دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ تهران ۱۱:۳۲ - ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷
شورای اروپا خبر داد انگلیس و اتحادیه اروپا درباره پیش‌نویس آینده روابط دوجانبه بعد از خروج لندن از این اتحادیه توافق کرده‌اند.
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
وزیر خارجه انگلیس به نخست وزیر این کشور هشدار داد طرح کنونی وی برای خروج از اتحادیه اروپا می‌تواند انگلیس را در تله‌ای شبیه به شرایط ترکیه در رابطه با اتحادیه اروپا گرفتار کند.
۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸
دادگاه شهر «خجند» مرکز استان «سغد» تاجیکستان در حکمی اعضا یک گروه از پیروان فرقه «سلفیه» را محکوم به زندان کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
سخنگوی وزارت امور خارجه، خبر خبرگزاری فارس درباره نامه قوه قضاییه خطاب به وزیر امور خارجه برای ارائه اسناد ادعایی خود درباره پولشویی عظیم در کشور را تأیید کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸
دادگاهی در ترکیه ۷۴ نفر را به اتهام دست داشتن در کودتای ۲۰۱۶ به حبس ابد محکوم کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶
وزیر امور خارجه عربستان گفت که پادشاه و ولیعهد این کشور خط قرمزی برای هر زن و مرد سعودی است.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۴
دادگاه ابوظبی دانشجوی بریتانیایی را به اتهام «جاسوسی» به حبس ابد محکوم کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲
رهبر اجرایی حزب عدالت و توسعه ترکیه تاکید کرد اینکه سازمان سیا نداند چه کسی دستور قتل خبرنگار سعودی را صادر کرده، باورکردنی نیست.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷
وکیل رییس‌جمهوری آمریکا گفت که بازرس ویژه پرونده مداخله چین در انتخابات ۲۰۱۶، از رییس‌جمهوری این کشور درباره نقض قوانین سوال نکرده است.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰
سفیر سوریه در مسکو گفت که سفر رئیس‌جمهوری این کشور به روسیه در حال بررسی است.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵
سازمان «کودکان را حفظ کنید» در گزارشی از احتمال کشته شدن بیش از ۸۵ هزار کودک زیر ۵ سال یمنی در اثر گرسنگی و بیماری‌های مربوط به کمبود مواد غذایی، خبر داد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱
بروکسل امروز -چهارشنبه- به‌طور رسمی بودجه ایتالیا را رد کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
وزیر امور خارجه ترکیه طی دیدار از واشنگتن، ‌فهرستی متشکل از اسامی ۸۴ نفر را تسلیم مقام‌های آمریکایی کرد و از آنها خواست این افراد را به اتهام انتساب به جنبش «فتح الله گولن» و شرکت در کودتای نظامی شکست خورده در تابستان ۲۰۱۶ تحویل آنکارا دهد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
اسلام‌آباد افزایش تعرفه‌های انرژی، اعمال مالیات بیشتر و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به کمک‌های مالی چین که جزو شرایط بسته کمک مالی صندوق بین‌المللی پول بود را رد کرد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۶
افشاگر رسوایی بانک دانسک، اشاره کرد که بریتانیا در رابطه با افشای هویت کسانی که در این پرونده دست داشته‌اند، همکاری اندکی نشان می‌دهد و در این راستا از شرکت‌های تضامنی با مسئولیت محدود بهره می‌گیرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۳
در پی بالا گرفتن شایعات درباره سومین سکته مغزی رئیس جمهور مستعفی یمن ظرف دو ماه اخیر و عزیمت مجدد وی به آمریکا برای درمان، سخن از گزینه‌های احتمالی جانشین وی در رسانه‌ها به میان آمده است.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲
پایگاه خبری شبکه بی بی سی عربی در گزارشی به شرح حال« جان ابوزید»، ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا پرداخت که رئیس‌جمهور آمریکا او را سفیر جدید واشنگتن در ریاض معرفی کرد.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹
معاون رئیس حزب عدالت و توسعه ترکیه می‌گوید اعدام کردن چند نفر در پرونده خاشقچی، عدالت نیست بلکه باید آمر اصلی مشخص شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴
بزرگترین شرکت هوافضای روسیه گفته تحویل هواپیماهای مسافربری سوخو۱۰۰ به ایران را بعد از کاهش میزان قطعات آمریکایی به کار رفته در هواپیماهای این شرکت، بررسی می‌کند.
۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲
قطعنامه پیشنهادی «رند پال» سناتور آمریکایی برای «قطع فروش سلاح به بحرین» با رای مخالف 77 قانونگذار این مجلس در ازای 21 رای موافق، راه به جایی نبرد.