پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۱ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
یک روزنامه صهیونیستی در سرمقاله روز سه‌شنبه خود از آمریکا و کشورهای دنیا خواست از «فرصت مساعد» ناآرامی‌ها در ایران برای اعمال فشارهای جدید علیه این کشور استفاده کند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به ترامپ توصیه کرد به جای هدر دادن وقتش در ارسال توئیت‌های بیهوده و توهین‌آمیز، کمی به مسائل داخلی کشور خود توجه کرده و سعی کند گفتار و کردار نیک را سرلوحه رفتار و اعمالش قرار دهد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه به زودی امکان نقل و انتقال سهام عدالت در بازار سرمایه فراهم می‌شود، گفت: سهام عدالت هم‌اکنون ۱.۵ میلیون تومان می‌ارزد و برای ۵۰ میلیون نفر اختصاص می‌یابد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه انتقادات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و باید برای رفع آن کوشید، گفت: مخالف افزایش قیمت بنزین هستیم.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حوادث اخیر و تلاش دشمنان برای ضربه‌ زدن به نظام اسلامی، گفتند: آنچه مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
رئیس‌جمهور گفت: با وحدت مسئولان تردید ندارم جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اگر لازم باشد به خیابان آمده و در حمایت از نظام پاسخ آشوب‌گران و قانون‌شکنان را خواهند داد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
سیدعلی خمینی ضمن تأکید بر اینکه نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ‌کس نیست و کسی از آن سودی نبرده است، گفت: همه مشکلات با گفت‌وگو و تعامل حل‌شدنی است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
در حالی که با تدبیر نیروهای انتظامی و امنیتی سایه آرامش بر سر تهران گسترانیده شده، حوادث و اتفاقات رخ داده در برخی شهرهای کشور همچنان موجبات نگرانی هموطنانمان را فراهم کرده است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
معاون اول ترامپ که کشورش پرونده قطوری از مداخله در امور داخلی ایران دارد، قول داده که دولت کنونی آمریکا دیگر در خصوص ایران اشتباه نخواهد کرد و از تخریبگران حمایت خواهد کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
روزنامه انگلیسی درباره اغتشاشات اخیر در ایران، دشمنان و رقبای کشورمان را به لاشخورهایی تشبیه کرد که در آسمان ایران در چرخشند و به آنان هشدار داد مراقب آرزوی خود باشند.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: بر اساس لایحه بودجه 97 بهای آب، برق و گاز، سال آینده افزایشی نخواهد داشت.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شورای شهر می‌تواند در صدور آرم طرح ترافیک جدید برای جانبازان، بیماران خاص و حوزه‌های خبری، ردیف‌های تخفیف قائل شود، اما درنهایت، این شورا است که قیمت‌گذاری را انجام می‌دهد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه ثبت‌نام در طرح کسری و معافیت از خدمت ایثارگران، دیروز به پایان رسیده است، خبر برخی از رسانه‌ها مبنی بر ادامه ثبت‌نام در دفاتر پلیس + 10 را نادرست دانست.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
سخنگوی سازمان ثبت‌ احوال کشور گفت: ثبت‌نام کارت ملی هوشمند رایگان نیست و باید همان ۲۰ هزار تومان پرداخته شود.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رفع فقر و ایجاد اشتغال ۲ هدف عمده دولت دوازدهم در بودجه سال ۹۷ است.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه دشمنان و بدخواهان می‌خواهند با سوءاستفاده از مشکلات معیشتی مردم موج‌سواری و عقده‌گشایی کنند، گفت: کسی که به اموال عمومی و خصوصی مردم آسیب می‌زند نه درد مشکلات آن‌ها را دارد و نه دغدغه اصلاح کشور.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
ریاست 6 ماهه اتحادیه اروپا در حالی از امروز به بلغارستان واگذار شد که این کشور با چالش های فراوانی در زمینه حل مسائل اروپایی مواجه است.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه مقامات آمریکایی در موضعی نیستند که برای ملت ایران دلسوزی کنند، گفت: مردم رشید ایران وقعی به شعارهای فرصت‌طلبانه و ریاکارانه مقامات آمریکا نمی‌گذارند.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲
احمد توکلی گفت: بی اعتنایی برخی از دستگاه های دولتی به مطالبات معیشتی مردم، کار را به اعتراضات خیابانی کشانده است، هر چند باید توجه داشت در چنین تجمعاتی، گرچه شروع کننده مردم‌ هستند ولی تمام کننده الزاماً مردم نیستند.
۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دولت باید موضوع اشتغال و بیکاری بخش عمده‌ای از جوانان در کنار تامین معیشت مردم را جدی بگیرد و با تعریف یک اولویت برای رفع مشکلات این بخش، به دنبال گره‌گشایی از مشکلات مردم تلاش کند.