پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۱ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
اعلام نظر و انتقاد آحاد مردم در خصوص موضوعات مختلف کشور بر بسترهای قانونی یکی از ظرفیت‌های ارزشمند قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است. در اصل بیست و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هم می خوانیم که « تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها بدون حمل سلاح، به شرط آن‌که مخل مبانی اسلام نباشد، آزاد است».
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۷
نخست‌وزیر عراق اعلام کرد که دلیل ورود داعش به این کشور فاسدانی هستند که به اموال دولت دست یافته‌اند.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
رئیس جمهور روسیه در تماسی تلفنی با همتای سوری خود در آستانه سال جدید میلادی بر ادامه حمایت‌هایش از سوریه تاکید کرد.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
اسناد جدید حاکی از آن هستند که کره شمالی با تکنولوژی پیشرفته‌ای که از روسیه گرفته، قادر به ساخت موشک بالستیک شده است.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
فرستاده ویژه سازمان ملل به لیبی اعلام کرد که اختلافات میان آمریکا و روسیه و رقابت‌های اروپایی بر وضعیت لیبی تاثیر گذاشته است.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱
وزیر بهداشت در خصوص محصولات تراریخته، گفت: تراریخته نوعی تکنولوژی و علم است و موافقان و مخالفانی دارد اما بحث ترایخته باید در محیط‌های علمی، کارشاسی و تخصصی مطرح شود.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به حضور بانوان با چهره مردانه در استادیوم ها واکنش نشان داد.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
وزیر بهداشت گفت: در بیمارستانهای تهران موضوع پدافند غیرعامل رعایت نشده و بیمارستانها در محل هایی ساخته شده اند که امروز از شلوغ ترین مناطق شهر هستند و در مواقع بحرانی، دسترسی به آنها دشوار می شود .
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران، از حذف روادید کاغذی ایران تا پیش از ماه رمضان خبر داد.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: قرار نیست منشور به لایحه تبدیل شود، اما در خصوص بخش‌هایی از منشور نیاز است که لوایح جدید ارائه شود؛ زیرا با توجه به تصویب قوانین در این زمینه تصویب لایحه امر چندان مطلوبی نیست.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
ائتلاف بین‌المللی موسوم به ضد داعش با طرح اتهاماتی علیه دولت سوریه گفت، دمشق به اعضای گروه تروریستی داعش اجازه داده در مناطق تحت کنترل خود در امنیت رفت و آمد کنند. وی افزود، ائتلاف قصد ندارد داعش را در مناطق تحت کنترل دولت سوریه تحت تعقیب قرار دهد.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن‌ محکومیت قتل یک شهروند ایرانی توسط پلیس کانادا اعلام کرد: در حال پیگیری موضوع و توضیح دولت کانادا هستیم.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: یکی از امتیازات مرحوم آقانجفی، فارسی‌نویسی در آثار مکتوب و در واقع برخورداری از انگیزه‌ مهمِ با مردم بودن و برای مردم بودن و قرار دادن ذهن فعال، پرتلاش و پرمحتوا در اختیار مردم است.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
وزیر کشور از استاندار تهران و رئیس سازمان مدیریت بحران خواست تا هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل کارشناسان سازمان لرزه نگاری نسبت به ایجاد ایستگاه لرزه نگاری در شهرستان ملارد اقدامات لازم را انجام دهند.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
شاه اردن در راستای ایجاد تغییراتی در ارتش این کشور، 2 برادر به همراه یک نفر دیگر از بستگانش را از فرماندهی ارتش کنار گذاشت.
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا اعلام کرد که احتمال لغو تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه در سال 2018 میلادی وجود دارد.
۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۰
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند:مهمترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است باذن‌الله زمین‌گیر خواهند شد.
۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹
رییس دستگاه قضا با انتقاد از اینکه برخی‌ها تمام خدمات دستگاه قضایی را نادیده می‌گیرند و با سیاه‌نمایی و ناامید کردن مردم، آب به آسیاب دشمن می‌ریزند، گفت: قوه قضاییه تا ایده‌آل فاصله دارد، ولی باید دید از کجا آغاز کردیم و امروز به کجا رسیدیم.
۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
رئیس‌جمهوری فرانسه در گفت‌وگویی تلفنی با پادشاه عربستان خواستار لغو کامل محاصره یمن شد.
۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه مدارک ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور این کشور را برای کاندیداتوری در انتخابات آتی ریاست جمهوری پذیرفت.