برای ارتباط سازنده با جهان دانست؛ این در حالی است که حسن روحانی، با شعار رابطه مثبت با جهان پیروز انتخابات ریاست جمهوری 1396 در ایران شده است
نتانیاهو
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۴
در حالی که چندی پیش ترامپ اطلاعات حیاتی کشورش را به روسیه ارائه داد، این بار نوبت نتانیاهو بود که اطلاعات مهم خود را در اختیار آمریکا قرار دهد.
آل سعود
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۳
سفر ترامپ به عربستان و تلاش برای گسترش ایران هراسی در حالی رخ داده است که حسن روحانی در انتخابات دائما از بهبود روابط با جهان سخن میگفت.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
سرمربی تیم فوتبال العین امارات گفت: برای استقلال احترام قائل هستیم و این تیم را به خوبی می‌شناسیم.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
دادگاه بحرین امروز طی حکمی که قرائت آن با فشار مردم بارها به تعویق افتاد، آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و مسئولان دفتر وی را به حبس تعلیقی محکوم کرد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
رئیس اتاق بازرگانی ایران بیان داشت: کارآفرینی و ارزش‌بخشی به تولید و خلاقیت نه تنها در نوشتارها و گفتارها به عنوان ارزش تلقی شود، بلکه باید در عمل باید به تحقیق و توسعه روی آورد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
اسفندماه ۹۵ بود که قائم‌مقام وزیر راه از برگزاری مناقصه جذب فاینانسر برای خرید هواپیماهای ایران‌ایر در فروردین ۹۶ خبر داد اما همچنان خبری از فاینانسر در این قراردادها نیست و هواپیماهای نو طبق گفته مدیرعامل هما، کماکان از محل مصوبه صندوق توسعه ملی، نقداً خریداری می‌شود.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
مهمترین و اصلی‌ترین حربه‌ای که علیه حجت‌الاسلام رئیسی بکار گرفته شد، ترساندن مردم از سایه جنگ بود! دولت در اقدامی غیراخلاقی و تعجب‌آور اصرار داشت به مردم بقبولاند، اگر به آقای روحانی رأی ندهند، باید در انتظار جنگ و حمله نظامی آمریکا باشند.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
منتخب مردم اصفهان در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: برای حل مشکلات مردم تمام‌ قد ایستاده‌ام و از عهدی که با مردم بستم تا نفس برآید بر نخواهم گشت.
حوثی ها
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲
رادیو فردا اعتراف می کند که رهاورد عربستان و آمریکا برای مردم مظلوم یمن وبا و نابسامانی سلامتی می باشد.
انتخابات
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲
با نزدیک شدن به انتخابات با انتشار سخنان عده ای محدود از معاندین جمهوری اسلامی، این را تلقین می کند که گویا انتخابات در ایران امری تشریفاتی است.
 
محبوب ترين ها