سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۰۵:۴۸ - ۱۹ فوریه ۲۰۱۹
 
شنیده ها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
دنیس حسن زاده آژیری
۲۰ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۶
به گزارش رادیودیروز، خبرهای رسیده حاکی از این است که دنیس آژیری پس از اقامت یک ماهه در آمریکا مجداً به پراگ برگشت. وی که برای تمدید گرین کارت و اقامتش در آمریکا به این سفر رفته بود ، از فرصت استفاده کرد تا کمی از غصه های روزهای تنهایی در شهر یخ زده پراگ را را با دیدن پدر و مادرش کمتر کند.گفتنی است ...
نیوشا بقراطی
۱۹ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۴۱
به گزارش رادیودیروز، خبرهای رسیده حاکی از این است نیوشا بقراطی و همسرش بیتا ملکوتی به تازگی به منزل جدید خود رفته اند. بیتا و نیوشا که چند روزی درگیر اثاث کشی منزل و انتقال آن به منزل جدید بوده اند بالاخره در منزل جدید سکونت پیدا کردند. منزل جدید آنها که نزدیک ساختمان رادیو فرداست کمی بزرگتر از منزل ...
پیام رضی
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۴۷
به گزارش رادیو دیروز ، شنیده ها حاکی از آن است که پیام رضی جهت تمدید گرین کارت خود روانه واشنگتن خواهد شد.وی که ابتدا به پاریس سفر می کند، اواسط ماه جاری میلادی(آگوست) پاریس را به مقصد واشنگتن ترک خواهد کرد.
علیرضا طاهری
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۲۷
خبرهای رسیده حاکی از این است که علیرضا طاهری یکی از کارمندان سابقه دار رادیو فردا به علت اختلاف با مدیران رادیو از کار برکنار شده است.
نیوشا بقراطی به همراه همسرش بیتا ملکوتی
۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۳
به گزارش رادیو دیروز نیوشا بقراطی که اخیراً به دنبال خرید خانه ای در پراگ بود ، هنوز موفق به انتخاب منزلی برای سکونت نشده است.از طرفی مدت اجاره منزل اش به پایان رسیده است و باید تا آخر ماه آگوست منزل را تخلیه کند. گفتنی است نیوشا بقراطی به همراه همسرش بیتا ملکوتی در رادیو فردا مشغول به کار است.
مهدی طاهباز در کنار همسرش فهمیه خضر حیدری
۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۸
فهیمه خضر حیدری اندکی بعد از اخذ گواهینامه رانندگی، تصادف سنگینی کرده است و خبرهای رسیده حاکی از این است که خسارت زیادی به ماشین وارد آمده است.
کامبیز توانا
۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۶
به گزارش رادیو دیروز ، کامبیز توانا که سال گذشته از طرف رادیو فردا مامور شد تا برای ادامه فعالیتش به واشنگتن برود از سختی زندگی در واشنگتن به شدت ابراز ناراحتی می کند. وی زندگی در آمریکا را بسیار سخت تر و پر مشقت می داند .توانا که دو فرزند معلول هم دارد ، سختی زندگی در غربت را بیشتر احساس کرده و به ...
بیتا ملکوتی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۴
به گزارش رادیو دیروز، بیتا ملکوتی روز سوم آگوست را به بهانه درد پا و بیماری، از رفتن به رادیو امتناع کرده است. وی که دلیل عدم حضورش را درد کمر و پا معرفی می کند تا کنون چند مورد به این واسطه از رفتن به سرکارش خودداری کرده است.قابل ذکر است اخیراً امتناع کارکنان رادیو فردا از رفتن به محل کار به دلیل بیماری ...
محمدضرغامی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۰
به گزارش رادیو دیروز محمد ضرغامی که برای تمدید گرین کارت خود باید به واشنگتن سفر می کرد در در واپسین لحظات اتمام مهلت قانونی و با سختی و مشقت زیاد خود را به واشنگتن رساند. ضرغامی ۱۷ می(۲۸ اردیبهشت) و مصادف با اتمام مهلت دوری از آمریکا توانست خود را به واشنگتن برساند.گفتنی است وی پس از دو هفته اقامت ...
نادرصدیقی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۱
به دنبال کاهش بودجه رادیو فردا و تعطیلی دفتر واشنگتن، نادر صدیقی برای ادامه خوش خدمتی هایش به سرویس جاسوسی آمریکا به جمهوری چک آمد.
روزبه بوالهری
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۷
به گزارش رادیو دیروز، روزبه بوالهری به همراه همسرش مینا محرر جهت انجام امور اقامتی و تمدید گرین کارت خود طی چند روز آینده عازم واشنگتن خواهند شد.خبرها حاکی از این است که علیرغم اکراه روزبه نسبت تاریخ اعزامش به آمریکا، وی مجبور است با توجه به وضعیت جسمانی همسرش و اتمام مهلت گرین کارت تن به این سفر بدهد....
پیام رضی
۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۹
خبرهای رسیده حاکی از این است که پیام رضی به تازگی به منزل جدیدش منتقل شده است.
حسن جعفری عازم واشنگتن شد.
۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۶
شنیده ها حاکی از آن است که حسن جعفری به همراه دخترش نیوشا برای انجام امور اقامتی خود در تاریخ 20 ژوئن (31 خرداد) عازم واشنگتن شد.
شب کاری و روز خوابی! به یکی از معضلات رادیو فردایی ها تبدیل شده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۱
شبکاری در رادیو فردا به یکی از معضلات کارمندان تبدیل شده است.به گزارش رادیو دیروز با توجه به اعمال محدودیت های جدید در شیفت شب رادیو از جمله کاهش تعطیلات، کاهش مرخصی های شیفت شب و... ، یکی از دغدغه های مهم کارکنان رادیو، فعالیت در این شیفت است.
محمد ضرغامی همچنان می نالد!
۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۸
به گزارش رادیو دیروز، ضرغامی که پس از رفتن دوست صمیمی اش «محمد رضا کاظمی» از رادیو به کلی احساس تنهایی می کند ، همچنان مسئولین رادیو را به عنوان دشمن درجه یک خود می داند و خارج شدن از رادیو فردا را یکی از آرزوهای خود عنوان می کند.
سيا رايزني مي‌كند، ربع پهلوي كاسبي!
۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۴
برخي اعضاي اپوزيسيون طرح شوراي ملي ايرانيان را «شوراي ملي كاسبي» ناميده اند
روزبه بوالهری پدر می شود؟!
۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۱۲
  به گزارش رادیو دیروز، خبرهای رسیده حاکی از این است ، روزبه بوالهری که پس از یک ازدواج ناموفق و تولد فرزندی به نام سوگند، با مینا محرر ازدواج کرده است و هم اکنون و پس از چند سال تلاش، در آستانه به دنیا آمدن فرزند هستند!!
مهتاب وحیدی راد  از ایتالیا بازگشت.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۶:۴۵
  مهتاب وحیدی راد که در یک سفر 5 روزه پراگ را به مقصد ایتالیا ترک کرده بود دوشنبه 18 اردیبهشت به پراگ بازگشت.
فهیمه خضر حیدری ، آرتا و چنگیز خان!
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۶:۴۳
اندر حکایات زن ذلیلی مهدی طاهباز
بابک غفوری آذر به منزل جدید رفت!
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۰۶:۴۱
فصل نقل و انتقالات در رادیو فردا شروع شد