دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۰۵ - ۲۷ مارس ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰
علی لاریجانی از لزوم ایجاد چرخه اقتصادی برای افزایش اشتغالزایی سخن گفت و تأکید کرد در این بخش دولت را موظف کردیم با همکاری بخش خصوصی مسئله را سامان دهند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۷
رئیس قوه قضائیه گفت: این حجم از حملات به دستگاه قضایی نشان می‌دهد که ما در برخورد با مفاسد اجتماعی و اقتصادی و جریان نفوذ راه درستی را پیموده‌ایم و قطعاً این مسیر را با قاطعیت بیشتر ادامه خواهیم داد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران، گفت: فردا شب 123 ایستگاه و تمامی آتش‌نشانان به صورت 100 درصد در آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت بروز حادثه احتمالی اقدامات لازم صورت بگیرد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برخی چالش های مهم پیش روی کشور نظیر بیکاری، محیط زیست، نظام بانکی، بودجه دولت و منابع آب اشاره کرد و گفت: حل این مشکلات بزرگ نیازمند انسجام و عزم ملی است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی درباره مطالبات اعضای فراکسیون قول مساعدت داده و ابراز امیدواری کرد که در آینده تعامل بیشتری میان دولت و این فراکسیون حاصل شود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
طرفداران و مروجان مکتب لیبرال سرمایه‌داری که در دولت و اطرافیان شما حضور پر رنگ دارند، طی 30 سال گذشته همواره نظرات و توصیه‌های خود را به اقتصاد ایران تحمیل کرده‌اند و تقریبا هیچگاه مسئولیت نتایج توصیه‌های خود را نپذیرفته‌اند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برخی روی قرارداد دو بازیکن ما حساس شده‌اند و در مورد مبلغ قرارداد آنها اظهار و نظر می‌کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد بار دیگر از رئیس جمهور این کشور خواست توافق اتمی با ایران را که تابستان سال 2015 منعقد شد فوری پاره کند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
وبگاه آمریکایی در گزارشی نوشت: آمریکا با سرمایه گذاری بر گروه‌های چپ کشورهای حوزه بالکان به مقابله با ارزش‌های سنتی عامه مردم و تمامیت ارضی آن‌ها برآمده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۶
134 نفر از کارشناسان سیاست خارجی و مقامات سابق آمریکایی در نامه‌ای، فرمان بازبینی‌ شده «دونالد ترامپ» در خصوص ممانعت از ورود اتباع 6 کشور مسلمان از جمله ایران را محکوم کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از حذف حکم اعدام برای حمل مواد مخدر با مصوبه امروز کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طرح تحول سلامت پروژه بزرگی بود و بنده هیچ وقت نتوانستم ابعاد آن را تشریح و باز کنم گفت: فشار بسیاری تحمل کردم که طرح تحول با موفقیت جلو برود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸
دومین هواپیمای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس فرانسه به‌طور رسمی در فرودگاه مهرآباد فرود آمد تا به ناوگان ایران اضافه شود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
کاخ سفید اعلام کرد: تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ، وزارت خزانه‌داری اقدام به تحریم چند شرکت و شخصی کرده است که در برنامه موشک بالستیک ایران مشارکت کرده‌اند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
شورای امنیت از طرف‌های مختلف در سوریه خواست توافقنامه آتش‌بسی که اواخر سال گذشته میلادی به امضا رسید را به طور کامل اجرا کنند. همچنین این شورا تضمین ورود کمک‌های بشردوستانه به مناطق محاصره شده را خواستار شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
منابع یمنی از افزایش تعداد کشته شدگان حملات ائتلاف عربی به بازاری در الحدیده یمن به ۲۲ تن خبر دادند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار مطلبی با عنوان «واژه‌شناسی جدید!» در کانال تلگرامی خود به این گفته علی مطهری مبنی بر اینکه ارجاع ایرادات مجمع تشخیص به مصوبات برنامه ششم به مجلس از سوی شورای نگهبان بدون بررسی این ایرادات در شورا، بدعت و خلاف قانون اساسی است، واکنش نشان داد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
رئیس جمهوری آمریکا گفت، از طرح بیمه درمانی پیشنهاد شده توسط جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان که قرار است جایگزین طرح بیمه درمانی بحث‌برانگیز باراک اوباما شود، حمایت می‌کند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه اظهارنظرات در خط‌ مشی این جبهه تعیین کننده است، گفت: مبنای حرکت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ به فراخوان رهبری در موضوع انقلاب و انقلابی‌گری است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
ناوسالار هاشمی با اشاره به اقدام غیرحرفه‌ای اخیر ناو آمریکایی در خلیج فارس تأکید کرد: این اقدامات می‌تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.