يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۱۶ - ۱۹ نوامبر ۲۰۱۷
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
یک نماینده مجلس درتشریح نشست کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: دراین نشست سوالات نمایندگان از وزیر بهداشت و درمان مطرح شد.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان این‌که عبور از بحران کم‌آبی با استفاده از تجارب جهانی و دانش بومی از برنامه‌های مهم وزیر پیشنهادی نیرو است، تاکید کرد که در مجموع نظر این کمیسیون نسبت به اردکانیان مثبت است.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
نمایندگان مجلس پس از رفع ایراد شورای نگهبان، لایحه موافقتنامه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه‌های نیس و لوکارنو را به تصویب رساندند.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی نمایندگان مجلس از ۲ وزیر دولت دوازدهم را اعلام وصول کرد.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹
رییس مجلس شورای اسلامی با ارائه روایتی از نامه‌نگاری با رهبری درخصوص استقرار مجمع تشخیص در ساختمان قدیم و استقرار مرکز پژوهش‌ها در ساختمان مرکز تحقیقات مجمع تشخیص، علت کم‌کاری مرکز پژوهش‌های مجلس در مدت اخیر را مشکلات ناشی از تخریب ساختمان این مرکز عنوان کرد.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸
نمایندگان با تصویب طرحی، واردات، تولید و عرضه سلاح سرد را ممنوع و برای مرتکبان مجازات قانونی تعیین کردند.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: سفر وزیر کشور به جزایر دوازده گانه استان هرمزگان، با هدف بررسی و رفع مشکلات ساکنین این جزایر و شناسایی راهکارهای موثر برای توسعه پایدار در این مناطق از کشور انجام می شود.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
نمانیدگان در حالی نشست علنی امروز را آغاز کردند که رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد تخلفات منطقه آزاد ماکو برای چندمین بار در دستور کار مجلس قرار گرفته و حال آن‌که در دفعات قابل، نویت رسیدگی به آن نرسیده بود.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دیدار با قائم مقام وزارت اروپایی و امور خارجه فرانسه در مورد توسعه روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگو کرد.
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۲
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نقش سمن‌ها در حل مسائل و مشکلات اجتماعی، تاکید کرد: در حال حاضر مردم و دولت به این باور رسیده‌اند که بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی جز با مشارکت عمومی و حضور سمن‌ها حل نخواهد شد.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به اظهارات همتای آمریکایی‌اش درباره عراق، سیاست خارجی واشنگتن را شرم‌آور توصیف کرد.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
ارتش سوریه در ادامه عملیات دیرالزور در تلاش بود تا کنترل میدان نفتی العمر را به دست بگیرد اما یکباره کُردهای سوریه مدعی شدند که بر آن مسلط شده‌اند؛ خبری که به شدت مورد تردید قرار گرفت.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: باید شبکه‌های اجتماعی تحت مدیریت حاکمیت کشور ما باشند. این یک باید ملی است، چه جریانات سیاسی خوششان بیاید چه خوششان نیاید.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
وزیر سابق نیرو با بیان اینکه به دلیل تصمیم غلط یکی از دستگاه‌های دولتی در تأمین سوخت نیروگاه‌های کوچک، آینده این نیروگاه‌ها به مخاطره افتاده است، گفت: متأسفانه تبعیض برای دریافت حق انشعاب برق باعث نارضایتی مشترکان می‌شود.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۴
رئیس کل سازمان امور مالیاتی با تاکید بر اینکه در نامه‌ای برای آخرین بار به بانک‌ها در رابطه با تفاهم برای دریافت اطلاعات حساب‌های بانکی نامه نوشتم، گفت: اگر بانک‌ها به قانون تمکین نکنند اسامی‌شان را در اختیار رسانه‌ها می‌گذارم.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
رئیس پارلمان لبنان با اشاره به حتمیت برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور، در خصوص سوریه تاکید کرد که ایران خالصانه خواهان حفظ وحدت و تمامیت ارضی سوریه است.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: وحدت میان ارتش و سپاه امید را در دل دوستداران انقلاب و وحشت را در دل دشمن می اندازد.
۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
رئیس‌جمهور گفت: مرحوم حاج‌آقا مصطفی به عنوان امید همه انقلابیون بود و نگاه به ایشان بر این مبنا بود که اگر خدای ناکرده یک روزی امام در میان ما نباشد فردی هست که بتواند این پرچم را بر دوش گیرد و نهضت را به ثمر و مقصد نهایی برساند.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
وزارت اطلاعات از کشف و ضبط محموله‌ی سلاح از باندهای اشرار توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات کرمان خبر داد.
۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نرخ و هزینه آموزش در کشور ما بسیار بالاست و برای هر دانش‌آموز بیش از سه میلیون تومان هزینه جاری صرف می کنیم گفت: هرچند هزینه شهریه مدارس غیردولتی در برخی شهرها کمتر از هزینه‌ای است که دولت پرداخت می‌کند.