جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ تهران ۱۵:۰۲ - ۱۶ آوریل ۲۰۲۱
 
فراخبر
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388

حکومت عامل افزایش سن سران فتنه!

رادیو فردا در گزارشی از نگرانی ها برای سلامت سران فتنه، به ویژه مهدی کروبی سخن گفته است؛ در حالی که گویا حکومت عامل افزایش سن این مجرمین نیز بوده است.
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
خفقان تنها عکس العمل رادیو فرداست در مقابل سخنرانی ها آسمانی رهبر آسمانی کشورمان
۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
ایران در روزهای اول زمستان امسال شاهد عربده کشی ها و افسارپاره کردن های برخی مفتخور و منافق بود که خساراتی مالی و معنوی وارد نمودند.
دخالت در امور همه کشورها حق آمریکاست
۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷
آمریکا در امور تک تک کشورهای جهان دخالت می کند و این به مساله ای روزمره تبدیل شده است اما ایران نه تنها در امور همسایگان، بلکه در امور خودش هم طبق فرموده آمریکا نباید دخالت کند!
اغتشاش بیسوادها
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵
اغتشاشات اخیر را عده ای آشوب طلب رقم زدند که به گفته وزارت کشور سطح سوادشان دیپلم هم نبود!
پای درس رسانه رادیو فردا!
۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
رادیو فردا که سوار برموج اغتشاشات اخیر در صدد انواع بهره برداریهای سیاسی است این بار از جلسه توجیهی مسئولان امنیتی کشور در مجلس برداشت های مغرضانه ای کرده است.
سانسور کشتار صدها هزار کودک در یمن
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
رادیو فردا تظاهر می کند به دنبال رساندن آن دسته از اخباریست که در ایران اجازه نشر ندارند تا مخاطب را در جریان آزاد اطلاعات قرار دهد. با ابن وجود غیر از سرقت اخبار از خبرگزاریهای ایران و افزودن کمی خیالبافی به آن هنر دیگری ندارد.
رادیو فردا می خواهد با چند عکس مبهم مردم را به کام مرگ بکشاند
۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
رادیوی سازمان جاسوسی سیا، رادیو فردا، بسیارمی کوشد تا اثبات کند اغتشاشات ادامه دارد. به هرقیمتی.
بسیار دقیق تر بشنوید با رادیو فردا
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴
آشوبهایی تحت لفافه اعتراض اقتصادی به طور برنامه ریزی شده ای در سراسر کشور شروع شد و با هشیاری برخی معترضین، به سرعت صف اعتراض از اغتشاش جدا گردید، اما حال رادیو فردا تمام توانش را پای کار آورده تا نگدارد اغتشاش ها تمام شود.
رادیو دروغ، رادیو سانسور
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۱
ساعت ششم برنامه ای به ظاهر زنده است که روزهای جمعه پخش می شود و اجرای آن با سردبیر رادیو فرداست یعنی نهایت توان علمی و سیاسی رادیو فردا!
واکنش های یک سویه جهانی به تحولات ایران
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
رادیو فردا در حالی از نگرانی‌های جهانی برای برخورد با آشوب گران در ایران خبر می‌دهد که در دنیا اتفاقات تلخی با سکوت جهانی همراه بوده است.
ژنرال مک مستر، مشاور امنیت ملی کاخ سفید
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
رادیو فردا در بازتاب ویژه‌ای از اظهارات یک مقام آمریکایی، تأکید کرده است که ایالات متحده احترام ویژه‌ای برای مردم ایران قائل است؛ اما سؤال اینجاست که کدام مردم مدنظر آن‌ها هستند؟!
U.S. Rules the world by abusing its power
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
Radiodirooz: United States cinsiders itself as the ruler of the entire world. It abuses the power of all the so-called organizations which pretend to work for humanity. Veto right is a good evidence for becoming suspicious of the intentions of the racist regime of the united states. It hosts all ...
حمایت کاخ سفید از اغتشاش و آشوب در ایران
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸
رادیو فردا در گزارشی به اعلام حمایت دولت آمریکا از آشوب‌های خیابانی در ایران پرداخته است.
رادیو فردا فقط تجمعات چند ده نفری را می بیند و از پوشش تجمعات میلیونی عاجز است
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
رادیو فردا همیشه به دنبال نشستن روی پلیدیها و کثیفیهاست مانند مگس و هیچگاه مانند زنبور به دنبال پاکی ها نبوده است. امروز هم حکایتش همان است.
به عقب بر نمی گردند، به خیلی عقب تر بر می گردند
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
در ایام تبلیغات انتخاباتی رئیس جمهوری 96، سر و صداها و شعارهای عجیب و غریبی پخش می شد و یکی از آنها که اتفاقا رادیو فردا هم حامی آن بود، شعار " به عقب بر نمی گردیم" بود.
فحاشی شدید و بی سابقه رادیو فردا به اصلاحاتی ها
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۸
اصلاحات پس از گذاشتن تمام آبروی خود روی دولت روحانی و برجام و مشاهده بدعهدی آمریکا، تصمیم گرفت مرز خود را با آشوبهای تحت رهبری آمریکا مشخص کند که این مساله با واکنش شدید رادیو فردا مواجه شد.
رادیو فردا پس از قتل مخاطبش حتی وی را لایق اسم بردن هم نمی داند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۴
بی شک رسانه، پدید آورنده برخی وقایع جامعه است. لذا نمیتوان آن را در فجایع دخیل ندانست.
رادیو فردا بخش ویژه ای را در سایت خود برای شعله ورتر کردنِ آشوب ها ایجاد کرده است
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
رادیو فردا اصولا با مخاطب فاقد تحلیل کار خود را به پیش می برد. یک نوع از این گونه را می توان در تجمعات خیابانی ای یافت که به نام مشکلات اقتصادی است اما با خسارات مالی و اقتصادی همراه است!
ذوق زدگی ای بی مورد
۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۸
مهم نیست چه اتفاقی در ایران بیافتد، مهم برای رادیو فردا آن است که همه چیز را میتوان برای حمله به رهبر انقلاب استفاده کرد.
قیام رادیو فردا علیه گذشته خویش
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
رادیو فردا در بازه زمانی کاندیداتوری روحانی در سال 92 تاکنون هزاران خبر در دفاع از ایشان جهت ایجاد رونق اقتصادی منتشر نمود و مدیریت ایشان را در کنار گلابی های برجام، مبطل السحر همه مشکلات اقتصادی می دانست.
لاشخوریهای سیاسی رادیو فردا در جریان برخی انقلابی نمایی های اخیر
۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۹
لاشخور یا کرکس موجودی بسیار بدآوازه در بین مردم ایران می باشد اما اندکی مداقه در احوالات این حیوان، ضرورت انکارناپذیر وجودش را در روی کره زمین اثبات می کند. پس از بررسی لاشخورصفت بودن رادیو فردا، وجوه برتری این پرنده که شاید جزو پست ترین پرنده ها در اذهان مردم بوده باشد، بر رادیو فردا مشخص می شود.