دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۰۴ - ۲۷ مارس ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: تقاضا برای ورشکستگی و صدور رای در این زمینه در کمتر از دو سال گذشته حدود 700 درصد افزایش یافته است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:رحمتی و حیدری بیش از 60 درصد از مطالبات این فصل خود را گرفته‌اند و از عوامل تعطیلی تمرین استقلال بودند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
اکنون جریان اصلاحات و اعتدال و شخصیت‌های برجسته و بزرگان آنان همه تخم‌مرغ‌ها را در سبد آقای روحانی گذاشته‌اند که البته ریسک بزرگی می‌کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
وزیر اطلاعات با انتقاد از برخی اتهامات واهی علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقلیت ستیزی و عدم رعایت حقوق اقلیت‌های دینی گفت: از اینکه اقلیت های دینی در کشور آرامش داشته و ابراز رضایت می‌کنند برای ما یک ارزش دینی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
وزیر دفاع گفت: ایران اسلامی همواره حامی جریان‌های مقاومت بوده و این حمایت تعیین کننده است به طوری که دشمنان را وادار به عقب نشینی کرده و شکست را برای آنان رقم زده است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۴
رامین رضاییان از دقایقی دیگر روبروی مدیران این باشگاه و کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت تا سرنوشت‌اش برای ادامه فصل مشخص شود.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
هافبک ملی پوش سابق استقلال که سابقه حضور در لیگ اروپایی را نیز در کارنامه دارد اعلام کرد برای گفتن حقایق در خصوص فساد در فوتبال ایران راهی کمیته اخلاق خواهد شد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۱
رسانه‌های مصری از تصیم عربستان سعودی مبنی بر عدم حضور وزیر خارجه‌ این کشور در نشست امروز اتحادیه عرب، در قاهره، خبر دادند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۰
دولت جدید آمریکا نخستین بیانیه رسمی خود درباره اجرای سخت‌گیرانه برجام را ارائه کرد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۹
معاون صداوسیما درباره پخش صدای استاد شجریان از تلویزیون گفت: اگر از مواضع خود بعد از انتخابات 88 بازگشته ما صدای ایشان را پخش می‌کنیم.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶
رسانه‌های پرمخاطب بین‌الملل با رویکردی انتقادی خبر حضور رییس‌جمهوری سابق ایران در شبکه اجتماعی توییتر را منعکس کردند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵
رییس جمهور گفت: اگر در جامعه ما امنیت قضایی به عنوان یکی از پایه‌های مهم امنیت اجتماعی است، باید توجه کرد که این ‌امنیت قضایی بدون وکیل لااقل برای ذهن عامه مردم به طور کامل محقق نمی‌شود.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
رئیس قوه قضاییه با اشاره به ادعاهای اخیر حقوق بشری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه ادعاهای بی اساسی که در گزارش وزارت امور خارجه این کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در ایران مطرح شده است، خواستار واکنش و پاسخ قاطع دولت به این ادعاها شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۳
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: اینکه عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و بقیه ملت به صبر در برابر مشکلات تشویق شوند، «صبر توهمی» است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲
حضرت آیت الله خامنه‌ای، بی‌توجهی به دوران دفاع مقدس یا حرکت در جهت مخالف آن را، از بین بردن ثروت ملیِ تاریخ‌ساز ملت خواندند و تأکید کردند: مسئولان باید در این خصوص مراقب باشند و نگذارند فیلم یا کتاب یا مطالب دیگر بر ضد ارزشها و گنج عظیم دفاع مقدس، تولید شود.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۱
عضو مرکزی حزب کارگزاران گفت: وزارت کشور که باید حامی احزاب باشد اجازه برگزاری همایش «دیده‌بان اعتدال» و کنگره کارگزاران را نداد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۹
در آستانه تعیین رقم دستمزدهای سال 96 کارگران و به تبع آن افزایش مستمری‌های سال آینده کارگران بازنشسته و از کار افتاده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی صبح امروز گروهی از کارگران شاغل و بازنشسته برای پیگیری مطالبات صنفی خود تجمع کردند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۸
رئیس مجمع نمایندگان تهران با انتقاد از عملکرد شوراهای شهر گفت: با مشکل هویت شهرى در معمارى و شهرسازى مواجهیم و باید پرسید، معمارى کدام شهر نشانگر هویت اسلامى-ایرانى است؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵
به تازگی مستندی با کارگردانی مورگان نویل به بررسی عملکرد و زندگی‌ چندین عضو گروه موسیقی جاده ابریشم پرداخته که یکی از آنها کیهان کلهر است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۳
رئیس‌جمهوری آمریکا امروز – دوشنبه- در حالی فرمان مهاجرتی جدید خود را اعلام می‌‌کند که عراق از این فهرست خارج می‌شود.