جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ تهران ۰۲:۳۷ - ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
روزنامه آمریکایی با هشدار درباره مخالفت اروپا با اجرای قانون تحریم‌های روسیه، ایران و کره شمالی،‌ به واشنگتن گفته که «دوره همکاری نزدیک» اتحادیه اروپا- آمریکا در حوزه تحریم‌ها رو به اتمام است.
۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
نظرسنجی‌های اخیر حاکی از گذشتن میزان محبوبیت پوتین از 80 درصد است و محققان روس معتقدند که این افزایش محبوبیت به دلیل حمایت رئیس‌جمهور روسیه از مبارزه با تروریست‌های سوریه است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
رئیس جمهور در پیامی به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، انتصاب وی به سمت فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
با احیای معاونت اقتصادی دولت پس از گذشت ۲۴ سال، حالا این پرسش مطرح است که ساختار جدید با چه تدبیری و بر پایه کدام مطالعات فنی ایجاد شده است و آیا ژنرال‌ها حاضر هستند زیر چتر معاونت اقتصادی بروند یا خیر.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳
سازمان ملل متحد از افزایش شمار تلفات غیرنظامیان در حملات ائتلاف تحت رهبری آمریکا در شهر «رقه سوریه» «عمیقاً ابراز نگرانی کرد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
وزارت دفاع ترکیه با رد شایعات در خصوص ناراحتی فرماندهان ارشد ارتش این کشور از تنزل درجه و تصمیم به استعفا از روی ناخرسندی، گفته که درخواست‌های استعفا مورد موافقت قرار گرفته است.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹
با واگذاری بخش نفت و گاز شرکت دانمارکی مرسک به توتال فرانسه که شانس اول توسعه لایه نفتی پارس جنوبی است، عملا کار توسعه لایه نفتی پارس جنوبی هم پس از فاز ۱۱ به توتال می‌رسد، این در حالی است که شرکت توتال توسعه این لایه نفتی در سمت قطر را نیز بر عهده‌ دارد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۷
کشف یک بسته مشکوک در محوطه کاخ سفید به اعلام وضعیت امنیتی و انتقال کارکنان و خبرنگاران به داخل ساختمان منجر شد.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه در جریان واقفیه برخی از افراد، خزانه و پول‌های شیعیان را در اختیار داشتند اما گرفتار فساد مالی شدند، گفت: فساد اقتصادی سبب ایجاد فساد سیاسی و انحرافات دینی می‌‌شود.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۵
رییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است، اظهارداشت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
سخنگوی قوه قضاییه گفت: امیدواریم همت دولت و دولتمردان در جهت قانون و خواسته رهبری و مردم بکار گرفته شود. ان شاءالله بتوانند به اولویت ها از جمله اشتغال و تولید و تحقق اشتغال مقاومتی بپردازند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳
معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد که سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
نمایندگان مجلس با رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای روحانی سنگ تمام گذاشتند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۱
رئیس‌جمهوری سوریه امروز (یکشنبه) در سخنانی خاطرنشان کرد: ما در سوریه بهای سنگینی را در ازای ناکام گذاشتن طرح و نقشه‌های غرب در جهان پرداختیم.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۹
ارتش عراق از فروپاشی خطوط دفاعی اول داعش در محورهای نزدیک به شهر تلعفر خبر داد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸
سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید جلسه هیات‌ مدیره روند خوبی را در پی داشت و تلاش اعضا برای برطرف کردن مشکلات این تیم بود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت کودتای 28 مرداد در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت «۲۸ مرداد، روز کودتای ننگین آمریکایی رسید.‌ آمریکا با شعار آزادیخواهی و با چهره پیروز و فاتح جنگ‌جهانی، میراث انگلیس را بلعید.»
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۳
ارتش لبنان در اولین عملیات خود در منطقه مرزی «جرود» مناطق زیادی را از دست گروه تروریستی داعش آزاد کرد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۶
شهردار تهران گفت: اگر کسی از خودش مایه و آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد، این از مشکلات امروز جامعه ما است و یکی از علل تاریخی عقب‌ماندگی در این سرزمین نیز ریشه در همین موضوع دارد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۳
نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان اینکه وقتی مدیریت خصوصی با مدیریت دولتی در یکجا شریک شد، «ظن فساد» می‌آورد، گفت: روشن بگویید خودتان، معاونانتان و رئیس دفترتان در باشگاه خصوصی اندیشه‌ورزان نفت و نیروی ایرانیان چه می‌کنید.