دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۴۳ - ۲۲ مه ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تصمیمی برای کناره‌گیری از رقابت‌ ریاست‌جمهوری ندارم.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۳
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ دولت یازدهم با سیاست مهار تورم صنایع و تولید را راکد و جوانان ما را بیکار کرد. هنر این بود که جوانان در کار بمانند و تولید پر رونق باشد و توام با آن تورم مهار شود.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف خواستار برگزاری 2 مناظره‌ای بین محمدباقر قالیباف و حسن روحانی و همچنین نمایندگان کاندیداها به صورت جداگانه شد.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۱
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: معتقدم که تیم‌های ملی ما باید به مرحله بعدی صعود کنند و فقط قائل به صعود به جام جهانی نباشیم.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
علی‌رغم انکار وعده ایجاد ۵ میلیون شغل یکی از کاندیداها توسط مسئولان، روز گذشته دولت یازدهم همین میزان شغل را با راه‌اندازی طرح کارورزی کپی شده از دولت قبل در دستور کار قرار داده است.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
محمدباقر قالیباف تصریح کرد من نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشدم که کناره‌گیری کنم و با قدرت آمده‌ام که بر دولت 4 درصدی مهر پایان بزنم.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
برنامه هفته هشتم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به رحمانی فضلی بیان داشت: اخبار موثق از فشار برخی مدیران دولتی بر بخشی از کارکنان دولت برای حضور در میتینگ های انتخاباتی حسن روحانی حکایت دارد.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
نماینده تهران در مجلس گفت: مردم باید کار کنند و مالیات بپردازند نه اینکه آخر هر ماه دست‌شان به سمت دولت دراز باشد که یارانه نقدی بگیرند. یک کاندیدای مصلح و خیرخواه مردم و حکومت از نظر من باید بگوید من یارانه نقدی را قطع می‌‌کنم.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون اصل 90 مجلس با دعوت وزیر آموزش و پرورش و مسئولان قضایی موضوع عضویت این وزیر در هیأت مدیره یک شرکت خصوصی را مورد بررسی قرار دهد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات خطرات پیرامون کشور را دفع می‌کند.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امدادرسانی به حادثه‌دیدگان معدن یورت در سومین روز و توزیع نزدیک به دو تن اقلام و مواد غذایی در محل حادثه خبر داد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «روحانی کاندیدای اصلی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش‌ روست» پیش بینی کرد که وی با بیش از ۶۰ درصد آرا پیروز مرحله اول انتخابات باشد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
سیدمصطفی هاشمی‌طبا کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: روند حمایت دولت از بیمه‌های درمانی خوب است اما باید بدانیم که دولت به تنهایی نمی‌تواند رفاه عمومی را در همه زمینه‌ها افزایش دهد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
ابراهیم رئیسی با بیان اینکه دولت باید در زمینه دفاع از حقوق شهروندان خارج از کشور برنامه داشته باشد، گفت: ما معتقدیم که دولت باید مشکلات ایرانیان خارج از کشور را بشناسد، در زمینه دفاع از حقوق آنان برنامه‌ریزی کند و اجازه ندهد برای آنان مشکلی پیش آید.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای جان باختن شماری از کارگران در حادثه انفجار معدن زغال سنگ استان گلستان ایران واقع در شمال شرق این کشور را به مردم، دولت و بازماندگان تسلیت گفت.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
دیوان محاسبات در پاسخ به گزارش مندرج در روزنامه همشهری درباره حقوق‌های غیرمتعارف گفت: کلیه دریافتی‌های نامتعارف مدیران دستگاه‌های اجرایی بوسیله دیوان محاسبات کشور به بیت‌المال برگشته است.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه سند ایجاد مناطق توقف درگیری‌ها در سوریه را گامی مهم و فرصتی بزرگ در مسیر تحقق آتش بس در سوریه خواند. وزارت خارجه قزاقستان نیز بر لزوم تلاش همه طرف‌ها برای اجرای این توافقنامه تاکید کرد.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
وزیر دادگستری به ارائه توضیحاتی درباره ادعای مطرح شده درباره محموله قاچاق مربوط به فرزند یکی از وزرا پرداخت.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
معاون اول رییس جمهور گفت: هزینه ستاد نمی‌کنم، بر روی کمک‌های کسانی که به من لطف داشته‌اند حساب کرده‌ام. اگر لازم باشد باز در مورد جریان اصلاح‌طلب با رهبری حرف می‌زنم. جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا باید با یکدیگر در امور کشور مشارکت داشته باشند.