پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۱ - ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
«یحیی السنوار» رئیس دفتر حماس در غزه گفت که سردار سلیمانی در تماس تلفنی با وی بر حمایت از حماس در دفاع از قدس تأکید کرد.
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد، تنها مردم سوریه می‌توانند سرنوشت نهایی بشار اسد رئیس‌جمهوری مشروع این کشور را مشخص کنند.
۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶
سخنگوی وزارت خارجه درباره ادعای ٢٤ نماینده کنگره درباره نقض برجام توسط ایران گفت: سنا یا اعضای کنگره را قاضی نمی‌دانیم و در مقام قضاوت نمی‌شناسیم. برجام یک قاضی بیشتر ندارد و آن آژانس است.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به تصمیم دولت برای افزایش عوارض خروج از کشور و افزایش قیمت بنزین در سال آینده به تصمیمات این شورا در مخالفت با چنین قوانین و مصوباتی که نتیجه آن تحمیل هزینه به زندگی مردم شده، اشاره کرد.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: آمریکا پیش از تصویب قطعنامه‌ای در خصوص قدس در مجمع عمومی سازمان ملل کشورها را تهدید کرده بود که به آن رای مثبت ندهند ولی تصویب این قطعنامه نشان می‌دهد که دوران تهدیدها و خط و نشان کشیدن‌های آمریکا به پایان رسیده است .
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰
دفتر سخنگوی دولت درباره اخبار مرتبط با قیمت حامل‌های انرژی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷
عضو کمیته امور خارجی سنای آمریکا با اشاره به نقش مهم ایران در شکست دادن تروریست‌ها در سوریه، مواضع ضدایرانی دولت جدید آمریکا را یادآور دروغ‌های پیش از جنگ عراق دانست و به ماکرون توصیه کرد در سفر به ایران واقع‌بین باشد.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵
القسام شاخه نظامی حماس در بیانیه خود به مناسبت سی‌اُمین سالگرد تأسیس حماس ضمن تأکید بر ادامه مسیر مقاومت اعلام کرد سلاح مایه اطمینان ملت فلسطین و افتخار امت اسلام است.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲
معاون اول رئیس جمهور گفت: اصلاح نظام اداری از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۱
معاون وزیر خارجه سوریه ضمن تمجید از نقش روسیه در حمایت از کشورش، اعلام کرد که اکه اگر اتحاد صادقانه و شرافتمندانه ایران و سوریه نبود، پیروزی‌ها و مقاومت کنونی هم شکل نمی‌گرفت.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۰
روایتی از حضور شهیدخوش‌لفظ در دیدار فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی با رهبر انقلاب به قلم رحیم مخدومی؛ نویسنده ادبیات دفاع مقدس منتشر شد.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸
منابع آگاه اعلام کردند که حزب «اتحاد اسلامی» نیز قصد دارد پس از دو حزب «گوران» و «جماعت اسلامی» از دولت منطقه کردستان خارج شود.
۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
دادگاه آمریکا اعلام کرد: محاکمه یک بانکدار ترکیه‌ای که در آمریکا به نقض تحریم‌های ایران متهم شده تا 3 ژانویه به تعویق افتاده است.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا میلیاردها دلار سلاح به سعودی می‌فروشد و پول ملت بیچاره عربستان را از آن حاکم بدبخت می‌گیرد و صرف کشتار ملت یمن، به هم ریختن کشورهای اسلامی و راه انداختن جنگ در این کشورها می‌کند.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
قاسمی در واکنش به وزیر خارجه بحرین گفت: علیرغم همه توطئه‌ها، دسیسه‌ها و تولید بحران‌های ساختگی،فلسطین تا آزادی کامل مسئله اول جهان اسلام و پاره تن آن است و هیچ فرد، موضوع و کشوری نمی‌تواند اذهان امت اسلامی را از آن منحرف کند.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
رییس دفتر رییس‌جمهوری کشورمان پیشرفت و عملیاتی شدن توافقات ایران و آذربایجان را گامی مثبت در جهت توسعه، تقویت و استحکام مناسبات تهران – باکو عنوان کرد.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
پیش‌نویس قطعنامه قدس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با ۱۲۸ رأی موافق تصویب شد.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
سفیر ایران در هلند گفت: هلند و اروپا اجازه ندهند مسائل غیر مرتبط با برجام بر اجرای این توافق بین‌المللی تاثیر بگذارد.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: طرح ایالات متحده درباره انتقال سفارت به بیت‌المقدس شکست خورده و اشغال فلسطین و قدس کماکان در مرکز تمام منازعات در خاورمیانه است.
۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
روز نخست نشست آستانه درباره سوریه با دیدارهای دوجانبه و چندجانبه میان طرف‌های شرکت کننده به پایان رسیده و امروز(جمعه) این مذاکرات با برگزاری نشست عمومی و با حضور نمایندگان سازمان ملل و کشورهای ناظر به کار خود ادامه می‌دهد.