چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ تهران ۱۰:۵۲ - ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
سفیر ایران در فرانسه در مصاحبه‌ای با شبکه خبری فرانس‌24 از احتمال دیدار حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران و امانوئل ماکرون در نیمه‌های ماه دسامبر (آذرماه) در پاریس خبر داد.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴
نشریه فارن‌پالیسی گزارش داده کاخ سفید در تلاش است با فضاسازی‌های تازه علیه ایران، اذهان عمومی را از جنایت‌های عربستان در یمن منحرف کند.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
رییس مجلس شورای اسلامی استفاده از نیروهای مردمی را برای مقابله با تروریسم در افغانستان ضروری دانست.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
معاون کنسولی وزارت خارجه کشورمان با تأکید بر ضرورت رایزنی‌های دو و چندجانبه ایران و ترکیه، گفت: شاید از لحاظ نظامی سیطره گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه پایان یافته باشد، اما تفکرات و فرهنگ داعشی هر لحظه امکان دارد در بستری دیگر گسترش یابد و باید با رایزنی، این تفکر افراطی را به طور کلی از بین برد....
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری تاکید کرد:ظاهرا هجمه این بار به شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است اما در باطن به مردم است. جرات ندارند به مردم بگویند که چرا به اصلاح‌طلبان رای داده‌اید به بانیان این جریان ایراد می‌گیرند.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
عملیات پاک‌سازی منطقه «الجزیره» که شامل مناطق حد فاصل سه استان «صلاح الدین»، الانبار و نینوا در عراق می‌شود، آغاز شد.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
دیدار بشار روسای جمهوری روسیه و سوریه این مفهوم را نمایان می‌کند که روسیه به دنبال آن است تا نظرات سایر شرکای خود مانند اسرائیل و عربستان در پرونده سوریه را به دمشق گوشزد کند تا مانع هرگونه برخورد و به هم ریختگی در مذاکرات سیاسی شود.
۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
روزنامه واشنگتن پست در شماره امروز-چهارشنبه- خود فهرست کاملی از زنانی را که می‌گویند توسط رییس‌جمهوری آمریکا مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتند، منتشر کرد.
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۱
رهبر انقلاب با اشاره به اهداف انقلاب در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، علمی، سیاسی و فرهنگی تأکید کردند: به لطف پروردگار ایران عزیز در آینده ای نه چندان دور به همه این اهداف خواهد رسید و نسل جوان معضلات اقتصادی را حل، پیشرفتهای علمی را مضاعف و مفاهیم و محتوای فرهنگی و قرآنی را در جامعه محقق خواهد ...
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
رییس جمهوری اسلامی ایران، پیروزی بر گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق را آغاز مبارزه و تلاشی بزرگ برای ریشه کنی اشکال تبعیض، فقر و خشونت در سراسر منطقه دانست و تاکید کرد که این مبارزه گسترده‌تر تنها با مساعی دولت‌ها و ملت‌های مسئولیت پذیر به فرجام خواهد رسید.
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی بر گروه تروریستی داعش، اتحاد دولت‌ها و ملت‌های منطقه بود.
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
رئیس جمهور قبرس قصد دارد برای حل بحران لبنان وارد عمل شده و ابتکارعملی را ارائه کند.
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
برای اولین بار پس از پایان عملیات نظامی در سوریه، روسای جمهور روسیه، ایران و ترکیه در سطحی عالی درباره وضعیت سوریه و روند حل و فصل بحران سیاسی در این کشور بحث و تبادل نظر می‌کنند.
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶
نشست مخالفان سوری که به امید رسیدن به یک هیات متحد از میان مخالفان برای شرکت در مذاکرات آتی ژنو برنامه‌ریزی شده، امروز در ریاض کار خود را آغاز کرد.
نتانیاهو
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
اقدامات نتانیاهو در قبال مهاجران آفریقایی حتی توسط رادیو فردا هم قابل سانسور نیست.
رادیو فردا
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
رادیو فردا تلاش میکند تا وضعیت زلزله زدگان کرمانشاه را به گونه نشان دهد که گویا هیچ گونه خدمت رسانی به آن ها صورت نمی گیرد.
رهاورد عربستان برای یمن: قحطی
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
رادیو فردا از قحطی در یمن خبر می دهد.
اسامه بن‌لادن، رهبر سابق و بنیانگذار القاعده
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
رادیو فردا در گزارشی به نقل از مقامات آمریکایی در دروغی شاخ‌دار از ارتباط ایران و القاعده در دوران حیات بن‌لادن خبر می‌دهد.
بهانه های ضد ایرانی اسرائیل برای تجاوز به سوریه
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
رادیو فردا در گزارشی تلاش کرده است تا با اتهام‌زنی به ایران، یکی دیگر از تجاوزات هوایی اسرائیل به خاک و آسمان سوریه را توجیه کند.
دیدار رهبر معظم انقلاب با رئیس جمهور روسیه در تهران
۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۹
سفر اخیر رئیس جمهور روسیه به ایران و دیدار ویژه وی با رهبر معظم انقلاب اسلامی به قدری اثرگذار بوده است که رادیو فردا در گزارشی، با توهین خشم خود را از این اتحاد عملی علیه تروریسم ابراز می‌کند.
 
محبوب ترين ها