جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ تهران ۰۹:۱۶ - ۲۸ جولای ۲۰۱۷
 
اخبار
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
کارگران
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
رادیو فردا به بهانه تعطیل شدن یکی از معادن در سوادکوه تلاش می کند جنگ روانی علیه کارگران ایرانی
فلسطین
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
رادیو فردا در حالی که تاکنون هیچ گزارشی از جنایات فراوان پلیس اسرائیل در حق کودکان فلسطینی منتشر نکرده است، اصرار دارد خشونت یک نوجوان فلسطینی نسبت به فرماندهان اسرائیل را بزرگنمایی کند.
رادیو فردا
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
رادیو فردا به دنبال راهی جهت غیر عقلانی نشان دادن روزه گرفتن درماه رمضان می باشد.
حجاب
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
رادیو فردا با اشاره به سخنان یکی از مسئولین تلاش میکند وضعیت حجاب در ایران را بد، و چشم انداز بدتری را برای آن متصور شود
ترامپ
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
در حالی که به نقل از سیاستمداران غربی و به ویژه اروپای غربی، دونالد ترامپ یک سیاستمدار خشن و جنگ طلب است، رادیو فردا با انتشار گزارشی تلاش می کند این رسانه را صلح طلب جلوه دهد.
علی مطهری
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
رادیو فردا به بهانه سخنان علی مطهری موضوع ممنوع التصویری و رفع حصر را بار دیگر به عنوان مطالبات عمومی جلوه می دهد.
اردوغان
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
در حالی که پیش از این رادیو فردا دائما به تمجید از دموکراسی ترکیه می پرداخت، امروز با حقیقت سیاست در ترکیه آشنا شده است.
سپاه پاسداران
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
رادیو فردا در این گزارش نسبت به موفقیت سپاه پاسداران در راه اندازی سومین کارخانه زیر زمینی تولید موشک سپاه ابراز تعحب می کند.
پرچم بحرین
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
در حالی نیروهای امنیتی بحرین به رهبر مخالفان حکومت بحرین و طرفداران او حمله کردند که مجامع حقوق بشری و مدعیان دموکراسی همچنان در برابر این جنایت سکوت پیشه کرده اند.
رادیو فردا
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
رادیو فردا در این گزارش نسبت به امام دوازدهم شیعیان حرمت شکنی می کند.
مجاهدین خلق
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴
سازمان عفو بین الملل از جمله سازمان هایی که مدعی حقوق بشری و مسائل مربوط به آن می باشند، در آخرین گزارش خودپیرامون ایران از تروریست های دهه 60 ایران که قریب به هفده هازر نفر ایرانی را کشته اند دفاع می کند.
ایران
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۳
رادیو فردا تلاش می کند با برجسته کردن برخی از سخنان دونالد ترامپ میان دولت و ملت ایران فاصله قائل شود.
ترامپ
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۳
در حالی که آمریکا به دیدار یکی از بزرگترین تروریست های قرن رفته است، از تصمیم خود برای مبارزه با تروریسم می گوید!
رادیو فردا
۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۳
رادیو فردا در حالی رأی منفی مردم سوئیس به احداث نیروگاه های جدید اتمی را با ایران مقایسه می کند که اساسا موقعیت های ژئوپولتیک این دو کشور متفاوت است.
تحقیر ایرانیان در رادیو فردا
۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
رادیو فردا وکیل خودخوانده مردم ایران است که به خود جرات می دهد در هر مساله ای نظر دهد. اما پوشش یک خبر را آنقدر زشت و زننده انجام داد که اگر ذره ای غیرت در وجود یک ایرانی باشد باید این رادیو را تحریم کند.
عدم اجازه ورود ایرانی ها به خاک آمریکا ادامه دارد
۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۹
مساله ای عجیب در دستور کار رادیو فردا قرار گرفته و آن اینکه آمریکا بخواهد خیر خواه ایرانی ها شود، اما هر روز دم خروس از جایی بیرون می زند!
رادیو فردا و فریب ایرباسی!
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
رادیو فردا در نقش رسانه دشمنان ایران در سالهای قبل شانتاژ رسانه ای بسیاری برای فروش ایرباس به ایران به پا کرد اما اکنون که خرش از پل گذشته با لحنی متفاوت حرف می زند.
رادیو فردا سخاوتمندانه از کنار تخلفات انتخاباتی عبور کرد!
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۶
رادیو فردا همیشه به دنبال رسیدن به کوچکترین نقطه ضعف در عملکرد جمهوری اسلامیست تا آن را برای مدتها در بوق و کرنا کند اما اتفاقات پس از انتخابات را اصلا تمایلی ندارد که پوشش دهد.
تریلسون
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۵
به خوبی میتوان مواضع سیاستمداران غربی را به معنای دست رد به سینه ایران برای ارتباط سازنده با جهان دانست؛ این در حالی است که حسن روحانی، با شعار رابطه مثبت با جهان پیروز انتخابات ریاست جمهوری 1396 در ایران شده است
نتانیاهو
۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۴
در حالی که چندی پیش ترامپ اطلاعات حیاتی کشورش را به روسیه ارائه داد، این بار نوبت نتانیاهو بود که اطلاعات مهم خود را در اختیار آمریکا قرار دهد.