پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۱ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰
استاد برجسته حوزه علمیه قم ضرورت روشن شدن ریشه اغتشاشات را مورد تأکید قرار داد و گفت: دشمن با تظاهرات مردم در اعتراض به آشوبگری‌ها پاسخ خودش را دریافت کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
مشاور وزیر کشور نرم افزارهای اطلاع رسان را در شمول ابزار اطلاع رسانی وارتباطات جمعی ذکر کرد که باید قوانین و مقررات جامعه را لحاظ کنند.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه دشمنان بدانند تهدیدات دفاعی و امنیتی علیه ایران اسلامی دیگر جواب نمی دهد، گفت: امروز می توانیم بگوییم روز پایان فتنه ۹۶ است.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که آنچه که در ایران می‏‎گذرد، قابل مقایسه با سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱
تحلیلگر روزنامه واشنگتن‌پست در مطلبی روز چهارشنبه با اذعان به بی‌فایده بودن حمایت‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از عوامل آشوب‌های اخیر در ایران، از کنگره آمریکا خواسته این وظیفه را به عهده بگیرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا نکند مجلس با افزایش قیت حامل‌های انرژی مخالفت خواهد کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹
رئیس پیشین موساد به سران رژیم صهيونيستی توصیه کرد دست از مداخله در اتفاقات کنونی ایران بردارند و به مشکلات خود رسیدگی کنند.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: آتش زدن پرچم کشور کار دشمن است و می‌توان در آرامش، اعتراض و انتقادات را بیان کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۷
رئیس‌جمهور آمریکا در بیانیه‌ای شدیداللحن به استراتژیست سابق کاخ سفید که چندی پیش اخراج شده بود، حمله کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۶
پیشکسوت فوتبال گفت: همه بر رفع مشکلات مالی تاکید دارند و من فکر می‌کنم در فضای آرام قطعا مطالبات را بهتر و راحت‌تر می‌توان پیگیری کرد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
روزنامه آمریکایی در سرمقاله‌ خود با انتقاد از برخی مواضع ترامپ در قبال رویدادهای کنونی ایران، نسبت به برهم زدن برجام هشدار داد.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳
در پی فروکش‌کردن آشوب‌ها در کشور با حضور میلیونی مردم در راهپیمایی‌های خودجوش و ناکامی دشمنان از تشدید آشوب‌ها، رئیس‌جمهور آمریکا صبح امروز را با این توئیت خطاب به آشوبگران در ایران آغاز کرد: «آمریکا به وقتش از شما حمایت خواهد کرد.»
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
دبیر شورای نگهبان، اغتشاشات چند روز گذشته در کشور را حاصل طراحی بیگانگان و همراهی عوامل داخلی دانست.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۸
رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخیر تاکید کردند: آنچه که مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵
سخنگوی دولت با بیان اینکه قانون مرز اعتراض و اغتشاش را مشخص کرده است، گفت: از منظر دولت بر اساس حقوق شهروندی، اعتراض حق شناخته شده شهروندان است و آنها می‌توانند با توجه به این حقی که دارند پیام و صدای خود را به مسئولان در چارچوب ضوابط قانونی برسانند و اعتراض خود را داشته باشند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱
سخنگوی دولت اقلیم کردستان امروز (سه‌شنبه) تاکید کرد، صحبت‌ها درباره اداره مشترک گذرگاه‌های مرزی زمینی میان اقلیم و دولت مرکزی عراق همچنان ادامه دارد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: مردم از نظام راضی هستند، زیرا نظام اسلامی و ولایی است و ما را از استکبار نجات داد، بنابراین 9 دی دیگری خلق می‌کنند.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
فرماندار همدان از دستگیری بیش از 150 نفر آشوبگر طی چند روز اخیر خبر داد و گفت: در بین دستگیرشدگان، افراد غیربومی هم به چشم می‌خورد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۴
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات بابیان اینکه مردم ازلحاظ معیشت گرفتارند و فضای اقتصادی و معیشتی جامعه بسیار سخت است، گفت: عده‌ای از فرصت سوءاستفاده کرده و کاری کردند که اعتراضات به‌حق مردم به سمت خشونت برود.
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳
دادستان کل کشور گفت: مردم باید بدانند که رها بودن فضای مجازی به ضرر کشور و خانواده‌ها است و باید ساماندهی شود.