چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۵:۴۹ - ۲۲ آگوست ۲۰۱۸
 
سرخط خبرها
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵
دولت آمریکا سرکوب تظاهرات معترضان در نیکاراگوئه را محکوم و اعلام کرد، ویزای مقامات آن کشور را که در سرکوب دست دارند، لغو خواهد کرد.
۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
نخست‌وزیر ایتالیا گرچه مایل به کاهش تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه است اما ظاهرا نتوانست عقیده دونالد ترامپ را به‌رغم دوستی خودشان که بر سر مساله مهاجرتی حاصل شد، تغییر دهد.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷
یک مقام آگاه از ارائه طرح تعمیق بازار ثانویه به رئیس جمهور خبر داد و گفت: پرونده این بازار و طرح تعمیق در انتظار امضای رئیس جمهور است.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶
یک مقام آگاه از ارائه طرح تعمیق بازار ثانویه به رئیس جمهور خبر داد و گفت: پرونده این بازار و طرح تعمیق در انتظار امضای رئیس جمهور است.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از آغاز به کار دریافت ارز برای فعالان مناطق آزاد طبق الگوی تهیه شده خبر داد.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار با فولاد سخت است اما می‌خواهیم مثل همیشه برنده باشیم.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: برای انتقال مرتضی تبریزی به استقلال یک ریال هم به این باشگاه تخفیف نداده‌ایم.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵
یک مقام آلمانی در گفت‌وگو با یکی از نشریات معتبر این کشور گفت رئیس‌جمهور آمریکا با سیاست‌هایی که در پیش گرفته است جهان را به سمت سیطره قدرت بر قانون و بازگشت به دوران قرون‌ وسطی سوق می‌دهد.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در شرایط فعلی اسرائیل که حامی تحریم‌های ایران است نسبت به گذشته وضعیت سست‌تری دارد، گفت: در گذشته آنها از طرف سوریه و لبنان مورد تهدید نبودند و وضعیت باثبات‌تری داشتند.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در نشست امروز کمیته با حضور اعضا خبر داد.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
رئیس جمهور آمریکا در توئیتی کنگره این کشور را تهدید کرد که در صورت عدم تامین بودجه ساخت دیوار مکزیک دولت را تعطیل می‌کند.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰
آئین نامه طرح تعاون استانی، ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف تهران ظهر امروز با حضور اعضای منتخب برگزار و طی آن قاسم نوده فراهانی به عنوان رئیس دومین دوراه اتاق اصناف تهران انتخاب شد.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به اهمیت بیان مسائل اقتصادی گفت: یکی از پیشنهادهای من در این وضعیت اقتصادی این است که به لزوم ترمیم و تغییر تیم اقتصادی کابینه توجه شود، زیرا گفته می‌شود برخی از اعضا سیاست‌های اقتصادی دولت را قبول ندارند. چند صدایی در تصمیمات اقتصادی دولت شایسته نیست شنیده شود....
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
معاون وزیر نیرو در امور برنامه‌ریزی و امور اقتصادی گفت: مصرف برق کشور در سه هفته‌ی گذشته بالای پیک مصرف و در محدوده ۵۶ هزار تا ۵۷ هزار مگاوات است.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹
امام‌جمعه موقت تهران گفت: لازم است از نیروهای جوان، فعّال، همراه و یک‌صدا در تیم اقتصادی دولت استفاده شود.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان و خانواده‌هایشان می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی اقامت در هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی استفاده کنند.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: برای جلوگیری از احکتار مواد اولیه، براساس بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد تا ارز حاصل از 460 قلم کالای صادراتی بدون توجه به شخص یا نهاد صادرکننده، به سامانه نیما تحویل داده شود.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
فرمانده هوانیروز با بیان اینکه ما قدرتمندترین ناوگان بالگردی خاورمیانه را در اختیار داریم، گفت: تمام بالگردهای هوانیروز به دست جوانان غیور این کشور آماده می‌شود.
۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: مجلس و دولت دنبال مطالبات رانندگان هستند و امیدوار هستیم قانون کامل و جامعی درباره رانندگان داشته باشیم.