دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۲:۳۲ - ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸
 
فراخبر
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388

حکومت عامل افزایش سن سران فتنه!

رادیو فردا در گزارشی از نگرانی ها برای سلامت سران فتنه، به ویژه مهدی کروبی سخن گفته است؛ در حالی که گویا حکومت عامل افزایش سن این مجرمین نیز بوده است.
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
نقض برجام و شروع اقدام متقابل
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۹
رادیو فردا تصمیم روحانی در اقدام متقابل راحاکی از فشار بالای نظام می داند.
ورزشگاه یامیتینگ سیاسی
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۶
در حاشیه بازی تراکتورسازی واستقلال تهران چند نفر به شعارهای قومیتی پرداختند که دربین هوداران تیم تراکتور ایجاد ناخرسندی نمود
قدمت بالای شکنجه و اعتراف گیری غیر انسانی در آمریکا
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵
رادیو فردا در حالی دست به ساخت به‌اصطلاح مستندی با موضوع نحوه بازجویی در زندان‌های ایران زده است که "اتاق بازجویی" در آمریکا با قدمتی به‌اندازه قدمت تاریخ این کشور همراه است.
حرکت محتاطانه درقبال انتخابات آمریکا ادامه دارد.
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴
از آنجا که تاریخ آمریکا به شمارش معکوس برای ورود ترامپ به کاخ سفیدنزدیک می شود موضع رادیوفردا نیز نسبت به ترامپ چرخش محسوسی داشته است.
رادیوفرداومواضع صهیونیستی درخصوص برجام
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۸
درحالی که بارها وبارها طی دوسال اخیر مقامات رژیم صهیونیستی خود را مخالف برجام نشان داده اند رادیوفردا اما نتوانسته موضع نهایی انها را درک کند.
بازی دولت و کنگره امریکا!
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۲
رادیو فردا که این روزها منتظر است به هربهانه ای از یک خبر محملی بسازد که چند هدف ضد ایرانیش را باهم دنبال کند این بار سراغ فروش هواپپما به ایران رفته است.
برنامه «ملاقات» رادیو فردا
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۵
رادیو فردا با راه اندازی برنامه «ملاقات» در تلاش است از افرادی که تحت عنوان روزنامه نگار و فعال سیاسی به فعالیت عنادجویانه اقدام می کرده اند، برای حمله به سیستم قضایی-امنیتی جمهوری اسلامی استفاده کند.
مواضع رادیوفردا در قبال برجام دچار آشفتگی است
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰
درحالی که بارها وبارها طی دوسال اخیر مقامات رژیم صهیونیستی خود را مخالف برجام نشان داده اند رادیوفردا اما نتوانسته موضع نهایی آنها را درک کند.
واکنش رادیوفردا به یک انتصاب
۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵
رادیو فردا درخبری به انتصاب فرمانده جدید بسیج پرداخته است
ترزا مری می، نخست‌وزیر انگلیس و رهبر حزب محافظه‌کار
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱
باز هم سخنی از دهان یکی از مقامات کشورهای اروپایی خارج شد تا بهانه ای برای ساختن یک سناریوی ضدایرانی توسط رادیو فردا شود.
نشراکاذیب به سبک رادیو فردا
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۹
رادیو فردا در چند روز اخیر هرروز حداقل یک خبر در مورد اتهام جاسوسی عربستان به ایران می نویسد.تخریب چهره ایران هدف نهایی از تکرار این اتهام بی پایه به نظر می رسد.
برجام
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۲
رادبو فردا درسرخط خبرهای خود به سخنان اخیر جان کری در خصوص برجام پرداخته تابا تمسک به آن نظام حاکم بر ایران را بک تهدید جهانی معرفی کند.
طرح دوحلت جدید آمریکا برای انحلال رادیو فردا
۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶
بر اساس طرحی که توسط کنگره آمریکا تصویب شده است، انحلال کامل رادیو فردا به دلیل فسادهای گسترده، پس از آغار کار دولت ترامپ در آمریکا در دستور کار قرار می‌گیرد.
اخلاق در رسانه
۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱
پس از پایان حواشی مربوط به موج خبر در خصوص یکی از قاریان مشهور که توسط رسانه های فارسی زبان به راه افتاد، در این مجال به بررسی حقوقی این مسئله می پردازیم.
فهیمه خضرحیدری مجری برنامه هنجارشکن"تابو"
۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸
رادیو فردا در برنامه جدید خود به نام تابو، تلاش میکند تا مرحله به مرحله یکی از تابوهای اجتماعی ایران را ازبین ببرد و این بار سراغ سلامت جنسی دختران رفته است!
اعدام در ملاعام و حقوق بشر!
۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۷
رادیو فردا اعدام در ملأ عام را باعث جریحه دار شدن احساسات شخص محکوم و خانواده وی توصیف کرد و خواهان برداشته شدن این نوع مجازات از قانون اساسی اسلامی شد.
رادیو فردا و دفاع های مکرر تمام قد از داعش
۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷
دموکراسی پدیده ای جعلی است که بشریت را با قدمتی بیش از قرن، به استثمار کشانده است و اما بالفرض که بدان عمل شود آیا استکبار رهاکننده ملت و دولت مجری آن خواهند بود؟
کمپین لگام
۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۱
در حالی سه سال از تشکیل کمپین موسوم به لگام می گذرد که رسانه های معاند از قبیل رادیوفردا و بی بی سی با پوشش مستمر اخبار این کمپین به خصوص انتشار اخبار مربوط به نرگس محمدی به عنوان یکی از فعالین لگام نلاش می کند از این طریق اقدامات خود را در جهت مخالفت با احکام اسلام تشدید نماید.