شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ تهران ۰۶:۳۸ - ۲۴ مارس ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۱
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز ضمن غرس ۲ اصله نهال میوه، با اشاره به اهمیت و برکات گیاهان، جنگل‌ها و مراتع در حفظ هوا و آب، زیبا و تماشایی‌ کردن فضای زندگی و تولید محصولات مفید برای بشر، تأکید کردند: مسؤولان باید مانع از بین‌ رفتن درختان موجود در شهرها شوند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸
وزارت دفاع روسیه در خبری فوری از سقوط یک هواپیمای روس در «الحمیمیم» سوریه خبر داد؛ هواپیمایی که 26 مسافر و 6 خدمه داشت.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷
یک نماینده جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا در همایش سالانه لابی آیپک گفت که ایران می‌خواهد آمریکا را از منطقه بیرون بیندازد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹
در ادامه ادعاهای غرب درباره «حملات شیمیایی سوریه علیه مخالفان»، روزنامه آمریکایی از برگزار شدن جلسه‌ای در کاخ سفید به ریاست دونالد ترامپ درباره احتمال «اقدام نظامی تازه» واشنگتن علیه سوریه خبر داد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در کنفرانس خبری پس از نشست این نهاد اذعان کرد: ایران به برجام پایبند بوده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱
رئیس جمهور روسیه با ستایش از عملکرد دستگاه اطلاعاتی این کشور، خواهان تقویت بیشتر نهادهای تجسسی و دفاع سایبری روسیه شد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پتانسیل دو کشور ایران و ترکیه در حدی قرار است که اگر با هم همکاری نزدیکی داشته باشند بر چالش‌ها فائق آمده و به نتایج خوبی دست پیدا می‌کنند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶
فرشاد اسماعیلی معتقد است: امروز به تجربه فهمیده‌ایم که تکان‌های کوچک دستمز سالیانه تکان اساسی در وضعیت معیشت مردم ایجاد نکرده چراکه شرایط گفتگوی اجتماعی در این ساختارها و سازوکارها فراهم نیست.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در واکنش به انتشار اخباری درباره درگذشت یکی از دراویش گنابادی، از تشکیل کمیته‌ای ۳ نفره در این کمیسیون به‌منظور بررسی ابعاد مختلف حوادث گلستان هفتم خبر داد و گفت که قرار است گزارش نهایی به کمیسیون شوراها ارائه شود.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵
سخنگوی قوه قضاییه گفت:معتقد هستم اگر با فساد برخورد نشود، باعث سقوط نظام می‌شود.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
به زودی وضعیت عراق و سوریه در دیوان کیفری بین‌المللی طرح و پیگیری خواهد شد اما برخی موانع سیاسی در این بین موجب به تاخیر افتادن این موضوع شده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴
کاخ سفید، در بیانیه‌ای شدیداللحن، روسیه را به دست داشتن در کشتار غیرنظامیان در غوطه شرقی در حومه دمشق متهم کرده است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۸
رئیس جمهور در گفت‌وگوی تلفنی رئیس‌جمهور فرانسه، موضوع گفت‌وگو و همکاری ایران و اروپا راجع به مسایل منطقه‌ای را بسیار خوب خواند، اما تأکید کرد که این همکاری هیچ ارتباطی به برجام ندارد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: با توجه به اینکه کلیات افزایش تعداد نمایندگان مجلس در کمیسیون به تصویب رسیده فلذا می‌توان 40 نماینده را می‌توان به تعداد نمایندگان مجلس افزود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: برخی نمایندگان سؤال‌کننده از وزیر امور خارجه، از اظهارات ظریف قانع نشدند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰
سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن در نشست سالانه «ایپک» ایران را به تلاش برای استقرار نظامی در سوریه و ایجاد جبهه‌ای جدید علیه اسرائیل، متهم کرد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درباره غوطه شرقی شهر دمشق تشکیل جلسه داد و خواستار ارجاع پرونده سوریه به دیوان بین‌المللی کیفری شد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹
شیخ الازهر از مسئله فلسطین به عنوان «أم المسائل» خاورمیانه یاد و تأکید کرد که بدون حل عادلانه این قضیه جهان روی آرامش به خود نخواهد دید.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۸
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: یکی از مسئولان گفته ما در عرصه دفاعی از هیچ کسی اجازه نمی گیریم، این موضع ستودنی است و ما همین را دوست داریم. بانک مرکزی گفته است ثبت سفارش با دلار آمریکا ممنوع است باریکلا به این بخش نامه. ما ارزش ها را دوست داریم و هرکسی که در این راستا حرکت کند را هم دوست داریم.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به گزارش اخیر دبیرکل سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران که به منظور ارائه به نشست جاری شورای حقوق بشر سازمان ملل تهیه و منتشر شده است اظهار داشت: همان گونه که از گذشته ها نیز شاهد بوده ایم این نوع گزارشات اساسا هم به لحاظ ماهیتی و هم از نظر رویه ای ...