يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۱:۲۴ - ۱۹ نوامبر ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
انصاری گفت:با توجه به اینکه امسال تعداد محدودی آژانس هواپیمایی بلیت هواپیما این ایام را به فروش می‌رسانند نظارت به آنها کار سختی نیست اگر آنها قیمت را درج کنند دیگر نمی‌توانند بلیت یک میلیون و 200 هزار تومانی را امروز 3 میلیون تومان بفروشند.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
اشرف‌زاده می‌گوید: ما خفقان بیشتر نمی‌خواهیم؛ لااقل در هنر. این خواننده با تاکید بر اینکه «هدف‌گذاری روی مخاطبی که توانایی خرید بلیت‌های گران‌قیمت را ندارد می‌تواند امسال را متفاوت کند.» گفت: امیدوارم هدفگذاری جشنواره امسال این باشد که مخاطبی که کم‌درآمد است هم بتواند از کنسرت‌ها استفاده کند.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
یک سال پس از پیروزی تکان‌دهنده کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بسیاری از شهروندان آمریکایی که در بخش‌هایی از این کشور زندگی می‌کنند که وی را به سمت پیروزی بردند، هنوز به این نتیجه‌گیری نرسیده‌اند که آمریکا از زمان روی کارآمدن او وضعیت بهتری پیدا کرده است.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱
با اعلام وزارت ورزش و جوانان کشورمان مشکل 3 تیم ایرانی برای حضور در رقابت‌های آسیایی حل شد.
اسلام ستیزی رادیو فردا تمامی ندارد
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
​ساعت ششم در یکی از جدیدترین برنامه های خود به ایجاد ابهام و شک در مورد قیامت و بهشت پرداخته است.
جرم زاغری براندازی نظام نه روزنامه نگاری
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵
رادیو دیروز: رادیو فردا و وزیر خارجه انگلیس بر سر یک زن جاسوس به جان هم افتادند.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: کارت‌های صوری پدر اقتصاد را درآورده و برخی افراد چون چاره‌ای ندارند و نمی‌توانند کار اقتصادی سالم انجام دهند؛ در این دام گرفتار می‌شوند.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
سخنگوی دولت گفت: پیش نویس لایحه بودجه سال ۹۷ مشتمل بر ۲۲ تبصره امروز به هیأت وزیران ارسال شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
روزنامه الاخبار لبنان به نقل از منابع موثق نزدیک به نخست وزیری این کشور پشت پرده جریان سفر حریری به ریاض و بازداشت وی را فاش کرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
شورای امنیت سازمان ملل خشونت‌ها علیه مسلمانان روهینگیا را محکوم کرده و خواستار برقراری حقوق بشر در ایالت راخین شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس با اشاره به برخی سودجویی‌ها و دلال‌بازی‌ها در روند صدور ویزای اربعین برای زائران گفت: از وزارت خارجه می‌خواهیم به این وضع رسیدگی کند چون اوضاع نسبت به سال قبل بدتر شده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: بخش سفرنامه‌های چهارمین جایزه جهانی اربعین به زبان‌های عربی، انگلیسی، اردو، ترکی استانبولی، آذربایجانی، روسی، کرواتی، صربی، بوسنیایی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیولی برگزار می‌شود.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه گفت که بند T مندرج در ضمیمه اول توافق هسته‌ای ایران مربوط به دسترسی‌های این نهاد بین‌المللی نیست.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
رئیس اتاق بازرگانی ایران با هشدار نسبت به شیوع فراگیر فساد و رانت تاکید کرد: فساد اداری رشد سرانه تولید ناخاص داخلی یک کشور را می تواند از یک تا ۸ درصد کاهش دهد و در جاهایی که فساد اقتصادی وجود دارد رانت خواری نسبت به تولید سود‌آور می‌شود.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
معاون وزیر خارجه ایران با بیان اینکه متاسفانه برخورد بسیار رادیکال آمریکا با مسائل جهانی و نفی دیپلماسی جمعی می تواند برای دنیا یک تهدید باشد، نسبت به حمایت جامعه بین المللی از اجرای موفق برجام ابراز امیدواری کرد.
اتوبوس له شده در برابر محوطه زیبا و سرسبز کلیسایی که یک دیوانه بیست و شش نفر را به رگبار بسته!
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
رادیو دیروز: درحالیکه کشتار در آمریکا با سلحه گرم روزانه جان هزاران نفر را در آمریکا می گیرد و به یک معضل جدی تبدیل شده است، رسانه مطبوعش نوک حمله را به آمار تصادفات جاده ای در ایران اختصاص داده و آن را وحشتناک می خواند.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی با تاکید بر اینکه توافق هسته‌ای تنها به آمریکا تعلق ندارد، نوشت: تندروهای ایران می گفتند که آمریکا قابل اعتماد نیست، به نظر می آید که ترامپ در حال اثبات نظرات آنها است.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۶
مدیر دفتر ارتباطات دولتی قطر با تکذیب اتهامات مطرح شده علیه کشورش مبنی بر حمایت از تروریسم تاکید کرد، دوحه نه از نزدیک و نه از دور از تروریسم حمایت نمی‌کند.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در پی وقوع کشتار یکشنبه شب در کلیسایی در تگزاس خواهان اقدامی در قبال کاهش خشونت‌های مسلحانه در آمریکا شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
مسئول سابق سیاست خارجی اتحادیه اروپا و نماینده گروه 1+5 در مذاکرات هسته‌ای ایران گفت که اقدامات «دونالد ترامپ» علیه برجام اثبات کننده گفته برخی مقامات ایرانی است که می‌گویند آمریکا قابل اعتماد نیست.
 
محبوب ترين ها