دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ تهران ۱۱:۵۶ - ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵
اردن امروز (دوشنبه) از برگزاری کنفرانس بین‌المللی قریب الوقوع برای حمایت از مسجدالاقصی، قدس و مقدسات اسلامی و مسیحی آن خبر داد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴
ده‌ها شهرک نشین تندرو یهودی امروز دوشنبه به مناسبت عید یهودی حانوکا"جشن فداکاری"، تحت حمایت شدید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه اقدام به هتک حرمت مسجد الاقصی کردند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳
همانطور که کنگره واکنشش به قتل جمال خاشقجی به دست دولت سعودی را بررسی می‌کند، مهم است که توجه داشته باشیم که این تنها اقدام آنها نیست. خفه و مثله کردن این روزنامه نگار توسط یک تیم عربستانی ۱۵ نفره بخشی از یک الگوی سرکوب وحشیانه توسط رژیم ملک سلمان و فرزند عالی‌رتبه او، شاهزاده محمد بن سلمان است که فراتر ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین تاکید کرد، رهبری، هدایت نبردی را با هدف ممانعت از بررسی پیش‌نویس قطعنامه آمریکا در خصوص تروریسم خواندن حماس در پیش گرفته است.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۷
دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا شاید در اجلاس اخیر گروه ۲۰ در بوئنوس آیرس موفق‌ترین حضورش در یک اجلاس بین‌المللی را داشت، اما این به معنای دستیابی به یک دستاورد چشمگیر نیست، بلکه این حضور از آنجا موفق ارزیابی می‌شود که او گاف بزرگی در این نشست نداد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
وزیر امور خارجه ایران در واکنش به اتهام‌زنی همتای آمریکایی‌اش، گفت واشنگتن در حالی تهران را به غلط به نقض یک قطعنامه متهم می‌کند که خود پیشتر این قطعنامه را نقض کرده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
یک سناتور آمریکایی گفت که واشنگتن باید مطمئن شود که عاملان قتل خاشقچی روزنامه‌نگار منتقد سیاست‌های آل‌سعود مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
«جیمز کومی» اعلام کرد در جلسه استماع کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا که قرار است با موضوع ایمیل‌های کلینتون برگزار شود، شرکت می‌کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به توصیه پلیس این رژیم که از دادستانی خواسته بود علیه او رسما اعلام جرم کند، گفت که این از ابتدا طرحی برای اخراج او از قدرت بوده است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰
دادگاهی در آمریکا قرار است ادعای نقش‌آفرینی ایران در مبارزه گروه‌های عراقی با نیروهای اشغالگر آمریکایی بین سال‌های 2004 تا 2011 را بررسی کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
وزیر امور خارجه با اشاره به انتقال گسترده تسلیحات آمریکایی به گروه‌های افراط‌گرا، گفت واشنگتن به دنبال ایجاد بی‌ثباتی دائمی است.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
نماینده روسیه در سازمان ملل با هشدار در خصوص حضور نظامی آمریکا در مناطق شمال و شرق سوریه، تأکید کرد کرد که این کشور تلاش دارد، شبه دولت در سوریه ایجاد کند.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه در سخنانی ضمن محکومیت اقدام‌های آمریکا در شرق رود فرات گفت، غرب راهبرد جایگزینی در امور سوریه ندارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶
وزیر دفاع آمریکا با اتهام‌زنی دوباره به ایران، به دفاع از ولی‌عهد سعودی پرداخت و گفت پرونده قتل «جمال خاشقچی» نباید آمریکا را از مقابله با ایران بازدارد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
واشنگتن از گفت‌و‌گوی کوتاه و غیر رسمی روسای جمهوری روسیه و آمریکا در حاشیه نشست گروه ۲۰ خبر داد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۳
اعضای گروه ۲۰ بیانیه پایانی با محوریت ترمیم روابط تجاری بین‌المللی را امضا کردند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
رییس‌جمهوری آمریکا نشست خبری در حاشیه نشست گروه ۲۰ را لغو کرده و دستور نیمه برافراشته شدن پرچم کشورش را صادر کرد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳
وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد ایران با آزمایش موشک‌های بالستیک قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
کاخ‌سفید اعلام کرد رییس‌جمهوری آمریکا در مراسم خاکسپاری «جورج بوش پدر» شرکت می‌کند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹
ولیعهد عربستان در حاشیه نشست گروه ۲۰ با رییس‌جمهوری آرژانتین دیدار کرد.