دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ تهران ۰۸:۰۷ - ۲۲ اکتبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
ناخرسندی رادیو فردا تلاش اتحادیه اروپا برای نجات «برجام منهای آمریکا»
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
دولت آمریکا که با خروج یک جانبه از برجام و پشت پا زدن به تمام تعهداتش در قبال ایران، با واکنش منفی دولتهای اروپایی روبه رو شده بود، حالا از چالش در روابط ایران و اروپا استقبال می‌کند. چالشی که اساساً مبتنی بر ادعایی واهی آنهم در آستانه سفر رئیس جمهور ایران به اروپا برای مذاکره درباره برجام است.
خبر انحرافی رادیو فردا
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
رسانه آمریکایی رادیو فردا، در واکنش به کاهش 50 درصدی قیمت دلار سعی کرد اذهان را به سخنان آملی لاریجانی در مورد اعتصاب کامیونداران منحرف کند. این رسانه تلاش می‌کرد تا هیچ کس به مخیله‌اش خطور نکند، که بین سقوط قیمت دلار و مجازات اخلال گران اقتصادی رابطه‌ای باشد!
رادیوفردا و تغییر رژیم
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
در حالی‌که سیاست‌مداران آمریکایی به صورت علنی خواستار تغیر رژیم در ایران نیستند، فعالیت‌های نرم رسانه‌ای آن‌ها به شدت نقض آن را نشان می‌دهد.
رادیوفردا و تغییر رژیم
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
در حالی‌که سیاست‌مداران آمریکایی به صورت علنی خواستار تغیر رژیم در ایران نیستند، فعالیت‌های نرم رسانه‌ای آن‌ها به شدت نقض آن را نشان می‌دهد.
گزارش رادیوفردا - حادثه تروریستی اهواز و خبرسازی رسانه معاند
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
​رادیو فردا همچنان در پی تکثیر افکار کثیف خود است.
گزارش رادیوفردا - حادثه تروریستی اهواز و خبرسازی رسانه معاند
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
​رادیو فردا همچنان در پی تکثیر افکار کثیف خود است.
پایان رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱
رادیو فردا از ابتدای واکنش قوه قضائیه مبنی بر رسیدگی سریع به پرونده مفسدان اقتصادی ساز مخالف می زد.
رابطه بهاییان با دولت آمریکا
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
رادیو فردا مثل همیشه خبرهایی مربوط به بازداشت بهاییان را بر همه خبرهای دیگر اولویت داد و برنامه دریچه که به اخبار ظاهراً حقوق بشری می‌پردازد، خبر اول خود را به نام بردن از بازداشت شدگان و همچنین انعکاس اظهارات سخنگوی بهاییان اختصاص داد. دلیل این رفتار رسانه آمریکایی را باید در روابط بهاییان با دولت ...
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که دولتش در تلاش است تا بر مشکلات اقتصادی فائق آید.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
نخست‌وزیر بریتانیا بناست طرح جدیدی برای برگزیت ارائه دهد و مذاکرات بر سر خروج این کشور از اتحادیه اروپا را تسهیل کند.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰
سخنگوی نیروهای نظامی موسوم به ائتلاف علیه داعش به سرکردگی آمریکا با اشاره به حمله نیروهای سپاه علیه مواضع تروریست‌ها در سوریه گفت: ایرانی‌ها به ما اطلاع نداده بودند اما در این حمله خطری متوجه نیروهای ائتلاف نشد.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸
وزیر تجارت ترکیه اعلام کرد صادرات سالانه کشور با ثبت رقم ۱۶۵.۱ میلیارد دلار به بالاترین سطح خود رسیده است.
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶
به گزارش رادیو دیروز به نقل از پایگاه خبری «تاس»، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین امروز-دوشنبه- به حمله اخیر سپاه علیه تروریست‌ها واکنش نشان داد. سخنگوی کاخ ریاست‌جمهوری روسیه در جمع خبرنگاران در خصوص حمله موشکی ایران به مواضع تروریست‌ها در سوریه گفت: موضع روسیه در قبال حضور ...
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که دولتش در تلاش است تا بر مشکلات اقتصادی فائق آید.
اقتدار سپاه ایران
۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
حمله موشکی سپاه به مقرر تروریست ها در سوریه رادیوفردا را دربهت فرو برد.
دویست و سیزدهمین شماره از مجله هفتگی رادیو دیروز
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
در دویست و سیزدهمین شماره از مجله هفتگی رادیو دیروز در قالب سری گزارشات «رادیو فردا در هفته‌ای که گذشت!»، بخشی از مهم‌ترین فعالیت‌های این رسانه صهیونیستی – آمریکایی در چهارمین هفته از شهریور ماه 1397 را به طور خلاصه مورد بررسی قرار می‌دهیم.
سخنرانی دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل متحد
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
بعد از آنکه حوادث نیویورک، آنگونه که رادیو فردا و صاحبانش پیش نرفت، ساعت ششم نیز مثل سایر برنامه‌ها تلاش کرد تا ضمن سانسور سخنان روحانی به تخطئه سخنان او بپردازد.
کامبیز حسینی از روحانی خواست او را به عنوان اثر هنری بازپس بگیرد!
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰
کامبیز حسینی، بازگشت اثر تاریخی مربوط به دوره هخامنشی همراه با رئیس جمهور را به سخره گرفت و پرسید چرا برای تحریم‌ها کاری نمی‌کنید؟ بسیار جالب است که این اثر تاریخی به وسیله دادگاه لاهه بازگردانده شده است که اخیراً دولت ایران بابت تحریم‌ها هم به این دادگاه شکایت کرد.
تعصب ناموسی رادیو فردا روی آل سعود، با چه هدفی؟
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰
نکته جالب اینجاست که رادیو فردا نه تنها به حکومت و رسانه های ایران اعتمادی ندارد، به روزنامه های آمریکایی هم اعتمادی ندارد چرا که کوچکترین اشاره ای به گفته های اینچنینی که علیه منافعشان است نمی کند اما در یک وبلاگ با ده بازدیده کننده در ایران اگر مطلبی نوشته بشود تبدیل می شود به تیتر یک اخبار رادیو ...
پزشک های زنجیر پاره کرده و دفاعیات رادیوی سازمان سیا
۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰
پزشک که حداقل زحمتی می کشد، کرد شوید، بلوچ شوید، سنی شوید، زن باشید آنگاه رادیو فردا به طور خودکار می شود وکیل مدافعتان. هر اقدامی علیه نظام کردید، او هست که دفاع کند از شما.
 
محبوب ترين ها