پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۴۴ - ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
توئیت های کذب
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۵
اشتباهات مکرر صادقی عامدانه و یا غیر عمد او را به رسانه های ضد نظام نزدیکتر کرده است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
فرمانده کل قوا در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی حضور یافتند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴
در حالی‌که لایحه اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان در میدان پاسکاری شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی سرگردان است و هنوز مورد تایید نهایی شورای نگهبان قرار نگرفته است ، اما به نظر می‌رسد که برخی از جریان‌ها به اسم جوان گرایی ولی در راستای اهداف سیاسی خود با دادن آدرس‌های اشتباه سعی می‌کنند که از این ...
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲
فرماندهی ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا (که در بحرین مستقر است) امروز (یکشنبه) اعلام کرد که جنگنده‌های اف ۳۵ برای نخستین بار وارد منطقه عملیاتی این ناوگان در حوزه خلیج فارس شدند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
بعد از گذشت ۱۳ سال از ترور نخست وزیر اسبق لبنان، جلسات دادگاه بین المللی ویژه درخصوص این پرونده در مراحل نهایی خود قرار گرفته است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰
جنگنده‌های روسیه روز شنبه نیز حملات هوایی‌ خود را در ادلب ادامه دادند و مقرهای شورشیان را هدف گرفتند. این در حالی است که به گفته مرکز آشتی روسیه مستقر در پایگاه حمیمیم سوریه در اثر حمله النصره به روستایی ۹ غیرنظامی کشته شدند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹
"شورای سوریه دموکراتیک" در بیانیه‌ای ارتش سوریه و نیروهای آسایش کرد را در پی درگیری‌ها میان دو طرف در شهر قامشلی به خویشتنداری دعوت نمود.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
سخنگوی انصارالله یمن اعلام کرد که تسلط ائتلاف متجاوز بر گذرگاه‌های یمن هزینه قابل توجهی برایشان به همراه خواهد داشت و برایشان گران تمام می‌شود.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در عراق خشونت‌های اخیر در بصره را محکوم کرد و از مسئولان عراقی خواست تدابیر قاطعانه‌ای را علیه عاملان شورش‌ها اتخاذ کنند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶
رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ معتقد است چنانچه اروپایی‌ها در قبال سیاست‌های واشنگتن یک‌صدا عمل کنند، جدی گرفته می‌شوند. به گفته او، اکنون در حال تجربه جهانی گرفتار شکاف هستیم و این رویه تبعاتی هنگفت و غیر قابل پیش‌بینی به دنبال خواهد داشت.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶
واشنگتن طرح‌هایی را از جانب خود به منظور مبارزه «موثر» با تروریسم در سوریه طبق اعلام پنتاگون در نظر گرفته و در عین حال تأکید کرده که آمریکا قصد همکاری با مسکو بر سر این مسئله را ندارد.
گزارش رادیویی - رادیوفردا و اعدام های سال 67
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳
برنامه دیدگاه های رادیو فردا در جدیدترین قسمت خود به موضوع اعدام های 67 پرداخته است.
گزارش رادیویی - تابو و موضوع کتک زدن زنان
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶
رادیو فردا در برنامه ی تابو به موضوع کتک زدن زنان پرداخته است و با ادعایی مضحک آن را از نظر قرآن جایز می داند.
گزارش رادیویی - رادیوفردا و دراویش گنابادی
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰
رسانه وابسته به دولت آمریکا این بار نیز دراویش گنابادی را رها نمی کند و مدتهاست به وضعیت آنان می پردازد.
ماله کشی ایستگاه ششم برای تحریم‌های آمریکایی
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳
رسانه آمریکایی رادیو فردا در تلاش است که ضمن بحرانی جلوه دادن اوضاع در ایران علی رغم پر بودن انبارها، علت این بحران را کاهش اعتماد مردم به حکومت جلوه دهد و در این میان اینکه مسبب اصلی این وضعیت که دولت مطبوعش و تحریم‌های اقتصادی آن است را نادیده بگیرد.
کامبیز حسینی
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴
کامبیز حسینی پرده از بی سوادی های خود بر می دارد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵
سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه گفت، رویکرد ایران حاکی از عزم این کشور در حفظ برجام است و روسیه نیز بطور کامل از آن حمایت می‌کند.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱
سخنگوی قوه قضائیه برای تشریح اقدامات دستگاه قضایی کشور در رابطه با مبارزه با فساد به برنامه نگاه یک رفت.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۰
معاون روابط عمومی سپاه حفاظت انصارالمهدی ادعای برخی رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری را تکذیب کرد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
وزیر امور خارجه ایران در واکنش به توئیت وزیر خارجه آمریکا، تغییرات در مواضع این کشور را خنده‌دار توصیف کرد.
 
محبوب ترين ها