چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ تهران ۰۲:۵۸ - ۲۲ فوریه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۱۲
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۱
رادیو فردا در گزارش خود نسبت به تمدید توافق اوپک مبنی بر کاهش تولید نفت، که منجر به افزایش قیمت این ماده سوختی در آمریکا میشود ابراز نگرانی کرده است.
چامعه-فهیمه خضر حیدری
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵
فهیمه خضر حیدری در برنامه جامعه به موضوع ساخت مساجد می پردازد و علنا تلاش میکند ساخت مساجد را امر بیهوده ای جلوه دهد. فهیمه خضر حیدری با انتقاد از سخنان نماینده ولی فقیه، بیان می کند که ساخت مساجد در اولویت مسائل جامعه وجود ندارد.
فهیمه خضر حیدری- جامعه
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
فهیمه خضر حیدری در گزارشی به موضوع فروش مشروبات الکلی و کازینوهای مجازی و... می پردازد و تلش می کند این موضوع را تا سر حد کنشی علیه ولایت فقیه جلوه دهد! فهیمه خضر حیدری که استاد استدلال های شاذ می باشد، در گزارش خود با استفاده از جامعه شناسان بی شناسنامه، تلاش می کند فساد عده ای در ایران را به مباحث ...
رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
رادیو فردا در گزارشی برای ایجاد تحریم های جدید علیه سپاه پاسداران می کوشد.
تجاوز گر جهانی ایران را دارای خوی تجاوز گری خواند!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷
رادیو فردا که بارها سرسپردگی خود را نسبت به اربابان آمریکایی-انگلیسی و صهیونیستی خود اعلام کرده و به خیانت علیه وطن خود اصرار ورزیده است، در گزارشی خواهان «اتحاد جهانی در برابر ایران» شده است.
رادیو فردا در تلاش برای حفظ آبروی آمریکا!
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
رادیو فردا همچنان در تلاطم تصمیم های ترامپ، حمایت از کنگره و همچنین جاسوس های خارجی در ایران قرار دارد.
افزایش فر.ش نفتی ایران
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
رادیو فردا در گزارش خود تحت عنوان «ایران: صادرات نفت ما از ۳ میلیون بشکه فراتر می‌رود» از افزایش فروش نفتی ایران ابراز هراس می کند. این درحالی است که ایران در سال های پس از برجام موفق شده است تا فروش نفتی خود را افزایش دهد که این مسئله موجب نگرانی عربستان سعودی، اسرائیل و آمریکا شده بود.
هدف صهیونیستی-آمریکایی برای مقابله با ایران اسلامی
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۷
رادیو فردا با انتقاد از مصوبه بازنشستگی پیش از موعد زنان آن را بی ثمر و مغایر با اصول اقتصادی دانست.
توجیهات رادیو فردا برای تجاوز طلبی اسرائیل
۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
رادیو فردا با اشاره به گزارشی مبنی بر تصمیم دولت اسرائیل روز سه شنبه ۱۲ بهمن، برای ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکونی دیگر در کرانه باختری رود اردن، به توجیهات این تصمیم دولت صهیونیستی اسرائیل می پردازد
ارتباط طالبان و آمریکا در افغانستان
۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
رادیو فردا در گزارشی که اخیراً منتشر کرده است، بار دیگر بر ادعایی دروغ مبنی بر ایجاد ارتباط میان ایران و طالبان تأکید کرده است تا شاید از این طریق بتواند جنایات غرب در افغانستان را مخفی نگاه دارد.
بدعهدی کاخ سفید در قبال برجام
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
آهنی،‌ سفیر ایران در فرانسه «احتیاط و نگرانی» بانک های بزرگ فرانسه از مجازات‌های احتمالی آمریکا مانع توسعه روابط اقتصادی دو کشور است. این در حالیست که مطابق برجام دولت آمریکا نباید به مانع تراشی در روابط بانکی ایران و دیگر کشورها بپردازد.
سناتورهای آمریکایی به ارائه طرح ضد ایرانی دیگری پرداختند که رادیو فردا از آن حمایت میکند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۴
رادیو فردا در این گزارش به دفاع از تحریم های جدید ایالات متحده آمریکا علیه ایران می پردازد.
فهیمه خضر حیدری مجری برنامه «جامعه»
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰
فهیمه خضر حیدری در برنامه جامعه می کوشد با ترویج جشن گرفتن کریسمس در ایران،‌ به اهداف اقتصادی سرمایه داران آمریکایی-صهیونیستی خدمت کند.
نقض حقوق بشر در ایران!
۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
رادیو فردا اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را بی احترامی آشکار نسبت به معیارهای حقوقی کشوری دانست.
سیاه نمایی رادیو فردا در خصوص میزان نزاع در ایران
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به آمار نزاع خیابانی در ایران، در حالی که خشونت در جامعه آمریکا امری ذاتی محسوب می‌شود، به نگرانی برای کشورمان از این حیث پرداخته است.
دختر آتش نشان ایرانی
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۰
رادیو فردا در گزارشی با پرداختن به وضعیت اشتغال و بیکاری زنان در ایران، به نوعی بر بهبود مشارکت اجتماعی زنان در کشورمان، پس از انقلاب اسلامی اذعان نموده است.
جشن سال نو میلادی در خیابان های تهران
۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
رادیو فردا در گزارشی که اخیراً منتشر کرده است، با پرداختن به مشارکت مسلمانان ایرانی در برگزاری جشن سال نو مسیحی، این همدلی میان مسیحیان و مسلمانان ایرانی را کم‌رنگ جلوه می‌دهد.
تعطیلی همزمان رادیو فردا و رادیو دیروز
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲
رادیو فردا در آستانه تعطیلی خود، می کوشد تا با انتشار مطالب مستهجن عملا به جای یک سایت سیاسی، یک سایت پورنوگرافی بوده باشد، شاید از تعطیلی خود جلوگیری کند.
یکصد و سی و یکمین شماره از مجله هفتگی رادیو دیروز
۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۴
رادیو دیروز در یکصد و سی و یکمین شماره از مجله هفتگی خود که با عنوان "رادیو فردا در هفته ای که گذشت!" تنظیم و منتشر می‌کند، به طور خلاصه، بخشی از مهم‌ترین برنامه‌ها و گزارش‌های این رسانهٔ فارسی زبان آمریکایی در دومین هفته از دی ماه 1395 را مورد بررسی و تحلیل قرار داده است.
تلاش "ایستگاه پنجشنبه" برای قهرمان سازی از مجرمین
۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
رادیو فردا در برنامه اخیر "ایستگاه پنجشنبه"، به نوعی تلاش کرده است تا با قهرمان سازی از مجرمین، "اعتصاب" را راه آزادی آن ها از زندان نشان دهد.
۱۲
 
محبوب ترين ها