جمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ تهران ۱۶:۲۸ - ۱۶ آوریل ۲۰۲۱
 
فراخبر
مهدی کروبی، یکی از سران فتنه سال 1388

حکومت عامل افزایش سن سران فتنه!

رادیو فردا در گزارشی از نگرانی ها برای سلامت سران فتنه، به ویژه مهدی کروبی سخن گفته است؛ در حالی که گویا حکومت عامل افزایش سن این مجرمین نیز بوده است.
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
علاقه مندی یکباره عربستان و رادیوفردا به صلح با یمن
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴
حالا که سیاستهای دولت آمریکا در قبال جنگ یمن و حمایت بی چون و چرا از دولت عربستان تغییر کرده است، رادیو فردا نیز به پیروی از صاحبان خود، سیاست‌هایش را تغییر داده و به «رنج بی پایان مردم یمن» پی برده است.
ختنه کمک به بهداشت پسران
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵
ختنه نه ابداعی دینی و نه اقدامی مضر برای مردان است
کارگرانی که دغدغه صنعت کشورشان را دارند
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۵
حالا که اعتراضات صنفی کارگران خوزستانی جنبه سیاسی پیدا کرده است مورد توجه رسانه آمریکایی رادیو فردا قرار گرفته است در حالی که قبل از این هیچ اهمیتی برای این رسانه نداشت.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰
رادیو فردا تلاش می‌کند تا ضمن اینکه خوشحالی خود را از حمله تروریستی به چابهار، جایی که قرار بود تحریم‌های آمریکایی را بی اثر کند، پنهان می‌سازد، با استناد به اخبار العربیه، متعلق به کشور عربستان، دامن متحدان دولت آمریکا را از نقش داشتن در این جنایت پاک کند.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱
در روزهایی که آلسعود مورد حمایت آمریکا با بمب و موشک به جان منی ها افتاده که چرا رهبر فراری و میتشان بر آنان حکومت نمی کند، رادیوی هرزه و قلم به مزد فردا برای تمام خاور میانه نسخه های شفا بخش و مضحک می پیچد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷
اسلام شهادت زنان را محترم می شمارد.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
بعد از اظهارات صریح ترامپ در مورد صرف نظر از قتل خاشقچی به خاطر منافع اقتصادی رابطه با عربستان، حالا از گوشه کنار ساختار قدرت در آمریکا صداهایی به گوش می‌رسد که می‌خواهد مقصر اصلی این ماجرا را پیدا کند!
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹
رادیو فردا به ابزاری مجهز است که می فهمد چه زمانی اعتراض مدنی شکل گرفته و چه زمانی شورش رخ می دهد! این ابزار یگ برگه کاغذ است به نام فیش حقوقی کارمندان که بر اساس میزان نوسانات کسورات و مزایا و پاداشها کار میکند!
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴
رسانه آمریکایی از بازداشت تعدادی از هواداران «عرفان حلقه» در استان‌های البرز و اصفهان خبر داد. اما ماجرای جنجال برانگیز عرفان حلقه چیست و از کجا شروع شده است؟
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۵
بررسی واژه گناه از منظری کاملا غیر عقلانی و عجین شده با جهل
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
ورود زنان به ورزشگاه ها یک مطالبه عمومی نیست.
۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
رادیو فردا می تواند به حیاط انگلی اش ادامه دهد اما ظاهرا نباید دیگر ژست بچه مثبت به خود بگیرد....اجازه دهد و رسما اعلام کند که همگان بدانند این رادیو کاملا استکباری، سیاست زده و به شدت مغرضانه به پخش اخبار می پردازد....
۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
نیوشا بقراطی درحالی به اعتراضات کارگری در ایران توجه می‌کند که صاحبان رسانه آمریکایی رادیو فردا، سابقه سیاهی در مواجهه با جنبش‌های کارگری و دیدگاه‌های چپ دارد و کشوری که محل ظهور «مک کارتیسم» بوده است هرگز نمی‌تواند مامنی قابل اعماد برای فعالان حقوق کارگران باشد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸
در حالی که اقدام دولت عربستان در قتل فجیع جمال خاشقجی جهان را شوکه کرده است، دولت کانادا علیه دولت ایران قطعنامه حقوق بشری به سازمان ملل پیشنهاد می‌دهد و رسانه آمریکایی رادیو فردا آن را برجسته می‌کند.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۶
پشتوانه بودن مرد در خانواده به عنوان سالاربودن نیست.
۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴
تلاش های ترامپ برای همراه کردن یهودیان با خود به در بسته خورد.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵
تخریب باورهای دینی در میان مردم ایران از بزرگترین اهداف در رادیو فردا است.
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۲
اسلام در برنامه ای حساب شده برده داری را تقریبا به صفر رساند.
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
نگاهی به مقالات منتشر شده در مورد اربعین در رادیو فردا نشان می‌دهد، که قلم بدستان این رسانه به این پدیده صرفاً نگاه سیاسی دارند و به خاطر کینه جمهوری اسلامی، قادر نیستند جنبه‌های دیگر ماجرا را ببینند. جنبه‌هایی از عطوفت و انسانیت که در این حجم و کثرت در سراسر دنیا بی نظیر است.
۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
یکی از اتهامات سام رجبی ارتباط با «دولت متخاصم» بوده است، که رادیو فردا نیز رسانه‌ای متعلق به همین «دولت متخاصم» است. آیا می‌توان تخاصم دولت آمریکا علیه را دلیل ایجاد این عنوان مجرمانه عنوان کرد و حکومت ایران را برای تعریف چنین عنوان مجرمانه‌ای محق دانست؟