چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۵:۵۰ - ۲۲ آگوست ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
رییس سابق دانشکده علوم سیاسی و امور جزایی دانشگاه آلابامای جنوبی تاکید کرد: هر نوع گفت‌وگوی بدون پیش‌ شرط بین ایران و آمریکا برای اسرائیل و عربستان مانند کابوس خواهد بود.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرعامل کارخانه فولاد جنوب گفت: با توجه به اینکه تولیدکنندگان این حوزه محدود به چند خانواده و صاحبان سهام آنها تقریبا یکی هستند مصرف کنندگان چاره‌ای جز تعامل با این گروه را نداشتند؛ انجمن فولاد کشور همواره با این موضوع مشکل داشت و به محض مطرح شدن این پیشنهاد از آن استقبال کرد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
برخی منابع مطلع اعلام کردند دولت کانادا درصدد است از امارات و انگلیس بخواهد تا به حل اختلاف این کشور با عربستان کمک کنند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
نشست حماس با سایر گروه‌های فلسطینی اگرچه در راستای بررسی طرح نخست‌وزیر اسراییل برگزار شد اما خط و خطوطی که توسط فتح و تشکیلات خودگردان دنبال می‌شود، نگران‌کننده است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
وزیر دفاع بریتانیا از آمریکا خواست درباره توافق هسته‌ای ایران، با شرکای خود و تهران مذاکره کند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
رییس کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی گفت: استیضاح ربیعی را سیاسی می‌دانیم چراکه افرادی با جهت‌گیری‌های سیاسی پای آن را امضا کرده‌اند. آنها فقط کلی‌گویی می‌کنند و از جزییات و پیچیدگی‌های مسائل و امور مربوط به جامعه کارگری و بازنشستگان خبر ندارند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره کم شدن قدرت خرید کارگران گفت: سبد کارگری باید مهم‌ترین دغدغه دولت باشد و باید برای این قشر فکری کرد. دولت‌ این‌گونه که درباره ثروت‌مندان و حفظ پول آنان در پرتو گردش قیمت ارز فکر می‌کند، ۱۰ درصد هم به فقرا فکر کند و تمهیداتی برای این وضعیت فوق‌العاده اتخاذ کند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۳
نماینده مردم اسفراین گفت: ربیعی برخاسته از جامعه کارگری است پس نمی‌تواند تضادی با جامعه خودش داشته باشد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس قوه قضاییه، توصیه مراجع، علما و دلسوزان نظام به دستگاه قضایی برای برخورد سریع و قاطع با مفاسد اقتصادی را ذخیره و پشتوانه قوه قضاییه در رسیدگی‌ها توصیف کرد و در عین حال با گلایه از برخی بی مهری‌ها در زبان توصیه‌های اخیر گفت: رسیدگی به پرونده‌ها، به ویژه پرونده‌های مفاسد اقتصادی پیچیدگی‌های فنی و ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
رئیس مجمع واردات گفت: باید بررسی شود یازده هزار میلیارد دلاری که در این مدت واردات شده اعم از کالای سرمایه‌ای، واسطه‌ای یا اساسی، الان با چه نرخی در بازار به فروش می‌رود.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
وزیر خارجه کانادا در واکنش به اقدام عربستان سعودی در اخراج سفیر این کشور از ریاض، اعلام کرد که اوتاوا به دفاع از حقوق بشر ادامه خواهد داد.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
وزارت خارجه قطر اعلام کرد اظهارات دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس درباره بحران میان عربستان سعودی و کانادا بیانگر موضع دوحه نیست.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه‌ای از سران سه قوه خواست در راستای بهبود اوضاع اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی مردم پاسخگو باشند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی اعلام کرد: اگرچه ائتلاف عربی در یمن پیروزی خود مقابل القاعده را اعلام کرده اما شواهد حاکی از آن است این پیروزی در واقع براساس توافقاتی با شبه‌نظامیان صورت گرفته که خطر قدرتمندترشدن خطرناک‌ترین شاخه شبکه تروریستی در یمن را دوچندان کرده است.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶
رئیس‌جمهور با بیان اینکه کسی که به مذاکره پشت کرده ترامپ است، گفت: مذاکره همزمان با تحریم معنایی ندارد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
افکار عمومی در انتظار آن است که سران سه قوه، به ویژه رئیس جمهور و مدیران ارشد اقتصادی در عمل و نه صرفاً شعار و سخن، چگونه به مطالبات مکرر ولایت و مرجعیت و علماء و اساتیدو خبرگان ملت در بهبود اوضاع اقتصادی و حل معضلات معیشتی مردم پاسخ می‌دهند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
وزیر امور خارجه ایران می‌گوید 73 سال پس از حمله هسته‌ای واشنگتن به هیروشیما، نظامی‌گری و بی‌اعتنایی این کشور به حیات بشر همچنان پابرجاست.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹
سردار کمالی گفت: با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح خدمت وظیفه عمومی ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانی در رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح تیم ملی حداکثر تا 30 سال تمام و لیگ برتر حداکثر تا 28 سال تمام به تعویق می‌افتد.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
مدیرعامل بانک پارسیان با بیان اینکه مکانیزم اجرایی ارز حاصل از صادرات پتروشیمی‌ها روشن نیست، گفت: اعلام شده که پتروشیمی‌ها ارز را باید به قیمت تعیین شده در بازار عرضه کنند و مابه التفاوت با قیمت ارز رسمی را به حساب خزانه دولت واریز کنند.
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹
سخنگوی قوه قضائیه گفت: ریاست قوه قضائیه تقاضا‌ها و مطالباتی که از ناحیه اقشار مختلف مطرح شده بود و از این قوه خواسته بودند با مفسدان سریع‌تر و قاطع‌تر برخورد کنند را پشتوانه و سرمایه‌ای برای دستگاه قضایی و اقدامات آن می‌داند.