چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۴۸ - ۲۹ مارس ۲۰۱۷
 
اخبار
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
تاکتیک رادیو فردا برای کاهش فشار مدافعان حقوق بشر بر دولت آمریکا
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۲
رادیو فردا در گزارش خود برای کاهش فشار مدافعان حقوق بشر به تصمیم واشنگتن برای محدود کردن حمایت از کارزار نظامی عربستان سعودی اشاره میکند.
رادیو فردا از آتنا دائمی (بخوانید جاسوس رادیو فردا) حمایت می کند.
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
رادیو فردا برای هجمه به حکم اسلامی اعدام، به حمایت از آتنا دائمی – مبارز با حکم اعدام- می پردازد. این حمایت در حالیست که آتنا دائمی پیش از این به عنوان جاسوس در خدمت رسانه های معاند جمهوری اسلامی بوده است.
در ماه های پایانی دولت یازدهم صورت گرفت: توهم توطئه در رادیو فردا
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰
رادیو فردا در گزارش خود تلاش کرده است با ارتباط دادن قصور دولت یازدهم به مداخلات دیگر قوا، حاکمیت جمهوری اسلامی را مورد هجمه قرار دهد.
به بهانه انعقاد قرارداد بوئینگ-ایران: سرپوش گذاشتن بر بدعهدی های آمریکا توسط آمریکا
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۸
رادیو فردا در این گزارش به بهانه انعقاد قرار داد میان ایران و شرکت بوئینگ، بر بدعهدی های اخیر آمریکا در قبال برجام سرپوش بگذارد.
مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان در دیدار با حسین روحانی، رئیس جمهوری ایران
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
رادیو فردا در یکی از گزارش‌های اخیر خود با پرداختن به اظهارات برخی شخصیت‌های سنی مذهب در کشورمان، به نوعی از نقض آزادی مذهب در ایران خبر می‌دهد.
قدمت بالای شکنجه و اعتراف گیری غیر انسانی در آمریکا
۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۵
رادیو فردا در حالی دست به ساخت به‌اصطلاح مستندی با موضوع نحوه بازجویی در زندان‌های ایران زده است که "اتاق بازجویی" در آمریکا با قدمتی به‌اندازه قدمت تاریخ این کشور همراه است.
رادیو فردا به سهام عدالت اتهام پراکنی می کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲
رادیو فردا در گزارش خود، یک نماینده مجلس را ابزار اتهام پراکنی به مجموعه سهام عدالت قرار داده است.
تصویری از منطقه شرقی حلب
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵
رادیو فردا در تازه‌ترین گزارشی که در خصوص عملیات بزرگ آزادسازی حلب منتشر کرده است، با نگرانی برای حقوق مردم در برابر نیروهای دولتی این کشور، خشم غرب از آزادسازی کامل این منطقه را ابراز نموده است.
رادیو فردا با تحریف تیتر خبر، برای تخریب وجهه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تلاش می کند.
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
رادیو فردا در گزارش خود با انتخاب تیتر «انتقاد از دولت روحانی به‌خاطر ندادن قراردادها به سپاه» تلاش می کند انتقادات دلسوزانه سپاه پاسداران برای حمایت از صنایع داخلی را «نفع طلبی» معرفی کند.
رادیو فردا با نادیده گرفتن پیروزی ارتش سوریه در حلب، به خوشحالی برای تصرف پالمیرا توسط داعش می پردازد.
۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲
رادیو فردا با خوشحالی برای تصرف پالمیرا توسط داعش و همچنین نادیده گرفتن پیروزی بزرگ ارتش سوریه در فتح کامل حلب، همبستگی خود با داعش را نشان می دهد.
تصویری از حمله پلیس آمریکا به یک معلول سیاه پوست
۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۸
رادیو فردا با انتشار گزارشی بار دیگر با بازتاب خبری با عنوان درگیری بین نیروهای شهرداری و یک دست فروش در یکی از شهرهای ایران، ضمن بزرگنمایی، این موضوع را نماد بی عدالتی در کشورمان معرفی می‌کند.
وضعیت اسف بار مردم جنگ زده در سوریه
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۹
رادیو فردا در حالی از درخواست سازمان ملل متحد برای ورود شورای امنیت به جریان سوریه خبر داده است که این شورای میان تلاش برای حفظ امنیت مردم و حفظ امنیت تروریست‌ها دچار دوگانگی شده است.
برنامه «جامعه»: مبارزه با تحمل زنان در خانواده
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۴
رادیو فردا در این گزارش تلاش می کند به بهانه توجه به مسائل فردای پس از طلاق، راه های جلوگیری از این معضل اجتماعی را غیر مهم جلوه دهد.
پوستر "ایستگاه پنجشنبه" در 18 آذر 1395
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۲
فرشید منافی و "ایستگاه پنجشنبه"، دو هفته پس از ابزار نظر مخاطب این برنامه مبنی بر درخواست تعطیلی سریع آن، در برنامه این هفته تلاش کرده‌اند تا خود و مخاطبین را از این حقیقت دور کنند.
رادیو فردا در این گزارش از عربستان دلجویی می کند!
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۷
رادیو فردا در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس، به دلجویی از عربستان سعودی می پردازد. همچنین این رسانه، درآمد هنگفت حاصل از خرید اسلحه توسط عربستان را دلیلی برای لزوم حفظ اتحاد میان این دو کشور بیان می کند.
تبلیغات رادیو فردا برای ائتلاف به رهبری واشنگتن
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۴
رادیو فردا در این گزارش به تبلیغات برای ائتلاف به رهبری واشنگتن می پردازد. این در حالیست که چندی پیش از قصد آمریکا برای باز گذاشتن راهی جهت فرار داعش به سوریه پرده برداشته شد.
رادیو فردا تلاش می کند تا سخنان جنگ طلبانه ترزا می را تحت سخنان جانسون پوشش دهد
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۳
در حالی که سخنان نخست وزیر انگلیس مبنی بر «جنگ افروزی در خاورمیانه» با واکنش افکار عمومی مواجه گردیده است، رادیو فردا با انتشار سخنان انتقادی وزیر امورخارجه انگلیس نسبت به جنگ نیابتی در منطقه، تلاش میکند تا فشار افکار عمومی را کاهش دهد.
واکنش رادیو فردا نسبت به جلوگیری ایران از فرار نیروهای داعش از موصل به سوریه
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲
نقش ایران در بسته شدن راه فرار داعش از موصل به سوریه، رادیو فردا را وادار به واکنش کرد؛ زیرا جلوگیری از فرار داعش به سوریه، استراتژی ائتلاف آمریکا برای مواجهه کردن بشار أسد با نیروهای داعش را به بن بست رسانده است.
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388 در ایران
۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۹
رادیو فردا در حالی با انتشار گزارشی بر لزوم محاکمه علنی سران فتنه در ایران اصرار می‌ورزد که این محاکمه می‌تواند پیامدهایی بسیار بدتر از حصر خانگی را برای این افراد به دنبال داشته باشد.
اینترنت،چالش ها و فرصت ها
۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳
در شرایطی که نمی توان منکر نقش فرهنگ در بسترسازی سیاسی درجوامع مختلف شد رادیوفردا سعی می کند از طریق مخدوش کردن فرهنگ اسلامی ایرانی به پیامدهای آن درعرصه سیاست دست یابد.