جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۱۷ - ۲۶ مه ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۰
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه کسی که نمی‌تواند از سرمایه این کشور استفاده کند «بی‌عرضه» است، گفت: برخی مسئولان نعل وارونه می‌زنند و طوری صحبت می‌کنند که عملکردشان ضد بیان‌شان است.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی گفت: دولتی که در هتل درویشی جلسه بگذارد می‌تواند درد کسی را که برای ۵ میلیون تومان وام لنگ است، بفهمد؟ چرا کارگزاران دولت فعلی به عنوان وزیر، ثروتشان را به دستگاه قضایی اعلام نمی‌کنند؟
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
رئیس ستاد انتخاباتی لیست خدمت گفت که اسامی نامزدهای مورد نظر در انتخابات شورای شهر در حال نهایی شدن است و طی یکی دو روز آینده اعلام خواهد شد.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه این روزها ما واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشورمان زیاد می‌بینیم، گفت: مردم در 29اردیبهشت تصمیم خواهند گرفت و سکان دار اجزایی مدیریت کشور را مشخص خواهند کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
در حالی روحانی در مناظره بار دیگر وعده تکمیل مسکن مهر را تا پایان دولت فعلی داد که هنوز ۲۷۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل نشده است و همچنین امکان اسکان در ۴۰۰ هزار واحد تکمیل شده این طرح به دلیل نبود امکانات زیربنایی وجود ندارد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ما در کشور مشکل قانون نداریم، مشکل اقدام و عمل داریم.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که آنچه سایه جنگ را از سر کشور برمی‌دارد اقتدار جمهوری اسلامی با حضور ملت در صحنه و مجاهدت نیروهای مسلح نظیر سپاه و بسیج است.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
وبگاه تحلیلی آمریکایی نوشت: شکست حسن روحانی در انتخابات میزان نارضایتی ایرانیان به «برجام» را نشان می‌دهد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه حمله به سفارت عربستان را نباید به کاندیداها ربط داد، گفت: اگر دولت و وزارت امور خارجه در مقابل جنایات سعودی‌ها عزتمندانه واکنش نشان می‌دادند کسی به سفارت عربستان حمله نمی‌کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۷
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود، گفت: باید طوری تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۶
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما گفت: انتخابات با حضور رئیس جمهور مستقر تا به حال به دور دوم نرفته است ولی ظاهرا این بار متفاوت است!
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
یک روزنامه آمریکایی گزارش کرد که رئیس‌جمهور آمریکا در یکصد روزگی از دوره ریاست‌جمهوری خود حدود 488 ادعای دروغ یا اظهارات گمراه کننده مطرح کرده است.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
ژان مسیحا، یکی از مشاوران ارشد مارین لوپن، کاندیدای راست افراطی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه به مسلمانان در این کشور اطمینان داد که مشکل لوپن نه با دین اسلام که با تروریسم است. وی با تاکید بر اینکه حزبش وارث قانونی دوگلیسم است اطمینان داد که لوپن در این رقابت پیروز خواهد شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: هر کس مسئول اجرایی کشور شود و همه کسانی که در دولت آینده مسئولیت بخشهای اقتصادی را بر عهده می گیرند، باید از همان روز اول، همت و تلاش خود را به حل مشکل اشتغال معطوف کنند، چرا که در این موضوع مهم، حتی یک روز تأخیر جایز نیست.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۶
کره شمالی در بیانیه‌ای هشدار آمیز اسرائیل را تهدید کرد. این تهدید بعد از اظهارات آویگدور لیبرمن منتشر شده است که انتقاد تندی از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی کرده بود.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸
سخنرانی سید ابراهیم رییسی در جمع مردم قزوین آغاز شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: چنانچه که امروز قول می دهیم درآمدها را افزایش دهیم به این دلیل است که سطح رفاه و آسایش را برای مردم اقصی نقاط کشور فراهم کنیم.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: چنانچه که امروز قول می دهیم درآمدها را افزایش دهیم به این دلیل است که سطح رفاه و آسایش را برای مردم اقصی نقاط کشور فراهم کنیم.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵
حسن روحانی با انتقاد از برخی دلواپسی‌های اخیر در مورد افتتاح پروژه‌های تکمیل شده در دولت یازدهم توسط رییس جمهور، اعلام کرد:برای افتتاح طرح‌های تکمیل شده به خاطر دلواپس‌ها یک روز هم صبر نمی‌کنیم .
۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
یک نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در دولتم از انتقادات منصفانه و سازنده اقلیت استقبال می‌کنم.