جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ تهران ۱۹:۱۳ - ۲۱ جولای ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر، با ثبات، مستقل و دارای امتیازات بسیار برجسته و امنیت آن برخلاف برخی کشورهای منطقه درون زا و بدون اتکا به قدرت و سلاح های قدرت های خارجی است.
۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰
وزیر بهداشت گفت: ما هم به این تعرفه‌ها نقد داشتیم و معتقد هستیم در حوزه سلامت باید قیمت تمام شده و سود منطقی برای بخش‌های دولتی و خصوصی مشخص شده و به نحوی تعریف شود که مجموعه‌های درمانی اداره شوند.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵
سرلشکر محمدعلی جعفری به برخی تلاش‌ها برای دامن زدن به بحث‌های نازل رسانه‌ای درباره سپاه اشاره کرد و گفت: ما برای مردم ایران جان می‌دهیم پس برایمان خیلی سخت نیست که زخم زبان‌ها را به جان بخریم.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴
مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین‌الملل با اشاره به اینکه اتصال بین سوری‌ها و عراقی‌ها توطئه آمریکایی‌ها را خنثی کرد، گفت: امروز اتوبان مقاومت از تهران شروع می‌شود و تا موصل، دمشق، بیروت و مدیترانه. ادامه پیدا می‌کند.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱
وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه‌ای گزارش صادره سازمان منع گسترش سلاح شیمیایی درباره حمله شیمیایی به خان شیخون را رد کرده و آن را جعلی خواند.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰
وبگاه آمریکایی نوشت: آمریکا با راه انداختن نبرد در سوریه خود را در مقابل ایران مستحکم، ترکیه و روسیه مجهز به بمب اتمی خواهد دید.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹
وزیر امور خارجه فرانسه طی اظهاراتی ایران را کشوری بزرگ و محترم خواند و اجرای بسیار دقیق و موشکافانه تعهدات تهران در زمینه عدم اشاعه هسته‌ای را نخستین و مهمترین خواسته پاریس از تهران ارزیابی کرد.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
رئیس جمهور دستور داد گزارش اقدامات انجام شده برای تحقق شبکه ملی اطلاعات در جلسات آینده شورای عالی فضای مجازی ارائه شود.
۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
رئیس جمهور روسیه و امیر قطر در تماس تلفنی بر ضرورت تلاش برای دست‌یابی به راه حلی دیپلماتیک جهت پایان دادن به بحران اخیر خلیج فارس تأکید کردند.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲
سخنگوی دستگاه قضا گفت: بنا به تجارب گذشته با توجه به تخریب‌هایی که علیه سپاه، بسیج و دستگاه قضا می‌شود، فکر می‌کنم فتنه جدیدی در پیش است.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲
قاسمی گفت: فرافکنی و متهم کردن مستمر همسایگان راه‌حل مشکلات داخلی بحرین نیست.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱
وزیر دفاع روسیه تاکید کرد که ارتش سوریه دستاوردهای نظامی مهمی در جنوب این کشور و در نزدیکی مرز با اردن، در اطراف شهر پالمیرا و نیز حومه شمال شرقی حلب داشته است.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴
وزیر خارجه ایران تصریح کرد: «سازمان ملل و تمام دنیا می‌گوید ایران بطور کامل به تعهداتش(در برجام) پایبند است اما نفرت نهادینه آمریکا از ایران، آن را به انکار واقعیت، وادار می‌کند».
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲
اتحادیه اروپا فهرست افراد و نهادهای ایرانی مورد تحریم خود را به‌روز رسانی کرد.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰
چهره چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه پایانی سومین دوره پیکارهای بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) در قم مشخص شد.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۸
رئیس‌جمهوری روسیه تحریم‌های متقابل علیه کشورهای غربی را تا پایان سال آینده میلادی تمدید کرد.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵
رئیس‌جمهور با صدور پیام‌های جداگانه‌ای آزادسازی موصل بزرگترین شهر تحت کنترل داعش در عراق و پایان مظلومیت مردم آن را تبریک گفت.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳
معاون اول قوه قضائیه در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: قوه قضائیه مقابل همه فتنه‌گران، تروریست‌ها، نفوذی‌ها، جاسوس‌ها و فتنه‌های سال ۸۸ و قبل از آن ایستادگی کرده است.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما به دولت و ملت عراق کمک نمی‌کردیم، بغداد مورد اشغال داعش قرار می‌گرفت، این کمک ایران بود که داعش آخرین نفس‌هایش را می‌کشد.
۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳
رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت:‌دانشگاه آزاد در رابطه با کدرشته محل‌های کارشناسی ارشد مطابق قانون عمل می‌کند و انتظار داریم کارشناسان وزارت علوم نیز به قانون مراجعه کرده و اعمال سلیقه شخصی نکنند.