پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۲:۴۲ - ۲۳ مارس ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
همخوانی شاهین نجفی با آویو گفن خواننده اسرائیلی در تلاویو
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
رادیو فردا در یکی از تازه ترین گزارش های صفحه فرهنگ و هنر خود، از حضور شاهین نجفی، خواننده مرتد فراری در اسرائیل خبر داده است.
نازنین زاغری، مجرم بازداشتی در ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
رادیو فردا در گزارشی به وضعیت "نازنین زاغری"، مجرم ایرانی - انگلیسی زندانی در کشورمان پرداخته و تلاش کرده است تا ضمن بازی با احساس مادرانه، از این روش برای اثبات بی گناهی این خائن استفاده کند.
حمایت متناقض رادیو فردا از عامل و قربانی اسیدپاشی
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰
رادیو فردا در یکی از گزارش های اخیر خود بار دیگر از حادثه تلخ اسیدپاشی در کشورمان خبر داده است ولی در حالی این خبر بازتاب گسترده داده می شود که محاکمه مجرمان نیز در همین راستا، عامل اعتراض این مجموعه به سیستم قضائی ایران بوده است.
سیاه نمایی رادیو فردا علیه وضعیت زنان در ایران
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به اطلس زنان در ایران، وضعیت زندگی این قشر از جامعه ایرانی در نقاط مختلف کشورمان را بحرانی انسانی دانسته است.
رادیو فردا
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴
رادیو فردا در گزارش خود به حمایت از گروهک منافقین می پردازد.
فساد اخلاق سیاسی در 8 سال ریاست جمهوری اوباما
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۵
رادیو فردا در گزارش خود به فساد اخلاق سیاسی دیگری در میان اربابان خود خبر می دهد.
حصر سران فتنه
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا به بهانه نامه علی مطهری به آیت الله جنتی موضوع رفع حصر سران فتنه را بازگو می کند.
نتانیاهو
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا با نقل قول از نتانیاهو به ضعف اسرائیل در برابر ایران اعتراف می کند.
شاهین نجفی
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۴
رادیو فردا با اتنشار خبر حضور شاهین نجفی در کنار خوانندگان اسرائیلی در یک کنسرت در تل آویو، تلاش کرد به سنت شکنی دیگری اقدام کند.
اقتصاد
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۲
رادیو فردا تلاش میکند با پیش کشیدن موضوع نرخ بیکاری، موفقیت جمهوری اسلامی ایران درافزایش رشد اقتصادی را نادیده بگیرد.
ذلت تفنگداران آمریکایی در برابر دلیرمردان سپاه
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۹
رعب و وحشت از هیبت نیروهای جان بر کف سپاه، رادیوی رسمی سیا را مجبور به اعتراف و کرنش در برابر توان نظامی جمهوری اسلامی ایران کرد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار مطلبی با عنوان «واژه‌شناسی جدید!» در کانال تلگرامی خود به این گفته علی مطهری مبنی بر اینکه ارجاع ایرادات مجمع تشخیص به مصوبات برنامه ششم به مجلس از سوی شورای نگهبان بدون بررسی این ایرادات در شورا، بدعت و خلاف قانون اساسی است، واکنش نشان داد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس جمهوری آمریکا گفت، از طرح بیمه درمانی پیشنهاد شده توسط جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان که قرار است جایگزین طرح بیمه درمانی بحث‌برانگیز باراک اوباما شود، حمایت می‌کند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه اظهارنظرات در خط‌ مشی این جبهه تعیین کننده است، گفت: مبنای حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ به فراخوان رهبری در موضوع انقلاب و انقلابی‌گری است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
ناوسالار هاشمی با اشاره به اقدام غیرحرفه‌ای اخیر ناو آمریکایی در خلیج فارس تأکید کرد: این اقدامات می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: تقاضا برای ورشکستگی و صدور رای در این زمینه در کمتر از دو سال گذشته حدود 700 درصد افزایش یافته است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:رحمتی و حیدری بیش از 60 درصد از مطالبات این فصل خود را گرفته‌اند و از عوامل تعطیلی تمرین استقلال بودند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
اکنون جریان اصلاحات و اعتدال و شخصیت‌های برجسته و بزرگان آنان همه تخم‌مرغ‌ها را در سبد آقای روحانی گذاشته‌اند که البته ریسک بزرگی می‌کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
وزیر اطلاعات با انتقاد از برخی اتهامات واهی علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقلیت ستیزی و عدم رعایت حقوق اقلیت‌های دینی گفت: از اینکه اقلیت های دینی در کشور آرامش داشته و ابراز رضایت می‌کنند برای ما یک ارزش دینی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
وزیر دفاع گفت: ایران اسلامی همواره حامی جریان‌های مقاومت بوده و این حمایت تعیین کننده است به طوری که دشمنان را وادار به عقب نشینی کرده و شکست را برای آنان رقم زده است.
 
محبوب ترين ها