چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۴۶ - ۲۹ مارس ۲۰۱۷
 
اخبار
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
ترامپ
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰
رادیو فردا در گزارش خود به فضاحت دموکراسی در آمریکا اعتراف می کند.
چامعه-فهیمه خضر حیدری
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵
فهیمه خضر حیدری در برنامه جامعه به موضوع ساخت مساجد می پردازد و علنا تلاش میکند ساخت مساجد را امر بیهوده ای جلوه دهد. فهیمه خضر حیدری با انتقاد از سخنان نماینده ولی فقیه، بیان می کند که ساخت مساجد در اولویت مسائل جامعه وجود ندارد.
فهیمه خضر حیدری- جامعه
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
فهیمه خضر حیدری در گزارشی به موضوع فروش مشروبات الکلی و کازینوهای مجازی و... می پردازد و تلش می کند این موضوع را تا سر حد کنشی علیه ولایت فقیه جلوه دهد! فهیمه خضر حیدری که استاد استدلال های شاذ می باشد، در گزارش خود با استفاده از جامعه شناسان بی شناسنامه، تلاش می کند فساد عده ای در ایران را به مباحث ...
رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
رادیو فردا در گزارشی برای ایجاد تحریم های جدید علیه سپاه پاسداران می کوشد.
هذیان گویی های رادیو فردا: انتقام از حماسه 22 بهمن
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰
رادیو فردا در گزارشی به انتقام از ملت ایران به علت شرکت در راهپیمایی عظیم 22 بهمن می پردازد. رادیو فردا برای فرار از رویارویی با مشروعیت روزافزون جمهوری اسلامی، این راهپیمایی باشکوه را کارناوال خطاب می کند!
تجاوز گر جهانی ایران را دارای خوی تجاوز گری خواند!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷
رادیو فردا که بارها سرسپردگی خود را نسبت به اربابان آمریکایی-انگلیسی و صهیونیستی خود اعلام کرده و به خیانت علیه وطن خود اصرار ورزیده است، در گزارشی خواهان «اتحاد جهانی در برابر ایران» شده است.
ائتلاف به رهبری آمریکا
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۸
رادیو فردا در گزارشی به تبلیغ برای ائتلاف به رهبری آمریکا می کند. به رغم آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهورکنونی ایالات متحده آمریکا در کارزار انتخاباتی اعلام کرده بود که کلینتون و باراک اوباما خود از مؤسسین داعش و القاعده می باشند، رادیو فردا همچنین اصرار دارد تا آمریکا را کشوری مبارز با تروریسم جلوه دهد....
ایران هراسی
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۸
رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا بار دیگر به پروژه ایران هراسی در کشورسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا بار دیگر به پروژه ایران هراسی در کشورهای منطقه دامن زد. رهای منطقه دامن زد.
همه جنایات آمریکا علیه ایران
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۰
رادیو فردا بهانه دندانگیری برای حمله به سعید جلیلی نیافت، به مواضع رهبر حمله ور شد.
بایکوت خبری توسط رادیو فردا
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۷
چندی پیش اندیشکده «امریکن اینتر پرایز» در تحلیلی پیرامون آخرین تحولات سوریه و مواضع ایران اعتراف میکند که ایران بازیگر اصلی و مسلط منطقه است. با این حال رادیو فردا این خبر را بایکوت خبری می کند و هیچ اشاره ای به آن ندارد.
"ماجرای نیمروز" بهترین فیلم از نگاه مردم
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۱
رادیو فردا به برنده شدن فیلم ضد منافقین در جشنواره فجر واکنش نشان داد و آن را یک فیلم حکومتی خواند.
تجدید میثاق رادیو فردا با حزب باد!
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
رادیو فردا در حالی به مواضع مختلف دو رئیس جمهوری اخیر آمریکا یعنی دونالد ترامپ و باراک اوباما می پردازد و به قضاوت میان آن می پردازد که به طور فاحشی نشان دهنده تغییر جهت رادیو فردا از دموکرات به سمت جمهوری خواهی است.
افزایش فر.ش نفتی ایران
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
رادیو فردا در گزارش خود تحت عنوان «ایران: صادرات نفت ما از ۳ میلیون بشکه فراتر می‌رود» از افزایش فروش نفتی ایران ابراز هراس می کند. این درحالی است که ایران در سال های پس از برجام موفق شده است تا فروش نفتی خود را افزایش دهد که این مسئله موجب نگرانی عربستان سعودی، اسرائیل و آمریکا شده بود.
ادعای حامیان تروریسم برای مقابله با تروریسم!
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۶
رادیو فردا در گزارشی با اشاره به تماس تلفنی اردوغان و ترامپ تلاش برای تحکیم روابط ترکیه-آمریکا دارد. این درحالی است که پیش از این با به تیرگی گراییدن روابط ترکیه-آمریکا، رادیو فردا نگران آینده این روابط بوده است. رادیو فردا تلاش بسیاری میکند تا این دو کشور را با یکدیگر متحد جلوه دهد.
رزمایش موشکی در سمنان
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۸
در حالی که رادیو فردا گمان می کرده است با اعمال تحریم ها از سوی دولت جدید آمریکا علیه ایران، سپاه پاسداران دست از فناوری موشکی برمی دارد، رزمایش موشکی در سمنان، رادیو فردا را عاصی کرد
شکایت ایران از آمریکا
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸
رادیو فردا در گزارشی با اعلام هراس از شکایت ایران از آمریکا تلاش می کند این شکایت را غیر موجه جلوه دهد.
رادیو فردا با استناد به سخنان بنیامین نتانیاهو به حمایت از تحریم های تازه دولت دونالد ترامپ علیه حکومت ایران پرداخت.
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۷
رادیو فردا در گزارش خود به حمایت از ساختار تحریم ها می پردازد. این رسانه صهیونیستی-آمریکایی با استناد به سخنان بنیامین نتانیاهو به حمایت از تحریم های تازه دولت دونالد ترامپ علیه حکومت ایران پرداخت.
عکس یادگاری سرباز متجاوز آمریکایی با جسد نوجوان افغان
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵
بعد از پانزده سال جنگ و خونریزی آمریکاییها در افغانستان به بهانه جنگ با تروریسم ، نه تنها امنیت در این کشور برقرار نشده، که هر سال آمار قتل عام، رکورد سال گذشته را می شکند.
هرج و مرج در بین یانکی ها و سکوت رادیوی آنها
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۳
کافیست در ایران یک مقام رده چندم حرفی خلاف نظر مسئولین سایر قوا بیان کند تا رادیو فردا به شکل سلسله وار گزارش تهیه کند،اما حال که اتفاقی در سطح جهانی برای آمریکا افتاده رادیو فردا به طرز عجیبی ساکت است!
تن فروش های وطن فروش
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۲
در حالی رادیو فردا برای اهداف امریکا تلاش می کند که اکنون خود نیز ممنوع الورود شده اند!