پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۲۶ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰
معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: اعضای تیم تروریستی منهدم شده در بروجرد با گروهک تروریستی منافقین در ارتباط بودند.
واکنش های یک سویه جهانی به تحولات ایران
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
رادیو فردا در حالی از نگرانی‌های جهانی برای برخورد با آشوب گران در ایران خبر می‌دهد که در دنیا اتفاقات تلخی با سکوت جهانی همراه بوده است.
ژنرال مک مستر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
رادیو فردا در بازتاب ویژه‌ای از اظهارات یک مقام آمریکایی، تأکید کرده است که ایالات متحده احترام ویژه‌ای برای مردم ایران قائل است؛ اما سؤال اینجاست که کدام مردم مدنظر آن‌ها هستند؟!
واکنش رادیو فردا به برخورد قاطع وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با منافقین
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
رادیو فردا پس از برخورد با عاملین منافقین در ایران با حرکتی کورکورانه تلاش کرده است تا اعتراض خود به این موضوع را ابراز کند.
رادیو فردا
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
رادیو فردا نسبت به خبر واردات تخم مرغ به ایران ابراز خشنودی می کند.
قطعنامه سازمان ملل و تحلیل دریچه
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
برنامه دریچه رادیو فردا به قطعنامه جدید به تصویب رسیده علیه ایران پرداخته است.
برنامه خضرحیدری، توهین آمیز تر از همیشه
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۷
برنامه تابو ی رادیو فردا این بارتوهین به کتاب مقدس مسلمانان را هدف خود قرار داد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵
ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی امروز 14 دی‌ماه را آفریدند، روزی که مهر «باطل شد» بر فتنه‌گران و آشوب‌گران زد و نقشه‌های شوم دشمن یک بار دیگر نقش بر آب شد تا دشمن بداند ملت ایران بر سر ارزش‌های اسلامی و انقلاب معامله نمی‌کنند و خواب دشمنان برای آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی هرگز تعبیر نخواهد شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴
یک روزنامه آمریکایی نوشت با توجه به پیشینه و تاریخ طولانی مداخله آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای دیگر در امور داخلی ایران، بسیاری از مردم ایران معتقدند که دستان بیگانه در پشت اعتراضات کشورشان بوده است.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
تولیت آستان قدس رضوی گفت: نه رأی و نه نان و معیشت مردم دغدغه دشمن نیست، بلکه دغدغه او تسلط بر مردم ایران است که آن را به گور خواهد برد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تقدیر از مردم، نیروی انتظامی و بسیج در خاموش کردن فتنه اخیر پیامی صادر کرد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
باگذشت یک هفته از ناآرامی‌ شهرهای مختلف ایران که با هدایت برخی سرویس‌های اطلاعاتی و ایفای نقش اپوزیسیون خارج‌نشین از اعتراض مردم به گرانی و اقتصاد به یک پروژه براندازی و اغتشاشات مبدل گشت، ابعاد جدیدی از فعالیت شبکه تلگرامی آمدنیوز و تشکل‌های همراه و همکار افشا شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶
چرا کسانی که از سوختن پرچم صهیونیست ها ناراحت می شوند از آتش زدن پرچم کشورمان ناراحت نشدند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵
وزارت خارجه روسیه از واشنگتن خواسته تا از مداخله در امور داخلی ایران خودداری کند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
سخنگوی رئیس‌جمهور ترکیه با مهم خواندن ثبات در ایران برای آنکارا، تاکید کرد مداخله در امور داخلی ایران، ناکام خواهد ماند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
مسئولان و نهادهای حقوق بشری سازمان ملل در بیانیه‎ای مشترک خواستار آزادی ده‎ها نفر از شهروندان بازداشت شده عربستان بویژه پس از ولی‌عهدی محمد بن سلمان شدند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
وزیر دفاع انگلیس، در سفری اعلام نشده، امروز وارد بغداد شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
استاد برجسته حوزه علمیه قم ضرورت روشن شدن ریشه اغتشاشات را مورد تأکید قرار داد و گفت: دشمن با تظاهرات مردم در اعتراض به آشوبگری‌ها پاسخ خودش را دریافت کرد.
بازداشت اوین تهران
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
در ادامه دلسوزی‌های رادیو فردا برای اقشار و گروه‌های مختلف ضد انقلاب و مجرمین حوزه‌های مختلف در ایران، این بار قرعه به نام دراویش گنابادی رسید که دست نوازش این رسانه به سرشان کشیده شود.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
مشاور وزیر کشور نرم افزارهای اطلاع رسان را در شمول ابزار اطلاع رسانی وارتباطات جمعی ذکر کرد که باید قوانین و مقررات جامعه را لحاظ کنند.
 
محبوب ترين ها