پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ تهران ۰۹:۲۲ - ۲۷ جولای ۲۰۱۷
 
صفحات ویژه
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
کامبیز توانا
۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۶
به گزارش رادیو دیروز ، کامبیز توانا که سال گذشته از طرف رادیو فردا مامور شد تا برای ادامه فعالیتش به واشنگتن برود از سختی زندگی در واشنگتن به شدت ابراز ناراحتی می کند. وی زندگی در آمریکا را بسیار سخت تر و پر مشقت می داند .توانا که دو فرزند معلول هم دارد ، سختی زندگی در غربت را بیشتر احساس کرده و به ...
بیتا ملکوتی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۴
به گزارش رادیو دیروز، بیتا ملکوتی روز سوم آگوست را به بهانه درد پا و بیماری، از رفتن به رادیو امتناع کرده است. وی که دلیل عدم حضورش را درد کمر و پا معرفی می کند تا کنون چند مورد به این واسطه از رفتن به سرکارش خودداری کرده است.قابل ذکر است اخیراً امتناع کارکنان رادیو فردا از رفتن به محل کار به دلیل بیماری ...
محمدضرغامی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۰
به گزارش رادیو دیروز محمد ضرغامی که برای تمدید گرین کارت خود باید به واشنگتن سفر می کرد در در واپسین لحظات اتمام مهلت قانونی و با سختی و مشقت زیاد خود را به واشنگتن رساند. ضرغامی ۱۷ می(۲۸ اردیبهشت) و مصادف با اتمام مهلت دوری از آمریکا توانست خود را به واشنگتن برساند.گفتنی است وی پس از دو هفته اقامت ...
نادرصدیقی
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۱
به دنبال کاهش بودجه رادیو فردا و تعطیلی دفتر واشنگتن، نادر صدیقی برای ادامه خوش خدمتی هایش به سرویس جاسوسی آمریکا به جمهوری چک آمد.
روزبه بوالهری
۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۳۷
به گزارش رادیو دیروز، روزبه بوالهری به همراه همسرش مینا محرر جهت انجام امور اقامتی و تمدید گرین کارت خود طی چند روز آینده عازم واشنگتن خواهند شد.خبرها حاکی از این است که علیرغم اکراه روزبه نسبت تاریخ اعزامش به آمریکا، وی مجبور است با توجه به وضعیت جسمانی همسرش و اتمام مهلت گرین کارت تن به این سفر بدهد....
محمد ضرغامی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۵
محمد ضرغامی که اخیراً به دلیل تعطیل شدن برنامه نگاه تازه ، اثاث خود را جمع کرده و به برنامه صبحانه خبر در رادیو فردا رفته است، اساساً فردی گوشه گیر و تنهاست در رادیو نیز ارتباط اجتماعی قابل توجهی ندارد.
مهرداد میردامادی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۴۷
مهرداد میردامادی فرزند محمود، متولد ۲۲/۰۱/۱۳۴۴ و شماره شناسنامه ۱۸۲ می باشد.او متولد تهران است . وی سابقه همدستی با گروهک تروریستی مجاهدین خلق را در کارنامه خود دارد و در سن ۱۵ سالگی به جرم همکاری با این گروهک تروریستی متهم و به ۵ سال زندان محکوم گردید.
فرشید منافی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۵
فرشید منافی پیر عبدالملکی،این اسم کامل اوست.متولد ۲۲ مرداد ۱۳۵۸ شهر تهران به شماره شناسنامه ۵۴۵۸ است و فرزند علی اصغر منافی. تحصیلات دانشگاهی را شروع کرد،ولی تمام نکرد.۴ سال در دانشگاه درس خواند و در پایان با مدرک دیپلم کشور را ترک کرد.
فهیمه خضرحیدری و آرمان مستوفی(مدیر رادیوفردا)
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۶
فهیمه خضر حیدری با استفاده از ابزار سکس، چرب‌زبانی و شارلاتان‌بازی کار خود را در رادیوفردا پیش می برد!
نادر صدیقی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۴
نادر صديقى كه براى اولين بار كيان تاجبخش (از متهمين كودتاى مخملى) را به سعيد حجاريان و مصطفى تاج زاده معرفى مى‌كند به نظر مى‌رسد از عوامل اصلى بنياد سوروس در ايران باشد كه نقشى مهم‌تر از تاجبخش را در ايران ايفا نموده و به عنوان ديده بان اصلى سوروس عمل مى‌كند .
پیام رضی
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۲۱
پیام رضی که متولد ۲۴ خرداد ۱۳۶۰ است در حالی سی سالگی خود را می گذراند که مجرد است .او در یک خانواده اهل موسیقی و فیلم متولد شد و از همان ابتدا هم زمینه مذهبی در وی وجود نداشت.(در واقع در یک خانواده غیر مذهبی به دنیا آمد!!!!!) تحصیلاتش را در رشته معماری دانشگاه آزاد تهران ادامه داد.
وحید پوراستاد
۹ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۱۲
وحید پوراستاد پس از 17 سال سابقه روزنامه نگاری سوار بر اسب از ایران گریخت تا نان خور امریکایی ها در رادیوفردا شود!
پیام رضی
۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۹
خبرهای رسیده حاکی از این است که پیام رضی به تازگی به منزل جدیدش منتقل شده است.
مهرداد قاسمفر
۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۶
مهرداد فاسم فر به جهت عدم رعایت برخی مسائل اخلاقی و عرفی مانند ارتباط با فهیمه خضرحیدری بارها با همسرش درگیر شده است!
روزبه بولهری
۱ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۰
بیش از هرچیز به گرایش های ضد آمریکایی اش مشهور بود و عشق به کمونیست در او غلیان می کرد نهایتاً حاضر شد تا عقاید خود را به پول بفروشد و تن به همکاری با رادیوی آمریکایی بدهد و دلارهای آمریکایی را به عقایدش بفروشد.
حسن جعفری عازم واشنگتن شد.
۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۶
شنیده ها حاکی از آن است که حسن جعفری به همراه دخترش نیوشا برای انجام امور اقامتی خود در تاریخ 20 ژوئن (31 خرداد) عازم واشنگتن شد.
مهتاب وحیدی راد
۳۱ تير ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۵
مهتاب وحیدی راد که چندی پیش از سفر ایتالیا بازگشته بود این بار قصد سفر به پاریس کرد و پس از 5 روز به پراگ برگشت. وی که در سفر قبلی تنهایی را تجربه کرده بود این بار به همراه دخترش کیمیا این به سفر رفت. خبرها حاکی از این است که وحیدی راد علاوه بر پاریس گردی به دیدن برادرش نیز خواهد رفت.
شب کاری و روز خوابی! به یکی از معضلات رادیو فردایی ها تبدیل شده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۱
شبکاری در رادیو فردا به یکی از معضلات کارمندان تبدیل شده است.به گزارش رادیو دیروز با توجه به اعمال محدودیت های جدید در شیفت شب رادیو از جمله کاهش تعطیلات، کاهش مرخصی های شیفت شب و... ، یکی از دغدغه های مهم کارکنان رادیو، فعالیت در این شیفت است.
محمد ضرغامی همچنان می نالد!
۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۸
به گزارش رادیو دیروز، ضرغامی که پس از رفتن دوست صمیمی اش «محمد رضا کاظمی» از رادیو به کلی احساس تنهایی می کند ، همچنان مسئولین رادیو را به عنوان دشمن درجه یک خود می داند و خارج شدن از رادیو فردا را یکی از آرزوهای خود عنوان می کند.
سيا رايزني مي‌كند، ربع پهلوي كاسبي!
۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۴
برخي اعضاي اپوزيسيون طرح شوراي ملي ايرانيان را «شوراي ملي كاسبي» ناميده اند