چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۴۷ - ۲۹ مارس ۲۰۱۷
 
اخبار
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
فعالیت آتشنشانان برای امدادرسانی در پلاسکو
۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۵
رادیو فردا با گذشت چندین روز از حادثه تلخ ساختمان پلاسکو در تهران، با پرواز بر روی آوارهای این ساختمان، به بهره‌برداری سیاسی از احساسات ملت ایران در این خصوص پرداخته است.
سامانتا پاور، سفیر دولت اوباما در سازمان ملل
۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۶
رادیو فردا در پس نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی ابعاد اجرایی برجام، با بازتاب سخنان نماینده آمریکا در سازمان ملل، در جهت تحریم واقعیت‌ها در این رابطه گام برداشته است.
نگرانی رادیو فردا از برخورد با کانال های غیراخلاقی در ایران
۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
رادیو فردا در گزارشی به برخورد قضائی با عاملین کانال‌های غیراخلاقی تلگرام در کشورمان واکنش نشان داده و با دفاع از این افراد نگرانی خود را برای این‌گونه منابع فساد، ابراز داشته است.
رادیو فردا و تلاش برای نجات عده ای متقلب!
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۱
این عجیب نیست که کسی برای لقمه ای نان یا حتی عقیده اش خیلی چیزها را بفروشد، از جمله شرافت، غیرت و مردانگی را. اما وقتی کسی وطن فروشی بکند و در عین حال مدعی مبارزه برای وطنش بوده باشد شاید دیگر نتوان واژه ای یافت تا به عنوان نام برای این افراد به کار برده شود.
واکنش دیدبان حقوق بشر و عفو بین‌الملل به مقابله با موادمخدر در ایران
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۰
در حالی که جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مقابله با مواد مواد مخدر جهان حضوری فعال داشته است، رادیو فردا همگام با نهادهای بین‌المللی همیشه مدعی، با بهانه‌هایی مختلف از ایران به جای قهرمان، یک قربانی می‌سازند.
تأکید امریکا بر مشارکت در عملیات آزادسازی موصل
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۵
در پی پیشرفت‌های چشمگیر عملیات آزادسازی موصل از چنگال تروریست‌های داعشی، رادیو فردا در گزارشی با بازتاب این پیشرفت‌ها سعی در تصاحب این عملیات بزرگ به سود آمریکا داشته است.
باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱
رادیو فردا در گزارشی از تمدید "قانون اضطراری ملی" آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، توسط اوباما در آخرین روزهای ریاست‌جمهوری‌اش خبر داد.
نقض حقوق بشر در ایران!
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
رادیو فردا اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را بی احترامی آشکار نسبت به معیارهای حقوقی کشوری دانست.
نقشه ادعایی میزان آزادی رسانه در جهان
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۷
رادیو فردا با شماره‌ای دیگر از برنامه هفتگی "دریچه"، از دلسوزی‌های پشت پرده این برنامه برای روزنامه‌نگاران ایرانی و وضعیت بحرانی آن‌ها در کشورمان خبر داده است.
ارش صادقی و محمدعلی طاهری، دو مجرم زندانی در ایران
۲۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۳
رادیو فردا یکی دیگر از برنامه‌های "دریچه" را به بررسی وضعیت "اعتصاب غذا" در بین مجرمین ایران پرداخته و این حرکت را نشان‌دهنده بی‌گناهی آن‌ها دانسته است.
رسوایی مالی نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به بررسی پرونده فسادهای نخست‌وزیر اسرائیل، ضمن تلاش برای تبرئه وی، از این موضوع برای فضاسازی علیه کشورمان و دفاع از رژیم صهیونیستی بهره‌برداری کرده است.
سیاه نمایی رادیو فردا در خصوص میزان نزاع در ایران
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به آمار نزاع خیابانی در ایران، در حالی که خشونت در جامعه آمریکا امری ذاتی محسوب می‌شود، به نگرانی برای کشورمان از این حیث پرداخته است.
دختر آتش نشان ایرانی
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به وضعیت اشتغال و بیکاری زنان در ایران، به نوعی بر بهبود مشارکت اجتماعی زنان در کشورمان، پس از انقلاب اسلامی اذعان نموده است.
جشن سال نو میلادی در خیابان های تهران
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
رادیو فردا در گزارشی که اخیراً منتشر کرده است، با پرداختن به مشارکت مسلمانان ایرانی در برگزاری جشن سال نو مسیحی، این همدلی میان مسیحیان و مسلمانان ایرانی را کم‌رنگ جلوه می‌دهد.
تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در مرقد مطهر امام خمینی (ره)
۲۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۸
رادیو فردا در گزارشی که به مراسم خاک‌سپاری پیکر حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی اختصاص داشت، همچنان در جهت ایجاد شکاف و اختلاف در بین ملت ایران گام برداشته است.
هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۱
رسانه های معاند در طمع سواستفاده از فوت یاردیرین امام
واکنش رادیو فردا به درگذشت یار دیرین امام و رهبری
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۷
در پی درگذشت آقای هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام (ره) و رهبری، رسانه‌های ضدانقلاب ازجمله رادیو فردا تلاش کرده‌اند تا از این فرصت برای ایجاد شکاف میان ایشان و علاقه‌مندان به وی با نظام جمهوری اسلامی و رهبری بهره‌برداری نمایند.
تعطیلی همزمان رادیو فردا و رادیو دیروز
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
رادیو فردا در آستانه تعطیلی خود، می کوشد تا با انتشار مطالب مستهجن عملا به جای یک سایت سیاسی، یک سایت پورنوگرافی بوده باشد، شاید از تعطیلی خود جلوگیری کند.
لنج ماهیگیری در آب های خلیج فارس
۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴
رادیو فردا در واکنش به توقیف چند لنج متعلق به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس که غیرقانونی وارد آب‌های ایران شده بودند، با انتشار گزارشی، به طوری خاص به این موضوع پرداخته است.
تصویری از آزمایش موشک بالستیک توسط کره شمالی
۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به هشدارهای مقامات امریکا در خصوص آزمایش موشک قاره‌پیما توسط کره شمالی، از نگرانی‌های خود برای پایان یافتن "توهم" انحصار ایالات‌متحده در تولید تسلیحات پیشرفته خبر داده است.