پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۰ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹
طبق گزارش برخی رسانه‌ها به نقل از منابع دیپلماتیک، روسیه خواستار برگزاری نشست روز جمعه شورای امنیت سازمان ملل درباره ایران، پشت درهای بسته شد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: دستور مسدود‌سازی تمام کانال‌های تلگرامی که در چند روز اخیر دعوت به خشونت، ترور و اغتشاش می‌کردند از مدت‌ها قبل توسط مراجع قضایی صادر و به وزیر وقت ارتباطات ابلاغ شده‌ بود، ولی متاسفانه اقدام موثری انجام نشد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
محمدجواد ظریف در واکنش به حمایت داعش از آشوب‌های ایران تصریح کرد: «عربستان و داعش به عنوان همبسترهای ابدی با پیروی از ترامپ، خشونت، مرگ و تخریب در ایران را تأیید می‌کنند».
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه‌ای گفت که حمایت‌های دولت آمریکا از «معترضان» در ایران تا کنون از حمایت‌های لفظی صرف فراتر رفته است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
دیپلماتهای غربی با افشای اختلاف نظر بین واشنگتن و اتحادیه اروپا درباره چگونگی واکنش نشان دادن به آشوب‌های ایران، گفتند مواضع آمریکایی‌ها درباره تحولات اخیر ایران پایه ای در واقعیت ندارد.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید تصمیم ماه اکتبر رئیس‌جمهور آمریکا برای عدم تأیید پایبندی ایران به برجام به معنی آن نیست که او در آینده به این توافق پایبند نخواهد ماند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵
معاون وزیر خارجه روسیه در مخالفت با برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل درباره آشوب‌های اخیر ایران گفت که این نشست حمله مستقیم به حق حاکمیت این کشور است.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
امام جمعه موقت تهران گفت: خون‌ شهدا در ایران اسلامی امنیت ایجاد کرده است و باید قدر امنیت امروز کشور را بدانیم.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳
نیروهای الحشد الشعبی امنیت مسیر بازگشت 5 هزار خانواده آواره به منازل خود در غرب استان الانبار را تأمین کردند.
۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰
معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: اعضای تیم تروریستی منهدم شده در بروجرد با گروهک تروریستی منافقین در ارتباط بودند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵
ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی امروز 14 دی‌ماه را آفریدند، روزی که مهر «باطل شد» بر فتنه‌گران و آشوب‌گران زد و نقشه‌های شوم دشمن یک بار دیگر نقش بر آب شد تا دشمن بداند ملت ایران بر سر ارزش‌های اسلامی و انقلاب معامله نمی‌کنند و خواب دشمنان برای آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی هرگز تعبیر نخواهد شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۴
یک روزنامه آمریکایی نوشت با توجه به پیشینه و تاریخ طولانی مداخله آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای دیگر در امور داخلی ایران، بسیاری از مردم ایران معتقدند که دستان بیگانه در پشت اعتراضات کشورشان بوده است.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
تولیت آستان قدس رضوی گفت: نه رأی و نه نان و معیشت مردم دغدغه دشمن نیست، بلکه دغدغه او تسلط بر مردم ایران است که آن را به گور خواهد برد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تقدیر از مردم، نیروی انتظامی و بسیج در خاموش کردن فتنه اخیر پیامی صادر کرد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
باگذشت یک هفته از ناآرامی‌ شهرهای مختلف ایران که با هدایت برخی سرویس‌های اطلاعاتی و ایفای نقش اپوزیسیون خارج‌نشین از اعتراض مردم به گرانی و اقتصاد به یک پروژه براندازی و اغتشاشات مبدل گشت، ابعاد جدیدی از فعالیت شبکه تلگرامی آمدنیوز و تشکل‌های همراه و همکار افشا شد.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶
چرا کسانی که از سوختن پرچم صهیونیست ها ناراحت می شوند از آتش زدن پرچم کشورمان ناراحت نشدند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵
وزارت خارجه روسیه از واشنگتن خواسته تا از مداخله در امور داخلی ایران خودداری کند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
سخنگوی رئیس‌جمهور ترکیه با مهم خواندن ثبات در ایران برای آنکارا، تاکید کرد مداخله در امور داخلی ایران، ناکام خواهد ماند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
مسئولان و نهادهای حقوق بشری سازمان ملل در بیانیه‎ای مشترک خواستار آزادی ده‎ها نفر از شهروندان بازداشت شده عربستان بویژه پس از ولی‌عهدی محمد بن سلمان شدند.
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
وزیر دفاع انگلیس، در سفری اعلام نشده، امروز وارد بغداد شد.