دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ تهران ۰۴:۱۳ - ۲۴ آوریل ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق به عنوان یک اصل اساسی در جریان رقابت های انتخاباتی از سوی نامزدها و هواداران آنان گفت: مردم و مسئولان قطعاً اجازه نخواهند داد که در انتخابات آتی، اتفاقاتی نظیر فتنه 88 تکرار شود و از سوی دیگر توقع ما از شورای محترم نگهبان این است که نصّ قانون اساسی را در ...
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵
رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به مساله تولید و اشتغال ابراز امیدواری کرد که با جهت‌گیری های انجام شده در برنامه ششم حرکت جدی‌تری در رابطه با تولید انجام شود.
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که واقعیت میدان عمل در سوریه، غربی‌ها به خصوص آمریکایی‌ها را وادار به عقب نشینی و تغییر موضع درباره حضور اسد در سوریه کرد. چون تعیین پیش شرط و تعیین تکلیف برای مردم سوریه امکان‌پذیر نیست.
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
وزاری خارجه اتحادیه اروپا همسو با سیاست تغییر یافته آمریکا اعلام کردند: بشار اسد در آینده‌ سوریه بعد از جنگ نقشی ندارد و سرنوشت وی در نهایت به مردم سوریه بستگی دارد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۲
دیوان عالی بحرین امروز (دوشنبه) با نقض حکم 9 سال زندان شیخ علی سلمان، تنها حکم اولیه چهار سال زندان برای وی را تایید کرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰
گرچه دونالد ترامپ به عنوان قهرمان طبقه کارگر کمپین برگزار می‌کرد اما ظاهرا تیم دولت او به یکی از ثروتمندترین کابینه‌های تاریخ آمریکا تبدیل شده است.
دفاع "دریچه" از متهم به سب النبی
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
رادیو فردا در یکی دیگر از برنامه‌های "دریچه" به عنوان دفاع از حقوق بشر و آزادی بیان، به حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص) و ارزش‌های دینی ملت ایران پرداخته است.
سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰
ایالات متحده آمریکا بار دیگر در برابر عزم ایران سر تعظیم فرود آورد.
پارادوکس
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰
گلشیفته فراهانی پس از بدن نمایی در رسانه ها مورد توجه رادیو فردا و به ویژه کامبیز حسینی قرار گرفته است.
نتانیاهو
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
رادیو فردا به توجیه عملکرد دولت نتانیاهو در افزایش شهرک سازی در مناطق مسلمان نشین می پردازد.
بهائیت
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
رادیو فردا در این گزارش اصرار دارد مجرمین اقتصادی را به عنوان مجرمین سیاسی جلوه دهد تا برای بهائیان مظلوم نمایی کند.
فتنه 88
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
درحالی رادیو فردا کشته شدن نداآقا سلطان را عَلَم کرده است که همسویان فتنه88 او را کشته اند.
دونالد ترامپ- صدور فرمان علیه محیط زیست.
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
در حالی که رادیو فردا همواره آمریکا را به عنوان حامی محیط زیست تقدیس می کرد، دونالد ترامپ فرمانی را صادر کرد که محیط زیست را بیش از پیش به خطر می اندازد!
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۱
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که مردم و احزاب می‌توانند مشتری روحانی باشند که از او شاکی هستند؛ آن کسی که به من رأی داده، مشتری من است و از من انتظار دارد، بنابراین اگر بعد از رأی دادن به او توجه نکنم و دنبال کار و زندگی‌ام بروم آنها مجدد از من حمایت نخواهند کرد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
نایب رئیس هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی راهبرد ما در جنگ اقتصادی است که دشمن به ما تحمیل کرده است
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
وزیر راه دولت اصلاحات گفت: هیچ کاندیدای رأی‌آوری، به عنوان کاندیدای در سایه کنار آقای روحانی قرار نخواهد گرفت،‌ اما آنچه که حائز اهمیت است موضع برنده کاندیدای جبهه اصلاحات در دوران تبلیغات است.
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
نماینده آمریکا در سازمان ملل موضع چند روز پیش خود در قبال بشار اسد را تغییر داد و گفت که حذف رئیس‌جمهور سوریه از قدرت، همیشه اولویت آمریکا بوده و خواهد بود.
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
سخنگوی وزارت خارجه انگلیس بار دیگر خواستار آزادی نازنین زاغری شد. زاغری تبعه ایرانی- انگلیسی است که فروردین‌ماه سال گذشته به جرم ارتباط با شبکه‌های برانداز بازداشت شد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴
پس از نامه 5 سیاستمدار لبنانی به اجلاس سران عرب که مواضعی مثبت نسبت به حزب‌الله در آن اعمال نشده بود، نخست‌وزیر سابق لبنان و از امضا‌کنندگان نامه ، توضیحاتی در این باره به روزنامه «الاخبار» داد.
رادیو فردا مبلغ بهائیت
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳
بهائیت را می توان تقریبا تنها فرقه ضاله ای دانست که رادیو فردا آن را به عنوان دین رسما ترویج می دهد.
 
محبوب ترين ها