دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ تهران ۱۹:۳۹ - ۲۴ ژوئن ۲۰۱۹
 
سرخط خبرها

کاخ سفید: ترامپ وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد

کاخ سفید اعلام کرد، به دنبال تصویب طرح بودجه‌ای در کنگره آمریکا به منظور جلوگیری از تعطیل شدن دوباره دولت با وجود آنکه ترامپ این لایحه را امضا می‌کند اما وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد.
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که در حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به افراد شرکت کننده در چهل و سومین راهپیمایی حق بازگشت، یازده نفر زخمی شدند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
علیرغم هشدارهای چین، یک فرمانده نیروی دریایی آمریکا احتمال اعزام ناو هواپیمابر این کشور به تنگه تایوان را رد نکرد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
وزیر خارجه مصر امروز با رئیس‌جمهور لبنان دیدار و درباره تحولات منطقه گفت‌وگو کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰
وزیر امور خارجه لبنان در نشست مقدماتی اجلاس توسعه اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت، خواستار بازگشت سوریه به این اتحادیه شد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸
وزیر امور خارجه روسیه گفت: تصمیم مقامات قزاق در خصوص گذر الفبای قزاقی از سیریلیک به لاتین نقض کننده حقوق ساکنان روس زبان این کشور نیست.
۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷
کارشناس سیاسی قرقیز با اشاره به موج جدید چین‌هراسی در این کشور گفت: مقامات چین درک می کنند که امواج اعتراضات به صورت مصنوعی تحریک شده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷
رئیس‌جمهور مصر با صدور فرمانی بی‌سابقه، «سفرهای رسمی» مقامات ارشد این کشور و شیخ الازهر بدون کسب اجازه از رئیس‌جمهور را ممنوع کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵
پایتخت اردن، امروز میزبان نمایندگانی از دولت نجات ملی و دولت مستعفی یمن برای بررسی پرونده تبادل اسرا میان دو طرف خواهد بود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارات «دیوید هیل» معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد وی در موقعیت دیکته کردن بر لبنان قرار ندارد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸
سخنگوی وزارت خارجه فرانسه روز چهارشنبه به پرتاب ماهواره «پیام» توسط ایران واکنش نشان داد و هم نوا با مواضع آمریکا پرتاب ماهواره توسط ایران را محکوم کرده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴
نخست‌وزیر عراق اعلام کرد که بیش از 25 درصد از نظامیان خارجی طی سال گذشته میلادی از این کشور عقب‌نشینی کرده‌اند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲
وزیر خارجه بحرین بر حمایت کامل کشورش از تلاش‌های آمریکا برای آنچه «مقابله با سیاست‌های ایران» خواند، تأکید کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در بازداشت غیرقانونی «مرضیه هاشمی»، خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط مجری و خبرنگار پرس‌ تی‌وی شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
دولت آلمان در واکنش به شکست برگزیت در پارلمان بریتانیا راه مذاکرات مجدد را باز گذاشت اما فرانسویها در حال آماده شدن برای خروج بدون توافق لندن از اتحادیه اروپا هستند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
نمایندگان جنبش انصارالله در کمیته اسرا (که این کمیته در پی رایزنی‌های سوئد شکل گرفته است) امروز دوشنبه صنعاء را به مقصد امان، پایتخت اردن ترک کردند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی تصریح کرد که به اعتقاد وی، هیچ یک از دشمنان اسرائیل قصد حمله‌ به این رژیم را ندارند. وی علت این امر را "قدرت ارتش اسرائیل" عنوان کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به شرح تلاش‌های مقامهای آمریکایی برای متوقف کردن طرح اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای خارج کردن نظامیان آمریکایی از سوریه پرداخته است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸
رئیس جمهوری سودان اعلام کرد، دشمنان این کشور خواستار برقراری ثبات و امنیت در سودان نیستند؛ اما دولت این کشور ثبات و امنیت را برقرار خواهد کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴
نخست وزیر عراق امروز (دوشنبه) ضمن دیدار با وزیر خارجه فرانسه از موضع فرانسه درباره لغو بدهی‌های عراق از طریق باشگاه پاریس قدردانی کرد و طرف فرانسوی هم از سفر احتمالی رئیس جمهور فرانسه به بغداد خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۹
پادشاه اردن که صبح امروز (دوشنبه) وارد بغداد شد با رئیس جمهوری عراق دیدار کرد.