چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ تهران ۲۰:۵۵ - ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
خبرنگار شبکه روسیا الیوم برگه‌ای را منتشر و اعلام کرد که این برگه یک نسخه از پیشنهادهایی است که قرار است کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس، عربستان و اردن به فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه تحویل دهند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
بانک مرکزی روسیه از افزایش انتقال پول به کشورهای آسیای مرکزی توسط مهاجران کاری در شش ماه اول سال جاری میلادی خبر داد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲
قراردادهایی به ارزش 1.7 میلیارد دلار در سفر رئیس جمهور قزاقستان به ترکیه امضا شد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
گفته می‌شود که قرار است تروریست‌ها به همراه گروه موسوم به کلاه سفیدها در شمال و شمال غرب حماه، دست به حمله شیمیایی ساختگی بزنند و از آن فیلمبرداری کنند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
رئیس‌جمهور آمریکا در اظهار نظر توئیتری مدعی شد که دیدارهای جان کری با ظریف، غیرقانونی و با هدف آسیب زدن به مردم آمریکا بوده است.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امروز در سایت مسکن مهر پرند هیچ واحدی را افتتاح نکردم، گفت: از واحدهای مسکن مهر پرند بازدید کردم.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶
رهبر انقلاب درپاسخ به سوالی درباره پخش صدای مراسمات به بیرون حسینیه فرمودند: برگزارکنندگان مراسم و عزاداران تا حد امکان از اذیّت و ایجاد مزاحمت برای همسایگان بپرهیزند
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴
فرمانده کل سپاه گفت: انتقام اخیر سپاه از تروریست‌ها پیام بسیار معناداری برای دشمنان بویژه ابرقدرت‌هایی است که فکر می‌کنند می‌توانند اهداف پلید و زورگویی‌هایشان را به ما تحمیل کنند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲
سخنگو شورای با اشاره به حاشیه‌های ایجاد شده در خصوص نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت: اسلام با رنگ شاد مخالف نیست. پوشیدن چادرهای رنگی از قدیم الایام در برخی از مناطق کشور از جمله کرمان، یزد، کردستان و بخش‌هایی از آذربایجان متداول بوده و هست.برخى نقدهای غیرمنصفانه که پایه و اساس صحیحی ندارند، مطرح مى‌شود....
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹
ارگ معتقد است که طالبان و آمریکا آن را در بازی خود مشارکت نمی‌دهند و واقعیت این است که اگر واشنگتن به طالبان چراغ سبز نشان دهد، حکومت افغانستان ملزم به پذیرش خواهد بود.
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا اعتراف کرد پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» چند بار با مقام‌های ایرانی دیدار کرده است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶
رئیس جمهور با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع)، تاکید کرد که امروز روز وفاداری و پیمودن راه ابوالفضل(ع) و پشت سر نظام قرار گرفتن و سینه سپر کردن در برابر دشمن و با ایستادگی دشمن را از پای در آوردن است؛ این کار را ملت بزرگ ایران به تبعیت از راه امام حسین(ع) به حول و قوه الهی ...
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹
رییس کل دادگستری استان تهران از صدور رای پرونده اسفندیار رحیم مشایی خبر داد و همچنین در توضیحاتی تکمیلی یادآور شد که میزان محکومیت علی اکبر جوانفکر که به اشتباه ۴ سال حبس عنوان شده بود، در دادنامه ۵ سال و یک ماه حبس است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵
یک نماینده مجلس از نامه نمایندگان به حسن روحانی برای عزل وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: آقای آخوندی دغدغه چندانی برای رفع مشکل مسکن مردم ندارد لذا به دنبال عزل وی هستیم و درصورت عدم عزل، استیضاحش می‌کنیم.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم کشورمان دعوت کرد تا در مراسم تشییع پیکر شهدای تازه‌تفحص ‌شده دفاع مقدس حضور یابند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳
با رآی شعبه اول دادگاه انقلاب اسفندیار مشایی مجموعا به ۶ و نیم سال حبس برای سه اتهام محکوم شد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰
حماس در سیزدهمین سالروز خروج رژیم صهیونیستی از نوار غزه بر گزینه مقاومت و مبارزه مسلحانه تأکید کرد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸
جدیدترین نظرسنجی‌ها در فرانسه نشان داد که بیش از نیمی از اهالی این کشور دیدگاه «خیلی بد» به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا دارند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷
وزیر خارجه سابق آمریکا در مصاحبه‌ای روز چهارشنبه مدعی شده در ماه‌های گذشته بین سه تا چهار بار با وزیر خارجه ایران دیدار کرده است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
نماینده دائم روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه گفت مسکو انتظار دارد این نهاد بین‌المللی اجرای با ثبات توافق هسته‌ای ایران، برجام را تضمین کند.