يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ تهران ۰۵:۰۷ - ۱۸ مارس ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
کره‌شمالی در مورد راستی‌آزمایی و و پایبندی به تعهدات ایالات متحده تردید دارد اما بدون تردید چین به عنوان بازیگر اصلی این پرونده به دنبال حل و فصل این بحران به نفع خود خواهد بود.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۶
وزارت دفاع روسیه و ارتش سوریه در حال مذاکره با گروه‌های مسلح در غوطه شرقی هستند تا بتوانند غیرنظامیان را از این منطقه خارج کنند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۲
رئیس مجلس گفت: عفاف موضوعی است که جامعه را از دریدگی و گسستگی نجات می‌دهد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در لندن از سوی عناصر فرقه شیرازی تهدید به قتل شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷
وزیر اقتصاد با بیان اینکه واگذاری‌ دارایی مازاد و غیرمرتبط بانک‌های دولتی تاکنون به ۱۰ هزار میلیارد تومان رسیده عنوان کرد: با واگذاری یکی از مزایده‌های خصوصی‌سازی در چند روز آینده، نقطه عطف واگذاری‌ها آغاز خواهد شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
در دیدار رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ با ظریف بر لزوم آتش‌بس فوری در یمن و ارسال کمک‌های دارویی و غذایی به مردم این کشور تاکید و درباره اوضاع انسانی در سوریه بحث و تبادل نظر شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳
سفیر انگلیس در تهران ضمن ابراز تاثر برای حادثه پیش آمده در سفارت انگلیس در لندن گفت امنیت دیپلمات‌ها اهمیت زیادی برای انگلیس دارد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
شایعات روزهای اخیر در مورد عدم شرکت سران قوا در جلسه مجمع، به دلیل اعتراض به حضور آقای احمدی‌نژاد با هیچ معیاری قابل پذیرش نیست. شایسته است که آقایان با حضور خود در جلسه بعدی و یا تکذیب این شایعات، حرمت حکم و توقع رهبری معظم از آنان را نگه دارند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۹
سخنگوی کمیته فرهنگی مجلس گفت: رئیس سازمان حج عنوان کرد که در توافق برای حج امسال با طرف سعودی، موضوع پرداخت غرامت به خانواده‌های قربانیان حادثه منا قید شده است که البته طرف سعودی آن را نپذیرفته، اما در مورد قربانیان حادثه مسجدالحرام قبول کرده تا غرامت قربانیان را بپردازد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۸
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با درخواست کناره‌گیری آیت‌الله جنتی از امامت جمعه تهران موافقت کردند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
پادشاه بحرین ضمن ابراز تأسف از اینکه قطر سال‌های طولانی است ساز ناکوک می‌زند، تأکید کرد که با این حال اخراج قطر از شورای همکاری خلیج (فارس) مطرح نیست.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به الزام ایرلاین‌ها به انتصاب نماینده تام الاختیار در ایام نوروز بابت پاسخگویی به مسافران و جایگزینی پروازهای لغو شده، گفت:‌در نوروز پروازی که ابطال شود پذیرفته نیست و شرکت‌ها باید پرواز جایگزین داشته باشند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
معاون اول رییس‌جمهور پس از بازدید از طرح توسعه حرم مطهر علوی گفت: هزینه‌های اجرایی طرح بسیار کمتر از هزینه طرح‌های مشابه بوده و مهمتر از همه این‌که همکاری بسیار صمیمانه ای میان نیروهای اجرایی که عمدتا از ایران هستند با مسئولین حرم وجود دارد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: احمدی‌نژاد شخصیت متزلزل، کذاب و غیرثابت خود را نشان داد؛ چراکه اگر سر سوزنی دین داشت و به قانون معتقد بود، از انتخاباتی که اعتقادی به آزاد بودن آن ندارد، کنار می‌رفت.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
یک عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان در واکنش به برداشتن حجاب‌ برخی زنان در کشور گفت:زن فاسدی ترویج بی‌حجابی می‌کند که این زن از آمریکا برای نشر بی‌حجابی پول گرفته است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: حضور زنان نسبت به مردان در نهادهای قدرت متناسب با شأن و شایستگی زنان اندیشمند، متعهد ، کاردان و سازگار با آرمان های والای انقلاب نیست.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
صلیب سرخ امروز (جمعه) از ورود یک کاروان امدادی شامل ۱۳ کامیون به منطقه غوطه شرقی دمشق خبر داد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
رئیس جمهوری آمریکا گفته است که آماده دیدار با رهبر کره شمالی است که اگر این اتفاق بیفتد نقطه عطفی در روند تنش‌زای اتمی با پیونگ یانگ محسوب می‌شود.
۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
آژانس همکاری امنیتی و دفاعی پنتاگون اعلام کرد که وزارت خارجه این کشور با قرارداد فروش اسلحه به ارزش ۴۶۷ میلیون دلار به دو کشور قطر و امارات موافقت کرد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵
سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: ایران هیچگونه سلاحی در یمن ندارد.