پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ تهران ۰۹:۲۳ - ۲۷ جولای ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۹
نشست وزرای خارجه مصر، عربستان، بحرین و امارات امروز (چهارشنبه) در قاهره برای بررسی بحران این کشورها با قطر با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان داد.
۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸
تیم ملی فوتبال ایران با هفت پله صعود در رده ۲۳ رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال در ماه جولای قرار گرفت.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه رسانه‌ها نیازمند افرادی آگاه و هوشیار در حوزه اسلام هستند، گفت: آگاهی بخشی از مسؤولیت‌های مهم رسانه‌ها است.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
رئیس جمهور با تبریک آزاد سازی موصل تاکید کرد: باید با تدبیر مسوولان عراقی و تقویت وحدت و یکپارچگی همه اقوام، شادمانی ملت دوست و برادر عراق از آزادی موصل، حفظ و دوچندان شود.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
دفتر فدرال حفاظت از قانون اساسی آلمان در گزارش سالانه خود، چین، ایران و روسیه را به جاسوسی علیه برلین متهم کرد.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴
وزیر خارجه قطر در نشست خبری مشترک با همتای آلمانی خود از مقامات امارات خواست «دست از دروغ گفتن بردارند».
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲
فرمانده نیروی قدس سپاه تأکید کرد نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حملات گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف‌های دوران گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران تا حدی مسیر قاچاق مواد مخدر را کنترل می‌کند و بقیه کشورها باید یک فکری به حال خود کنند زیرا بنا نیست که همه هزینه‌ها را ایران بدهد.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰
فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن تایید خبر تمدید حکم فرماندهی خود گفت: من با صدای بلند می گویم سپاه هم به دنبال صلح است اما صلح تنها در صورتی محقق می شود که دشمن از شروع جنگ با ما درهراس باشد.
۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اقدام دادگاه کانادا به تأیید احکام غیابى دادگاههاى آمریکا را مغایر‌ رویه بین‌المللى و مردود خواند و گفت: ایران حق اعتراض و پیگیری این حکم را برای خود محفوظ می‌داند.
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضاییه و رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور، با اشاره به صلاحیت‌ها و جایگاه قانونی بسیار بالا و ویژه این قوه و تأثیرگذاری آن در مدیریت کلان کشور، نگاه تحولی در همه عرصه های قوه قضاییه را ضروری برشمردند و گفتند: قوه قضاییه ...
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲
وزیر نفت با تاکید بر اینکه در حال حاضر در مورد قراردادهای جدید نفت اجماع ملی وجود دارد، اظهار کرد: امضای این قرارداد از دستاوردهای برجام و انتخابات ریاست‌جمهوری است وی همچنین بابک زنجانی را یک پدیده استثنایی در تاریخ کلاهبرداری بین‌المللی دانست.
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور تصریح کرد که در تریبون‌های ملی باید بجای کینه، محبت، و بجای تعصب، تجربه نشاند.
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۹
استاندار تهران بر ضرورت تسریع در شناسایی و برخورد با عوامل هتک حرمت رییس جمهوری در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد.
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۵
وزیر خارجه عراق خواهان مراعات حال کشورهای همجوار درباره حل پرونده کردستان شد و نسبت به هرگونه اقدام نسنجیده‌ هشدار داد.
۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
وزیر خارجه قطر امروز (دوشنبه) پاسخ دوحه به لیست‌ درخواست‌های کشورهای عربی را تقدیم مقامات این کشور کرد. این در حالی است که پیشتر وزیران خارجه عربستان، امارات، بحرین و مصر با درخواست امیر کویت درباره تمدید ۴۸ ساعته مهلت داده شده به قطر موافقت کرده بودند.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
رئیس قوه قضاییه گفت: قانون اساسی کشورمان در موارد متعدد به طور دقیق و به بهترین نحو جایگاه قوه قضاییه را مشخص کرده است.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: 2 نفر از اعضای هیأت رئیسه مامور شدند نشست مشترکی را با نمایندگان سؤال کننده و رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و مسئول دفتر رئیس‌جمهور برای موضوع حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات مالی برگزار کنند.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۸
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: در نتیجه تصمیم امروز کمیسیون آموزش، اکثریت واحدهای دانشگاه آزاد در استان‌های مختلف کشور می‌توانند کد رشته محل‌های کارشناسی ارشد خود را تثبیت کنند.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر، با ثبات، مستقل و دارای امتیازات بسیار برجسته و امنیت آن برخلاف برخی کشورهای منطقه درون زا و بدون اتکا به قدرت و سلاح های قدرت های خارجی است.