يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۱۶ - ۱۹ نوامبر ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
طبق آمار تجارت خارجی در هفت ماهه امسال بیش از یک میلیارد دلار صرف واردات خودرو شده و به لحاظ تعداد 25 درصد رشد دارد.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکایی‌ها عملاً نشان دادند که قابل اعتماد نیستند از این رو، کار را برای خودشان سخت کرده‌اند.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه حدود ۵۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بیکار و فاقد مهارت هستند، گفت: مجلس پیشنهاد ایجاد سازمان ملی مهارت را ارائه کرده است.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
وزیر کشور گفت: ۱۳ آبان به راستی روز پایداری ملت در برابر آمریکای شیطان صفت است که به دلهای مؤمنان جسارت، استکبار ستیزی و درس شهادت و دلیری آموخت.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشور در گفت‌‌وگویی اظهار داشت، آمریکایی‌ها به خوبی می‌دانند که درگیری نظامی با ایران عواقب وحشتناکی دارد.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
معاون وزیر امور خارجه گفت: آمریکا در انجام تعهدات و تکالیف خود در برجام همواره با سوء نیت و در تلاش برای کاهش منافع ایران از برجام بوده است و این محدود به دولت فعلی آنها نیست بلکه در دولت قبلی نیز ما با این وضعیت مواجه بودیم.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
رهبر معظّم انقلاب اسلامی به‌مناسبت برگزاری کنگره‌ اتحادیه جهانی علمای مقاومت به رئیس این اتحادیه پیامی صادر کردند.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
وزیر اسبق اطلاعات درباره دیوانگی مذاکره با آمریکا که مورد اشاره روحانی قرارگرفته است گفت: وقتی شما با یک کشوری مذاکره کرده و قرارداد می‌بندید اما طرف مقابل آن تفاهم را اجرا نمی‌کند، وقت‌ گذاشتن برای این کشور دیوانگی است.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سخنان فرمانده سپاه پاسداران درباره برد موشکهای ایران، تاکید کرد که 2 هزار کیلومتر هم برد خیلی زیادی است.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
ایران و روسیه در جهت تبیین دیپلماسی نوین دفاعی برای همکاری با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
تهران امروز میزبان رؤسای جمهور روسیه و آذربایجان خواهد بود که دارای اهمیت فراوانی در تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی است.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد: ایران با نزول ۴ پله‌ای در رده بندی جهانی فضای کسب و کار جایگاه ۱۲۴ را در بین ۱۹۰ کشور کسب کرده است.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
رئیس کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نباید به هر قیمتی به برجام پایبند باشیم گفت: اگر قرار باشد تحریم‌ها با نامهای دیگر دوباره تصویب شوند خروج ایران از برجام قطعی است.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
سامانه ‌پیشرفته راداری آفاق با قابلیت رصد شناورها در برد 200 کیلومتر رونمایی شد.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مردم غیر از فرانشیز قانونی مصوب دولت نباید در بیمارستان‌ها هزینه دیگری پرداخت کنند و در غیر این صورت تخلف غیرقابل بخشودنی صورت گرفته است.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:آمریکایی‌ها می‌خواستند محور مقاومت را نابود کنند و حوزه تهدیدها را به مرزها و داخل ایران بکشند که متاسفانه در یکی دو مورد هم موفق شدند، اما با قدرت در ایران سرکوب شدند و ما امروز در مراحل پایانی شکست این موضوع در جهان اسلام هستیم.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
معاون آموزشی وزارت علوم از اعلام نتایج نهایی سطح‌بندی 120 دانشگاه دولتی خبر داد و گفت: براساس این سطح‌بندی تمامی دانشگاه‌های دولتی ماموریت‌گرا شدند.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
سخنگوی وزارت خارجه گفت: دستور کار اجلاس سه جانبه ایران،‌ روسیه و آذربایجان شامل موضوعاتی از قبیل مسائل دو جانبه،‌ منطقه ، بین‌الملل و آخرین فعل و انفعالات هر سه کشور خواهد بود.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: هنوز مرز خسروی باز نشده است. برای بازگشایی این مرز منتظر تصمیم دولت عراق هستیم.
۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
خبرگزاری عراقی (واع) به نقل از یک منبع سیاسی که خواست نامش فاش نشود، گزارش داد، به احتمال زیاد نیچروان بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان و برادرزاده مسعود بارزانی بعد از عمویش قدرت را در اقلیم برعهده بگیرد.