جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۱۹ - ۲۶ مه ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در دولت هدف‌گذاری‌های زیادی کردیم که تنها به برخی از این اهداف دست پیدا کردیم.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵
وزیران خارجه ایران، روسیه و سوریه روز جمعه در نشستی با هدف هماهنگی درباره آخرین تحولات سوریه در مسکو گرد هم آمدند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه هویت فعلی ما هویت انقلابی است و از هیچ قدرتی نمی‌ترسد، گفت: ما رییس جمهوری می‌خواهیم که پنجه در پنجه استکبار بیاندازد و بر استکبار جهانی بشورد نه اینکه روحیه منفعلانه داشته باشد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اتحادیه اروپا دنبال‌روی سیاست های آمریکا و صهیونیست ها در مقابل با ایران است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح کشورمان امروز از چنان قدرتی برخوردارند که نتیجه آن تولید امنیتی است که امروز از آن برخورداریم.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
سال های طولانی و سخت تحریم های اقتصادی که برای صنعت هوایی ایران چند دهه طول کشید باعث شد فکر ساخت هواپیمای داخلی به عنوان یک گزینه جدی مطرح شود، گزینه ای که سابقه چند ساله گذشته نشان از عدم موفقیت آن دارد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۹
تصویر اردوغان و رهبران حزب عدالت و توسعه روی پس زمینه قرمز رنگ پرچم ترکیه در تمام میدان ها و خیابان های اصلی شهر استامبول دیده می شود، مردم می گویند در هر شهر و منطقه ای که شهرداری در اختیار این حزب و احزاب نزدیک به آن است، تبلیغات شهری برای رای مثبت به رفراندوم هفته آینده بیشتر است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۵
رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد که این کشور می‌تواند اجازه انجام تحقیقات بین المللی درباره حمله خان شیخون را بدهد به این شرط که این تحقیقات جانبدارانه نباشد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
معاون وزیر امور خارجه کره شمالی امروز (جمعه) در یک مصاحبه دونالد ترامپ را به تقویت آنچه که وی «چرخه شرورانه تنش‌ها» در شبه جزیره کره خواند، متهم کرده و گفت: توئیت‌های تجاوزگرانه ترامپ دردسرساز شده‌اند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بر هر صاحب عقلی روشن است که وقتی از رجل سیاسی مذهبی سخن گفته می‌شود، قطعا حداقلی از سن و یا معلومات (تحصیلات) لازم است و یا وقتی سن خرید خودرو ۱۸ سال است و یا حداقل سن رای دهندگان ۱۸ سال، بدیهی است که سن انتخاب شوندگان کمتر از ۱۸ سال نمی‌باشد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲
حمید بعیدی‌نژاد ، در یادداشتی با اشاره به ثبت نام برخی از افراد فاقد شرایط در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشت :فکر نمی‌کنم در جهان امروز کشور دیگری مثل ایران باشد که عرصه ثبت‌نام برای ریاست جمهوری بعنوان عالیترین مسؤولیت اجرایی کشور در آن تا این حد تنزل یافته باشد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰
نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: یکی از ویژگی‌های بازر آیت الله هاشمی رفسنجانی عدالت او بود و این عدالت باعث می شد هاشمی عقلانیت هم داشته باشد و مجموع این ویژگی‌ها اعتدال را در او ایجاد می‌کرد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۹
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرارداد خرید ۲۰ فروند هواپیما از شرکت هواپیماساز ایتالیایی ATR را نهایی کرد که چهار فروندآن تا یک ماه آینده وارد کشور خواهد شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد پیش‌نویس قطعنامه جدیدی را در رابطه با حملات شیمیایی در ادلب سوریه به شورای امنیت ارائه کرد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲
کنفرانس مطبوعاتی مشترک وزیران امور خارجه روسیه و آمریکا برگزار شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۱
نمایندگان کشورهای غربی در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد با حمله به نظام سوریه در ارتباط با فاجعه شیمیایی خان شیخون، از ضربه موشکی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات حمایت کردند؛ درحالی که برخی کشورها خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شدند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹
وزیر امور خارجه کره‌جنوبی امروز (پنج‌شنبه) تاکید کرد ایالات متحده آمریکا در صورتی که بخواهد حمله پیش دستانه به کره‌شمالی داشته باشد،‌ با سئول رایزنی خواهد کرد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۳
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ با 54 میلیارد دلار عدم النفع قرارداد کرسنت، می‌توان کل مدارس کشور را از نو ساخت.
۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲
شورای اتحادیه اروپا، تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران به بهانه‌های ادعایی حقوق بشر را به مدت یکسال دیگر تمدید کرد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
سردار حسین دهقان و سپهبد فهد جاسم الفریج در گفتگویی تلفنی بر افزایش هماهنگی بیشتر جهت تشدید عملیات نظامی علیه تروریست ها تأکید کردند.