شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ تهران ۱۸:۰۴ - ۲۷ مه ۲۰۱۷
 
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
فروشنده
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
رادیو فردا در این گزارش به بهره برداری سیاسی از فیلم فروشنده میپردازد.
آل صهیون
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رادیو فردا با مطرح کردن آمار های واهی تلاش میکند بار دیگر مجوز دولت صهیونیستی اسرائیل را برای خشونت علیه مسلمانان صادر کند.
توهم توطئه در رادیو فردا
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رادیو فردا که همواره به دنبال شایعه ساز یدر میان مردم بوده است، این بار سخنان فاطمه هاشمی، فرزند آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را بیان می کند تا ثابت کند این رسانه وابسته به کاخ سفید، در توهم توطئه خود همچنان پایدار است!
انوشه رضابخش و سهیل زرگرزاده
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳
رادیو فردا در گزارشی بار دیگر با اعلام خبر بازداشت دو نوکیش مسیحی در ایران، تلاش کرده است تا از این موضوع و با دفاع از این مجرمین، به تکرار ادعای نقض آزادی مذهب در کشورمان بپردازد.
ادامه همراهی سیاسی رادیو فردا و آمریکا از سرکوب انقلابیون در بحرین
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱
رادیو فردا در گزارشی با خبر دادن از بازداشت 25 نفر در بحرین به اتهام همکاری با ایران، همراهی های خود با دیکتاتوری آل خلیفه را ادامه داده است.
آرش صادقی، مجرم زندانی در ایران
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵
رادیو فردا که مدت ها به دنبال قهرمان سازی از مجرمی با نام آرش صادقی از طرق تبلیغ برای اعتصاب غذای وی در زندان بوده است، اکنون نگران سلامتی این قهرمان پوشالی است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
رادیو فردا در گزارشی از آغاز دور جدید فرمان ممنوعیت ورود به آمریکا که توسط ترامپ صادر شده است، به استقبال از این نژادپرستی آشکار رفته است.
واکنش خاص "دریچه" به حضور ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۲
رادیو فردا در یکی دیگر از برنامه های هفتگی "دریچه" تلاش کرده است تا نظرات این برنامه را در مقابل شورای حقوق بشر سازمان ملل قرار داده و از برتری نظرات ضد ایرانی خود دفاع کند.
گزارش سالانه عفو بین الملل در خصوص وضعیت حقوق بشری ایران
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
رادیو فردا در برنامه اخیر "دریچه" باز هم از نگرانی های جهانی در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران گفته است.
واکنش "ایستگاه پنجشنبه" به بارش برف شدید در ایران
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
رادیو فردا در تازه ترین قسمت از برنامه هفتگی "ایستگاه پنجشنبه"، از شدت برف و باران زمستانی در ایران نیز بهره برداری سیاسی کرده و به دنبال اثبات عدم مدیریت صحیح بحران در ایران گام برمی دارد.
رادیو فردا باز هم در دام ترامپ افتاد
۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۶
فرمان مجدد ترامپ برای محدودیت ورود به خاک آمریکا، بار دیگر کارکنان رادیو فردا را با مشکل مواجه کرد.
سیل
۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۵
در حالی که آمریکا خود در وضعیت نابسامان حاصل از وقوع سیل می باشد، رادیو فردا از بارندگی بیش از حد در برخی از مناطق کشور برای بهره برداری سیاسی خود استفاده میکند.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۱
رادیو فردا در گزارش خود نسبت به تمدید توافق اوپک مبنی بر کاهش تولید نفت، که منجر به افزایش قیمت این ماده سوختی در آمریکا میشود ابراز نگرانی کرده است.
یکصد و سی و هفتمین شماره از مجله هفتگی رادیو دیروز
۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۲
یکصد و سی و هفتمین شماره از مجله هفتگی رادیو دیروز با عنوان "رادیو فردا در هفته ای که گذشت!"، در شرایطی بخشی از مهم‌ترین برنامه‌ها و گزارش‌های این رسانه صهیونیستی – آمریکایی را مورد بررسی قرار داده است که بیشترین بخش این شماره را واکنش‌های رادیو فردا به دهه مبارک فجر تشکیل داده است ...
چامعه-فهیمه خضر حیدری
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵
فهیمه خضر حیدری در برنامه جامعه به موضوع ساخت مساجد می پردازد و علنا تلاش میکند ساخت مساجد را امر بیهوده ای جلوه دهد. فهیمه خضر حیدری با انتقاد از سخنان نماینده ولی فقیه، بیان می کند که ساخت مساجد در اولویت مسائل جامعه وجود ندارد.
فهیمه خضر حیدری- جامعه
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
فهیمه خضر حیدری در گزارشی به موضوع فروش مشروبات الکلی و کازینوهای مجازی و... می پردازد و تلش می کند این موضوع را تا سر حد کنشی علیه ولایت فقیه جلوه دهد! فهیمه خضر حیدری که استاد استدلال های شاذ می باشد، در گزارش خود با استفاده از جامعه شناسان بی شناسنامه، تلاش می کند فساد عده ای در ایران را به مباحث ...
رزمایش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۱
رادیو فردا در گزارشی برای ایجاد تحریم های جدید علیه سپاه پاسداران می کوشد.
تجاوز گر جهانی ایران را دارای خوی تجاوز گری خواند!
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۷
رادیو فردا که بارها سرسپردگی خود را نسبت به اربابان آمریکایی-انگلیسی و صهیونیستی خود اعلام کرده و به خیانت علیه وطن خود اصرار ورزیده است، در گزارشی خواهان «اتحاد جهانی در برابر ایران» شده است.
رادیو فردا در تلاش برای حفظ آبروی آمریکا!
۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
رادیو فردا همچنان در تلاطم تصمیم های ترامپ، حمایت از کنگره و همچنین جاسوس های خارجی در ایران قرار دارد.
افزایش فر.ش نفتی ایران
۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷
رادیو فردا در گزارش خود تحت عنوان «ایران: صادرات نفت ما از ۳ میلیون بشکه فراتر می‌رود» از افزایش فروش نفتی ایران ابراز هراس می کند. این درحالی است که ایران در سال های پس از برجام موفق شده است تا فروش نفتی خود را افزایش دهد که این مسئله موجب نگرانی عربستان سعودی، اسرائیل و آمریکا شده بود.
 
محبوب ترين ها