جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۴۲ - ۲۶ مه ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم تصریح کردند: در بحث‌های انتخاباتی گاهی یک حرف‌هایی زده شد که شایسته‌ی ملت ایران نبود، لکن حضور ملت ایران همه‌ی این مسائل را حل خواهد کرد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه کلیدها نتوانسته قفل بیکاری و مشکلات را بگشاید گفت: این میزان فقر و طلاق و اعتیاد و رکود تولید زیبنده جامعه نیست.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰
سخنگوی ستاد رئیسی گفت: محدوده برگزاری مراسم امروز در میدان شهدای مشهد آماده سازی و محصور شده و مطابق قانون برگزاری مراسم در فضای محصور قانونی و مجاز است.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه‌ای که برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد و در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می‌گیرد، تماشاگران پرسپولیس را از حضور در بازی با لخویا محروم کرد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
سخنگوی شورای نگهبان از اصحاب رسانه خواست گزارش‌های تخلفاتی را که به صحت آنها اطمینان دارند به شورای نگهبان ارسال کنند تا برای قوه قضاییه هم ارسال شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۶
مسئول ستادهای استانی رئیسی با بیان اینکه ما مانع اجرای کنسرت «اشرف‌زاده» در مشهد نشده‌ایم گفت:‌ حاضریم با هزینه خودمان برای او بلیط مشهد بگیریم.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
وزارت نفت در آستانه انتخابات ضمن اعلام وعده جذب ۲۵۰۰ نیروی جدید و تغییر وضعیت نیروهای قرارداد مستقیم به حالت رسمی، افزایش حقوق و افزایش شایستگی و همچنین پرداخت پاداش ۶ ماه دوم سال ۹۵ کارکنان خود را اعمال کرد.
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رأی دومی ها برای رأی اولی ها تعریف کنند سال 92 چه حماسه ای آفریدند. رأی اولی ها باید صف اول صندوق روز جمعه باشند.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
معاون رسانه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: تصمیم گیری درباره تعطیلی مدارسی که حوزه رای گیری هستند در روز شنبه 30 اردیبهشت به مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها واگذار شده است.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
اسحاق جهانگیری با انتشار توئیتی نسبت به اظهار نظر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری درباره آزادی واکنش نشاد داد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶
ستاد حجت‌الاسلام رئیسی درنامه‌ای به شورای نگهبان به اقدام دولت در آستانه انتخابات اعتراض و اعلام کرد: در روزهای اخیر از سازمان هدفمندی یارانه‌ها برای ۴ میلیون نفر از افراد با درآمد بالا که یارانه‌شان قطع شده بود، پیامک‌هایی با مضمون واریز دوباره یارانه آنها در 26 اردیبهشت ارسال شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵
«محمد دهقان» با حکم نیکزاد به عنوان ریاست ستاد کشوری کرامت و کارآمدی حامی سید ابراهیم رئیسی منصوب شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴
مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص مذاکراتش با باشگاه تراکتورسازی واکنش نشان داد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیت خود نوشت حمایت آقای قالیباف از آقای رئیسی علامت پایان تفرقه در جبهه انقلاب اسلامی است.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: دولت ما به جای دولت تدبیر دولت تکذیب شده است! همه دولت را برای یک نامزد بسیج کرده‌اند و هر آنچه مطرح می‌شود را تکذیب می‌‌کنند.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱
محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه ای اعلام کرد نیروهای انقلاب علیه ناکارآمدی دولت فعلی ائتلاف خواهند کرد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶
هیأت وزیران با ابراز تأسف از کشته و زخمی شدن تعدادی از هموطنان در حادثه زلزله استان خراسان شمالی، استاندار و کلیه دستگاه ‌های اجرایی را موظف کرد تا نسبت به رسیدگی فوری به روستاها و مناطق آسیب دیده در این استان اقدام نمایند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم اصلاح سیاست خارجی کشور گفت که علی رغم تمامی انتقادات موجود از سوی متخصصان و دلسوزان به برجام آن را سند و تعهد ملی می دانیم.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۰
معاون حقوقی رئیس‌جمهور با انتقاد از رویه صدا و سیما در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری گفت: صدا و سیما به رقیب روحانی تبدیل شده است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
اسحاق جهانگیری تصریح کرد که ما به هیچ وجه نمی توانیم به مرزهای خودمان با عنوان تهدید نگاه کنیم.