چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ تهران ۱۸:۱۰ - ۲۶ آوریل ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
احمدی نژاد
۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۷
کامبیز حسینی در برنامه پارادوکس این هفته آرزو کرد که احمدی نژاد اعتراض و واکنشی نسبت به رد صلاحیت خود انجام دهد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵
نخست وزیر عراق در اولین دیدار با سفیر جدید ایران در بغداد، گفت که تروریست‌ها به دنبال ایجاد چالش میان ایران و عراق بودند، اما اقدام‌های آنها موجب عمیق‌تر شدن روابط دو کشور شد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده‌های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال است و همه برنامه ها و تلاش های «دولت مردم» به این امر معطوف خواهد بود.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه وحدت بدون اصلح ممکن نیست و هیچ نامزدی هم جز با وحدت موفق نمی‌شود، گفت: اصلح کسی است که وحدت و ارزش‌های انقلاب را تؤامان تحقق بخشد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۷
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: الان رکود نداریم جز در یک بخش. یعنی اقتصاد ما فقط در یک بخش و آن هم مسکن رکود دارد مابقی بخش ها از رکود خارج شده است.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین پایان یافت و هیأت ایرانی قرار است رایزنی‌های دوجانبه‌ جداگانه‌ای با هیأت‌های انگلیس و سپس آمریکا داشته باشد.
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام حرکت‌ها و اظهارات اخیر مقامات آمریکایی را خلاف برجام و روح و متن آن خواند و گفت که رایزنی‌ها درباره خرید 950 تن کیک زرد توسط ایران از قزاقستان هنوز به سرانجام نرسیده و در جریان است.
اردوغان
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
رادیو فردا به موضع گیری مغرضانه پیرامون ترکیه می پردازد.
نتانیاهو
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲
رادیو فردا که پیوسته توجیه کننده سیاست های ترامپ بوده است، به ایران هراسی می پردازد.
رادیو فردا
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
سیامک باقری از ترامپ درخواست حمایت کرد.
شورای نگهبان
۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
تلاش رادیو فردا برای تحریک اقلیت های قومی ناکام ماند.
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
رادیو فردا در گزارشی که به تازگی منتشر کرده است از هشدار تازه مقامات اسرائیل به ایران در موضوع فعالیت‌های هسته ای ایران خبر داده است.
استقبال رادیو فردا زا مناظرات به طور مرده!
۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵
پخش زنده مناظرات امریست که بسیار کمک کننده به بالا بردن آگاهی مردم در مورد نامزدهای انتخاباتی می باشد اما به طرز نامشخصی از برگزاری آن جلو گیری شد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰
رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به جلسه غیرعلنی که صبح امروز مجلس در خصوص وضعیت اشتغال داشت و گزارشی که وزیر کار ارائه کرد، مقرر شد این موضوع در کارگروهی به عنوان نظام فکری پیگیری شود.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸
کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا در طول چهار سال گذشته پس از شکست پروژه ایران‌ هراسی و امنیتی‌سازی ایران، بارها به اشکال مختلف علاقه و رغبت‌شان را برای گسترش روابط با تهران و حضور جدی‌تر در بازار ایران ابراز کردند.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۷
قرارداد بازطراحی راکتور آب سنگین اراک روز یک‌شنبه در وین با حضور طرف‌های ایرانی و چینی امضا شد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴
پادشاه عربستان دستور تاسیس شورای امنیت ملی را زیر نظر دفتر پادشاهی و ایجاد پستی در این دفتر تحت عنوان مشاور امنیت ملی برای ریاست این شورا صادر کرد.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲
در حمله موشکی جدید رژیم صهیونیستی به مرکز دفاع ملی سوریه در روستای نبع الفوار در حومه قنیطره سه تن کشته و دو تن زخمی شدند.
۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۲
در حمله موشکی جدید رژیم صهیونیستی به مرکز دفاع ملی سوریه در روستای نبع الفوار در حومه قنیطره سه تن کشته و دو تن زخمی شدند.
 
محبوب ترين ها